رفتن به مطلب

تاپیک جامع بحث‌ها و مشکلات مربوط به گلوگاه سیستم و قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، mَd گفته است :

مدیریت کنید رفتار دوستان رو ایشون داره توهین میکنه کم کم به بنده

اگر احساس می کنید توهین کردم من عذر خواهم اما قصد توهین نبود. 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 12 دقیقه قبل، Divine گفته است :

منم دقیقا اینو گفتم شما با زبان بهتری گفتین به نظرم ادامه بحث خیلی جالب نیست mَd

بحث علمیه 

به این جذابی

همینکه ناظم انجمن درش شرکت داره خیلی جذابه

شما هنوز قبول نداری تمام قطعات داخلی سیستم گلوگاه دارن؟

نمونش برای گرافیک یادتون میاد با ورود 1060 میگفتن مسیر 192 بیتی و gddr5 بودن حافظش گلوگاه بوجود میاره چون پهنای باند کمی رو در اختیار میزاره؟

اون موقع این حرف اثبات نشد چون گرافیکی به اسم سوپر وارد میدان نشد ولی امروز گرافیک 1660 و 1660s اومده جفتشون به جز در gddr5 و gddr6  تفاوتی باهم ندارن ولی فریم دریافتی از gddr6 به نزدیکی 1660ti رسیده

اینم اثبات حرف اون زمان

ولی به طور کلی بهتر نیست بیایم خواسته هامون رو اول مشخص کنیم بعد بگیم سیپیو مناسب هست یا نیست؟

نظر منو بدونی من میگم i9 هم گلوگاهه از دیدگاه اول که مطرح کردم نگاه کنیم

از دیدگاه دوم برا 144 هرتز و  fhd و 144 فریم این سیپیو زیادم هست و اصلا نیاز به خریدش نیست 

پس درسته گلوگاهه ولی خواسته مارو جواب میده

اون چیزی که شما منظورت بود این بود بستن i3 با 2060 مناسب نیست ولی نگفتید برای چه خواسته ای مناسب نیست؟ من میگم برای 60تا 90 فریم مناسبه چون میتونه هندلش کنه 

این غلطه؟ نمیتونه هندل کنه؟

در 9 دقیقه قبل، Divine گفته است :

اگر احساس می کنید توهین کردم من عذر خواهم اما قصد توهین نبود. 

حله بیخیالش

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mَd گفته است :

ولی به طور کلی بهتر نیست بیایم خواسته هامون رو اول مشخص کنیم بعد بگیم سیپیو مناسب هست یا نیست؟

داداش من دقیقا حرفم حرف ناظر ARMIN بود 

دیدگاه درست در مورد گلوگاه هم دیدگاه من و ARMIN هست دیدگاه شما در مقوله های بعدی انتخاب سیستم هست که به عنوان مثال ایا برای کارت 2060 با سی پی یو 6600 برای 60 فریم نیاز به ارتقا هست یا نه ؟! که خیلی با گلوگاه تفاوت داره به هیچ وجه اسمش رو نمی شه گلوگاه گذاشت شما هی داری می گی برای 60 فریم مناسبه پس گلوگاه نداریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به عنوان مثال کارت 2060 رو توسط سی پی یو های مختلف تست کردن تو بازیX بیشترین فریمی که گرفته 100 بوده ! به عنوان مثال با 6600 فریمی که می گیری 70 هست اصن نه 99 هست ! این میشه گلوگاه دقیقا به این قضیه از لحاظ علمی می گن گلوگاه ! شما داری می گی که اگر 60 فریم بخواد 60 فریم هم بده گلوگاه نیست !!!!!!!!! شما که خواستار بحث علمی هستی حرفتون اشتباس اما خب حالا دیدگاه شما مطرحه ایا برای کسی که به عنوان مثال 60 فریم بسشه نیازه که این گلوگاه رو رفع کنه ؟!؟؟!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Divine گفته است :

داداش من دقیقا حرفم حرف ناظر ARMIN بود 

دیدگاه درست در مورد گلوگاه هم دیدگاه من و ARMIN هست دیدگاه شما در مقوله های بعدی انتخاب سیستم هست که به عنوان مثال ایا برای کارت 2060 با سی پی یو 6600 برای 60 فریم نیاز به ارتقا هست یا نه ؟! که خیلی با گلوگاه تفاوت داره به هیچ وجه اسمش رو نمی شه گلوگاه گذاشت شما هی داری می گی برای 60 فریم مناسبه پس گلوگاه نداریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به عنوان مثال کارت 2060 رو توسط سی پی یو های مختلف تست کردن تو بازیX بیشترین فریمی که گرفته 100 بوده ! به عنوان مثال با 6600 فریمی که می گیری 70 هست اصن نه 99 هست ! این میشه گلوگاه دقیقا به این قضیه از لحاظ علمی می گن گلوگاه ! شما داری می گی که اگر 60 فریم بخواد 60 فریم هم بده گلوگاه نیست !!!!!!!!! شما که خواستار بحث علمی هستی حرفتون اشتباس اما خب حالا دیدگاه شما مطرحه ایا برای کسی که به عنوان مثال 60 فریم بسشه نیازه که این گلوگاه رو رفع کنه ؟!؟؟!

اخه همیشه که این مدلی که شما میگی نیستش

شما تو 1بازی داری میبینی باید تو همه ی بازی های اخیر ببینی که خوب این مدل تست جامع که چند صد بازی رو تست کنن وجود نداره 

اول اخر همه چی به پردازش موتور بازی سازی برمیگرده  میگم الان میشه پردازش سمت سیپیو رو تا حد امکان برداشت بعد گرافیک از تمام ظرفیتش استفاده کنه  در این صورت شما باز میگی 2060 با فلان سیپیو گلوگاهه؟

این نسبیه ، برا همین من میگم شما فریم رو ملاک قرار بده چون این دیدگاه شما فقط منحصر 1پردازش خاص یا 1بازی درسته

مطمعنن هرچی پردازش سمت سیپیو بیشتر باشه سیپیو قوی تری نیازه 

شما اشتباهی که داری اینه که فکر میکنی مثلا فلان سیپیو همیشههه برای 2060 گلوگاهه خالصه در صورتی بستگی به  پردازش ها داره که ایا این پردازش ها باعث میشه اینقدر سیپیو زیر بار بره که گرافیک  بیکار بمونه منتظر سیپیو؟ بعد در محیط بازی اگه دقت کرده باشید یه سری تنظیمات هست دیگه مثل environment و این داستانا خوب میشه اینارو پایین اورد (به کیفیت بافت  و جلوه بصری اسیب نمیزنه، مصرف سیپیو میاد پایین) وباعث میشه گرافیک از ظرفیت کاملش استفاده کنه ،فقط میخوام اینو بگم که یعنی نسبیه و همیشگی نیستش 

من میگفتم سیستم های الان گلوگاه خالصن به این دلیل بود که پهنای باند های مختلفی بین اجزا هست و هی باعث محدودیت هم دیگه میشن و این مستقل از هم نیست برخلاف پردازش گرافیک و سیپیو

در یه میانگین requirement بازی هارو نگاه کنیم:

اکثرن i3 نسل 4 نیاز دارن برای مینیمم 

برای ماکسیمم هم i5 نسل 4 زدن یا i7 نسل 4

البته بازی هاییم هست که مثل مترو برای extreme  نیاز به i9 یا i7 9700k دارن که خوب این بازی ها انگشت شمارن و معمولا هم 1بار در سال انتشار پیدا میکنن و همونطور که نیاز مند سیستم خفن هستن گرافیک خفن هم میخوان 

منظور من اینه پردازش سمت سیپیو مستقل از گرافیکه ولی چون باید باهم همزمان باشن ممکن یکی منتظر یکی دیگه بمونه و بیکار بشه

در اخر :

فهمیدم منظور شمارو منم میدونم به اون میگن گلوگاه ولی من میگم این منحصر اون پردازش خاص در اون بازی هست الزاما که همیشه با 2060 گلوگاه نیست بین 200تا بازی چندتاش با 2060 گلوگاهه؟ ایا همیشه این سیپیو باعث بیکار موندن گرافیک میشه؟ یعنی نمیزاره 100 درصد usage بشه؟ مطعمنن همیشه نیست چون الان کاربران pc معمولا همه 4 هسته ای دارن و بعدش 6 هسته و خیلی افراد کمی 8 هسته ای

پس اون سازنده بازی مجبوره برای اینکه همه از بازی استفاده کنن پردازش هارو به اندازه سیپیو 4هسته یا نهایت 6 هسته طراحی کنه

شاید 1سال دیگه وضعیت تغیر کنه شاید کنسول جدید بیاد کلا همه چی عوض بشه 

ولی فعلا تا الان این داستان برقراره 

الان فکر کنم بفهمید منظورم چیه چون تا الان شما اشتباه فکر میکردید منم چون نمیتونم خیلی ساده توضیح بدم و مباحثیم نیست بشه ساده توضیح داد باعث شد گنگ باشه

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mَd گفته است :

شما تو 1بازی داری میبینی باید تو همه ی بازی های اخیر ببینی که خوب این مدل تست جامع که چند صد بازی رو تست کنن وجود نداره 

چرا هست خیلی سایتا تو تعداد بازی بالا تست می کنن

در 15 ساعت قبل، mَd گفته است :

الان فکر کنم بفهمید منظورم چیه چون تا الان شما اشتباه فکر میکردید منم چون نمیتونم خیلی ساده توضیح بدم و مباحثیم نیست بشه ساده توضیح داد باعث شد گنگ باشه

از اول منظور شما رو فهمیدم اما شما جایی داشتی این حرفارو می زدی که جاش نبود در کل اون سی پی یو گلوگاهه حالا شاید تو یه بازی خاص یه برنامه خاص مشکلی نباشه اما کلیت قضیه اینه که گلوگاهه به هرحال سعی کنین تجربتون رو بیشتر کنین در اخر هم نگفتین کدوم شهر هستین ؟! 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Divine گفته است :

در کل اون سی پی یو گلوگاهه حالا شاید تو یه بازی خاص یه برنامه خاص مشکلی نباشه اما کلیت قضیه اینه که گلوگاهه به هرحال سعی کنین تجربتون رو بیشتر کنین در اخر هم نگفتین کدوم شهر هستین ؟

خوب مشخصه هیچی از صحبتام نفهمیدین وگرنه نمیگفتید به طور کلی گلوگاهه

تهرانم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

پستهای دو صفحه قبل رو نخوندم ولی صحبتی از ssd شده بود یه تجربه مختصر بگم راجبش

که تو بازی xcom 2 ، 

150 تا ماد نسبتا سنگین ریختم بازی روی هارد لگ و فریم پایینی داشت و بعدش تو یه مرحله گیر و کرش میکرد بازی رو به ssd منتقل کردم همون مرحله که گیر میکرد رد کرد و بازی خیلی روانتر شد و فریم بالاتر اومد

تو بازیهای جهان باز خیلی تاثیرگذاره مخصوصا تو بحث مادینگ حالا اس اس دی بنده نسبتا قدیمیه و سرعتش معمولی 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mَd گفته است :

خوب مشخصه هیچی از صحبتام نفهمیدین وگرنه نمیگفتید به طور کلی گلوگاهه

داداش باور کن شمام هیچی از صحبتام نفهمیدی اما خب تجربت رو بیشتر کن 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

پستهای دو صفحه قبل رو نخوندم ولی صحبتی از ssd شده بود یه تجربه مختصر بگم راجبش

که تو بازی xcom 2 ، 

150 تا ماد نسبتا سنگین ریختم بازی روی هارد لگ و فریم پایینی داشت و بعدش تو یه مرحله گیر و کرش میکرد بازی رو به ssd منتقل کردم همون مرحله که گیر میکرد رد کرد و بازی خیلی روانتر شد و فریم بالاتر اومد

تو بازیهای جهان باز خیلی تاثیرگذاره مخصوصا تو بحث مادینگ حالا اس اس دی بنده نسبتا قدیمیه و سرعتش معمولی 

سلام این قضیه شما که می گی ماد ریختین رو تست نکردم اما تو بازی های مختلف اس اس دی و هارد رو تست کردم تفاوتی نداشت تو یوتیوب هم غریب به اتفاق همچین چیزی هست من خودم هم به شخصه تست کردم 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Divine گفته است :

داداش باور کن شمام هیچی از صحبتام نفهمیدی اما خب تجربت رو بیشتر کن 

:-/😂 توهم زدیا

تجربه دارم که  جوابتو میدم وگرنه میگفتم نمیدونم

شما نمیخوای بپذیری این یه بحث دیگست

به هر حال شما میتونی با 2060 ، i7 ببندی☺️

من همون i3 9100 میبندم نهایت i5 

الان بازی ها خوره gpu شدن تا cpu 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

😕1f602.png توهم زدیا

دوست عزیز من از شما می پرسم اهل کجایی میگین توهین نکن ! 

در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

تجربه دارم که  جوابتو میدم وگرنه میگفتم نمیدونم

ندارین از اون مورد هایی هم هستین که نمی خواین هم چیز جدیدی یاد بگیرین جای بحث نیس با شما 😊

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

دوستان بیخیال، به نتیجه ای نخواهد رسید این بحث.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Divine گفته است :

ندارین از اون مورد هایی هم هستین که نمی خواین هم چیز جدیدی یاد بگیرین جای بحث نیس با شما 1f60a.png

اسپم نده 

کسی که باید درک کنه درک میکنه کسیم که نمیخواد درک کنه خدا هم قسم بخوره درک نمیکنه 

من منظور کلی شمارو گرفتم و میگم صحبت شما غلطه دلیل و مدرکشم اوردم 

وقت خوش

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، mَd گفته است :

اسپم نده 

کسی که باید درک کنه درک میکنه کسیم که نمیخواد درک کنه خدا هم قسم بخوره درک نمیکنه 

من منظور کلی شمارو گرفتم و میگم صحبت شما غلطه دلیل و مدرکشم اوردم 

وقت خوش

دوست عزیز واقعا متاسفم براتون که اینطوری صحبت می کنین تربیت و شعور رو همیشه باید حفظ کرد من از شما پرسیدم اهل کجایین بهتون برخورد بعدتو پست قبلی میگین توهم زدی !!!! الان هم اینطوری صحبت می کنین ؟!؟!؟ 😑

در 39 دقیقه قبل، mَd گفته است :

وقت خوش

ایشالا همیشه موفق باشین و چیزهای جدید یاد بگیرین

ARMIN

لطف کنید تاپیک بسته شه بهتره 

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

گرافیکم سوخته چه گرافیکی به این سیستم می خونه که گلوگاه نشه

cpu:AMD FX-8150 Eight-Core - 3.6GHz هشت هسته 8
ram: 16gb ddr3 1600 MHZ

vga:hd7850 gddr5

mb:msi 990fxa-gd65 7640

Power: Green GP1000B-OC

ایا گرافیک rx 580 یا gtx 1060 برای این سیستم  گلوگاه میشه

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام دوستان

این مشخصات سیستم من هست

Windows 10 Pro 64-bit

Intel Core i5 3470 @ 3.20GHz

8.00GB DDR3 Corsair vengance

Motherboard ASUS P8H77-V (LGA1155)

power Green 585

Asus GTX 660

رزولیشن مانیتورم هم 1600*900

تو بازی های جدید دیگه با تنظیمات بالا فریم مطلوبی نمیداد و تصمیم به ارتقا گرافیک گرفتم

یه گرافیک دست دوم تمیز مدل Gigabyte GTX 1070 Ti رو خریدم و رو سیستم گذاشتم

یه رم 8 گیگ و یه SSD هم سفارش دادم که هنوز به دستم نرسیده

اما الان که چند بازی رو تست کردم میبینم بازم اون طور که باید فریم خوب نیست

مثلا من تو یوتیوب تست این گرافیک را با رزولیشن فول اچ دی و بازی های جدید دیدم همش بالای 80 و 90 فریم بود

اما تو سیستم من بازی assassins creed origin فریم 60 هست و تا 55 هم میاد

بنچ مارک گرفتم تو بازی اساسین فریم به 30 هم اومد

و بازی واچ داگ 2 هم بالاترین تنظیمات فریم 45 تا 55 متغیر هست

هر وقت هم فریم 60 هست یه دفه افت پیدا میکنه و کاهش ناگهانی داره انگار یه چیزی درست نیست

رو باکس کارت گرافیک هم نوشته حداقل CPU i7 3.2GHz باشه

به نظر شما CPU من داره گلوگاه ایجاد میکنه؟

مشکل از مادربرد یا رم میتونه باشه؟

البته من ویندوز عوض نکردم و همینجور که بازی و ویندوز قبلی هست کارت گرافیک را تعویض کردم و درایور کارت گرافیک را اپدیت کردم

اگه نیاز به تعویض cpu باشه ایا از همین نسل یه i7  بگیرم مشکل حل میشه؟

میشه سی پی یو خودم را اورکلاک کنم مشکل حل میشه؟

کلا حداقل سی پی یو برای این گرافیک که گلوگاه ایجاد نشه چیه؟

نمیخوام زیاد هزینم بره بالا و مادربرد و رم و همه چی تعویض کنم

مشکل بعدی تو بازی وقتی V-synce فعال هست و فریم رو 60 همه چی خوبه

اما وقتی غیر فعال میکنم و بعضی جاها فریم میره روی 70 یا بیشتر و حتی تو محیط منوی بازی که فریم بالای 100 هست صدای فن کارت گرافیک خیلی زیاد میشه و دما هم میره بالا

این طبیعی هست؟

کارت گرافیکم هنوز یک سال گارانتی داره . چون دست دوم خریدم نکنه مشکل داشته باشه

ممنون میشم منو راهنمایی کنین

ویرایش شده توسط dragon2010
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، dragon2010 گفته است :

ما تو سیستم من بازی assassins creed origin فریم 60 هست و تا 55 هم میاد

بنچ مارک گرفتم تو بازی اساسین فریم به 30 هم اومد

این بازی پردازنده محور هست و پردازنده شما گلوگاه هست مقدار رمتون هم کم هست و بهتر هست حداقل 12 گیگ و ترجیحا 16 گیگ استفاده کنید

شما که نمی خواید خیلی هزینه کنید I7 3770 و 8 گیگ رم دیگه بهترین کاری هست که می تونید بکنید

در مورد اینکه VSYNC رو غیر فعال می کنید اگر مانیتور 60 هرتز هست که با این رزلوشن قطعا هست تفاوتی ایجاد نمیشه و فقط کارت گرافیک زور اضافی میزنه پیشنهاد میدم مانیتور رو حداقل به 1080P ارتقا بدید چون این مانیتور هم برای این گرافیک از لحاظ بصری گلوگاه هست! مشکلی هم وجود نداره هر چه گرافیک بیشتر بهش فشار بیاد و بره زیر لود بیشتر حرارت بیشتری تولید میشه و دور فن میره بالاتر برای دفع حرارت و این طبیعی هست

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

این بازی پردازنده محور هست و پردازنده شما گلوگاه هست مقدار رمتون هم کم هست و بهتر هست حداقل 12 گیگ و ترجیحا 16 گیگ استفاده کنید

شما که نمی خواید خیلی هزینه کنید I7 3770 و 8 گیگ رم دیگه بهترین کاری هست که می تونید بکنید

در مورد اینکه VSYNC رو غیر فعال می کنید اگر مانیتور 60 هرتز هست که با این رزلوشن قطعا هست تفاوتی ایجاد نمیشه و فقط کارت گرافیک زور اضافی میزنه پیشنهاد میدم مانیتور رو حداقل به 1080P ارتقا بدید چون این مانیتور هم برای این گرافیک از لحاظ بصری گلوگاه هست! مشکلی هم وجود نداره هر چه گرافیک بیشتر بهش فشار بیاد و بره زیر لود بیشتر حرارت بیشتری تولید میشه و دور فن میره بالاتر برای دفع حرارت و این طبیعی هست

ممنون بابت پاسخ گویی

با I7 3770 میتونم از نهایت قدرت گرافیک استفاده کنم؟

مانیتور رو نمیخوام عوض کنم. مگه مانیتور هم گلوگاه میشه؟!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، dragon2010 گفته است :

ممنون بابت پاسخ گویی

با I7 3770 میتونم از نهایت قدرت گرافیک استفاده کنم؟

مانیتور رو نمیخوام عوض کنم. مگه مانیتور هم گلوگاه میشه؟!

با I7 3770 و 8 گیگ رم بیشتر سیستم متعادل تر میشه و فک کنم بتونید تا 90 درصد قدرت گرافیک رو استفاده کنید و هنوزم کمی گلوگاه وجود داره

گلوگاه بصری اسمش روشه داداش یعنی شما می تونید با این گرافیک کیفیت بهتری رو ببینید ولی مانیتورتون اجازه نمیده تعویض کردن یا نکردن با شماست صرفا پیشنهاد دادم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

رزولوشن مانیتور کمه و این پدر پردازنده رو در میاره :) 

اگر قصد بازی با فریم بالای 100 دارین پردازنده رو عوض کنید 

ولی اگه کیفیت مهمه و با فریم زیر 100 مشکلی ندارید مانتور حداقل fullhd تهیه کنید.

من توصیه میکنم مانیتور تعویض بشه

مخصوصا 2k عالی میشه

ویرایش شده توسط noname
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من i5 4460 دارم با 1660ti گیگا ، قشنگ گلوگاهه با مانیتور 1080

کارت شما یه ذره از مال بنده قویتره

اگه بتونید از سری جدید بگیرید بهتره ولی کلی باید خرج کنید

ارتقا رم و پردازنده تا حدودی گلوگاه رو کمتر میکنه ولی در کل عمر پردازنده های 4 هسته ای برای بازیها به پایان رسیده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

به صورت کلی اینکه میزان فریم ریت سیستم خودتون رو بخواهید با اجرای در یوتیوب  مقایسه کنید اشتباه بزرگی است.

معمولا سیستم های استفاده شده برای تست از پردازنده های بروز با فرکانس بالا استفاده می کنند. حجم رم مناسب با فرکانس بالا که اینها مجموعا تاثیر زیادی بر فریم ریت خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، noname گفته است :

رزولوشن مانیتور کمه و این پدر پردازنده رو در میاره :) 

راجب گلوگاه درسته حرف بقیه دوستان ولی اگه رو همین رزولوشن 50 فریم میگیرن با fhd هم همین فریم رو میگیرن کلا سیپیو ایشون بیشتر از این کشش نداره 🙂

حالا چه 2k باشه چه 4k چه 16k چه fhd سیپیو ایشون برای اون بازی تا 50تا جوابه با این کار کیفیت بیشتر فقط بدست میاد

در 3 ساعت قبل، dragon2010 گفته است :

Intel Core i5 3470 @ 3.20GHz

پردازنده رو به i7 3770k تغیر بده مشکلتون حل میشه 

پاور هم دقیقتر مشخص کنید بهتره

در 35 دقیقه قبل، HeX گفته است :

به صورت کلی اینکه میزان فریم ریت سیستم خودتون رو بخواهید با اجرای در یوتیوب  مقایسه کنید اشتباه بزرگی است.

از یه نظر کار درستیه چون مشخص میشه گلوگاه از کجاست 🙂

جدا از بحث پردازندش ، رم معمولا دوال باشه کفایت میکنه مگه اینکه بازی های esport باشه و در فریم های بالا ،تفاوت بین فرکانس ها تاخیر ها مشخص میشه 

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

راجب گلوگاه درسته حرف بقیه دوستان ولی اگه رو همین رزولوشن 50 فریم میگیرن با fhd هم همین فریم رو میگیرن کلا سیپیو ایشون بیشتر از این کشش نداره 🙂

حالا چه 2k باشه چه 4k چه 16k چه fhd سیپیو ایشون برای اون بازی تا 50تا جوابه با این کار کیفیت بیشتر فقط بدست میاد

۵۰ فریم برای این سی پی یو کمه! 

پردازنده ایشون ۱۰۰ درصد میشه و گرم میشه افت لحظه ای داره نه اینکه کلا ۵۰ فریم بده! دقت کنید اشاره کردن.

لینک به دیدگاه

درود

اگر در رزلوشن Full HD بازی کنید، با i7 3770 / i7 3770k مشکلی پیش نخواهد آمد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...