رفتن به مطلب

مشکل با Driver گرافیک GTX 560 Ti

wolfling
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یه چند وقتی هست یه مشکلی دارم با کامپیوتر بعضی وقتها یه ارور سمت راست پایین مانیتور میده یعنی اولش صفحه ی مانیتور سیاه میشه بعد از حدودا 2 ثانیه وقتی بر میگرده اون ارور رو میده..... ممکنه حتی 2 یا 3 روز اون ارور رو نده ولی بعضی وقتها توی روز یکسره میکنه یعنی ممکنه توی 1 دقیقه 4 بار بشه و یه چیزه دیگه اینکه باید حتما موقع یه کاری باشه مثلا وقتی با Fire Fox کار میکنم ویا Windows Media Player و از همه کمتر وقتی که بازی میکنم و برای درست شدنش هم هرکاری از دستم بر اومد کردم از جمله تعویض ویندوز و آپدیت درایور و اینم سیستمم GTX 560 Ti Gainward و Green 530 eu و Seven 64 bit در آخر اینم خود ارور : واینم بگم قدرت گرافیکم موقع بازی بد نیست خوبه و تا 83 درجه هم دماش میره :

Display driver NVIDIA Windows kernel Mode Driver, Version 301.42 stopped responding and successfully recovered

لینک به دیدگاه

یک ماه هست و میشه گفت از موقعی که خریدمش یه حسی به من میگه عمرش رو به اتمامه درسته ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیر دوست گرامی من هم 560 داشتم هم معمولیش و هم مدلTI هیچ فرقی هم نمیکنه برای من برند EVGA بود هر کاری کردم درست نشد بردم گارانتی و تعویض هم کردم کارت پلمب گرفتم بازم همون مشکل رو داشت تو این انجمن و 3 تا انجمن معروف دیگه هم مطرح کردم و جواب شما رو میتونم توی یک جمله بگم

درست نمیشه

از خیرش بگزر یا کارت رو ردش کن بره و کلاً از خیر 560 و خانوادش بگزر

.......تمام.......

خاک تو سر انویدیا با این 560 زدنش ... زده

لینک به دیدگاه

من عین همین مشکل رو تو 560 گینوارد دیگر هم دیدم . دقیقا از زمان خرید یکی در میان ارور driver not responding میداد و اخرش مشخص شد که کارت از همون ابتدا مشکل داشته.

----------

شما تا به حال چه درایورهایی رو روش تست کردی و ایا به ورژنهای قدیمیتر مثل 265 هم دانگرد کردی تست کنی؟

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

آره عزیز پایین تر هم امتحان کردم حتی Disk خودشم نصب کردن بازم همین مشکل داشت اینجور که از تعریفات دوستان بر مییاد انگار اشتباه کردم آی آی میخواستم ATI 6950 رو بگیرما..... ولی نمیدونم چه علاقعی به Nvidia دارم که رفتم گرفتمش پس هیچی دیگه همینجوری باید بسازم و بسوزم یا که نه ضرر کنم عوضش کنم

لینک به دیدگاه

من روی سیستم یکی از آشناها 240 نصب کردم که همین مشکل رو دارم .مخصوصا موفع کار با فایرفاکس . از برند گینوارد هم هست . مثل اینکه مشکل این برند واگیرداره .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

باسلام به دوستان گل 295.73 296.10 این دوورژن تست کن دوست عزیز

کارت من 460 ولی وقتی ورژن 28x.xxنصب کردم همین جوری شد ولی تو ورژن های دیگه درست شد

لینک به دیدگاه

عجب !!! یه زمان کارتهای سری 6 و مخصوصا 6200 و به ویژه برند XFX این مشکل رو داشتن (روحشون شاد) ! اشکال یک طرفه با گرافبک نیست ، بعضی وقتا مادربرد هم میتونه دلیل این مشکل باشه ! بعضیا دلیل این مشکل رو فرکانس خاصی میدونن که الا دقیقا اسمش یادم نیست ولی این فرکانس توی مدت کارکرد گرافیک ثابت باقی نمیمونه و باعث میشه بین مادربرد و گرافیک ناهماهنگی به وجود بیاد و این مشکل ایجاد بشه ، ولی این قضیه مال قطعات قدیمی بود !

مادربرد شما چیه ؟

در ضمن شما گرافیک رو با یه مادربرد دیگه تست کردید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

این دو تا ورژنی هم میگه دوست عزیز کاپیتان میگه رو هم دقیقا نصب کردم بازم نشد که نشد :( پول دستم بیاد میدمش بره بی مصرف رو.... :angry: یه ذره خصیص بازی در آوردم رفتم این رو خریدم و گرنه MSI بود 100 تومان بیشتر.... دیگه پشیمونی فایده نداره.. در کل ممنون از دوستان جهت راهنمایی :D

لینک به دیدگاه

متاسفانه شانس باهاتو یار نبوده و یک کارت DOA دستتون افتاده. ببریدش گارانتی بگید تعوض کنن. این یک مشکل شایع هست.

لینک به دیدگاه

دوستای منم خداییش با گینوارد مشکل داشتن گارانتی کارساز نبود رفتن MSI بهشون دادن ^_^

البته یکی GT 210 بود

لینک به دیدگاه

من gainward gts450 دارم. خدا را شکر تا به حال هیچ مشکلی نداشته. :-SS

#-o

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...