رفتن به مطلب

راهنمایی درباره اجرا شدن بازی gta v رو سیستم خودم

Faridyt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان

من میخواستم بازی gta v  رو دانلود کنم  و از اوجایی که دیدم نت زیاد(فک کنم تو یه سایتی حجمش 50 گیگ) برای دانلود میخواد 

گفتم اول از شما دوستان بپرسم که اصلا این بازی تو سیستم من اجرا میشه یا نه؟ و با چه کیفیتی؟ (مشحصات سیستمم رو بصورت عکس پایین گذاشتم) 

مشخصات سیستم من

• پردازنده
    Intel pentium E5200
    2.50ghz
  • مادربورد
    Ecs. G3it_m7
  • رم
    3GB DDR2
  • کارت گرافیک
    AMD RADEON HD 5450  1GB

پیشاپیش ممنون از همه

ویرایش شده توسط Faridyt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

کلا با این سیستم بیخیال وی شو

سیپیو شدیدا ضعیفه و اصلا جواب این بازیو نمیده!توی حرکت با ماشین، قطعا از دست دادن ابجکت ها و تکسچر هارو خواهید داشت و فقط روی یه زمین کدر در حال حرکت خواهید بود و از بازی هیچ چیزی متوجه نمیشید.

رم و گرافیک و... هم یه جور دیگه تعطیله. حجم بازی هم کاملش حدود 100 گیگه الان...البته یه بخش هاییش مربوط ب آنلاین میشه

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود.

کلا با این سیستم بیخیال وی شو

سیپیو شدیدا ضعیفه و اصلا جواب این بازیو نمیده!توی حرکت با ماشین، قطعا از دست دادن ابجکت ها و تکسچر هارو خواهید داشت و فقط روی یه زمین کدر در حال حرکت خواهید بود و از بازی هیچ چیزی متوجه نمیشید.

رم و گرافیک و... هم یه جور دیگه تعطیله. حجم بازی هم کاملش حدود 100 گیگه الان...البته یه بخش هاییش مربوط ب آنلاین میشه

خب اگه پول داشتم که میرفتم یه سیستم خیلی خوب برا گیم میگرفتم و خودمو خلاص میکردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Faridyt گفته است :

خب اگه پول داشتم که میرفتم یه سیستم خیلی خوب برا گیم میگرفتم و خودمو خلاص میکردم

چاره ای نیست

من با e8500 و gts 450 توی افلاین روی fhd و مدیوم حدود 45 فریم دارم. قبلش e5200 بود و یکم که روند بازی سریع میشد موقع رانندگی، تکسچر که هیچ، ابجکت ها هم از دست میرفت، یه موقع که تکسچر ها میرفت، ماشین وایمیستاد، حالا جریان چیه؟ اونجا یه ساختمون بوده و زمانی ماشین باید بهش برخورد میکرده، وجود نداشته و یهو ابجکتش لود شده و ماشین رفته توی ساختمون و گیر افتاده!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Faridyt گفته است :

کار کنید بخرید..شده وام بگیرید و بخرید ..داشتن سیستم خوب از نون شب واجب تره

• لایک 1
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

چاره ای نیست

من با e8500 و gts 450 توی افلاین روی fhd و مدیوم حدود 45 فریم دارم. قبلش e5200 بود و یکم که روند بازی سریع میشد موقع رانندگی، تکسچر که هیچ، ابجکت ها هم از دست میرفت، یه موقع که تکسچر ها میرفت، ماشین وایمیستاد، حالا جریان چیه؟ اونجا یه ساختمون بوده و زمانی ماشین باید بهش برخورد میکرده، وجود نداشته و یهو ابجکتش لود شده و ماشین رفته توی ساختمون و گیر افتاده!

این سیستم رو 15 ساله که دارم و هنوز مثل ساعت کار میکنه و تا الان همه کارامو باهاش انجام میدم 

حالا اگه خیلی هوس گیم کنم یه pes17 با بازی کالاف دیوتی میزنم

ولی ای کاش 4 سال پیش سیستمم رو ارتقا داده بودم

لینک به دیدگاه

استارتر گرامی 

تاپیکی که در زیر براتون ادرسش رو میگذارم شرایطی مشابه شما داشتند که با تعویض پردازنده و ارتقا رم بدون تعویش مادربرد تونستن GTA V رو ران کنند 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام 

ذکر کردید که رم شما 3 هست 

برای اجرا این بازی به صورت افلاین باید حداقل رم 4 داشته باشید که در این موضوع رم شما کم هست و الیته برای اجرا به صورت انلاین رم 8 رو به شما توصیه میکنم 

کارت گرافیکتون 650 مگاهرتز است خودم همین مدل رو داشتم گه نمیکشه این بازی رو به دلیل تعداد هسته های پایین اگه تعداد هسته ها کمی بیشتر بود بود شما میتونستید با کمی اورکلاک مشکل رو حل کنید 

پردازنده شما هم ذکر کردید e5200 هست و شما باید حداقل Q6600 داشته باشید 

احتمالا بتونید با ماد های بهینه ساز قوی مشکل رو حل کنید ولی نمی تونم 100% قول بدم که ماد مشکل رو حل کنه و شما باید ویندوز 8.1 به بالا داشته باشید برای اجرا بازی

من بهتون پیشنهاد میکنم پردازنده Q9650 بندازید و اورکلاک کنید این پردازنده ضریب باز هست و شما میتونید تا چهار گیگاهرتز اورکلاک کنید ولی باید سیستم خنک کننده خیلی قوی مثل خنک کننده های ابی داشته باشید ولی پیشنهاد من 3.5 گیگاهرتز هست که بتونید یه خنک کننده گازی بندازید قیمتش از خنک کننده ابی خیلی کمتره و کارت گرافیک رو هم gtx660 بندازید میتونید مدل های بالاتر هم بندازید ولی توجه داشته باشید سری gtx خیلی بهتر از سری gt هست و توصیه میکنم سری gtx رو بندازید

رم هم به 8 ارتقا بدید اگه مادربرد پشتیبانی میکنه بالاتر هم بندازید

به نظر من پردازنده q9650 عالیه هم ضریب باز هست و هم قابلیت مجازی سازی داره 

البته ذکر کنم ترجیها بعد ارتقا رو سیستمتون ویندوز 10 نصب کنید خیلی بهتره

در 7 ساعت قبل، ایمان9883 گفته است :

با سلام 

برای اجرا این بازی به صورت افلاین باید حداقل رم 4 داشته باشید که در این موضوع رم شما کم هست و الیته برای اجرا به صورت انلاین رم 8 رو به شما توصیه میکنم 

کارت گرافیکتون 650 مگاهرتز است خودم همین مدل رو داشتم گه نمیکشه این بازی رو به دلیل تعداد هسته های پایین اگه تعداد هسته ها کمی بیشتر بود بود شما میتونستید با کمی اورکلاک مشکل رو حل کنید 

احتمالا بتونید با ماد های بهینه ساز قوی مشکل رو حل کنید ولی نمی تونم 100% قول بدم که ماد مشکل رو حل کنه و شما باید ویندوز 8.1 به بالا داشته باشید برای اجرا بازی

من بهتون پیشنهاد میکنم پردازنده Q9650 بندازید و اورکلاک کنید این پردازنده ضریب باز هست و شما میتونید تا چهار گیگاهرتز اورکلاک کنید ولی باید سیستم خنک کننده خیلی قوی مثل خنک کننده های ابی داشته باشید ولی پیشنهاد من 3.5 گیگاهرتز هست که بتونید یه خنک کننده گازی بندازید قیمتش از خنک کننده ابی خیلی کمتره و کارت گرافیک رو هم gtx660 بندازید میتونید مدل های بالاتر هم بندازید ولی توجه داشته باشید سری gtx خیلی بهتر از سری gt هست و توصیه میکنم سری gtx رو بندازید

البته منم الان سیستم شما رو دارم ولی با رم 5 من خودم این سخت افزار هارو چند وقت دیگه میخوام بندازم

گرافیک : strix gtx 950

پردازنده : Q9650 over clock 3.5 

رم : 8

ssd : 250 gd

البته الان یه هارد یک ترا دارم ssd و hdd جفتشون رو باهم میندازم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ایمان9883 گفته است :

با سلام 

نه ممنون دیگه از خیرش گذشتم🌷🌷

لینک به دیدگاه

البته میتونید سری های قبلی رو  نصب کنید مثل gta iv و gta sa و ... 

gta iv بخش انلاینش از کار افتاده ولی gta sa میتونید انلاین هم بازی کنید با برنامه mta 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ایمان9883 گفته است :

البته میتونید سری های قبلی رو  نصب کنید مثل gta iv و gta sa و ... 

gta iv بخش انلاینش از کار افتاده ولی gta sa میتونید انلاین هم بازی کنید با برنامه mta 

من خودم gta sa رو دارم و انلاین بازی میکنم ولی gta iv رو خیر امتحان نکردم تاحالا 

میتونید gta iv رو بریزید یه تستی بکنید شبیه gta v هست تا حد زیادی و گرافیکش هم خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...