رفتن به مطلب

نظر شما عزیزان در مورد نت گیمینگ ماهان نت

Simorg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و درود خدمت عزیزان لیونی 
من بعد از کلی کلنجار رفتن و نزدیک 10 تومن فقط برا اینترنت خرج کردن ( باخرید انواع مودم های TD-LTE  و مودم جیبی و ....) آخرشم نتونستم ی اینترنت درست و حسابی برای گیمینگ انلاین پیدا کنم خودم الان ساکن شهرستان شاهین دژم تو استان آذربایجان غربی که متاسفانه نه خبری از VDSL هست و نه فیبر نوری ( تو همین ترکیه هم مرز خودمون دارن سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه عرضه میکنن) در صورتی که من هنوز نتونستم ی اینترنت ثابت 10مگ دانلود و 1 مگ آپلود داشته باشم و واقعا با این نت اصلا نمیشه ی بازی انلاین درست و حسابی کرد نت الانم آسیاتکه با پروفایل گیمینگ و هزارتا جنگولک بازی ( سیم کشی از سر سیم مخابرات ،3 بار عوض کردن سیم و ی مودم VDSL ایسوس خریدن) بازم نتونستم ی نت درست و حسابی دست و پا کنم که بشه واقعا ی بازی درست و حسابیی باهاش انجام داد .
سرتونو درد نیارم از طریق یکی از تبلیغات سایتای اینترنتی با ی ISP آشنا شدم به نام ماهان نت که مثل اینکه ی اینترنت ویژه دارن برای گیمرا که سرعت دنالود تا 80 مگابیت و سرعت آپلود تا 10 مگابیت رو میده و به گفته خودشونم سرعت جیتر هیلی کمتری دارن و همین باعث میشه که پینگشون خیلی کمتر باشه و اصلا تو بازیای آنلاین مشکلی پیش نیاد و گفتن که پینگشون بین 80 تا 120 هستش ولی کاملا استیبله . 
ولی چیزی که برام عجیب بود نوع اتصال بود که بنا به گفته کارشناسشون از طریق امواج رادیوییه ( چون شهر ما هنوز TD-LTE ساپورت نمیشه و فعلا  فقط 4g موبایل وADSL داریم) و من برای اینکه بتونم از اینترنت اینا استفاده کنم دو تا گزینه دارم که یکیش باید 3 تومن هزینه کنم و اونیکی 6 تومن باید هزینه کنم ( فقط برای مودم و آنتن بیرونی نه بسته اینترنت) ولی باتوجه به گفته کارشناس خودشون جون خونه ما مرکز شهره به احتمال زیاد با همون 3 تومن راه بیفته برام . حالا سوالی که من از دوستان دارم اینه که:

آیا کسی از این نت استفاده کرده ؟
واقعا کیفیت نتشون چجوریاس ؟ مخصوصا پینگ؟
و این رو هم اضافه کنم که بسته یک ماهشون با 150 گیگ نزدیک 450 تومنه که خیلی گرونه 
1- اولین عکس مربوط به سرعت اینترنت ترکیه س 
2 - دومین عکس مربوط به بسته های شرکت ماهان نت هستش 
3- سومین عکس مربوط به آنتنی که خود شرکت ماهان نت میگه باید بالای پشت بوم نصب کنی تا بتونی از نت ما استفاده کنی 

Turkey internet.PNG

mahan net.PNG

WhatsApp Image 2021-02-08 at 15.48.16.jpeg

اینم لینک سایتشون :
https://mahannet.ir/gaming-landing/

ویرایش شده توسط Aydin
لینک به دیدگاه

3 سالی میشه شاتل دارم 4مگ با ماهی 84 گیگ بین الملل یکسالشو 600 گرفتم راضی هستم

جالبه تعرفه های نت گیمینگ رو نشون نمیده تا ثبت نام کنی..منتظر زنگ زدنشونم 

به نظرم از کسایی که برای گیمینگ خریدن بپرس  در کل همشون از فاضلابی به اسم مخابرات رد میشن 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

به نظرم از کسایی که برای گیمینگ خریدن بپرس  در کل همشون از فاضلابی به اسم مخابرات رد میشن 

آره خب از هر شرکتی بخری بازم از اشغالی به نام مخابرات خیلی بهتره
تگه تون فرمه رو پر کرده باشی بهت زنگ میزنن ولی دقیقا همینایی که من نوشتمو تحویلت میدن 
متاسفانه نتوستم کسیو پیدا کنم که این سرویسو خریداری کرده باشه

لینک به دیدگاه

ماهان نت از همون آنتن های همراه اول استفاده میکنه 

اگر اینترنت همراه اول دارین و کیفیت خوبی نداره پس ماهان هم همونه

کلا خیلی به خودشون مطمن هستن ولی اصلا اونجوری که میگم نیست 

بنده داشتم سرویسشون رو و پول حروم کردنه به نظرم پکت لاز بسیار زیادی داره حتی برای بازی هایی که سرور داخلی دارن 

قبل از خرید اینقدر پیگیرت میشن مغر آدمو میخورن ولی بعد که خریدی باید دنبالشون بدویی

اصلا پیشنهاد نمیشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

سلام.مخابرات نه خودش اینترنت درست حسابی میده نه میزاره بقیه اینترنت خوب بدن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

ماهان نت از همون آنتن های همراه اول استفاده میکنه 

اگر اینترنت همراه اول دارین و کیفیت خوبی نداره پس ماهان هم همونه

کلا خیلی به خودشون مطمن هستن ولی اصلا اونجوری که میگم نیست 

بنده داشتم سرویسشون رو و پول حروم کردنه به نظرم پکت لاز بسیار زیادی داره حتی برای بازی هایی که سرور داخلی دارن 

قبل از خرید اینقدر پیگیرت میشن مغر آدمو میخورن ولی بعد که خریدی باید دنبالشون بدویی

اصلا پیشنهاد نمیشه

هیلی ممنونم بابت شیر رکدن تجربتون 
شما ازشون همین اینترنت به قول خودشون رادیویی داشتین؟

لینک به دیدگاه

من نت ADSL دارم از این شرکت مثل بقیه شرکت ها هستش جشنواره 9999 گیگ 6 ماهه با رانژه کلا شد 230 تومن. سرعت هم الان 1.50 مگابایت یا 14 مگ بستن. دو سه هفته اول پورت مشکل داشت سرعت خیلی کند و خط نویز زیاد داشت که عوض کردن مشکل حل شد و  3 هفته به اعتبار زمانی اضافه کردن.

لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا بیشتر دوستان نت مخابرات رو قبول ندارن بنده از همون ابتدا نت مخابرات داشتم سراغ شرکت های دیگه هم نرفتم چون واقعا ازش راضی بودم تو بیشتر بازی ها هم پینگ کمتر از ۱۰۰ بوده البته تو هر منطقه متفاوته

مثلا تو cs حدودا ۷۰ یا وارزون بین ۸۰ تا ۹۰  

یه سایتی بود که بهترین سرویس رو تو هر منطقه نشون میداد یه نگاهی هم به اون بنداز شاید به درد خورد

ویرایش شده توسط Aminj
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aminj گفته است :

نمی دونم چرا بیشتر دوستان نت مخابرات رو قبول ندارن بنده از همون ابتدا نت مخابرات داشتم سراغ شرکت های دیگه هم نرفتم چون واقعا ازش راضی بودم تو بیشتر بازی ها هم پینگ کمتر از ۱۰۰ بوده البته تو هر منطقه متفاوته

یه سایتی بود که بهترین سرویس رو تو هر منطقه نشون میداد یه نگاهی هم به اون بنداز شاید به درد خورد

منطقه به منطقه فرق داره.بالا شهر خوبه ولی وسط شهر خوب نیست مثلاً.کیفیتش هم پایینه.مثلا پینگ عادی دوستم 40 هست.من تو شاتل 13.اون سایت هم نت سنج پلاس هست.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Aminj گفته است :

احتمالا برا شمارو از دستشون در رفته و نتونستن فعلا خراب کنن 
من رو همین خطی که الان روش آسیاتک دارم قبلا روش مخابرات داشتم که رو 4 مگ نویز شدید داشتم و همون هر روز 2 ساعت قطع و وصلی داشت هر روز هم این پشتیبان بنده خدا میومد ی دستی به سیما می کشید ولی بازم فرقی نمیکرد که آخرش خود پشتیبانه بهم گفت می خوای بیشتر از این اذیت نشی از ی شرکت دیگه بگیر 

در 12 ساعت قبل، Aminj گفته است :

ولی جدای از این حرفا با این اعداد و ارقام پینگ شما واقعا عالیه 
کدوم شهر ساکن هستید؟

لینک به دیدگاه

اینا همونایین که به پینگ 300 میگفتن خوب و پینگ 150 رو میگن گیمینگ.

به نظرم یه چیز الکی هست و همون نت همراه اوله. که اتفاقا پینگش خوبه. دوست من باش دوتا بازی میکنه پینگ اروپاش 130 هست حتی کمتر هم میشه...

باشون تماس بگیرید به نظر دو تا سرور اروپا بشون بدین بگید پینگ 70 تا 80 میخایید.

اون هم باکس ضد آب شرکت دانوب هست. یه مودم LTE میندازن داخلش همین. خودتون هم میتونید انجام بدین...

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

اینا همونایین که به پینگ 300 میگفتن خوب و پینگ 150 رو میگن گیمینگ.

به نظرم یه چیز الکی هست و همون نت همراه اوله. که اتفاقا پینگش خوبه. دوست من باش دوتا بازی میکنه پینگ اروپاش 130 هست حتی کمتر هم میشه...

باشون تماس بگیرید به نظر دو تا سرور اروپا بشون بدین بگید پینگ 70 تا 80 میخایید.

اون هم باکس ضد آب شرکت دانوب هست. یه مودم LTE میندازن داخلش همین. خودتون هم میتونید انجام بدین...

آره اتفاقا پشتیبانیشم میگه پینگه 150 برا گیم اوکیه اگه جیتر پایین باشه 
من مودم فورجی دارم و دانلودامو با بسته ناحدود همراه اول دانلود میکنم ولی مشکلی که هست اینه که تاحالا پینگ همراه اوله از 200 تا پایین نیومده که بتونم با همون بازی کنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

آره اتفاقا پشتیبانیشم میگه پینگه 150 برا گیم اوکیه اگه جیتر پایین باشه 
من مودم فورجی دارم و دانلودامو با بسته ناحدود همراه اول دانلود میکنم ولی مشکلی که هست اینه که تاحالا پینگ همراه اوله از 200 تا پایین نیومده که بتونم با همون بازی کنم

خوب دیگه اینم همونه...

مگر این که یک مودم بگیرید که "بند لاک" داشته باشه. باند های دیگه ی LTE رو تست کنید شاید پینگ بهتری داشته باشند.

در عمل اگر پینگ همراه اولتون بالاست ماهان هم همونه ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aydin گفته است :

احتمالا برا شمارو از دستشون در رفته و نتونستن فعلا خراب کنن 
من رو همین خطی که الان روش آسیاتک دارم قبلا روش مخابرات داشتم که رو 4 مگ نویز شدید داشتم و همون هر روز 2 ساعت قطع و وصلی داشت هر روز هم این پشتیبان بنده خدا میومد ی دستی به سیما می کشید ولی بازم فرقی نمیکرد که آخرش خود پشتیبانه بهم گفت می خوای بیشتر از این اذیت نشی از ی شرکت دیگه بگیر 

ولی جدای از این حرفا با این اعداد و ارقام پینگ شما واقعا عالیه 
کدوم شهر ساکن هستید؟

نت منم ابتدا ۲ مگ بود بعد ارتقا به ۱۶ مگ دیدم خط نمی کشه و هر ساعت چند باری قطع می شد مخابرات هم سیم ها رو عوض نمی کرد هر بار هم که مامورای مخابرات میومدن یه دستی به سیما میکشیدن ولی عوضش نمی‌کردن هی میگفتن از یه شرکت دیگه سرویس بگیر منم از یکی از مامور مخابرات درخواست کردم که سیم ها رو عوض کنه اونم با دریافت مبلغی کل سیم و پست مخابرات رو عوض کرد  جالب اینجاس تو ۱۶ مگ پینگ یکم بیشتر از ۲ مگه قبلیه

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

باهات تماس گرفتن؟

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر تاپیک گرامی

بنده هم یه سوال داشتم

دوستان واسه دانلود چه شرکتی سرویس های بهتر و مقرون به صرفه تری داره؟ از بسته های فشفشه هایوب استفاده میکردم که نامردا اونم برداشتن الان هیچی نمیتونم دانلود کنم.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان وقتتون بخیر
جدیدا ماهان نت گفته اینترنت گیمینگ رادیویی میده و برای شهرستان ها و یکم مناطق دورتر هم میشه استفاده کرد و خیلی مطمعن هستن به این سرویسشون. خواستم بدونم کسی تا حالا تو شهرستان از این اینترنت استفاده کرده؟ و اونایی که استفاده کردن راضی هستن یا نه. سرویسشون هم ظاهرا سرویس گیمینگه که روی این اینترنت ارائه میدن و هزینه خیلی زیادی هم داره. اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا به اشتراک بزاره ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام اینترنت گیمینگ ماهان نت پول حروم کردنه اصلا اینترنتشون خوب نیست من نزدیک ۷ملیون هزینه کردم تو بازیهای آنلاین فقط لگ میده اصلا مقرون به صرفه نیست وقتی هم اینترنتو بهتون فروختن دیگه جوابگوهم نیستن اینجور واستون بگم که اینترنتشون در حده اینترنت همراه اوله گوشیتونه اصلا اصلا گوله این تبلیغاتو نخورید الانم هرچی تماس میگیرم سرویس رو جمع کنن هی ارجا میدن واحد پشتیبانی یه تست سرعت میگیرن میگن مشکل نداره خواهشا گول نخورید بریزید تو جوب کمتر دلتون میسوزه

لینک به دیدگاه

در ۱۳ ساعت قبل، OmidShirazi گفته است :

سلام اینترنت گیمینگ ماهان نت پول حروم کردنه اصلا اینترنتشون خوب نیست من نزدیک ۷ملیون هزینه کردم تو بازیهای آنلاین فقط لگ میده اصلا مقرون به صرفه نیست وقتی هم اینترنتو بهتون فروختن دیگه جوابگوهم نیستن اینجور واستون بگم که اینترنتشون در حده اینترنت همراه اوله گوشیتونه اصلا اصلا گوله این تبلیغاتو نخورید الانم هرچی تماس میگیرم سرویس رو جمع کنن هی ارجا میدن واحد پشتیبانی یه تست سرعت میگیرن میگن مشکل نداره خواهشا گول نخورید بریزید تو جوب کمتر دلتون میسوزه

سلام 
خیلی ممنون بابت شیر کردن تجربتون

لینک به دیدگاه

من پارسال وضع نتم خیلی داغون شد و تو نت چرخیدم و چند iSP رو مورد تحقیق قرار دادم - وقتی رسیم به ماهان نت فقط یه فرم تماس که تو سایتشونه رو  پر کردم که باهام تماس بگیرن وقتی دفعه اول زنگ زد و قیمت و تعرفه هارو گفت مغزم سوت کشید و درجا گفتم خدافظی -    شاید باورتون نشه ولی تا 2 هفته هر روز زنگ میزدن که مجابم کنن ازشون نت بگیرم - اخر سر هم چون جواب تلفن نمیدادم تو واتساپ پیام میدادن بهم 🤣 

اخرین تلاششونم این بود که اگه تا 1 هفته ناراضی بودم کل هزینه رو برمیگردونن و میان جمع آوری میکنن 😆

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

من پارسال وضع نتم خیلی داغون شد و تو نت چرخیدم و چند iSP رو مورد تحقیق قرار دادم - وقتی رسیم به ماهان نت فقط یه فرم تماس که تو سایتشونه رو  پر کردم که باهام تماس بگیرن وقتی دفعه اول زنگ زد و قیمت و تعرفه هارو گفت مغزم سوت کشید و درجا گفتم خدافظی -    شاید باورتون نشه ولی تا 2 هفته هر روز زنگ میزدن که مجابم کنن ازشون نت بگیرم - اخر سر هم چون جواب تلفن نمیدادم تو واتساپ پیام میدادن بهم 🤣 

اخرین تلاششونم این بود که اگه تا 1 هفته ناراضی بودم کل هزینه رو برمیگردونن و میان جمع آوری میکنن 😆

خوبه بهت نگفتن ازت حامله ان😂

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Slasher گفته است :

اینکه چیزی نیست ، من وقتی از ارشد انصراف دادم تا دو سال تو واتس آپ و تلگرام بهم مسیج میدادن و چندبار زنگ میزدن که چرا دانشگاه ثبت نام نمیکنی😱مثلا دانشگاه مشهد چجوری شماره منو داره بعد گفته ببخشید شما چرا انصراف دادین😱 من *شمام فر خورده بود این از کجا میدونست اخرشم فرم ثبت نام تو واتس اپ برام فرستاد بعدم پیگیر بود😱

یعنی محل آموزش و پرورش شده دٌکان کسب و کار

لینک به دیدگاه

اون اینترنت ترکیه را که گذاشتید . 

فیبر اکتیو هست که مملکت ما کلا نیومده (سرعت های 10 گیگ و بالاتر ) 

فقط برج میلاد فیبر اکتیو داره که همه اینترنت سایت های vpS تبلیغ شو میکنن (روش سرور بورس میدن و غیره )

ماهان نت اگه اشتباه نکنم وایرلس و tdl-lte هست درسته ؟

اینا اصلا با هم قابل مقایسه نیستند 

لینک به دیدگاه

در ۲۹ دقیقه قبل، بامداد گفته است :

اون اینترنت ترکیه را که گذاشتید . 

فیبر اکتیو هست که مملکت ما کلا نیومده (سرعت های 10 گیگ و بالاتر ) 

فقط برج میلاد فیبر اکتیو داره که همه اینترنت سایت های vpS تبلیغ شو میکنن (روش سرور بورس میدن و غیره )

ماهان نت اگه اشتباه نکنم وایرلس و tdl-lte هست درسته ؟

اینا اصلا با هم قابل مقایسه نیستند 

منظورتون همون فایبر به فایبره؟

بله ماهان نت کلا از امواج همراه اول استفاده میکنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...