رفتن به مطلب

فروش یک عدد سی پی یو core i7 870

AGREEN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام میکنم به همه دوستان عزیزم من یک عدد سی پی یو core i7 870 رو به قیمت پایه 250000 تومان میفروشم دلیلش هم خرید یک سیستم جدید هست این سی پی یو 1 سال کار کرده و زیر بار اورکلاک هم نرفته .عکس خاصی هم وجود نداره که از قطعه بگیرم این سی پی یو رو با فن استوک میدم .وقت تست سی پی یو رو هم میدم .مادربورد هم کسی خواست اون رو هم بزودی فروششو تویه تاپیک دیگه میزارم...........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بهزاد خیلی لازمش دارم بزار بخرمش

271

عزیزم من هم برای جاسوئیچی نمیخوام بخرم و قطعا لازم دارم .

میدونم شما هم لازم دارید و اگر لازم نداشتید از پیشنهاد 200 تا 270 نمیومدید. من هم جلوی خرید شما را نمیگیرم ( هر چند که این روزها شما تو تمام تاپیکها برای همه سی پی یو ها پیشنهاد میدید و همواره میگید که لازم دارید و نمیدونم این نیاز شما کی بر طرف میشه و امیدوارم با خرید این یکی نیازتون بر طرف بشه :rolleyes: )

اوکی من به نفع شما میرم کنار .

ویرایش شده توسط behzad tak
لینک به دیدگاه

من برای این تو همه تاپیکها پیام میدم چون هنوز نتونستم سی پی یو پیدا کنم به هر حال فعلا برای این مین پیدا نکردم اگه میخواین بخرینش

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیزم من مادربوردم P7P55DE-DELUXE ایسوز هست که اون رو هم به قیمت پایه 285000 تومان میزارم برای فروش تو همین تاپیک . مادربورد

هم نو هست وبه همراه لوازم جانبی فوق العاده کامل می فروشم این مادربورد تو ایران خیلی کمیاب ودارای مدار رگولاتور پیشرفته ای هست وتمام امکانات روز رو داره. به زودی چند تا عکس از مادربورد هم قرار میدم . به با لاترین پیشنهاد ممکن میفروشم . هر کس کارت گرافیک و پاور خواست PMبده تا اونارو هم برای فروش تو یه تاپیک دیگه بزارم...............

لینک به دیدگاه

مین و سی پی یو رو 450 میبرم اگه میدی تا معامله کنیم اگر هم نه که امیدوارم خوب بفروشی

لینک به دیدگاه

تو که تا 450 اومدی بکنش 500 که ما هم بتونیم یه سیستم بخریم یه زنگ بزن به 09124354665 باهم راه میایم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان عزیزم من مادربوردم P7P55DE-DELUXE ایسوز هست که اون رو هم به قیمت پایه 285000 تومان میزارم برای فروش تو همین تاپیک .

دوست عزیز قیمت مادربرد را خیلی بالا زدید !!!!

همین 15-20 روز پیش مادربرد MAXIMUS III FORMULA را 150 فروختند که از مادربرد شما خیلی بهتر بوده و از سری ROG میباشد .

ظاهرا شما خبر ندارید که مادربرد های سوکت 1366 و 1156 افت قیمت خیلی شدیدی داشتند .

خودتان میتونید سرچ کنید و به حرفهای من برسید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با حرفت موافقم من حواسم نبود قیمت مین اشتباه خورده 200 میدم چون امتحانشو پس داده خیلی هتر از MAXIMUS HAST

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...