رفتن به مطلب

هیت سینک های رم های کینگستون فیوری با چسب دوطرفه چسبانده شده اند؟!

Recommended Posts

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی

بنده سالها از دنیای دیجیتال دور بودم (از زمان Ivy Bridge) و به تازگی به این عصر بازگشتم، بعد از هفته ها مطالعه درمورد سوکت های جدید، گرافیک های جدید و غیره

کیس جدیدی برای خودم بستم که با توجه به مناسب بودن قیمت رم های Kingston Fury و البته سیستمی که 10 سال پیش هم بسته بودم مدل ddr3 از همین مدل رو داشت و با توجه به اون سابقه ی خوب، مجدد خرید کردم.

خوب ازونجا اون زمانی که من کار میکردم اصلا بحث فیک بودن قطعات کامپیوتر مطرح نبود، اصلا قطعات رو به صورت جزئی برانداز نکردم، کیس رو اسمبل کردم و از قدرت لذت بردم

اولین چیزی که متوجه شدم این بود که رم ها به جای اینکه CL15 باشه، CL17 بود !

دومین چیزی که متوجه شدم این بود که هیت ست های رم ها بعد از یک روز کامل باز و آویزون شده بودن!!

این رم هارو از سایت Meghdadit خریده بودم که "اصالت کالا" رو تضمین میکنن.

مجدد دو رم دیگه از این مدل از سایت Berozkala سفارش دادم، و با کمال تعجب دیدم هیت ست اونها کلا از همون ابتدا چسبششون باز شده بود و آویزون بودن!

دوستان قضیه چیه؟ کینگستون واقعا رم هاشه داره به این صورت تولید میکنه؟ یافته های جدید علمی درین سالهایی که من حضور نداشتم این بوده که چسب دو طرفه بهتر چسب سیلیکون گرما رو منتقل میکنه ؟ 😁

یا انقدر قطعات تقلبی زیاد شده که حتی سایت های معتبر این مملکت هم دیگه قادر به تشخیص اصل و فرع نیستن و از کی تاحالا شرکت های گارانتی کننده دارن رم های فیک رو گارانتی میکنن ؟!

مشخصات رم ها در CPU-z

به نظرتون امکان اصل بودنشون وجود داره؟

image.png.72d011ecfadd2053f977c8d38ef3c199.pngimage.png.274a96bc683c3de066575dbf61489d45.png

لینک به دیدگاه

10 سال بعد بجای خمیر سیلیکون از ماست کم چرب و کره استفاده میکنن...این تاپیک حذف نشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این روزا، تهیه کردن رم از برند کینگ استون، اشتباه محضه!

هیچ ارزونی بی حکمت نیست! بازار پر از رم های فیک کینگ استون شده که به سادگی هم قابل تشخیص هستند:

image.thumb.png.6fd040c8e055e38e2357fb09a227b548.pngimage.thumb.png.9870468ecb7adff83924562db25a2310.png

همونطور که میبینید، دیجیکالا هم همین مدل رم رو برای فرو(ش) گذاشته و در صدر پربازدید ترین کالا ها قرار داره...

رم 16 گیگ 1850 و رم 8 گیگ 1450!!!!!منطقیه؟ با پرداخت کمتر از 30 درصد بیشتر،کارایی قطعه دوبرابر شه؟

ساده ترین تفاوت بین این رم ها، سبز بودن برد رم های فیک هست، توی هیت سینک هم اگه دقت کنید تفاوت های جزئی وجود داره...

اگه pcb رمتون سبز رنگه که قطعا رمتون فیکه! من سر همین قضیه فیک بودن تابحال این مدل رم رو هم نگرفتم که ببینم چجوریه.

اما به نظر میاد یه رم با کیفیت معمولی و برند نامشخص(شاید کینگ استون معمولی باشه) روش یه هیت سینک کپی کرده از رم فیوری ایکس چسبونده شده.

من یه تاپیک زده بودم درباره اینکه یه سیستم 80 میلیونی درست کار نمیکه، از همین مدل رم روش بود و زیر رندر هی فریز میکرد.(بگذریم که مشکلات فراوان دیگه ای هم داشت...)

لینک به دیدگاه

کلا خرید رم کینگستون الان اشتباهه ، 99 درصد فیک هستن

لینک به دیدگاه

سلام

آقا همون 10 سال پیش هم اگر دقت نمی کردی کینگستون فیک بهت مینداختن

خاطرم هست سال 84 هم فیک داشت منتها اون موقع هتسینک دار نبود با چیپ های بی نام و نشون عرضه می شد

حتی یه بار یه مدل فیک دستم رسید بعد از نیم ساعت از روی کیس بازش کردم به چیپ هاش دست زدم ببینم گرم شده یا نه نوشته روی چیپ پاک شد!!!!

کلا کینگستون کپی خورش خوبه و به واسطه اسم قشنگی که داره فروشش هم خوبه!!!

لینک به دیدگاه

این رم ها یکی از بهترین و پرفروش ترین رم ها بودن ولی متاسفانه شرکت های دیگر کپی و فیک این رم رو تولید کردن که اکثرا درست کار نمیکنند   بلو اسکرین میدن و ...... الان با این شرایط کلا نباید رم های هایپر ایکس برداشت

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، kamyar sharifi گفته است :

سلام

آقا همون 10 سال پیش هم اگر دقت نمی کردی کینگستون فیک بهت مینداختن

خاطرم هست سال 84 هم فیک داشت منتها اون موقع هتسینک دار نبود با چیپ های بی نام و نشون عرضه می شد

حتی یه بار یه مدل فیک دستم رسید بعد از نیم ساعت از روی کیس بازش کردم به چیپ هاش دست زدم ببینم گرم شده یا نه نوشته روی چیپ پاک شد!!!!

کلا کینگستون کپی خورش خوبه و به واسطه اسم قشنگی که داره فروشش هم خوبه!!!

بله دقیقا درست میفرمایید

اما دوتا تفاوت اساسی وجود داشت. مثلا وقتی ما رم رو با گارانتی میخریدیم، دیگه امکان نداشت رم تقلبی باشه!

الان شرکت های گارانتی کننده میان رم های فیک رو گارانتی میکنن!! اینه که آدمو دیوانه میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، amir.coder گفته است :

بله دقیقا درست میفرمایید

اما دوتا تفاوت اساسی وجود داشت. مثلا وقتی ما رم رو با گارانتی میخریدیم، دیگه امکان نداشت رم تقلبی باشه!

الان شرکت های گارانتی کننده میان رم های فیک رو گارانتی میکنن!! اینه که آدمو دیوانه میکنه

بدتر از رم قبلا دیدیم گرافیک 9500 به جای 630 همین گارانتیهای معتبر فروختن به ملت 

لینک به دیدگاه

درود بر همه بنده دو جفت رم جی اسکیل Trident Z RGB 32GB 16GBx2 3000MHz CL16 مجموعا 64 گیگ سفارش دادم ایا ممکن هست اینام تقلبی باشن متاسفانه بازار پر شده از جنس تقلبی

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali2424 گفته است :

درود بر همه بنده دو جفت رم جی اسکیل Trident Z RGB 32GB 16GBx2 3000MHz CL16 مجموعا 64 گیگ سفارش دادم ایا ممکن هست اینام تقلبی باشن متاسفانه بازار پر شده از جنس تقلبی

خیر

لینک به دیدگاه

درود مجدد 

در رم با برند جی اسکیل فرق سری رویال با rgb  چیه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ali2424 گفته است :

درود مجدد 

اگر موقع بررسی در مشخصات فرکانس و تاخیر و ... یکسان باشند فقط و فقط در ظاهر و بسته بندی فرق دارند.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ali2424 گفته است :

درود مجدد 

سلام
رویال زیباتره

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...