رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

البته به یه عامل دیگه بستگی داره 

دوست عزیز محل سکونت شما کجاست ؟

اگر شما جنوب باشی مثل بنده همیشه خونت کولر گازی روشنه خب حله دیکه شما کاور بغل کیس رو باز میکنی اینتوری کیس کاملا خنک میشه و دما بالا نمیره این کار مثل اینکه یه ایر کولر برای سی پیو گرفتی بدون هیچ خرجی بنده خودمم اولین رو زا که سیستم گیم گرفتم کاورش بلاخره بسته بود و زمان گیم گرم میکرد دما میرفت 50 درجه من میترسیدم که سیستمم داغون شه از اونجا که بودجه بهمون نمیدن برم واتر کولر بگیرم(سی پیو بنده 6700هست) بنده کاور کیس رو از بغل برداشتم (البه کولر مستقیم رو برو کیس هست و باد مستیقیم وارد کیس میشه)و دما کیس الان بیشتراز 40درجه نمیره که این خودش خیلی خوبه بدون خرج کردن عالی شد

اینجوری بگم که گرمای 6700 شما در مقابل سری fx مثل لامپ کم مصرف درمقابل لامپ رشته ای 200 وات میمونه. با در کیس باز گذاشتن مشکلش حل نمیشه اگه سیستم خاموش نشه فن سی پی روی دور اخر میچرخه و صداش وخشتناکه. دارم ک میگم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام خسته نباشید ... دوستان من میخواستم سیستم و ارتقا بدم فقط برای بازی Fifa 19 و Pes 19.... یعنی بازیهای دیگه ای انجام نمیدم فقط سیستم به حدی برسه که این 2 بازی و اجرا کنم حله.... ممنون میشم یه راهنمایی کنید که چه چیزهایی و خریداری کنم و حدود هزینش چقدر میشم...اطلاعات سیستم فعلیم رو هم مینویسم براتون

ویندوز 7 - 64 بیت 

Intel (R) Core (TM) i3-2120 cpu @ 3.30GHz (4cpus) ... processor

Memory : 8192 MB Ram

کارت گرافیک بنده هم کلا کارت گرافیک گیم نیست ... Intel (R) HD Graphics

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ... هزینه هم هرچی کمتر بهتر

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز اگر توجه کرده باشی سی پیو ryzen 1600xهست و بهترین مادر برد مچ که شما اوور میتونید باهاش کنیدمدلx370هست نه b350چون برای اورکلاک کردن 1600xمناسب نیست میشه ولی شما از حداکثر قدرت و ارتباطات اون سیپیو بهرمند نمیشید انتخاب باخودتون هست اگر نمیخواین از حداکثر قدرت سی پیو در اورکلاک و گیمینگ استفاده کنید میتونید از b350استفاده کنید

رم چهرش مهم نیست کارش مهمه این رم اول اگر توجه کرده باشی سامسونگ هست که کیفیت بالایی داره که توش حرفی نیست (بخش اعظمش بخاطر مارکش هست مثل کارت گرافیک های ASUS)اون رمی هم که انتخاب کردین خوبه ولی توجه بهclاونها هم کنیcL15قدیمی هست و سیپیو نمیتونه از حداکثر رمش استفاده کنه و اینکه اطلاعات دیر تر درش ذخیره میشه 

اگر میخواین از این مدل استفاده کنین :

85bdw1sjvnsr85ng40yplw07nswm3kkln8evuca1q7mwv77efe[small].jpgرم کامپیوتر RAM KingSton HyperX Predator DDR4 8GB 3200MHz CL16 Single Channel Desktop RAMرنگ مشکی، گارانتی ایمانتک و سریر، مادام العمر550,000 تومان0 تومان

یا میتونید از 16 گیگ رم استفاده کنید دست دوم بگیرید با قیمت کمتر در عین حال هنوز برای سیستم شما بهتر 

دست دوم بودن چیزه بدی نیست و فکر نکنید مثل ماشینه (البته در مورد کارت گرافیک ماین فرق میکنه)که قدیمی میشه دیگه قدرتش یا ضعیف تر کار میکنه شما با خرید قطعه دست دوم اول اینکه سود قطعه از بین رفته و خود فروشنده هم بازم از قیمتش کم میکنه چون میخواد را حت و سریع بفروشش چون افراد زیادی هست بر ای دست دوم که میخوان بفروشن و مدل بالاتر بگیرن یا به پولش نیاز دارن 

این خودش یه سیا سته 

و اینکه تغییراتی که دادین با خودتون هست و فردا اتفاقی افتاد مسعولیتی قبول نمیشه البته همین الانشم نیست1f602.png

قطعاتی که بنده انتخاب کردم با کیفیت و بهترین بودن برای سیستم رایزن1600X

و اینکه میتونید رم 16 گیگ هم بگیرید با قیمت پایین تر ولی با کیفیت خیلی بهتر:

4qxw20ufzm8ztfecnim3fwyzzmlo064e80u7qvec4juf4wwsnr[small].jpgرم کامپیوتر RAM FDK H2 DDR4 16GB 2400MHz 1.2V CL17 Single Channel Desktop RAMگارانتی فدک، مادام العمر790,000 تومان60,000 تومان

این رم هست که از لحاظ ظاهری هم زیباست

سلام

میدونی که هر چی cl کمتر باشه بهتره، فکر کردی هر چی بیشتر باشه بهتره ، بجای باس 3200  هم بهتره همون رم HyperX باس 3000 که خودش گفت  انتخاب کنه چون فقط رم های چیپ Samsung B-Die و cl 14 تو باس بالا 3000 کار میدهند ، برای انتخاب رم بهتر رم از بین رم های سازگار(Memory QVL list) از تو سایت سازنده مادربورد انتخاب کنی و ببینی تا چه باسی جواب داده ، رم های کینکستون HyperX Predator با مادربوردهای msi خوب جواب میدهند.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ehsan149 گفته است :

سلام

میدونی که هر چی cl کمتر باشه بهتره، فکر کردی هر چی بیشتر باشه بهتره ، بجای باس 3200  هم بهتره همون رم HyperX باس 3000 که خودش گفت  انتخاب کنه چون فقط رم های چیپ Samsung B-Die و cl 14 تو باس بالا 3000 کار میدهند ، برای انتخاب رم بهتر رم از بین رم های سازگار(Memory QVL list) از تو سایت سازنده مادربورد انتخاب کنی و ببینی تا چه باسی جواب داده ، رم های کینکستون HyperX Predator با مادربوردهای msi خوب جواب میدهند.

بله درست میفرمایید بنده اشتباه کردم معضرت از تمام دوستان??

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/26, 13:23:45، Hamid.HP گفته است :

سیستم پیشنهادی شما جمعا میشه 4400

من یمقدار تغییر توش انجام دادم با همین 4400 یه هارد سیگیت 2ترا اضافه کردم و ظرفیت اس اس دی رو دوبل کردم شدسامسونگ 250گیگ(چون این دوتا هاردو لازم دارم) نظرت چیه؟

874,000 تومان
تعداد

874,000 تومان
مادربرد ام اس آی B350M GAMING PRO 508,000 تومان
تعداد

508,000 تومان
کارت گرافیک ایسوس RX560-O4G-EVO 1,049,000 تومان
تعداد

1,049,000 تومان
رم کینگستون HyperX Predator 8GB 3000Mhz CL15 DDR4 489,000 تومان
تعداد

489,000 تومان
پاور گرین 580 وات  GP580A-ES 255,000 تومان
تعداد

255,000 تومان
اس اس دی سامسونگ Samsung 860 EVO 250GB 550,000 تومان
تعداد

550,000 تومان
کیس گرین Z+ Grand Black 165,000 تومان
تعداد

165,000 تومان
دی وی دی رایتر ایسوس 24X 84,000 تومان
تعداد

84,000 تومان
هارد اینترنال سیگیت Barracuda 2TB 421,000 تومان
تعداد

421,000 تومان

دوست عزیز به این نشانی که میدم برو و اختلاف کارت گرافیک هرو ببین وخودت قضاوت کن شاید اینتوری بهتر باشه 

وبدونی با انتخاب اون مدل کارت گرافیک پولتو تو جوب اب میریزی

پایه توان ها و hzرو نگاه چه اختلافی داره درعین حال قیمتشونو نگاه کن

https://meghdadit.com/compare/64851-50571-66008-63195/

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

وقت بخیر 
یک لیستی را انتخاب کردن از قطعات و میخواستم نظر دوستان را هم بدونم که مشکلی در انتخاب ها میبینید ......آیا?

پردازنده 3.6گیگاهرتز AMD مدل RYZEN 5 1600X 
خنک کننده پردازنده Green مدل GLC120A GLACIER
رم 8گیگابایت DDR4 مارک Kingston مدل HYPERX PREDATOR HX430C15PB3/8
مادربرد Asus DDR4 مدل PRIME B350M-E
پاور 580وات Green مدل ES GP580A
كيس Green مدل ORAMAN
.........................................................
هزینه برای ssd نمیخوام بکنم 
یک هارد 150 گیگی sata دارم 
یک کارت گرافیک Asus مدل 710-2-SL دارم که اینارو میخوام با موارد بالا مچ کنم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Bahman7x گفته است :

وقت بخیر 
یک لیستی را انتخاب کردن از قطعات و میخواستم نظر دوستان را هم بدونم که مشکلی در انتخاب ها میبینید ......آیا?

كيس Green مدل ORAMAN

درود خدمت شما‌

کاربردتون چی هست؟

اگر کاربردتون گیم هست اصلا گرافیکتون مناسب نیست.

هارد 150گیگ هم اندازه یدونه از بازیای روزم جا نداره(فایل نصب+ نصب بازی)

اگر اورکلاکر نیستید واتر کولرو حذف کنید چون هزینه ای کاملا ییخوده و میتونید به جاش هارد 500گیگ یا 1 ترا بگیرید.

کیس oraman هم همانند کیس های معمولی هست بنظرم بگیرین فرق زیادی با کیس معمولیتون نخواهد داشت . با کمی هزینه بیشتر z+ در دسترس هست.

پاور هم برای سیستم شما زیادی هست ولی اگر به دور اندیشی و اینا فکر میکنید بنظزم از یه مارک دیگه انتخاب کنید.

شما سیپیو تون رو 2400g بگیرید گرافیک آنبوردش از 710 بهتر هست.

میتونید هم کیس و هارد نخرید و گرافیکتونم بفروشید و یک گرافیک 1050-960 و یکم افزایش بودجه تهیه کنید .

فکر مبکنم مدل 1600  بود که داخلش فن داشت به هرحال اگر 1600x هم خریدید یک notus 100هم خنک نگهش میداره .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Bahman7x گفته است :

وقت بخیر 

كيس Green مدل ORAMAN

درود خدمت شما‌

کاربردتون چی هست؟

اگر اورکلاکر نیستید واتر کولرو حذف کنید چون هزینه ای کاملا ییخوده و میتونید به جاش هارد 500گیگ یا 1 ترا بگیرید.

کیس oraman هم همانند کیس های معمولی هست بنظرم بگیرین فرق زیادی با کیس معمولیتون نخواهد داشت . با کمی هزینه بیشتر z+ در دسترس هست.

پاور هم برای سیستم شما زیادی هست ولی اگر به دور اندیشی و اینا فکر میکنید بنظزم از یه مارک دیگه انتخاب کنید.

میتونید هم کیس و هارد نخرید و گرافیکتونم بفروشید و یک گرافیک 1050-960 و یکم افزایش بودجه تهیه کنید .

فکر مبکنم مدل 1600  بود که داخلش فن داشت به هرحال اگر 1600x هم خریدید یک notus 100هم خنک نگهش میداره .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود خدمت شما‌

کاربردتون چی هست؟

کاربرد سنگین ندارم اما مدت زمان استفاده از سیستم 12 ساعتی میشه  در روز 

گیمر باز نیستم اما بدم نمیاد چندساعتی در هفته  بهش اختساس بدم (pes2018?)  - پس فعلا  همین کارت گرافیک نسبت به نیازم کافیه 

احل بازی های سنگین  نیستم پس فعلا هزینه برای هارد جدید با حجم بالا را لازم نمیبینم

به اورکلاک  نیاز پیدا نمیکنم اما کولر را انتخاب کردم چون سیستم العان خودم خیلی فن cpu اش صدا داره - بهمین دلیل فکر کردم کولر بگیرم 

العان که اصلا کیس بگم ندارم بهتر از داشتنشه - بنظرم هزینه زیادی برای کیس جالب نمیاد 

خوب پیشنهاد شما چیه - یه پاور که بشه در آینده هم با اظافه کردن یک کارت گرافیک خوب باز جوابگو باشه 

هیفه که بخوام هزینه کنم روی 2400  - اما بعد میشه یک کارت گرافیک اضافه کرد اما cpu خیر 

موفق باشید

همین طور شما 

ویرایش شده توسط Bahman7x
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Bahman7x گفته است :

راستش کولر های اینتل کلا خیلی دربوداغون هستن و کولر استوکش اصلا مناسب نیست . ولی کولر استوک amd مناسب هست و از پس خنک کنندگی سیپیو بر میاد ولی اگر به خرید یک کولر اصراز دارید از کولر های ارزان قیمت میتونید استفاده کنید مانند کولر زیر

https://meghdadit.com/product/64297/green

درمورد گرافیک فکر نمیکنم حتی pes18 هم بیاره چون بسیار ضعیف است مگه جزئیات و رزولوشنو کم کنید و یا از آنتی لگ استفاده کنید.

ازونجا که گیم آنچنانی نمیزنین بنظرم حداقل اپگرید به gtx950-770-Rx550-560پیشنهاد میشه.

مورد کیس هم بگم خیلی هم از اورامان گرونتر نیست اورامان 110هست و Z+ قیمتش 162 هست . فکرمیکنم ارزشش رو داشته باشه اینقدر هزینه کنید.

ازونجا که کارت گرافیک های جدید کم مصرف هستند و در آینده و نسل های جدید هم کم مصرف تر میشوند فکر میکنم پاور های زیر برای شما مناسب باشند.

مدل 700 وات که شما حتی در آینده Sli هم کنین پاور کم نمیاورد در کنار قیمت مناسب rgb هم دارد که کیستون رو زیبا میکنه.

https://meghdadit.com/product/65785/thermaltake-smart-rgb-700w-80-plus-power-supply/منبع-تغذيه-ترمالتیک-مدل-اسمارت-آر-جی-بی-با-توان-700-وات/

مدل‌500وات که برای اکنون و کمی بعدتر پیشنهاد میشه . در اصل بیشتر توان مصرفی مربوط به گرافیک هست که چه گرافیکی تهیه خواهید کرد ولی با گرافیک های انویدیا حداقل هرکدوم رو بخرید مشکلی نخواهد داشت

https://meghdadit.com/product/65784/thermaltake-smart-rgb-500w-80-plus-power-supply/منبع-تغذيه-ترمالتیک-مدل-اسمارت-آر-جی-بی-با-توان-500-وات/

گرافیکتون ضعیف هست و گفتم اگر قسط تهیه گرافیک ندارید میتونید با خرید 2200-2300-2400gبا یک تیر دو نشون بزنید و از گرافیک به مراتب بهتر از 710بهرهمند شید که با فروش 710 یه پولی هم دستتون رو میگیره ولی اگر گرافیگ در آینده میخرید همون 1600x  مناسبه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Bahman7x گفته است :

وقت بخیر 

كيس Green مدل ORAMAN

سلام

واتر کولرها اصولا صدا ونویزش از ایرکولرها  بیشتره از اساتید که تجربه دارن بپرسین همین طور دوام وکارایی بیشتر نسبت به قیمت ها پرداختی 

گفتین کاربرد سنگین ندارین ولی cpu 1600x که حتما مین چیپ x370 خریداری کنید باهاش که حداکثر کارایش بهره ببرید در کل العان خوش قیمت ترین باندل نسبت به قیمت و کارایی  AX370-Gaming K3+ryzen 1600x

هست(البته فروشگاه لیون) هفته پیش من از صبح تمام فروشگاه ولی عصر گشتم این مادربورد که تخفیف زده کف قیمته ولی cpu 1600x من از 820-840 تومن بود 1600 معمولی 770 -800 تومن قیمت میدادن لیون قیمت خردیشون یکم بالاست 

این پیشنهاد منه 

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/سی-پی-یو/amd/socket-am4/سی-پی-یو-ای-ام-دی-ryzen-5-1600x-61.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/amd/gigabyte/socket-am4/gigabyte-ax370-gaming-k3-am4-x370-mainboard.html

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-جانبی/کولر-سی-پی-یو-گرین-نوتوس-400-notus400-pwm-72.html

پاور  مناسبه برای کاربری شما فقط کیس یک رده بالاتر بخرید بدک نیست

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان خوب لیونی یه سوال ذهنمو مشغول کرده البته فقط مشغول کرده ها چون قدرت خریدش نیس روی مادربرد  Z370 E gaming ایسوس میشه دوتا 1080Ti رو SLI بست یا نیاز به مادربردای رده بالا مثه FORMULA هست؟

لینک به دیدگاه

درود

برای مادربرد  ROG MAXIMUS X CODE   و cpu 8700k   کدوم رم راپیشنهاد میکنید  ؟   پایداری سیستم  برای من  مهم هست ، روزانه 10 تا 12 ساعت روشن هست .

1-GSkill Trident Z RGB 2×16GB=32GB DDR4 3466MHz CL16

2-GSkill Trident Z RGB 4×8GB=32GB DDR4 3000MHz CL15

3-GSkill Trident Z RGB 4×8GB=32GB DDR4 3000MHz CL16

برای مادربرد من که dual  هست فرقی میکنه که 4 تا 8 گیگ ببندم یا 2 تا 16 ؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/29, 16:12:18، Farzadsting گفته است :

با سلام خدمت دوستان خوب لیونی یه سوال ذهنمو مشغول کرده البته فقط مشغول کرده ها چون قدرت خریدش نیس روی مادربرد  Z370 E gaming ایسوس میشه دوتا 1080Ti رو SLI بست یا نیاز به مادربردای رده بالا مثه FORMULA هست؟

بله میشه استفاده کرد بدون هیچ مشکلی

لینک به دیدگاه

تو این رده مادربرد تا ستاشو هم میتونه دوتا که مشکلی نداره اگه نمیتونست برا چی سه تا شکاف sliگذاشتن پس(البته الان ممکنه یکی از دوستان بیاد خلافشو بگه یا ثابت کنه ?)ولی میتونه با مدل z170gamingایسوس که بنده دارم میشه دوتا 1080tiوصل کرد تا چه برسه به z370

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

برای مادربرد  ROG MAXIMUS X CODE   و cpu 8700k   کدوم رم راپیشنهاد میکنید  ؟   پایداری سیستم  برای من  مهم هست ، روزانه 10 تا 12 ساعت روشن هست .

1-GSkill Trident Z RGB 2×16GB=32GB DDR4 3466MHz CL16

2-GSkill Trident Z RGB 4×8GB=32GB DDR4 3000MHz CL15

3-GSkill Trident Z RGB 4×8GB=32GB DDR4 3000MHz CL16

برای مادربرد من که dual  هست فرقی میکنه که 4 تا 8 گیگ ببندم یا 2 تا 16 ؟

مورد دوم بهتر هست  بخاطر اینکه اول چهارتا رم کاملا شکاف های رم رو پرمیکنه و بانور rgbخیلی قشنگ میشه کیس 

دوم اینکه cl15هست زمان پاسخگویی بهتر داره وچون اوورکلاکرم نیستید همین مدل عالی هست

نه فرقی نمیکنه 4تا8 گیگ ببندین یا 2تا16    فقط 4تا 8گیگ فروشش راحت تر سریع تر هست (اگر دراینده خواستین سیستم ارتقا بدین یا کلا بفروشین)

ولی اگر اینده خواستین رمتون رو 64 گیگ کنید اون موقع مقداری ضرر میکنید چون باید رم هارو بفروشید و خب مقداری زیر یمت باید بفروشید و شاید با اوصاف نتونید رم جدید بگیریو ولی بحای 4تا8گیگ ...برید 2تا16گیگ بگیرید فردا روزگار خواستید رم سیستم رو 64 کنید بجای 32 گیگ خب دیگه نیازی بفروش رم هانیست و با همون پولتون میتونید برید 2تا 16 گیگ دیگه خریداری کنید 

نظر شخصی خودمو اگر بخواین بنظرم برید4تا8گیگ بگیرید بهتر هست چون 32 گیگ رم زیاد هست (البته بستگی به نوع کاربریتون داره چی باشه؟)

شاید اینده خواستین کلا سیستم جدید بگیرید حداقل اون طوری کیف قشنگی کیس رو برده باشین(اینو میگم چون تا برنامه ها و بازی های یا هرچیزه دیگه ای از سی پیو طوری تغذیه کنن که سی پیو بخواد 32 گیگ رم رو استفاده کنه دیگه خیلی قدیمی شده وبایدکلا عوض شه پس 4تا8 گیگ بهتره)

انتخاب باخودتون ولی موفق باشی

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

مورد دوم بهتر هست  بخاطر اینکه اول چهارتا رم کاملا شکاف های رم رو پرمیکنه و بانور rgbخیلی قشنگ میشه کیس 

دوم اینکه cl15هست زمان پاسخگویی بهتر داره وچون اوورکلاکرم نیستید همین مدل عالی هست

نه فرقی نمیکنه 4تا8 گیگ ببندین یا 2تا16    فقط 4تا 8گیگ فروشش راحت تر سریع تر هست (اگر دراینده خواستین سیستم ارتقا بدین یا کلا بفروشین)

ولی اگر اینده خواستین رمتون رو 64 گیگ کنید اون موقع مقداری ضرر میکنید چون باید رم هارو بفروشید و خب مقداری زیر یمت باید بفروشید و شاید با اوصاف نتونید رم جدید بگیریو ولی بحای 4تا8گیگ ...برید 2تا16گیگ بگیرید فردا روزگار خواستید رم سیستم رو 64 کنید بجای 32 گیگ خب دیگه نیازی بفروش رم هانیست و با همون پولتون میتونید برید 2تا 16 گیگ دیگه خریداری کنید 

نظر شخصی خودمو اگر بخواین بنظرم برید4تا8گیگ بگیرید بهتر هست چون 32 گیگ رم زیاد هست (البته بستگی به نوع کاربریتون داره چی باشه؟)

شاید اینده خواستین کلا سیستم جدید بگیرید حداقل اون طوری کیف قشنگی کیس رو برده باشین(اینو میگم چون تا برنامه ها و بازی های یا هرچیزه دیگه ای از سی پیو طوری تغذیه کنن که سی پیو بخواد 32 گیگ رم رو استفاده کنه دیگه خیلی قدیمی شده وبایدکلا عوض شه پس 4تا8 گیگ بهتره)

انتخاب باخودتون ولی موفق باشی

کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

موافقم

ویرایش شده توسط Farzadsting
اشتباه
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

تو این رده مادربرد تا ستاشو هم میتونه دوتا که مشکلی نداره اگه نمیتونست برا چی سه تا شکاف sliگذاشتن پس(البته الان ممکنه یکی از دوستان بیاد خلافشو بگه یا ثابت کنه 1f601.png)ولی میتونه با مدل z170gamingایسوس که بنده دارم میشه دوتا 1080tiوصل کرد تا چه برسه به z370

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. این مانیتور هایی که روش نوشته ساخت سام سرویس ایران، کیفیت کمتری نسبت به ساخت کره داره؟ (ایران فقط اسمبل کرده یا خودش هم تغییرات فنی می تونه بده؟) ممنون

لینک به دیدگاه

نه مناسب نیست اصلا . بهتره سری اکستریم بگیرید . سوکتهای X99 و X299 یا X399 !!

اونجوری روی دو تا x16 کار میکنن و پهنای باند تئوریک و عملی بهتری بهتون میدن . دوتا 1080ti برای 6850k هم کمی گلوگاه ایجاد میکنن چه برسه به رده پایینتر .روی اون سوکتها x میتونین بصورت X16 دوتا x8 .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

نه مناسب نیست اصلا . بهتره سری اکستریم بگیرید . سوکتهای X99 و X299 یا X399 !!

اونجوری روی دو تا x16 کار میکنن و پهنای باند تئوریک و عملی بهتری بهتون میدن . دوتا 1080ti برای 6850k هم کمی گلوگاه ایجاد میکنن چه برسه به رده پایینتر .روی اون سوکتها x میتونین بصورت X16 دوتا x8 .

داداش من تو سایتای خارجی مثل pcpartpicker گشتم رو 8700k دو تا 1080ti رو sli بسته بودن رو سیستم ولی پاور سیستم 1000 و بالاتر بود چجوریاس این الان؟

لینک به دیدگاه

سلام نظرتون در مورد این قطعات چیه

1,149,000 تومان  

مادربرد ایسوس PRIME B360-PLUS 749,000 تومان  

پاور کولر مستر MasterWatt Lite 700W 489,000 تومان  

هارد وسترن دیجیتال WD BLUE 3TB 560,000 تومان  

کیس گیمینگ گرین STRIKER 270,000 تومان  

رم جی اسکیل Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL16 DDR4رم جی اسکیل Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL16 DDR4 1,029,000 تومان  

دی وی دی رایتر ایسوس 24X 84,000 تومان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...