رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

عزیزان لطف میکنید یه کیبورد تا مرز ۳۰۰ تومن پیشنهاد کنید؟

چه دست دوم باشه چه نو 

کار بریتون چیه؟

این مدل که همراه موس هم هست که ست باشه خیلی عالی هست: Cooler Master Devastator 3 Combo RGB Gaming

واین مدل که از مارک های معروف و باکیفیت هست: Logitech MK345 Wireless Keyboard and Mouse

واین مدل از مارک فراسو (فراسو یکی از مارک های معروف هست که بنظرم خیلی ها باهاش کار کردن ومیدونن چی هست کیفیت بسیار بالایی داره بنده الان نه ساله از یه  مدلشو دارم وهنوز سالمه استفاده میشه وکار میکنه بدون هیچ مشکلی

این مدل فراسو: Farassoo FCM-8686RF Wireless Keyboard and Mouse

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

کار بریتون چیه؟

این مدل که همراه موس هم هست که ست باشه خیلی عالی هست: Cooler Master Devastator 3 Combo RGB Gaming

واین مدل که از مارک های معروف و باکیفیت هست: Logitech MK345 Wireless Keyboard and Mouse

واین مدل از مارک فراسو (فراسو یکی از مارک های معروف هست که بنظرم خیلی ها باهاش کار کردن ومیدونن چی هست کیفیت بسیار بالایی داره بنده الان نه ساله از یه  مدلشو دارم وهنوز سالمه استفاده میشه وکار میکنه بدون هیچ مشکلی

این مدل فراسو: Farassoo FCM-8686RF Wireless Keyboard and Mouse

ممنونم از راهنمایی شما 

کاربری گیم هست ، موس لازم نیست یدونه بلادی موجوده فقط کیبورد مد نظر هست.

فراسو بر خلاف برندهای دیگه که هر روز بهتر از دیروز میشن برعکس هر روز پسرفت کرده و کیفیتش پایین اومده ، بله خود منم یدونه کیبوردش رو دارم برای ۱۴ سال پیشه هنوزم که هنوزه با بلاهایی که سرش اومده بازم مثل روز اولش داره کار میکنه ، ولی همون مدل رو تا چند سال تولید میکرد و به حدی کیفیتش افت کرده بود که اصلا خنده دار شده بود.

لینک به دیدگاه

سلام کسی از برند xigmatek اطلاعی داره ساخت کجاس مثلا کیفیت این کیسش چجوره ؟

Xigmatek Frontliner Mid-Tower

از برند گرین بهتره یا نه؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/07, 05:19:21، Chabouk گفته است :

با سلام دوست عزیز 

بنده دیروز نسبت به خرید قطعات اقدام کردم و فعلا این ها رو گرفتم:

Asus B350m-a

Ryzen 5 1400

Asus 24x sata

Tooshiba P300 1TB

و کارت گرافیک هم 1060 هستش

الان میخواستم بدونم چه پاوری بگیرم براش که با کیفیت باشه«سمت گرین اصلأ نمی‌رم»

و اینکه این پردازنده ها با رم ها single channel  مشکلی ندارند؟

پ.ن «این کولر های رایزن چقدر سخت بسته میشن? ، اینور رو می‌بندی اونطرف می‌ره بالا ، حتی ضربدری هم بسته نمیشن ?»

بهتر بود 1500 میگرفتید اما خوب  به هر حال مبارکه

نه با سینگل چنلی موردی ندارن فقط رمی انتخاب کنید که به مادربرد بخوره به نظرم 2400 هرچی گیر ارودین تصویر میده  زیاد هم روی مارک رم حساس نباشین  ;)

اون کولر های ای مام دی هم یه کم باید به زور واصل شین :D

پیچ هاشم قریچ قریچ صدا میده یه طرف ببندین وقتی احساس کردین کمی سفت شد ضربدری ببنیدن  یه کم هم فشار بدین اشکالی نداره { البته فشار ندین زیاد مادربرد بشکونین :D  شوخی کردم :P

فقط بهتره زیر مادر برد یه جسم صاف باشه مثل سینی ;)  یا میز صاف

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamid.HP گفته است :

سلام کسی از برند xigmatek اطلاعی داره ساخت کجاس مثلا کیفیت این کیسش چجوره ؟

Xigmatek Frontliner Mid-Tower

از برند گرین بهتره یا نه؟

دوست عزیز این یه برند معتبر تایوانیه

کیفیتشم صد در صد از گرین بهتره !  گرین یه مارک اشغاله  که ما بدبختای ایرانی مجبوریم ازش استفاده کنیم !!!

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، hosin گفته است :

بهتر بود 1500 میگرفتید اما خوب  به هر حال مبارکه

نه با سینگل چنلی موردی ندارن فقط رمی انتخاب کنید که به مادربرد بخوره به نظرم 2400 هرچی گیر ارودین تصویر میده  زیاد هم روی مارک رم حساس نباشین  ;)

اون کولر های ای مام دی هم یه کم باید به زور واصل شین :D

پیچ هاشم قریچ قریچ صدا میده یه طرف ببندین وقتی احساس کردین کمی سفت شد ضربدری ببنیدن  یه کم هم فشار بدین اشکالی نداره { البته فشار ندین زیاد مادربرد بشکونین :D  شوخی کردم :P

فقط بهتره زیر مادر برد یه جسم صاف باشه مثل سینی ;)  یا میز صاف

خیلی ممنون قابلتون رو ندارن. ?

آخه تو یوتیوب دیدم که نسبت به فاصله قیمت تفاوت خاصی با هم ندارن برای همین همینو گرفتم. ?

کولر هم با همکاری چهار نفر بسته شد .?

راستی چه پاوری برای این سیستم پیشنهاد میکنید ؟ «کیفیت پاور خیلی مهمه»برای همین گرین پیشنهاد ندید.

و نظرتون راجب این رم چیه؟

Gskill Ripjaws V 1*8GB 2666mhz

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

خیلی ممنون قابلتون رو ندارن. 1f60a.png

آخه تو یوتیوب دیدم که نسبت به فاصله قیمت تفاوت خاصی با هم ندارن برای همین همینو گرفتم. 1f609.png

کولر هم با همکاری چهار نفر بسته شد .1f602.png

راستی چه پاوری برای این سیستم پیشنهاد میکنید ؟ «کیفیت پاور خیلی مهمه»برای همین گرین پیشنهاد ندید.

و نظرتون راجب این رم چیه؟

Gskill Ripjaws V 1*8GB 2666mhz

مبارکه

اگه کیفیت میخواین و کاربریتون گیمه 

https://meghdadit.com/product/45432/evga-600-w1-80-plus-white-power-supply/پاور-کامپیوتر-ای-وی-جی-ای-دبلیو-1-با-توان-600-وات/

این مدل براتون عالیه با ضمانت !  البته  سعی کنید اول توی بازار یه چرخی بزنید ببینید پیدا میشه  اگه نبود برید و حضوری از این سایت خرید کنید !

رم هم مشکلی نداره گفتم 2400 بگیرید بهتره  اما خوب اینم جواب میده البته این رمی هم که شما انتخاب کردی از برند معتبر جی اسکیل هست

به هر حال مبارک باشه

البته خودم میگم گرین اشغاله اما سری OC قابل قبوله ;)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hosin گفته است :

مبارکه

https://meghdadit.com/product/45432/evga-600-w1-80-plus-white-power-supply/پاور-کامپیوتر-ای-وی-جی-ای-دبلیو-1-با-توان-600-وات/

این مدل براتون عالیه با ضمانت !  البته  سعی کنید اول توی بازار یه چرخی بزنید ببینید پیدا میشه  اگه نبود برید و حضوری از این سایت خرید کنید !

رم هم مشکلی نداره گفتم 2400 بگیرید بهتره  اما خوب اینم جواب میده البته این رمی هم که شما انتخاب کردی از برند معتبر جی اسکیل هست

به هر حال مبارک باشه

خیلی ممنون 

حتماً میگردم و همین مدل رو میخرم.?

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

خیلی ممنون 

حتماً میگردم و همین مدل رو میخرم.1f44d.png

معلومه به خاطر گارانتی ۱۸ ساله از کیفیت بالایی برخورداره.⁦263a.png

داداش این پاور 18 ماه گارانتی داره. اونم گارانتی سریر که بود و نبودش فرق نمیکنه خیلی ... 18 سال رو کجا دیدی شما؟ 

خیلی پاور قدیمی و داغونیه خداییش ... حداقل از مدل های رده بالا EVGA بخرید.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، reza3656 گفته است :

داداش این پاور 18 ماه گارانتی داره. اونم گارانتی سریر که بود و نبودش فرق نمیکنه خیلی ... 18 سال رو کجا دیدی شما؟ 

شما هم  مدل معرفی کن⁦☺️⁩

من اشتباه کردم ، درست می‌فرمایید

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

مبارکه

به هر حال مبارک باشه

میگم دوستان مشکل پاور های گرین چیه اینا چیزی از خودشون تولید نمیکنند همش رو هم اشمبل میکنن؟

بعد مگه روش مثلا توپسوندش نزده goldاینارو برا خودشون میزنن؟خب چون شنیدم این پسوند ها مروبوط به درصد بازده وکاراییشونه؟ویجایی ازدوستان شنیده بودم که گفته بود من دوبار پاور greenخریدم هردوبارش سوخت الان رفتم مارک اگر اشتباه نکرده باشمevgaگرفتم وخداروشکر هنوز نسوخته حالا واقعا گرین این قدر مضخرفه؟خب با این اوضاع بنظرتون یه پاور گرین مثل گلدش یا oc مدت عمرش چه قدر باشه؟

البته من خودمم چند روز پیش برای دانلود بازی یه دوسه روزی کامپیوترو روشن میذاشتم ومابینشم گیم در حد سه چهار ساعت میزدم بعد یه صبح یک دفعه صداغر غر از پاور میومد که اینگار ازپروانش بود علتشم نفهمیدم البته هیچ چیزیم مشکلی نداشت سیستم داشت به کار خودش ادامه میداد وفقط همین صدا اومد من سیستم رو یه خاموش روشن کردن وصدا برطرف شد منم واقعا به شک انداختن دوستان (سیستم من الان یه ساله شده) یه طوری اینقدر بد شو میگن که خودتون ادمو   کاری میکنید همین امروز پاور جدید بخره اونم یا دست دوم یا بندازه دور قضیه چیه؟

لینک به دیدگاه

بین این سه پاور که تقریبا هم قیمت هستن کدوم کیفیت خوبی داره

+green GP600B-HP

Raidmax RX-735AP-R Thunder RGB series

Evga 600 w1 80 Plus White 

ویرایش شده توسط Hamid.HP
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hamid.HP گفته است :

+green GP600B-HP

شک نکنید EVGA !!!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، reza3656 گفته است :

این پاور قدیمی وا دا غونه ؟ :D

ببین قدیمیه و کارکرده همین EVGA شرف داره به گرین !

متاسفانه توی ایران ما مجبوریم گرین بخریم چون فقط قیمتش خوبه وگرنه محصولات گرین یه چیز فراتر از اشغاله !!!

این مورد هم من بهشون گفتم توی بازار بگردن و اگه نبود پاوری از EVGA برن و حضوری از اون  سایت خرید کنن !  نه انلاین

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/04, 14:02:53، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز اصلا کل بودجه شما چه قدر هست ؟

کلا 5.3 فقط کیس میخوام جمع کنم

https://lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کیس/171451/کیس-شارکن-ai7000-glass-rgb-black-1.html

https://lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/مادربورد/amd/asus/socket-am4/مادربرد-ایسوس-prime-x370-pro-87.html

https://lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/پاور/green/پاور-گرین-gp500b-hp-plus.html

https://lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/asus/کارت-گرافیک-ایسوس-dual-gtx1060-o3g-87.html

https://lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/سی-پی-یو/amd/socket-am4/سی-پی-یو-ای-ام-دی-ryzen-5-1600-19.html

رم کورسیر 8 گیگ میخوام بگیرم لیون نداره .. تا حد 500 تومن با هرتز 2666 اگه بتونم پیدا کنم ..

هارد هم  1 ترا یا 2 ترا سیگیت بهتره یا وسترن بلو ؟

بعد برا اینا پاور 500 واتی کافیه ؟ یا 150 بیشتر بزارم 700 واتی همین گرین hp+ رو بگیرم ؟

بعدا هم میخوام بهش هارد و ssd و درایو یه رم 8 دگ اضافه کنم .. 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hamid.HP گفته است :

+green GP600B-HP

دوست عزیز evga عالی هست اما raidmaxحرف نداره این مدل کیفیت بالایی داره و از مارک و شرکت های معروف هست وکیفیت قطعاتش تضمین شده هست

اگه دوست دارید کیستون هم قشنگ تر بشه(البته به نوعش بستگی داره ) رید مکس رو من پیشنهاد میدم که درعین زیبایی یعنی rgbبودنش توان بیشتری از evgaداره که خودتونم میبینید که نتیجش یه اینده نگری مطمعن هست که اگر خواستین 2تایا4تا کارت یانه مثلا کارت باتوان بالا خریدید مشکلی برای پشتیبانیش نباشه (البته این توان زیاد هست واین توان برای کسایی  هست که میخوان مادینگ یا یه سیستم سنگین ببندن)

انتخاب باخوتون هست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hosin گفته است :

این پاور قدیمی وا دا غونه ؟ :D

ببین قدیمیه و کارکرده همین EVGA شرف داره به گرین !

متاسفانه توی ایران ما مجبوریم گرین بخریم چون فقط قیمتش خوبه وگرنه محصولات گرین یه چیز فراتر از اشغاله !!!

این مورد هم من بهشون گفتم توی بازار بگردن و اگه نبود پاوری از EVGA برن و حضوری از اون  سایت خرید کنن !  نه انلاین

نه این طوری هم نیست اتفاقا اختلاف قیمت پاور گرین با evgaزیاد نیست که اینتور نگاه کردم اختلاف قیمت با مارک کولر مستر زیاد هست کولر مستر ها خیلی گرون هست evgaکه قیمتش واقعا خوبه این چیزی که بنده تو سایت ها برای فروش دیدم

لینک به دیدگاه

دوستان رفتم تو بازار گشتم ، اصلأ پاوری با برند evga موجود نبود . مثل اینکه باید از همون مقداد بخرم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز میشه بپرسم چرا خرید آنلاین رو پیشنهاد نمیکنید؟سایت مقداد که سایت معتبری هست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

دوست عزیز میشه بپرسم چرا خرید آنلاین رو پیشنهاد نمیکنید؟سایت مقداد که سایت معتبری هست

والا الان تنها جاهایی که میشه واقعا با یه قیمت منصفانه تو این اوضاع بازار خرید کرد سایت مقداد و لیون هست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

والا من یه بار ازشون یه  رم خریدم بعد از 1 هفته فرستادن برام :|

اول که سفارش دادم تایید شد و بعد از 2 روز تماس گرفتن که این مدل ناموجوده !! گفتم خوب چرا همون روز تماس نگرفتین ؟  پیچوند :|

خلاصه بعد از کلی زنگ و پیگیری بالاخره بعد از 5 روز از سفارش زنگ زدن و گفتن وجود شده و فرستادن !  البته 35 تومن گرون تر شده بود که بهم گفت ما اینو به خاطر اینکه خسارت باشه نمیگیریم :|  منت هم گذاشت سرم

2 روز بعد هم رسید دستم که گارانتیش هم یه چیز دیگه بود -_-  خلاصه  گفتم اخرین باری هست که من از این سایت خرید میکنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، yasin1380 گفته است :

والا الان تنها جاهایی که میشه واقعا با یه قیمت منصفانه تو این اوضاع بازار خرید کرد سایت مقداد و لیون هست

همچین هم که شما میگید نیست

مثلاً من پریروز مادربرد Asus b350m-a رو از بازار به قیمت ۴۸۰ خریدم در صورتی که لیون همین الآن مدل پایین تر از اونو Asus b350m-k رو گذاشته 529 تومن .?

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosin گفته است :

اول که سفارش دادم تایید شد و بعد از 2 روز تماس گرفتن که این مدل ناموجوده !! گفتم خوب چرا همون روز تماس نگرفتین ؟  پیچوند :|

خلاصه بعد از کلی زنگ و پیگیری بالاخره بعد از 5 روز از سفارش زنگ زدن و گفتن وجود شده و فرستادن !  البته 35 تومن گرون تر شده بود که بهم گفت ما اینو به خاطر اینکه خسارت باشه نمیگیریم :|  منت هم گذاشت سرم

2 روز بعد هم رسید دستم که گارانتیش هم یه چیز دیگه بود -_-  خلاصه  گفتم اخرین باری هست که من از این سایت خرید میکنم

با سلام دوست عزیز و با تشکر از راهنماییتون خواستم چیزی رو با شما درمیون بزارم که شاید برای بقیه دوستان هم پیش بیاد.

شما اول باید قبل از خرید با بخش فروش تماس می‌گرفتید تا موجودی کالا رو چک کنید ، دوست بنده از همین سایت مانیتور سفارش دادن ،اتفاقا بسیار سر موقع و با بسته بندی عالی به دستش رسید ، حالا این یه بار اتفاق بوده که خیلی توی فروشگاه های آنلاین پیش میاد .? در کل خرید آنلاین بد نیست و از شانس شما اینجوری شده.

امیدوارم توی خرید های دیگتون مشکلی پیش نیاد⁦☺️⁩

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز تنها شما که نیستید سفارش میدید خب این اختلالات ممکنه پیش بیاد برای بندهم اتفاق افتاده و لی این اتفاق برای همه نمیوفته که البته بنده طرف کسی نیستم و پشتیبانی از کسی نمیکنم چ.ن هیچ سودی نه به جیبم داره ونه به حالم تو این اوضاع بازار ولی خب مشکل شرکتم هست و این منتم بزاربه ... نه کسی تو رو میشناسه نه اوناتو رو میشناسن حالا یه چیزیم گفت براخودش بنده خودم یه وسیله ای خواستم بخرم دوهفته بعد بهم خبر دادن که ندارم محصول رو بعد گفتم که چرا نگفتین الکی گفتم چرا ما گفتیم شما جواب ندادین بعد یه محصول دیگه پیشنهاد دادن که قیمتش گرون تر بود بنده گفتم من اصلا نه پول بیشتر دارم که بدم و بعدشم گفتم منصرف شدم از خرید اخرشم یه منت گذاشتن گفتن ما بخاطر این دیر جواب دادن(حالا اینجا خودشون تایید کردناولی خب) ما به التفاوتشو ازت نمیگرفتیم وپولتون رو پس میدیم  ول کن این اتفاقات تو  خرید انلاین عادی هست به دل نگیر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Chabouk گفته است :

با سلام دوست عزیز و با تشکر از راهنماییتون خواستم چیزی رو با شما درمیون بزارم که شاید برای بقیه دوستان هم پیش بیاد.

شما اول باید قبل از خرید با بخش فروش تماس می‌گرفتید تا موجودی کالا رو چک کنید ، دوست بنده از همین سایت مانیتور سفارش دادن ،اتفاقا بسیار سر موقع و با بسته بندی عالی به دستش رسید ، حالا این یه بار اتفاق بوده که خیلی توی فروشگاه های آنلاین پیش میاد .1f609.png در کل خرید آنلاین بد نیست و از شانس شما اینجوری شده.

امیدوارم توی خرید های دیگتون مشکلی پیش نیاد⁦263a.png

دوست عزیز سایت های انلاین یه چیزی دارن به نام پردازش !  سفارش من تایید شد و بعد از 2 روز زنگ زدن !! در صورتی که باید همون روز تماس میگرفتن  تازه الان که سایتشون رو چک کردم بعضی از کالا هاشون زدن تماس قبل از سفارش !

مقداد اینتی ید طولایی داره در این موضوعات که توی انجمن هم زیاد ازشون تعریف شده :))

البته همه ی فروشگاه اینترنتی همینن

شخصا خرید حضوری هیچوقت جایگزین انلاین نمیکنم ;) مگر اون چیزی که میخوام موجود نباشه در بازار یا قیمتش فضایی باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...