رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام اقا یه وقت فکرنکنی ما ...هستیما .از کجا می شع فهمید بیت گرافیک ما چنده؟

این قضیه بیت به خاطر این هستش که من اول می خواستم سونی 2 بگیرم ولی بعد گفتم ضایع هستش با 20 سال سن برم اینو بخرم فقط بازی کنم در ضمن بنده دانشجوی رشته ی حقوق هستم پدرم هم همین حرفارو به من گفت.بعد از اینکه من بیخیال سونی 2 شدم یه جا دیدم که گرافیک سونی 2 :128 بیت هستش به خاطر همین من رفتم تو خط بیت گرافیکها هر چند نمی دونم بیت به چی می گن؟حالا شما یه توضیح راجب بیت گرافیک کامپیوتر با سونی 2 می دین؟

قیمت ddr 3 چنده؟من به شما قبلا هم گفته بودم من می خوام برای گرافیک سال بعد خرج کنم

منتظر جواب شما هستم

با سلام

محمد جان شما دانشجوی رشته ی حقوق هستید بابا ایول میخوای بیفتی دنبال بازی پس درس چی :(:D:D خوب شما محمد جان میخوای کارت بگیری برای فعلا همون کارت 8600gt ddr3 بگیرید که 128 بیته وقیمتش تفاوت چندانی با سایر مدلها نداره میتونید قیمتهاتون رو در لینک زیر از آقای حسینی بگیرید.

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=11967#post11967

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

والا اگه يادتون باشه اون اوايل كه كراس فاير اومده بود امكان كراس كردن كارتهاي سري 1000 با سري 800 هم وجود داشت.اين اواخر هم كه گفته شده از مزيتهاي سري 4000 اينه كه ميتونن با سري 3000 بصورت كراس فاير كار كنند.منبعش هم سايت شهر سخت افزاره.

والا منم این حرف شما رو قبول داشتم تا اینکه این عکس پایینی رو دیدم، نمیدونم تا چه حد صحت داره !!!

فکر کنم mr pc این عکسو گذاشته بودن.

CF_combo_chart_Dec07.jpg

راستی یه سوال دیگه هم داشتم:

آیا crossfireX با crossfair فرقی داره یا هر دو مثل هم هستن؟

لینک به دیدگاه

سلام اقا یه وقت فکرنکنی ما ...هستیما .از کجا می شع فهمید بیت گرافیک ما چنده؟

این قضیه بیت به خاطر این هستش که من اول می خواستم سونی 2 بگیرم ولی بعد گفتم ضایع هستش با 20 سال سن برم اینو بخرم فقط بازی کنم در ضمن بنده دانشجوی رشته ی حقوق هستم پدرم هم همین حرفارو به من گفت.بعد از اینکه من بیخیال سونی 2 شدم یه جا دیدم که گرافیک سونی 2 :128 بیت هستش به خاطر همین من رفتم تو خط بیت گرافیکها هر چند نمی دونم بیت به چی می گن؟حالا شما یه توضیح راجب بیت گرافیک کامپیوتر با سونی 2 می دین؟

قیمت ddr 3 چنده؟من به شما قبلا هم گفته بودم من می خوام برای گرافیک سال بعد خرج کنم

منتظر جواب شما هستم

درود

دوست عزیز شما اگه سال دیگه می خوای گرافیک مشتی بخری . امسال زیاد هزینش نکن چون سال دیگه خیلی چیز های بهتری میاد تو بازار با قیمت متفاوت

لینک به دیدگاه

سلام . ممنون از نظرتون ولی خیلی ببخشید .جواب سوالم رو ندادین ؟دوباره ببخشید یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد sorry

.از کجا می شع فهمید بیت گرافیک ما چنده؟

شما یه توضیح راجب بیت گرافیک کامپیوتر با سونی 2 می دین؟

قیمت گرافیک ddr 3 چنده؟

لینک به دیدگاه

سلام . ممنون از نظرتون ولی خیلی ببخشید .جواب سوالم رو ندادین ؟دوباره ببخشید یه وقت سوء تفاهم پیش نیاد sorry

.از کجا می شع فهمید بیت گرافیک ما چنده؟

شما یه توضیح راجب بیت گرافیک کامپیوتر با سونی 2 می دین؟

قیمت گرافیک ddr 3 چنده؟

دوست من مشخصات فنی کارتتون رو میتونید با برنامه GPU-Z بفهمید و در مورد کارتهای DDR3 ATI 3650 هستش که حدودا امروز اعلامش 91 تومان بود . و 4 تومان کمتر از دیروز

لینک به دیدگاه

با سلام

ببين دوست عزيز شما حافظه رو يه خونه جدا در نظر بگير و خود هسته كارت گرافيك رو هم جدا.حالا وقتي ميگن 512 بيت يعني اين 2 تا خونه با 512 راه به هم وصل ميشن.پس در ان واحد 512 تا مثلا ماشين ميتونن از اين خونه به اون خونه برن.حالا اگه 256 بيت باشه .......................ديگه فكر كنم بقيش معلوم باشه.حالا سرعتي كه ماشينها توي اين راه ها حركت ميكنن ميشه همون ddr2 يا ddr3 .ddr3 سرعت ماشينها بيشتر ميشه.

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از توضیح خوبتون .

مادر برد p5k epu سی پی یو amd بهش می خوره? سی پی یو e7200 ای ام دی هستش یا اینتل؟ برای بازی کدوم بهتره؟ این سی پی یو چند هسته ای هستش؟الان با 130 تومن بهترین گزینه e7200 هستش؟

اگه می شه یه توضیح راجب مادر برد پی سی ای اکپرس 2 می دین؟فرق اون با مدل 1 چیه؟کدوم برای بازی بهتره؟

یه مدل خوب پی سی ای اکپرس 2 رو به ما معرفی می کنید؟(عمری باشه و گرافیکهای خیلی قوی بهش بخوره)قیمتش رو هم بگید؟

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از توضیح خوبتون .

مادر برد p5k epu سی پی یو amd بهش می خوره? سی پی یو e7200 ای ام دی هستش یا اینتل؟ برای بازی کدوم بهتره؟ این سی پی یو چند هسته ای هستش؟الان با 130 تومن بهترین گزینه e7200 هستش؟

اگه می شه یه توضیح راجب مادر برد پی سی ای اکپرس 2 می دین؟فرق اون با مدل 1 چیه؟کدوم برای بازی بهتره؟

یه مدل خوب پی سی ای اکپرس 2 رو به ما معرفی می کنید؟(عمری باشه و گرافیکهای خیلی قوی بهش بخوره)قیمتش رو هم بگید؟

با سلام

محمد جان این مادربرد اینتله و سی پی یو e7200 هم همین طور و دو هسته ایه و تو این رنج قیمت بهترین گزینه است.

لینک به دیدگاه

MAIN : P45 neo3-f = 140 بهترین انتخاب به خاطر پشتیبانی از PCI-E2

CPU:C2Q 6600 G0 =178

اینها بهترین انتخاب برای شماست حالا اگر بخواهین کمتر خرج کنید با خودتونه، CPU درسته نسبت به 7200 دارین 50 اضافه میدین ولی یه CPU برای آیندس اینم بدون این CPU یه روزی آرزو بود اما حالا حقیقت شده پس بهتره این CPU رو بخری در ضمن من همیشه با افرادی که رشتشون حقوق بوده مشکل داشتم نمونه بارزش برادر خودم چون وقتی چیزی رو انتخاب میکنن دیگه نمیشه منصرفشون کرد امیدوارم که شما واقع بینانه فکر کنید .

مادر برد p5k epu سی پی یو amd بهش می خوره?

بهتره دیگه از فکر این مین بیرون بیای

تفاوت پی سی ای اکسپرس یک با پی سی ای اکسپرس 2 چیه؟کدوم بهتره؟قیمت یه مدل خوب پی سی ای اکسپرس 2 چنده؟ من برای مادر برد تا 150.000 تومن می تونم خرج کنم

2 بهتره اگر بازی کرده باشی میبینی که در بازی یه لحظه بازی فریز میشه یا یه تیک داره ولی با PCI-E2 شما این مشکل رو نداری چون نرخ تبادل اطلعات بالاست .

سی پی یو e7200 ای ام دی هستش یا اینتل؟

اینتل و دوهسته ای و CPU:C2Q 6600 G0 هم اینتل هست لطفا از AMD دیگه صحبتی به میون نیار چون با این مقدار هزینه شما بهتره اینتل بخری

الان با 130 تومن بهترین گزینه e7200 هستش؟

بله ولی گفتم که بهتره 50 اضافه تر بدین و یه CPU کاملا قوی داشته باشید شما اگر دارین مثلا 400 هزینه میکنید فکر نکنم 450 مشکلی براتون به وجود بیاره

MAIN : P45 neo3-f = 140

لینک به دیدگاه

دوستان اگه بشه یه کم راجع به P45 neo3-f و P5Q اطلاعات بدین و آیا P5Q نسبت به P45 برتری خاصی داره؟

لینک به دیدگاه

با سلام.اول اینکه من تازه 2 ترم تموم کردم.بعدشم اینکه تما م دانشجوهای حقوق منطقی هستند شک نکن!

با شه دیگه مجبوریم این مادر برد رو بگیریم شما حتما چیزی می دونین می گین دیگه.فقط من از لحاظ عمری بودن و نصب گرافیکهای خیلی قوی مطمن باشم؟چون خیلی برام مهمه

در مورد cpu باید ببینم حداکثر پولم چقدر می شه .دیگه این بابا ه رو خسته کردیم.

خیلی خیلی ممنون .و اخرین سوالات من در مورد این مادر برد:P45 neo3-f

این مادر برد ایسوس هستش یا گیگا؟چندتا جای رم داره؟چندتا گرافیک بهش می خوره؟

لینک به دیدگاه

ای بابا ... شانش من بدبخت کل بازار رو به گند کشیده ! ... طبق معمول روی هر قطعه ای دست می زارم یا نایاب میشه یا وحشتناک گرون ...

دوستان Q9450 نیست توی بازار ... بعد این که Q9300 هم الآن از حدود 250 رسیده به 290 ... شما جایگزیینی میبینید ؟

پیشنهادی ... ؟؟ قیمت ؟

لینک به دیدگاه

ای بابا ... شانش من بدبخت کل بازار رو به گند کشیده ! ... طبق معمول روی هر قطعه ای دست می زارم یا نایاب میشه یا وحشتناک گرون ...

دوستان Q9450 نیست توی بازار ... بعد این که Q9300 هم الآن از حدود 250 رسیده به 290 ... شما جایگزیینی میبینید ؟

پیشنهادی ... ؟؟ قیمت ؟

در مورد 9450 تا اخر هفته یا اوایل هفته دیگه صبر کن میادش توی بازار اما قیمتش رو نمیدونم که چقدر میشه .

لینک به دیدگاه

با سلام.اول اینکه من تازه 2 ترم تموم کردم.بعدشم اینکه تما م دانشجوهای حقوق منطقی هستند شک نکن!

با شه دیگه مجبوریم این مادر برد رو بگیریم شما حتما چیزی می دونین می گین دیگه.فقط من از لحاظ عمری بودن و نصب گرافیکهای خیلی قوی مطمن باشم؟چون خیلی برام مهمه

درود

دوست عزیز شما میتونید cpu : e8400 هم بخرید البته با قیمت 168 تومن که برای بازی من به q6600 ترجیحش میدم البته برای بازی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من ميخوام در حد 300 تومن كامپيوترمو ارتقاء بدم . اما فقط ميخوام CPU – MAINBOARD – RAM و VGA رو عوض كنم . حالا من خودم يه سري قطعه انتخاب كردم . اگه ميشه بگيد خوبه يانه ؟؟؟ اونايي هم كه خوب نيستن بگيد چه مدلي جايگزين كنم ؟؟ در ضمن اگه ميشه قيمتشون رو هم برام بگيد ! اگه ميشه قيمت اصلشون رو بگيد .ممنون .

1 – CPU : Intel Dual - Core E2180 – 2.0GHz

2 – MAIN BOARD : ASUS – P5B SE

3 – RAM : Patriot – 2GB – 800

4 – VGA CARD : CLUB – NVIDIA Geforce 8600 GT – 512MB

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من ميخوام در حد 300 تومن كامپيوترمو ارتقاء بدم . اما فقط ميخوام CPU – MAINBOARD – RAM و VGA رو عوض كنم . حالا من خودم يه سري قطعه انتخاب كردم . اگه ميشه بگيد خوبه يانه ؟؟؟ اونايي هم كه خوب نيستن بگيد چه مدلي جايگزين كنم ؟؟ در ضمن اگه ميشه قيمتشون رو هم برام بگيد ! اگه ميشه قيمت اصلشون رو بگيد .ممنون .

1 – CPU : Intel Dual - Core E2180 – 2.0GHz

2 – MAIN BOARD : ASUS – P5B SE

3 – RAM : Patriot – 2GB – 800

4 – VGA CARD : CLUB – NVIDIA Geforce 8600 GT – 512MB

دوست عزیزم به فروم خودتون خوش اومدید .

خوب نسبتا قطعات خوبی توی این رنج قیمت انتخاب کردید ولی میتونید با یه تغییری یه مقدار کیفیتش رو بالا ببرید

1 - cpu اوکی هستش و توی رنج قیمتش انتخاب خوبیه

2 - در مورد مادربورد باید بگم که اگر یه حدود 20 تومان بیشتر خرج کنید میتونید یه مادربورد P5K EPU ASUS بخرید که کاراییش خوب و مناسبه و یا بالاتر از این چیپ P45 بخرید که حدودا 155 تومانه اون دیگه بستکی به شما داره .

3 - اوکی

4 - در مورد کارت گرافیک باید بگم که میتویند بجای 8600 بیاد و 3650 انتخاب کنید که کیفیت خوب و قیمت منابی داره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این مادر برد ایسوس هستش یا گیگا؟چندتا جای رم داره؟چندتا گرافیک بهش می خوره؟منظورم p45 neo3-f هستش

در ضمن هر نوع گرافیکی بهش می خوره دیگه؟از قوی گرفته تا مدل معمولی؟و یا ati. gforce ?

.فقط من از لحاظ عمری بودن و نصب گرافیکهای خیلی قوی مطمن باشم؟چون خیلی برام مهمه

منتظر پاسخهای شما هستم ...( همه سوالها رو اگه حوصله دارین بگین)

لینک به دیدگاه

این مادر برد ایسوس هستش یا گیگا؟چندتا جای رم داره؟چندتا گرافیک بهش می خوره؟منظورم p45 neo3-f هستش

در ضمن هر نوع گرافیکی بهش می خوره دیگه؟از قوی گرفته تا مدل معمولی؟و یا ati. gforce ?

با سلام

دوست عزیز فکر کنم باید msi باشه و دقیقا از مشخصات این مین اطلاعی ندارم و اینکه خیالتون از نظر ساپورت کردن کارتهای قوی تو این مادر برد راحت باشه هیچ جای نگرانی نیست .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوستان اگه بشه یه کم راجع به P45 neo3-f و P5Q اطلاعات بدین و آیا P5Q نسبت به P45 برتری خاصی داره؟

هر دو از چیپ p45 استفاده میکنن ولی P5Q قوی تره

لینک به دیدگاه

درود

دوست من این مدل برای برند MSI هستش و نسبت به قیمتی که الان توی بازار ایران داره کیفیت مناسبی هم داره و هر کارت گرافیکی هم میتونید روش بزارید و ساپورت میکنه .

لینک به دیدگاه

با سلام

خوب با توجه به موجود شدن P5Q asus در مادربرد بهتره تغییری داده بشه پس :

MAIN : P5Q asus = 155 بهترین انتخاب به خاطر پشتیبانی از PCI-E2 و قوی تر از مین قبلی حتما این رو بگیر

CPU:C2Q 6600 G0 =178

با تشکر

لینک به دیدگاه

هر دو از چیپ p45 استفاده میکنن ولی P5Q قوی تره

درود

علیرضا جان اتفاقا امروز ما همین بحث رو داشتیم میکردیم . حالا ما فردا قراره یه سری اطلاعات در این مورد به دست بیاریم که اینجا نتیجه رو اعلام میکنیم . البته در بخش مادربورد .

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم به فروم خودتون خوش اومدید .

خوب نسبتا قطعات خوبی توی این رنج قیمت انتخاب کردید ولی میتونید با یه تغییری یه مقدار کیفیتش رو بالا ببرید

1 - cpu اوکی هستش و توی رنج قیمتش انتخاب خوبیه

2 - در مورد مادربورد باید بگم که اگر یه حدود 20 تومان بیشتر خرج کنید میتونید یه مادربورد P5K EPU ASUS بخرید که کاراییش خوب و مناسبه و یا بالاتر از این چیپ P45 بخرید که حدودا 155 تومانه اون دیگه بستکی به شما داره .

3 - اوکی

4 - در مورد کارت گرافیک باید بگم که میتویند بجای 8600 بیاد و 3650 انتخاب کنید که کیفیت خوب و قیمت منابی داره

موفق باشید

دوست عزيز ممنون . راستي اين 3650 ATI هست يا Geforce‌ . در ضمن نظرتون درباره P5KPL-C چيه ؟؟؟ خوبه يا بده !!

لینک به دیدگاه

با تشکر از iriala و جناب حسینی

بنده شدیدا منتظر اطلاعات شما در بخش مادربرد هستم.

لینک به دیدگاه

با سلام خیلی ممنون از پاسخهایتون. پس این مادر برد p45 neo3-f چه جور مادر بردی هستش؟به نظر شما من کدوم رو بگیرم ؟برای بازی کدوم بهتره؟بابا اینجوری من هر روز باید با بابام سر 10.000 تومن سروکله بزنم که . .پس مادر بردم شد: P5Q asus

سی پی یو :یا q6600 یا e8400 حالا هر کدوم که برای بازی بهتره رو می گیرم.از نظر شما کدوم سی پی یو برای بازی بهتره؟ سوال دیگه اینکه این سی پی یو ها چند هسته ای هستند ؟ کدو م اینتل هستش و کدوم ای ام دی؟

مادر برد P5Q asus چندتا جا برای رم داره؟چند تا جا برای گرافیک داره؟ منو تا 3 یا 4 سال دیگه ساپرت می کنه دیگه؟

منتظر پاسخهای خوب و کامل شما هستم...(ببخشید که شما رو اذیت می کنم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...