رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

اگه 2 تا سینگل چنل 4 گیگ بگیرم از همین مدل میشه همون دوال چنل؟  یا باید قابلیتشو خود رم داشته باشه

ربطی نداره

با خیال راحت بخر و استفاده کن برات یه مدل هم نقل قول کردم

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، hosin گفته است :

ربطی نداره

با خیال راحت بخر و استفاده کن برات یه مدل هم نقل قول کردم

مرسی داری داداش. پس 2 تا 4 گیگ دوال چنل نمیشه. همون 1 هشت بگیرم بهتره پس بعدا میتونم اضاف کنم رم 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

مرسی داری داداش. پس 2 تا 4 گیگ دوال چنل نمیشه. همون 1 هشت بگیرم بهتره پس بعدا میتونم اضاف کنم رم 

چرا میشه چرا نشه منظورم همین بود دیگه

2 تا 4 گیگ بخر و استفاده کن

لینک به دیدگاه

چرا میشه چرا نشه منظورم همین بود دیگه

2 تا 4 گیگ بخر و استفاده کن

آها. باشه ممنون. بعدا میتونم یکیشو بردارم یه 8 بندازم که بشه 12 گیگ؟ 

یه سوال دیگه در مورد رم hyperx fury : این رما توی عکسی که توی سایتا هست خود رمم مشکیه ولی اینی که به دست من رسیده رم سبزه با روکش مشکی! 

روشم نوشته made in china اینا باهم تفاوتی دارن؟ اصلی و غیر اصلی ندارن که ؟ کلا مارک رم توی انتخابش مهمه ؟ 

ببخشید سوالام زیاد شد

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

آها. باشه ممنون. بعدا میتونم یکیشو بردارم یه 8 بندازم که بشه 12 گیگ؟ 

یه سوال دیگه در مورد رم hyperx fury : این رما توی عکسی که توی سایتا هست خود رمم مشکیه ولی اینی که به دست من رسیده رم سبزه با روکش مشکی! 

روشم نوشته made in china اینا باهم تفاوتی دارن؟ اصلی و غیر اصلی ندارن که ؟ کلا مارک رم توی انتخابش مهمه ؟ 

ببخشید سوالام زیاد شد

بله میتونید

والا رم های hyperx که من از نزدیک دیدم یه 4 گیگ بود که رم هم مشکلی بود و اون به اصطلاح روکشش هم {خنک کنندش } هم مشکلی بود

از کجا خریدین این رمو ؟

گارانتی داره ؟ ماله چه شرکتیه ؟

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

بله میتونید

والا رم های hyperx که من از نزدیک دیدم یه 4 گیگ بود که رم هم مشکلی بود و اون به اصطلاح روکشش هم {خنک کنندش } هم مشکلی بود

از کجا خریدین این رمو ؟

گارانتی داره ؟ ماله چه شرکتیه ؟

مشکلی توی سرعتش پیش نمیاد؟ چون یجا خوندم حتما رمها باید عین هم باشن تا کارایی داشته باشن.

این رم سبزه و همین برام جای سواله که چجوری توی همه سایتا حتی سایت کینگ استون مشکیه ولی اینجا سبز !

از یه سایت آنلاین(بخاطر تبلیغ نشدن اسمشو نمیگم).والا توی توضیحاتش تو سایت نوشته گارانتی یکسال شرکتی ولی توی جعبه ای که واسم فرستادن هیچ کارت گارانتی نبود! روی رم فقط یه برچسب خورده نوشته ماهان

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

مشکلی توی سرعتش پیش نمیاد؟ چون یجا خوندم حتما رمها باید عین هم باشن تا کارایی داشته باشن.

این رم سبزه و همین برام جای سواله که چجوری توی همه سایتا حتی سایت کینگ استون مشکیه ولی اینجا سبز !

از یه سایت آنلاین(بخاطر تبلیغ نشدن اسمشو نمیگم).والا توی توضیحاتش تو سایت نوشته گارانتی یکسال شرکتی ولی توی جعبه ای که واسم فرستادن هیچ کارت گارانتی نبود! روی رم فقط یه برچسب خورده نوشته ماهان

دوست عزیز از هرجایی خریدی سریعا برگشت بده

گارانتی همینجوری توی ایران معنی نداره باز خدا به داد اون گارانتی شرکتی برسه !!

بدون هیچ وقفه ای رم برگشت بزنین و دلیلش هم بگین با اون چیزی که میخواستین فرق داره مجبورا که بپذیرن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز از هرجایی خریدی سریعا برگشت بده

گارانتی همینجوری توی ایران معنی نداره باز خدا به داد اون گارانتی شرکتی برسه !!

بدون هیچ وقفه ای رم برگشت بزنین و دلیلش هم بگین با اون چیزی که میخواستین فرق داره مجبورا که بپذیرن

آؤه میخام همینکارو کنم. فقط نمیدونم بعدش چی بگیرم. اینقد مارکا و مدلای مختلف ریخته آدم گیج میشه !

گارانتی رمها چجوریه؟ شرکت خاصی هست که بهتر از بقیه باشه؟ و اینکه باید کارت گارانتی هم همراهش باشه حتما؟

لینک به دیدگاه

آؤه میخام همینکارو کنم. فقط نمیدونم بعدش چی بگیرم. اینقد مارکا و مدلای مختلف ریخته آدم گیج میشه !

گارانتی رمها چجوریه؟ شرکت خاصی هست که بهتر از بقیه باشه؟ و اینکه باید کارت گارانتی هم همراهش باشه حتما؟

یه لینک براتون فرستادم که ماژول 4 گیگ بود از مارک فکر کنمکروشیال بود قرمز رنگه رمه

از همون 2 عدد 4 گیگ تهیه کنید و استفاده کنید

جمعا 780 تومن هم میشهچون توی تخفیفه گارانتیش هم لایف تایمه { 7 - 8 سال }

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

https://meghdadit.com/product/69497/silicon-power-sp004gblfu240-4gb-ddr4-2400mhz-cl17-single-channel-desktop-ram/رم-کامپیوتر-سیلیکون-پاور-با-حافظه-4-گیگابایت-و-فرکانس-2400-مگاهرتز/

https://meghdadit.com/product/45861/geil-pristine-ddr4-4gb-2400-cl17-desktop-ram/رم-کامپیوتر-گیل-تک-کاناله-4-گیگابایت-فرکانس-2400-مگاهرتز/

این دو مدل هم خوده من دارم و اوکیه از هر نظر

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hosin گفته است :

یه لینک براتون فرستادم که ماژول 4 گیگ بود از مارک فکر کنمکروشیال بود قرمز رنگه رمه

از همون 2 عدد 4 گیگ تهیه کنید و استفاده کنید

جمعا 780 تومن هم میشهچون توی تخفیفه گارانتیش هم لایف تایمه { 7 - 8 سال }

مرسی از راهناییتون ولی کلا چه مارکهایی نسبت به بقیه (توی بنچمارک) بهتر هستند؟ یعنی این 3 مارکی که دادین اگه همه چیزشون یکسان باشه ( لتنسی-فرکانس- حافظه و ...) کدوم یکی گزینه مناسب تری هست ؟

لینک به دیدگاه

مرسی از راهناییتون ولی کلا چه مارکهایی نسبت به بقیه (توی بنچمارک) بهتر هستند؟ یعنی این 3 مارکی که دادین اگه همه چیزشون یکسان باشه ( لتنسی-فرکانس- حافظه و ...) کدوم یکی گزینه مناسب تری هست ؟

اینایی که من لینکشو دادم همشون در یه سطحن

اگه مشکل بودجه ندارین همون کروشیال بخرید 780 تومن  اگه هم محدوده سلیکون پاور بگیرین 690 تومن که خوده منم دارم و راضیم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hosin گفته است :

اینایی که من لینکشو دادم همشون در یه سطحن

اگه مشکل بودجه ندارین همون کروشیال بخرید 780 تومن  اگه هم محدوده سلیکون پاور بگیرین 690 تومن که خوده منم دارم و راضیم

مرسی. فقط هیت سینک تاثیر خاصی نداره؟ چون من زیاد بازی میکنم :| و اینکه برای استفاده از گارانتی باید کارت گارانتی همراه رم باشه؟ یا اینکه همون برچسب روی رم کافیه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، emotion2 گفته است :

مرسی. فقط هیت سینک تاثیر خاصی نداره؟ چون من زیاد بازی میکنم :| و اینکه برای استفاده از گارانتی باید کارت گارانتی همراه رم باشه؟ یا اینکه همون برچسب روی رم کافیه 

هیت سینک باشه بهتره

رم ها اکثرا کارت گارانتی ندارن همون برچسب اصله که اونم به نظرم زیاد مهم نیست وقتی شماره سریال رم باشه میری توی سایت گارانتیش میزنی تمام اطلاعاتش میاد

لینک به دیدگاه

هیت سینک باشه بهتره

رم ها اکثرا کارت گارانتی ندارن همون برچسب اصله که اونم به نظرم زیاد مهم نیست وقتی شماره سریال رم باشه میری توی سایت گارانتیش میزنی تمام اطلاعاتش میاد

اوکی مرسی از راهنماییتون. فقط اون مدل رمی که همون اول دادین تخفیف خورده بود اونم توی لیست مینبورد نیست :| واقعا نمیدونم چرا لیستش اینقد کمه ! 

بنظرتون یه مدلی بگیرم که 100% هست ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، emotion2 گفته است :

اوکی مرسی از راهنماییتون. فقط اون مدل رمی که همون اول دادین تخفیف خورده بود اونم توی لیست مینبورد نیست :| واقعا نمیدونم چرا لیستش اینقد کمه ! 

بنظرتون یه مدلی بگیرم که 100% هست ؟

اره بگیر

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/23, 19:09:10، dariush2 گفته است :

درود

منظورم  سیستم هایی بود که کاربران سایت عکس گذاشته بودند نه سیستم هایی که لیون کامپیوتر بسته بود 

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید دوستان
سیستم من اینه
cpu : intel g620
ram : 2x2 GB kingmax ddr3
MD : asus p8h67
VGA : asus geforce gt 520
HDD : WD green 1TB

میخوام اگه بشه یه اس اس دی 120 یا 250 گیگ برای درایو ویندوز اضافه کنم

کلا سیستمم قابلیت اضافه کردن اس اس دی و ساپورتش رو داره؟

اگه آره چی بخرم خوبه ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، saeed_punisher گفته است :

سلام خسته نباشید دوستان
سیستم من اینه
cpu : intel g620
ram : 2x2 GB kingmax ddr3
MD : asus p8h67
VGA : asus geforce gt 520
HDD : WD green 1TB

میخوام اگه بشه یه اس اس دی 120 یا 250 گیگ برای درایو ویندوز اضافه کنم

کلا سیستمم قابلیت اضافه کردن اس اس دی و ساپورتش رو داره؟

اگه آره چی بخرم خوبه ممنون میشم راهنمایی کنید

بله داره این یه انتخاب هست هرمدلی تو بازار خوبه بستگی به جیبتون داره هرچی بیشتر بهتر ولی میدونی مارک خوب سامسونگ هست..پایونر بنده خودم دارم وراضی هستم ...سلیکون پاور هم خوبه...کینگ استون عالی هست و.....هرکدوم که بودجشو داشتی بخر (اگر بگین چه قدر میخواین خرج کنین بهتر میشه کمک کرد)

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

بله داره این یه انتخاب هست هرمدلی تو بازار خوبه بستگی به جیبتون داره هرچی بیشتر بهتر ولی میدونی مارک خوب سامسونگ هست..پایونر بنده خودم دارم وراضی هستم ...سلیکون پاور هم خوبه...کینگ استون عالی هست و.....هرکدوم که بودجشو داشتی بخر (اگر بگین چه قدر میخواین خرج کنین بهتر میشه کمک کرد)

ممنون بابت وقتی که گذاشتین

شما بودجه رو ماکزیمم 750 800 در نظر بگیر

یه موردی هم چند روزه سایتا کار کردن که امسال قیمت جهانی اس اس دی نصف میشه این موضوع درسسته بنظرتون؟من الان بخرم بهتره یا صبر کنم؟

ویرایش شده توسط saeed_punisher
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان بنده مادربرد ایسوس P5Q3 Deluxe Wifi AP  (سوکت 775)دارم. قصد دارم براش یکSSDه 120 یا 240 تهیه کنم.طبق چیزایی که خوندم این هاردها انواع مختلفی دارن که از پورت ساتا و PCI و... متصل میشن. میخوام بدونم چه نوع SSDی بخرم خوب و با قیمت مناسب باشه. البته قصد تهیه کارکرده ش رو دارم.

اگر ممکنه مدل دقیق بفرمایید.

لینک به دیدگاه

بله تو دنیا همه اتفاقات می افته ولی تو ایران هیچی تکون نمیخوره قیمت گفتن پایین اومده ولی میبینی تو ایران همه چی ثابته کلا تا این وضع مملکته همینه وضعیت مورد های مناسب 120gbو240gb این برای هردو شما دوستان مناسبه ومیخوره:

1-ADATA XPG SX950U 120GB 3D NAND TLC SSD 

2-Silicon Power Ace A55 256GB Internal 3D NAND 

3-ADATA Ultimate SU630 240GB 3D QLC Internal 

4-Apacer AS340 PANTHER 120GB Internal SSD 

این موارد مناسب هستن ولی مورد 3 از بقیه مدل ها خیلی بهتره چون تراشه qlc داره و از جدید ترین نوع و ازلحاظ عملکرد و طول عمر بیشتری داره 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان نظرتون در مورد این سیستم چیه ؟

Cpu : I7 8700

MB : MSI B360M BAZOOKA

Ram Ballistix Sport 4x4gb

VGA : Gtx 1080 ti gaming x

و اینکه چه پاوری ببندم براش که خوب باشه ؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

سلام دوستان نظرتون در مورد این سیستم چیه ؟

Cpu : I7 8700

MB : MSI B360M BAZOOKA

Ram Ballistix Sport 4x4gb

VGA : Gtx 1080 ti gaming x

و اینکه چه پاوری ببندم براش که خوب باشه ؟

مناسبه مشکلی نداره پاورم هم یه حداقل 750 وات خوبه این مدل مناسبه...Green GP750B-OCPT Overclocking Evo 80 Plus ولی بهتر هست دست دوم تهیه کنید چون قیمت بالایی داره پاور دست دوم هم مشکلی با بت خرابی مخصوصا این مدل نداره چون کیفیت بالا یی داره ..اینو گفتم که اگر فرد حساسی هستین وازخرید دست دوم میترسین خراب باشه این مدل این مساعل رو نداره (فقط مطمعن باشین تمیز و باز نشده باشه و برا ماین نبوده)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، yasin1380 گفته است :

مناسبه مشکلی نداره پاورم هم یه حداقل 750 وات خوبه این مدل مناسبه...Green GP750B-OCPT Overclocking Evo 80 Plus ولی بهتر هست دست دوم تهیه کنید چون قیمت بالایی داره پاور دست دوم هم مشکلی با بت خرابی مخصوصا این مدل نداره چون کیفیت بالا یی داره ..اینو گفتم که اگر فرد حساسی هستین وازخرید دست دوم میترسین خراب باشه این مدل این مساعل رو نداره (فقط مطمعن باشین تمیز و باز نشده باشه و برا ماین نبوده)

خیلی ممنون برای خودم نیست این قطعات لنگه همینا رو گرفتم برای خودم با یکم تغییر تو مادربرد و تعداد رم 

اینو برای برادرم دارم جمع میکنم به نظرتون ۴ تا رم ۴ گیگ خوبه ؟ والا حساب کردم دیدم ارزون تر از ۲ تا ۸ گیگ هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...