رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 7 اسفند 1397 در 15:37، yasin1380 گفته است :

بعد اینکه نه مارکRealtek یکی از بهترین و خوشنام و قدیمی ترین شرکت ها در بخش شبکه هست و نه چیزی ازگیگا بایت کم داره

ممنون از راهنمایی تان ، ولی منظورم پورت N گیگابایت هست نه مادربورد گیگابایت
منظورم این هست که بهتر نیست مادربوردش پورت N گیگابایت (همون که سرعت 1000 داره) داشته باشه؟ چون  استفاده برای سرور دارم میگم

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 11 ساعت قبل، Gh-Moradi گفته است :

برای برنامه نویسی درایو ssd تهیه کنید درغیر اینصورت هزینه نکنید بهتره. کولر و اورکلاک هم لازم نیست اون درایو ssd جبران میکنه. درنهایت مقدار رم رو بیشتر کنید.

این کانفیگی هست که بتهون پیشنهاد میدم چون بنده هم در زمینه برنامه نویسی فعالیت میکنم.

ممنون در مورد ssd با ایشون حتما صحبت می کنم نظر خودم هم از اول بوده اما ایشون نخواستن هزینه کنن

برای کارت گرافیک اورکلاک حتما نیاز میشه اینطوری با فرکانس 2.8 پردازنده گلوگاه زیادی برای کارت گرافیه

------

دوستان کسی نمیدونه این برنامه ها از opencl یا کودا پیشتیبانی میکنن؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

برای برنامه نویسی Cpu و ram و ssd مهمه ، رم ها رو کلا تعویض کنین ، دوتا رم 4 گیگ به صورت دوال چنل بندازین ،‌ssd سری evo سامسونگ کیفیت خوبی داره ترجیحا مدل 250gb تهیه کنید

بهتره cpu رو با  i7-870 تعویض کنین بهتر جواب میگیرین ، با توجه به قابلیت هایپرتردینگ که داره ، در مجموع 4 هسته 8 ترد 

هسته های کودا مختص nvidia هستش ، opencl رو جفتش ساپورت میکنن

برای گرافیک rx480 گزینه ی خوبیه ، فقط نیاز به ارتقا پاور دارید

لینک به دیدگاه

درود

بزار آب پاکی بریزم رو دستت این سیستم ارزش ارتقاء نداره .

شما باید سیستم جدید خریداری کنید،  چقدر می خواهید هزینه کنید (حداکثر بودجه اتون) اعلام بفرمایید؟ آیا کیس می خواهید یا همراه با مانیتور؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، HesamEdin گفته است :

ممنون از راهنمایی تان ، ولی منظورم پورت N گیگابایت هست نه مادربورد گیگابایت
منظورم این هست که بهتر نیست مادربوردش پورت N گیگابایت (همون که سرعت 1000 داره) داشته باشه؟ چون  استفاده برای سرور دارم میگم

نه اگه خواستین میتونید مدل دیگه بخرید ولی خب پول بیشتر می طلبه اگه مسعله ای نیست هرچه با لاتر بهتر ...هرچه قدر پول بدی اش میگیری😄

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه راهنمایی ازتون می خوام

دنبال یه سیستم گیم هستم که نهایت 6 تومن بشه حالا یه خورده بالاتر مورد نداره.خواستم ببینم الان برا اجرای بازی تو حالت یولترا که حداقل چند سالی جواب بده و حالاها نیاز به تعویض قطعات نداشته باشه چه سیستمی میشه بست اگه لطف کنین مشخصات رو بگین ممنون میشم

سوال دوم اگه قطعات رو خودم جداجدا از مثلا دیوار یا از همین بازارچه بخرم و اسمبل کنم چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت بهتره ؟؟؟یا اینکه کیس کامل بخرم؟؟؟؟؟

ممنون اگه کامل راهنماییم کنین

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، miladir گفته است :

سلام دوستان

یه راهنمایی ازتون می خوام

دنبال یه سیستم گیم هستم که نهایت 6 تومن بشه حالا یه خورده بالاتر مورد نداره.خواستم ببینم الان برا اجرای بازی تو حالت یولترا که حداقل چند سالی جواب بده و حالاها نیاز به تعویض قطعات نداشته باشه چه سیستمی میشه بست اگه لطف کنین مشخصات رو بگین ممنون میشم

سوال دوم اگه قطعات رو خودم جداجدا از مثلا دیوار یا از همین بازارچه بخرم و اسمبل کنم چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت بهتره ؟؟؟یا اینکه کیس کامل بخرم؟؟؟؟؟

ممنون اگه کامل راهنماییم کنین

سلام با 6 تومن دیگه الان فکر نکنم بشه رو الترا بازی کرد واقعا از بس قیمت ها بشدت فضایی داره میره بالا بهتره دنبال دست دوم بگردین البته الانم بازار دوباره متشنج شده و اینکه دست دوم فعلا گیر نمیاد یا به سختی چون قیمت ها دوباره داره بالا میره .....اگر سیستم دست دوم اسمبل پیدا کنی بهتره ولی قطعه هم باشه مشکلی نیست واینکه بله بهتره از همین فروم لیون بخرین اطمینان بیشتر تا دیوار داره(مگر حضوری بخرین) دیگه الان واقعا جایی قیمت قطعات رسیده که بنظر من اصلا ارزش خرید نو نداره و من خودم هم حتی دیگه دونبال دست دوم هم نیستم چون وقتی یادم میاد 3-4سال پیش کمتر با همین 5-6تومن یه سیستم هایند بست اشکم درمیاد پول بدم برا سیستم خیلی وضعیت سختی شده دیگه ادم باید دنبال  سیر کردن خودش باشه ولی خب..... 

(بگر دوست عزیز  سیستمی دست دوم درحد 6 دیدی  بخر حالا اگر دیدم بهتون خبر میدم)

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

سلام

ارتقای پردازنده و رم و SSD اجباریه

پردازنده رو بری سری Core i7 بهتره(هرچه مدل جدید تر بهتر) اما چون VM میزنن یه مدل با ۴ هسته و ۸ نخ  کفایت میکنه(توضیح اینکه خیلی راحت با Passtrough میتونید ۴ هسته رو دائمی به VM اختصاص بدید)

ترکیب رم هاتون در بدترین حالت ممکنه هست. الان روی تک کانال هست که توان سیستم رو کاهش داده

اگر همین رم ها رو میخواید نگه دارید ۱ عدد ۴ گیگ اضافه کنید

در غیر این صورت ۴ عدد ۴ گیگ با توجه به پشتیبانی برد اصلی پیشنهاد میشه

SSD هم که دیگه حرفی توش نیست.

اگر گرافیک رو هم اپدیت کنید به نظرم پاور رو هم باید تعویض کنید

با توجه به اینکه احتمالا هکینتاش نصب میکنن بهتره گرافیک رو انویدیا بگیرید(سازگاری بهتری داره)

دقت کنید کودا یه شیوه برنامه نویسی هست و کارش بیشتر کامپیوتیشن هست(مثلا ۳٫۵ هزار دستور ساده رو به صورت همزمان میشه با گرافیک انجام داد)

درضمن لینوکس برای برنامه نویسی پیشنهاد میشه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

سلام با 6 تومن دیگه الان فکر نکنم بشه رو الترا بازی کرد واقعا از بس قیمت ها بشدت فضایی داره میره بالا بهتره دنبال دست دوم بگردین البته الانم بازار دوباره متشنج شده و اینکه دست دوم فعلا گیر نمیاد یا به سختی چون قیمت ها دوباره داره بالا میره .....اگر سیستم دست دوم اسمبل پیدا کنی بهتره ولی قطعه هم باشه مشکلی نیست واینکه بله بهتره از همین فروم لیون بخرین اطمینان بیشتر تا دیوار داره(مگر حضوری بخرین) دیگه الان واقعا جایی قیمت قطعات رسیده که بنظر من اصلا ارزش خرید نو نداره و من خودم هم حتی دیگه دونبال دست دوم هم نیستم چون وقتی یادم میاد 3-4سال پیش کمتر با همین 5-6تومن یه سیستم هایند بست اشکم درمیاد پول بدم برا سیستم خیلی وضعیت سختی شده دیگه ادم باید دنبال  سیر کردن خودش باشه ولی خب..... 

(بگر دوست عزیز  سیستمی دست دوم درحد 6 دیدی  بخر حالا اگر دیدم بهتون خبر میدم)

ممنون دوست عزیز.آره اتفاقا دنبال دسته دوم  هستم چون به لطف ... قیمتا خیلی بالا هستش از توان ماها خارج هست که بشه نو خرید

تشکر ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مانیتور با بودجه 3 تومن برای بازی  مثل  World Of Warcraft: Legion  پیشنهادتون چیه فقط لطفا یه چی بگین بازارم گیر بیاد 

مرسی

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، S.T.A.L.K.E.R گفته است :

سلام دوستان

مانیتور با بودجه 3 تومن برای بازی  مثل  World Of Warcraft: Legion  پیشنهادتون چیه فقط لطفا یه چی بگین بازارم گیر بیاد 

مرسی

SAMSUNG CF390 24 Inch FreeSync Full HD Curved 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دنبال کارتpci wifi & bluetooth  میگردم . چیزی پیشنهاد دارید؟ هرچی توی نت گشتم فقط wifi  بود

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mohammad65 گفته است :

سلام دوستان

دنبال کارتpci wifi & bluetooth  میگردم . چیزی پیشنهاد دارید؟ هرچی توی نت گشتم فقط wifi  بود

فک نکنم پیدا کنی

برای بلوتوث یه دونه از این دانگل های ریزه میزه بگیر راحت کارتو راه میندازه وایفای هم یکی از بچه ها کارت PCI ش رو برای فروش همینجا قرار داده(یه سرچ بزنید میتونید پیداش کنید)

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید میشه یه پی سی با بودجه 7 تومن معرفی کنین حالا یه مقدار بیشتر شد مهم نیست برای گیم میخوام (برای یه بچه 8 ساله )

amd یا اینتل برام فرق نداره فقط نسبت کارایی به قیمتش خوب باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

نمیدونستم این رو  کجا بپرسم.

همچین آداپتوری توی ایران پیدا میشه؟

https://www.amazon.com/HDE-Dual-Controller-Adapter-Converter/dp/B01J4JVFXI

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یک سوال
من الان سیستم 1150 دارم
h81-g3220
الان میخوام یک ارتقا بدم
به نظرتون یک مین و cpu 1150
یعنی  مثلا همین مین رو نگه دارم یک 4150-4160-4170 بخرم 400 تومن بزارم رو پول cpu ام
یا نه مثلا مین و cpu رو بفروشم
یک مین و cpu مثلا h77 یا مثلا z77 با cpu 3570 بخرم در این حالت هم با 1200-1300 میشه خرید و مین و cpu خودم هم 800 میخرن حدود 400-500 باید هزینه کنم 
کدوم سیستم پروفورمنس بهتری داره و از نظر همه چیز بهتره
کلا رو توصیه میکنید و به چه علت؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MojArch گفته است :

فک نکنم پیدا کنی

برای بلوتوث یه دونه از این دانگل های ریزه میزه بگیر راحت کارتو راه میندازه وایفای هم یکی از بچه ها کارت PCI ش رو برای فروش همینجا قرار داده(یه سرچ بزنید میتونید پیداش کنید)

دنبال چیزی مشابه این هستم ☹️

https://www.amazon.com/dp/B0713RRZMB/?psc=1&amazon_api_type=json

usb 2  کم آوردم . تازه این دانگل ها ورژن  2   هستن 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. 💐

لطفا این سوالات بنده رو پاسخ بدید :

1. این باندل رو چند میتونم بفروشم؟ :

Intel Xeon E5450 که حدود 2 ماه اورکلاک شده و الآنم در فرکانس 3266 به سر میبره. دست دوم هم خریده ام. از وبسایت ایسام (اگر اشتباه نکنم)

Gigabyte EP43T-UD3L rev. 1.0 خودم هم دست دوم خریده ام.

Avexir Budget Series 2x2GB DDR3 1600MHz CL9 کارکرده گارانتی دار + کارکرده Crucial 2GB DDR3 1333MHz +  کارکرده Team Corp 2GB DDR3 1333MHz

DeepCool Gammaxx 300 کارکرده (روی سیستم نصبه)

2. آیا معاوضۀ باندل خودم (در سوال یک) با سیستم 8 هسته ای (اما فرکانس پائین تر) کاری عاقلانه است؟

این مشخصاتشه :

AMD Opteron 4365 EE  فرکانس پایه: 2   ،   فرکانس توربو: 2.8   ،   16 مگابایت حافظۀ Cache   ،   کارکرده   ،   مصرف برق: 40 وات!

Super Micro Computer H8SCM-F کارکرده

Samsung 4x4GB DDR3 1333MHz باز شده از روی سرور اچ پی   ،   نوع حافظه: ECC SERVER RAM

3. آیا از کولر CPUی خودم میتونم برای این سیستم جدید استفاده کنم؟

4. این سیستم AMD (در سوال دو) چند قیمته؟

ممنون

ویرایش شده توسط Rasoul.A
ادامۀ سوالات
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام دوستان. 1f490.png

لطفا این سوالات بنده رو پاسخ بدید :

1. این باندل رو چند میتونم بفروشم؟ :

Intel Xeon E5450 که حدود 2 ماه اورکلاک شده و الآنم در فرکانس 3266 به سر میبره. دست دوم هم خریده ام. از وبسایت ایسام (اگر اشتباه نکنم)

Gigabyte EP43T-UD3L rev. 1.0 خودم هم دست دوم خریده ام.

Avexir Budget Series 2x2GB DDR3 1600MHz CL9 کارکرده گارانتی دار + کارکرده Crucial 2GB DDR3 1333MHz +  کارکرده Team Corp 2GB DDR3 1333MHz

DeepCool Gammaxx 300 کارکرده (روی سیستم نصبه)

2. آیا معاوضۀ باندل خودم (در سوال یک) با سیستم 8 هسته ای (اما فرکانس پائین تر) کاری عاقلانه است؟

این مشخصاتشه :

AMD Opteron 4365 EE  فرکانس پایه: 2   ،   فرکانس توربو: 2.8   ،   16 مگابایت حافظۀ Cache   ،   کارکرده   ،   مصرف برق: 40 وات!

Super Micro Computer H8SCM-F کارکرده

Samsung 4x4GB DDR3 1333MHz باز شده از روی سرور اچ پی   ،   نوع حافظه: ECC SERVER RAM

ممنون

درود خدمت شما.

اول میتونم بپرسم دلیلتون برای تعویض باندل چیست؟

دوم بنظرم تعویض نکنید اولا قدرت این سیپیو بنچمارکش امتیاز 5000 رو کسب کرده که در اندازه یه i3 هست گول اسم 8 هسته ای رو نخورید در زمان گذشته amd سیپیو هاش خیلی درست درمون نبودن و اینکه این سیستم برای سرور هست هرچند الان از رده خارج ولی خب از رم ecc استفاده میکنه که در صورت تعویض سیستمتون مثلا نسل 4 دیگه نمیتونید از رمها استفاده کنید.

پیشنهاد بنده این هست که اگر درتوانتون هست باندل خودتونو بفروشید و  یه باندل رایزن تهیه کنید در غیر اینصورت میتونید برید سراغ نسل 3و4 .

به هرحال بگید چرا میخواید تعویض کنید میتونم بتر کمکتون کنم.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود خدمت شما.

اول میتونم بپرسم دلیلتون برای تعویض باندل چیست؟

دوم بنظرم تعویض نکنید اولا قدرت این سیپیو بنچمارکش امتیاز 5000 رو کسب کرده که در اندازه یه i3 هست گول اسم 8 هسته ای رو نخورید در زمان گذشته amd سیپیو هاش خیلی درست درمون نبودن و اینکه این سیستم برای سرور هست هرچند الان از رده خارج ولی خب از رم ecc استفاده میکنه که در صورت تعویض سیستمتون مثلا نسل 4 دیگه نمیتونید از رمها استفاده کنید.

پیشنهاد بنده این هست که اگر درتوانتون هست باندل خودتونو بفروشید و  یه باندل رایزن تهیه کنید در غیر اینصورت میتونید برید سراغ نسل 3و4 .

به هرحال بگید چرا میخواید تعویض کنید میتونم بتر کمکتون کنم.

سلام. به گمانم E5450 که روی سیستم خودم هست، با GTX 1060 گلوگاه داره. حتی با وجود این که مقداری هم اور شده.

خواستم به حساب ارتقائی در سیستمم ایجاد شده باشه! و همچنین از اونجائی که بورد BioStar Racing Z270GT8 مشتری نداره، گفتم این بورد همراه با سیستم خودم رو معاوضه کنم با یه باندل قوی تر (مثل این AMD که عرض شد)

الآنم با توجه به اونچه شما فرمودید، نظرم عوض شد. ممنون از راهنمائیتون. ممکن بود مجدد اعصاب خوردی درست کنم واسه خودم.

باندل رایزن هم در حال حاضر در توانم نیست خریدش.

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

در در 17 اسفند 1397 در 12:21، REZA_TPORT گفته است :

سلام

ببخشید میشه یه پی سی با بودجه 7 تومن معرفی کنین حالا یه مقدار بیشتر شد مهم نیست برای گیم میخوام (برای یه بچه 8 ساله )

amd یا اینتل برام فرق نداره فقط نسبت کارایی به قیمتش خوب باشه

دوست عزیز چون گفتی بچه میخوام و کارایی براتون بیشتر مهمه این سیستم دست دومی که لینکاشو میزارم برید و خرید با واسط حالا اگر شک دارین خرید کنید خیلی بهتره نو الان هیچ ارزشی نداره

از دوست عزیزمون  کل باندل رو بدون هارد تهیه کنید 

پاور 650 رو هم از دوستمون تهیه کنید

و  هارد رو هم از اقا مرتضی 1ترا بلک بخری

میمونه گراف که این مورد زیر هم مناسبه  

یک مقدار چونه  بزنید قیمت کمتر بگیرید حله الان مجموع اینها رو هم تقریبا 7 تومن شد که میشه گفت عالیه فقط اگه مانیتور و موس وکیبورد ندارین اینارو هم رو هم درحد 600-700 خرج جدا کنید دست دوم مورد مناسب پیدا میشه 

و اگر کلا این راه کار سخته میشه این سیستم زیرو به صورت کامل نو از یجا خرید

کیس Case Green Hiwa Mid Tower Computer Case

درایو نوری اینترنال ASUS DRW-24D5MT Bulk Internal DVD-RW Writer

پاور Green GP450A-UK 80PLUS Gold Power Supply

حافظه SSD اینترنال Apacer AS340 PANTHER 120GB Internal SSD Drive

هارد اینترنال TOSHIBA P300 HDWD110 Internal Hard Drive 1TB

کارت گرافیک ASUS RX550-4G GDDR5 Graphics Card

رم کامپیوتر RAM GEIL Pristine 8GB DDR4 2400 CL16 Single Channel Desktop RAM

مادربرد ASUS PRIME B350M-E AM4 Motherboard

پردازنده CPU AMD RYZEN 5 1400 3.2GHz Socket AM4 Desktop CPU

این سیستم همین محدود 7 تومن تموم میشه ولی حالا اگر گرون شد میتونید فعلا ssdرو نخرید تا بعدم و در مانیتور و موس و کیبردم همون دست دوم برید بازار بخرید یا از همین دوستان لیون میشه خرید

این سیستم رو هم میتونید در لیون یا مقداد ایتی تهیه کنید 

البته نظر شخصی بنده همون سیستم دست دوم بالا که گفتم بشدت خیلی بهتر از این مورد هست و برا اینده بخواینن ارتقا هم بدین مشلی نداره البته این سیستم  بر اساس رایزن هم مشکلی نداره اما اون پتانسیل و عملکرد بهتر داره موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. به گمانم E5450 که روی سیستم خودم هست، با GTX 1060 گلوگاه داره. حتی با وجود این که مقداری هم اور شده.

خواستم به حساب ارتقائی در سیستمم ایجاد شده باشه! و همچنین از اونجائی که بورد BioStar Racing Z270GT8 مشتری نداره، گفتم این بورد همراه با سیستم خودم رو معاوضه کنم با یه باندل قوی تر (مثل این AMD که عرض شد)

الآنم با توجه به اونچه شما فرمودید، نظرم عوض شد. ممنون از راهنمائیتون. ممکن بود مجدد اعصاب خوردی درست کنم واسه خودم.

باندل رایزن هم در حال حاضر در توانم نیست خریدش.

بله خب صدرصد گلوگاهه بنده هم سیپیوم گلوگاهه زیاد ولی RS رو میزارم بالاتر(مثلا 120%)تا گرافیک کامل زیر فشار بره شماهم زیاد خودتون رو درگیر نکنید ارزش نداره به خاطر مقداری گلوگاه هزینه کنید از همین سیستمتون نهایت استفادتون رو ببرید تا موقعی که نیاز به ارتقا پیش بیاد.

پ.ن:بورد بسیار خوبی هست اگر بتونید یه I5 دسته دو با یه رم 8 بگیرید براش خیلی عالی میشه . البته متاسفانه با این اوضاع علاوه بر فروش سیستمتون باید یه یه میلیون دیگه ای پیدا شید!

به هرحال اگر تصمیم به تعویض قطعات گرفتید نسل 3-4 بهترین برای شما و سازگار با بودجتون هستند .

لینک به دیدگاه

سلام و درود 

کیس کامپیوتر تا 700-900 تومن بهترین کیس چی میتونه باشه؟ خداوکیلی یعنی تو این زندگیم هیچ وقت خرید یک کیس اینقدر منو  اذیت نکرده بوده، صد ها مدل هست و قابلیت های شبیه به هم ولی از اون جا که خودم تجربه ندارم نمیتونم کدوم رو انتخاب کنم!

کیس خودم الان در حال حاضر زیگماتک اساسین بلک هست، تقریبا 6 ساله ازش گذشته  مواردی که از کیس جدید میخوام این طوری باشه :

1- بغلش شیشه ای باشه

2-پشتش قابلیت تنظیم سیم ها رو داشته باشه و بزرگ باشه

3- بشدت بزرگ باشه

4-نور پردازی داشته باشه

5-جنسش کیفیت داشته باشه تو دراز مدت خط و خش نندازه، الان همین زیگماتک خودم بعد این همه مدت هنوز که هنوز خطی روش نیفتاده ولی بعضی جاهاش رنگش رفته :-(

6- قابلین نصب گرافیک بصورت عمودی داشته باشه

نظرتون در مورد انی کیس های Thermaltake چیه؟ 

فن RGB تا 300 تومن با کیفیت باشه و صدا نده سه عدد

فن سی پی یو هم تا 350 -400 تومان

مادربرد من SSD m2 پشتیبانی نمیکنه، ولی یک جایی خوندم میشه با تبدیل سوکت استفاده کرد، درسته؟ اگر نه فرق SSD m2 با این معمولی ها در چیه

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گرامی 

با بودجه 19 میلیون  چه سیستمی پیشنهاد میکنید

علاقه ای هم به اورکلاک ندارم

کارم برنامه نویسی و اینکه میخوام نسخه هکینتاش هم نصب کنم  بین کار هم یه گیمی بزنیم ولی خیلی گیم مهم نیست و اینکه بعدا قرار یه مانیتور دیگه هم اضافه بشه 

نظرتون چیه در مورد این قطعات ( کارت گرافیک یکی از دوستان موجود به صورت کار کرده rx580 )

intel core i 7 8700

asus h370 pro gaming with wifi

rx 580 t 8gig gaming asus 

trident z rgb 32 gig 2400 cl 15

green 650 overclock

hhd 2t seagate

ssd samsung 250 gig evo

case green striker

monitor asus mx 239h

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

بله خب صدرصد گلوگاهه بنده هم سیپیوم گلوگاهه زیاد ولی RS رو میزارم بالاتر(مثلا 120%)تا گرافیک کامل زیر فشار بره شماهم زیاد خودتون رو درگیر نکنید ارزش نداره به خاطر مقداری گلوگاه هزینه کنید از همین سیستمتون نهایت استفادتون رو ببرید تا موقعی که نیاز به ارتقا پیش بیاد.

پ.ن:بورد بسیار خوبی هست اگر بتونید یه I5 دسته دو با یه رم 8 بگیرید براش خیلی عالی میشه . البته متاسفانه با این اوضاع علاوه بر فروش سیستمتون باید یه یه میلیون دیگه ای پیدا شید!

به هرحال اگر تصمیم به تعویض قطعات گرفتید نسل 3-4 بهترین برای شما و سازگار با بودجتون هستند .

سلام. ممنون از راهنمائیتون. البته توی بازی مشکل ندارم، سیستم اذیت میکنه. نمیدونم، شاید مشکل از یه جای دیگه است. شایدم چون قبلا SSD داشتم و سرعت سیستمم خیلی بیشتر از این حرفها بود، الان برام ناآشناست این سرعت. نمیدانم.

RS چیه؟ نمیخوام گرافیکم زیر فشار بره.

یعنی i5 از E5450 قوی تره؟ متاسفانه...

حالا سیستم من چند میارزه؟

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...