رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . يه كارت گرافيكي هست اسمش 9600 GSO فكر كنم باشه !! قيمتشو ميدونيد چنده !! به نظرشما از نظر قيمت و كارايي اين بهتره يا ATI 3650 DDR3 . ميخواستم بپرسم من با اين گرافيك ATI بازي هايي مثل GTA IV – كرايسيس – Call Of Duty و ... رو ميتونم بازي كنم ؟؟؟ راستي به نظرتون بهتر نيست واسه اين كارت گرافيك يه سي پي يو قويتر از E2180 بردارم ؟؟؟ آخه من بازي خيلي واسم مهمه !! من الان كارت گرافيكم 128 هست و سي پي يوم سلرون 2.4 هست و رمم هم 256 هست . من ميخوام اين قطعاتي كه بر مي دارم از اينايي كه گفتم خيلي خيلي بهتر باشه !!

راستي اگه ميشه قيمت اين مينبورد MSI–P45 neo3-f و مينبورد هايي كه قيمتشون از اين كمتره رو هم بگيد . ممنون . در ضمن ببخشيد كه اينقدر زحمتتون ميدم .

درود

دوست من 9600Gso حدودا میشه گفت کارت خوبیه و از 3650 قویتره ولی شما خودتون نمیودنید که چقدر میخواید هزینه کنید خوب اگر میخواید 9600gso رو بخرید که حدودا 140 تومانه بیاد و یه دونه 9600GT بخرید که حدودا 165 تومانه و در مورد این 3650 ما یه تستی کردیم و میتونید در لینک http://www.lioncomputer.ir/themes/shop/2008/09/post_32.php#more اطلاعات بیتری از این داشته باشید در ضمن این کارت دیروز تموم شد و تا بار جدیدش بیاد . برای کارت گرافیک فرقی نداره که چه CPU بخرید . و 2180 نسبت به قیمتش چیز مناسبیه . مادربورد MSI–P45 neo3-fR حدودا 170 تومانه . MSI–P45 neo هستش حدودا 135 تومان

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پاور این سیستم مناسب هست؟

cpu:q6600

mb:p5k_epu

ram:2gb dual

vga:hd 4850 his IceQ 4

dvb: sky star2

dvd rw

hard 320

power:535 real green

حالا اگر جای سی پی یو بالا یه 7200 باشه و یا 8400 چطور؟

لینک به دیدگاه

پاور این سیستم مناسب هست؟

cpu:q6600

mb:p5k_epu

ram:2gb dual

vga:hd 4850 his IceQ 4

dvb: sky star2

dvd rw

hard 320

power:535 real green

حالا اگر جای سی پی یو بالا یه 7200 باشه و یا 8400 چطور؟

من فکر میکنم برای این قطعات مناسب باشه ولی بالاتر از این دیگه اگه بخواید ارتقائی داشته باشد فکر نمیکنم که دیگه جواب بده .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان محترم

بنده در مورد خرید قطعات چند سوال داشتم :

1:برای خرید مادر بورد من برندasus رو در نظر دارمنظر شما در مورد این برندو gigabyte چیه ؟ مادر بورد مورد نظر بنده asus rampage extreme یا asus rampage formula هست البته این طور که تقریبا مشخص هست محصولات asus دیر تر از gigabyte به بازار میاد ودلیل این موضوع رو نمیدونم با این حال در مورد مادر بورد نظر دوستان چیه؟

2:در مورد کارت گرافیک بین انتخاب ati 4870x2 و nvidia gtx280 نمیدونم کدوم یکی قدرتمند تر و بهتر هستند مقالهای زیادی هم در این مورد خوندم ولی بازم به نتیجهای نرسیدم اگر در این مورد هم راهنمایی کامل بفرمایید ممنون می شم

3: برای خریدرم پیشنهاد شما کدوم برند هست و البته ddr2 یا ddr3 البته با نام مدل دقیق ؟

از راهنمایی و کمک شما بسیار سپاس گذارم

لینک به دیدگاه

1:برای خرید مادر بورد من برندasus رو در نظر دارمنظر شما در مورد این برندو gigabyte چیه ؟ مادر بورد مورد نظر بنده asus rampage extreme یا asus rampage formula هست البته این طور که تقریبا مشخص هست محصولات asus دیر تر از gigabyte به بازار میاد ودلیل این موضوع رو نمیدونم با این حال در مورد مادر بورد نظر دوستان چیه؟

2:در مورد کارت گرافیک بین انتخاب ati 4870x2 و nvidia gtx280 نمیدونم کدوم یکی قدرتمند تر و بهتر هستند مقالهای زیادی هم در این مورد خوندم ولی بازم به نتیجهای نرسیدم اگر در این مورد هم راهنمایی کامل بفرمایید ممنون می شم

3: برای خریدرم پیشنهاد شما کدوم برند هست و البته ddr2 یا ddr3 البته با نام مدل دقیق ؟

با سلام

دوست عزیز مادربرد رو حتما ایسوس بردارید و گیگا رو فراموش کن ایسوس یه چیز دیگست و در مورد کارتتون 4870x2 بردارید که در حال حاضر قویترین کارت بازار و همچنین قویترین کارت جهانه و 280 پیشش گریه میکنه و در مورد رم فکر میکنم ddr3 gskill تو بازار باشه و در کل اگه بتونی رم رو ddr3 بگیری دیگه نور الانوره .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

من قطعات کیس می خواستم برای بازیهای سنگین تا 450 هزار تومان:D

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

من قطعات کیس می خواستم برای بازیهای سنگین تا 450 هزار تومان:D

با سلام

دوست عزیز منظور شما بدون لوازم جانبی (مانیتور-موس-کیبرد-اسپیکر) هست ؟

لینک به دیدگاه

باسلام

بین این سه مدل مانیتور LCD کدومش بهتره؟

LG -w1952TQ _ LG W2284F _ SAMSUNG T1900

قیمتشون را هم لطف کنید بگید

لینک به دیدگاه

باسلام

بین این سه مدل مانیتور LCD کدومش بهتره؟

LG -w1952TQ _ LG W2284F _ SAMSUNG T1900

قیمتشون را هم لطف کنید بگید

اون مانیتور 22 رو که گفتی خوب سایزش از اون دو تای دیگه بالاتره و قابل مقایسه نیست البته قیمتش هم سر به فلک میکشه :eek: ولی الان در حال حاضر SAMSUNG T1900 حرف نداره عالیه هرچی بگی هست از نظر کنتراست (1 به 20000 ) و زمان پاسخگویی تصویر ( 2 میلی ثانیه ) هم حرف نداره قیمتش هم مفته 270 تومان هست.:D

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

من قطعات کیس می خواستم برای بازیهای سنگین تا 450 هزار تومان

لینک به دیدگاه

باعرضسلام

قطعات کیس مخصوص بازیهای سنگین می خواستم؟

چه مقدار میخواید هزینه کنید رو بفرمایید و اینکه کدوم قطعاتش رو دارید ؟

لینک به دیدگاه

مقایسه بین P5QL pro و P5K_EPU دوستان کدوم بهتره.

چند درصد قویتره.:D

اگه کراس فایر نمیخوای P5QL pro :

http://lioncomputer.biz/index.php?action=compare&&me=86&&you=81&&you1=&&you2=

لینک به دیدگاه

m.b MSI P45 neo

CPU E7200

RAM 2GB bus800

HDD 160GB

DVD RW samsung

CASE GREEN

POWER 430W GREEN

MODEM 56K

دوست من این قطعات بدونه VGA حدودا در میاد 450 تومان حالا میمونه کارت گرافیک . شما با هزینه که اعلام کردید نمی تونید تمام بازیها رو با کیفیت بالا انحام بدید .

لینک به دیدگاه

درود

1- دوست عزیزم گیگا هم مادربوردهای خیلی خوبی داره ولی در ایران قیمتهای خیلی بالایی داره و هر روز قیمتهاش بالا پایین میشه و بازاریها یه مقدار از این برند دلچرکین شدن البته ایسوس هم همین وضعیت رو داره ولی مادربورد ایسوسی که انتخاب کردید asus rampage formula خیلی خوبه و ما خودمون این رو تست کردیدم و گیمیر ها بیشتر از این استفاده میکنن .

2 - در کل 4870x2 در حال حاضر قویترین کارت در دنیاست و قیمت فعلی هم 650 تومانه و 280GTX هم برند اینویداست و الان حدودا 580 تومانه و در سری اینویدیا بهترین انتخابه .

3 - خرید رم بستگی به مادربوردتون داره در خیلی از موارد مشاهده شده که DDR2 بهتر از DDR3 عمل کرده .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

اول بابت هارد و ال سی دی دوباره تشکر میکنم

آقای حسینی داداشم یه سیستم (کیس خالی) میخواد ببنده

بودجه هم 500 هستش نه یه تومن هم بالاتر

فقط کیس خالی اونم برا بازی و گاهی برا فوتوشاپ

اگه لطف کنید یه سیستم خوب با قیمتهاش بگین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و نشکر از این که بنده رو راهنمایی کردین

آقای حسینی از راهنمایی خوب شما متشکرم در مورد مادر بورد asus rampage formula برای تهیه این مادر بورد باید به کدوم نمایندگی asus مراجعه کنم چون بنده کیش زندگی میکنم و چند تماس با شرکتهای مختلف داشتم ولی جواب درستی نگرفتم بهترین جابرای تهیه آخرین محصولات asus کجا هست وایا اطلاع دارین که مادر بورد rampage extreme توی بازار موجود هست یا خیر

در مورد رم برند پیشنهادی شما چیه من خودم نظرم OCZ هست ؟

با تشکر از شما و دوستان

لینک به دیدگاه

آقای حسینی از راهنمایی خوب شما متشکرم در مورد مادر بورد asus rampage formula برای تهیه این مادر بورد باید به کدوم نمایندگی asus مراجعه کنم چون بنده کیش زندگی میکنم و چند تماس با شرکتهای مختلف داشتم ولی جواب درستی نگرفتم بهترین جابرای تهیه آخرین محصولات asus کجا هست وایا اطلاع دارین که مادر بورد rampage extreme توی بازار موجود هست یا خیر

با تشکر از شما و دوستان

دوست عزیز شما میتونید از طریق پست از شرکت لیون خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

آقای حسینی منتظر راهنمایی شما هستم

لینک به دیدگاه

باسلام.من تصمیم دارم یک سیستم جدید بگیرم(یعنی قبلا سیستم نداشتم). خواهشمندم به من کمک کنید . بودجم در حد 800 تومنه . بهترین سیستم برای بازی کردن با توجه به 800تومن.

اگه می شه سیستمی معرفی کنید که تا دو سال دیگه برای اجرای بازی ها مشکلی نداشته باشه.

سی پی یو هم Q6600 عالیه قیمتش هم 175 تومان هست و بیشتر خرج نکن چون اصلا لازم نیست.

مادربورد: P5Q کارت رو راه می اندازه قیمتش هم 155 تومان هست.

برای رم 2*1 گیگ بگیر میشه 45 تومان برای بازی کافیه بهتره پولت رو برای کارت گرافیک خرج کنی

و اما کارت گرافیک که بهترین گزینه ها 4850 و اگه پولت رسید 4870 پیشنهاد میشه. اما با همون 4850 هم تا دوسال دیگه کارت راه میوفته تازه بیشتر ولی یه پیشنهاد بنظرم اگه برای مادربورد بیشتر خرج کنی و یه ASUS P5Q Deluxe بگیری اینده نگری کردی چون در ایده اگر سیستمت برای بازی کم اورد میتونی یه کارت گرافیک دیگه بگیری و با اون قبلیه کراس فایر کنی که در اینصورت برای ارتقا سیستمت پول کمتری دادی ولی اگر خاصتی اینکار رو بکنی حواست باشه پاور انتخابیت متناسب با این کار باشه اگه پولت هم نرسید بازم عیب نداره حالا فعلا یه پاور با توان کمتر بگیر بعدا که کارت گرافیک دوم رو گرفتی میتونی پاورت رو عوض کنی.

اگه سوالی داشتی بپرس.

راستی برای کارت گرافیک حتما his IceQ 4 hd 4850 رو از همین سایت از اقای حسینی بگیر که از برند های دیگه واقعا بهتره چون خنک کننده خوبی داره ولی بقیه برنها خیلی داغ میکنن.:D:eek:

لینک به دیدگاه

ارسالی توسط mohsen_star

سلام آقای حسینی

پیشنهاد من اینه البته پیشنهاد ها همیشه یه پیشنهاد هستش و تصمیم با خود دوستان هستش :

m.b Msi P45 neo

E7200

RAm 1Gb*2 800

hdd 160GB

DVD RW SAMSUNG 22X sata

CASE GREEN

power

modem 56K

9500GT 512 DDR3

دوست من این سیستم براتون حدود 530 تومان در میادو اگر میخاوید میتونید CPU 4600 بردارید که حدود 18 تومان کم میشه که این مسئله پیشنهاد نمیشه .

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما و دوستان

درود

دوست من در مورد خرید اگه دوست داشتید ما در خدمتون هستیم و میتونیم با هواپیما براتون بفرستیم .

در مورد رم هم باید بگم که به فکر برند نباش اکثر برندها معتبر و خوب هستن شما بفرمایید که چه ضرفیتی میخواید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...