رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان ایرکولر برای i3 9100f بین این چند مدل کدوم خوبه؟

دمای cpu حالت بیکاری و وبگردی 42تا 45 میرسه و گیم تا 60 61 میره

Green Notous 200

Deepcool Gammaxx 300

Cooler master Hyper T200

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 18 ساعت قبل، erfanvk گفته است :

سلام دوستان یک کیس با بودجه 8 میلیون

پیشنهاد بدید واسه گیم میخام 

ترجیحا نو 

اگه زیر ده میلیون بودجه دارید کنسول انتخاب بهتریه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir m گفته است :

با سلام

Green Notous 200

Deepcool Gammaxx 300

Cooler master Hyper T200

بین دیپ کول و گرین انتخاب کنید. دیپ کول یه مقدار بهتره ولی گارانتی و زیبایی نوتوس بهتره و آسون تر هم گیر میاد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir m گفته است :

با سلام

Green Notous 200

Deepcool Gammaxx 300

Cooler master Hyper T200

سلام

نیازی به هزینه اضافی و کولر نیست

همون کولر فابریک خودش کفایت میکنه

دماتونم که اوکیه

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

سلام

نیازی به هزینه اضافی و کولر نیست

همون کولر فابریک خودش کفایت میکنه

دماتونم که اوکیه

برا گیم حدود 60 خوبه؟

تا 65 هم شاید بیاد، بستگی به بازی داره

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، amir m گفته است :

برا گیم حدود 60 خوبه؟

تا 65 هم شاید بیاد، بستگی به بازی داره

شرکت سازنده تا 80 درجه رو محدوده ایمن معرفی میکنه .البته بهتره نرسونین به 80

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

شرکت سازنده تا 80 درجه رو محدوده ایمن معرفی میکنه .البته بهتره نرسونین به 80

ممنون

در کل بین اون 3مدل کدومش بهتره؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amir m گفته است :

ممنون

در کل بین اون 3مدل کدومش بهتره؟

همه جوانب رو بخواید بگیرید در نظر مدل نوتوس گرین بهتره

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

دوستان نوتوس 200 و 400 تقریبا 100 تومن اختلاف قیمت دارن، کدومشون ارزش خرید بیشتری داره؟اختلاف کارایی خیلی زیاده؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amir m گفته است :

دوستان نوتوس 200 و 400 تقریبا 100 تومن اختلاف قیمت دارن، کدومشون ارزش خرید بیشتری داره؟اختلاف کارایی خیلی زیاده؟

ارزش خرید که کاملا یکسانه ولی به نظر من برای سی پی یو شما نوتوس ۲۰۰ هم کاملا ایده عاله. اما اگه زیادی حساس هستید حداکثر نوتوس ۴۰۰ هم میتونه مفید باشه ولی بیش از اون هدر دادن پوله. باز هم میگم حتی فن استوک هم جواب کار شما رو میده ولی نوتوس ۲۰۰ ایده عاله. زیاد حساس نشید.

لینک به دیدگاه

در در 27 اردیبهشت 1399 در 13:27، PCG گفته است :

ارزش خرید که کاملا یکسانه ولی به نظر من برای سی پی یو شما نوتوس ۲۰۰ هم کاملا ایده عاله. اما اگه زیادی حساس هستید حداکثر نوتوس ۴۰۰ هم میتونه مفید باشه ولی بیش از اون هدر دادن پوله. باز هم میگم حتی فن استوک هم جواب کار شما رو میده ولی نوتوس ۲۰۰ ایده عاله. زیاد حساس نشید.

عزیز ارزش خریدشون اصلا یکسان نیستا! نوتوس 400 یه هیت پایپ بیشتر داره

این یه هیت پایپ بیشتر خودش به تنهایی 25 درصد (معادل 30 وات) پرفورمنسه!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

عزیز ارزش خریدشون اصلا یکسان نیستا! نوتوس 400 یه هیت پایپ بیشتر داره

این یه هیت پایپ بیشتر خودش به تنهایی 25 درصد (معادل 30 وات) پرفورمنسه!

بحث ارزش خرید که پیش میاد ما باید به قیمت هم یه نگاهی بندازیم. خب نوتوس دویست چهارصد هزار تومنه ولی نوتوس چهارصد بین پانصد و پنجاه و ششصد تومن متغیره. حالا اگه قیمت رو بر میزان خنک کنندگی تقسیم کنیم یه واحد به دست میاد به اسم هزینه بر وات و هر چی کمتر باشه بهتره. می بینیم که اولی ۳.۲ و دومی ۳.۵ میشه ولی به هر حال دومی زیباتره پس این ها تقریبا یکسان هستن. خب وقتی میبینیم نوتوس دویست ارزش خرید بیشتری داره و برای سی پی یو ایشون هم کافیه اون رو پیشنهاد میدیم.

*تو عملکرد ممکنه متفاوت باشه پس زیاد درست نیست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، PCG گفته است :

بحث ارزش خرید که پیش میاد ما باید به قیمت هم یه نگاهی بندازیم. خب نوتوس دویست چهارصد هزار تومنه ولی نوتوس چهارصد بین پانصد و پنجاه و ششصد تومن متغیره. حالا اگه قیمت رو بر میزان خنک کنندگی تقسیم کنیم یه واحد به دست میاد به اسم هزینه بر وات و هر چی کمتر باشه بهتره. می بینیم که اولی ۳.۲ و دومی ۳.۵ میشه ولی به هر حال دومی زیباتره پس این ها تقریبا یکسان هستن. خب وقتی میبینیم نوتوس دویست ارزش خرید بیشتری داره و برای سی پی یو ایشون هم کافیه اون رو پیشنهاد میدیم.

موفق باشید

گرونتر شده نوتوس 400 پس ...

اون موقع که من نشستم حساب کتاب کردم، نوتوس 200 اصلا کولر به صرفه تری نبود

خیلی ارزونتر ازش نوتوس 100 بود، و یه کم گرونتر ازش نوتوس 400

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، PCG گفته است :

موفق باشید

نوتوس 200 گرفتم... 420 تومن... قیمتا از 420 تا 500 متغییر بود، نوتوس 400 هم من 520 قیمت داشتم از 550 تا 600!!😐

تو حالت بیکاری و کارای سبک دما خیلی فرق نکرد، 2درجه بالا پایین شد، اما لود و گیم خیلی تفاوت داره، استوک تا 65 66 هم میرفت الان بین 46 تا 50متغییر!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، amir m گفته است :

نوتوس 200 گرفتم... 420 تومن... قیمتا از 420 تا 500 متغییر بود، نوتوس 400 هم من 520 قیمت داشتم از 550 تا 600!!😐

تو حالت بیکاری و کارای سبک دما خیلی فرق نکرد، 2درجه بالا پایین شد، اما لود و گیم خیلی تفاوت داره، استوک تا 65 66 هم میرفت الان بین 46 تا 50متغییر!

مبارکت باشه. دمات خیلی خوب شده. از دمای بیکاری بعضی بچه ها کمتره. فنش برات بچرخه. هر جایی یه قیمت میدن ولی باید معتبر باشه وگرنه من پونصد تومن هم قیمت دارم ولی افتضاحه فروشگاهشون. برو حال کن زیاد هم با این قیمت ها بازی نکن ام اس میگیری. به خدا من افسرده شدم تغییر قیمت ها رو دیدم. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، PCG گفته است :

مبارکت باشه. دمات خیلی خوب شده. از دمای بیکاری بعضی بچه ها کمتره. فنش برات بچرخه. هر جایی یه قیمت میدن ولی باید معتبر باشه وگرنه من پونصد تومن هم قیمت دارم ولی افتضاحه فروشگاهشون. برو حال کن زیاد هم با این قیمت ها بازی نکن ام اس میگیری. به خدا من افسرده شدم تغییر قیمت ها رو دیدم. 

ممنون🌹کولر از نمایندگی گرین پاساژ ایران گرفتم،، دیجی 400 داشت 520 اما یکی دو مورد گفته بودن تاریخ گارانتی تموم شده براشون فرستاده! منم بیخیال شدم 200 گرفتم! قیمتا که افتضاح... کیس دیپ کول  Kendomen قیمت گرفتم 750،دقیقا 3روز بعد همون مغازه گفت 1100!

لینک به دیدگاه

سلام به همه اساتید و دوستان.

یه راهنمایی میخواستم.بنده قصد خرید یه مادربورد دارم که با سی پی یو ۹۱۰۰f سازگار باشه.فقط می‌خوام روی کیس حداقل شش فن آر جی بی ببندم.و دوست دارم دور فن ها و نورپردازی شون رو با مادربورد کنترل کنم.بودجه ام هم محدوده.یه مادربورد که چشمم رو گرفته گیگا b360 هستش که مطمئنم هم نیستم آپشن های که من می‌خوام رو داشته باشه.تو سایت خود گیگابایت یه چیزایی راجبه آرجی بی هدر دیدم. در حال حاضر لیون موجود نداره و دیجیکالا ۲۱۰۰ میده. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که آیا این مین خصوصیات مورد نظر من رو داره؟ و آیا گزینه های دیگه بهتری هم هست؟ با توجه به محدود بودن بودجه من نهایتا تا ۲۲۰۰_۲۳۰۰.

سپاس.

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

سلام ببخشید میخواستم یه سیستم ببندم با قطعات زیر:

Core i3-9100F

Rx 580 8GB

B360-F Pro

Ram 8G 2400 hyperX

WD 2T blue

PW:Green 530W

یکی از دوستام بهم گفت کیسی بخر که حداقل بشه ۵ تا فن بهش بست چون داغ می‌کنه 

میخواستم ببینم با این مشخصات چند تا فن لازم دارم که کارت گرافیک و بقیه قطعات داغ نکنن و آسیبی بهشون وارد نشه؟

لینک به دیدگاه

با سلام مشخصات سیستم من اینه .cpu:g3220      ram :4gb 1600         gpu:gt730 2gb     و مادربرد :h81 plus        

power :green gp430a_he      .میخاستم سیستم رو ارتقا بدم برای بازی هایی مثل gta v  .black ops 3.nfs rivals

چیا رو تعویض کنم یا بخرم .ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

در در 4 خرداد 1399 در 03:15، Ashk M گفته است :

سلام ببخشید میخواستم یه سیستم ببندم با قطعات زیر:

Core i3-9100F

Rx 580 8GB

B360-F Pro

Ram 8G 2400 hyperX

WD 2T blue

PW:Green 530W

میخواستم ببینم با این مشخصات چند تا فن لازم دارم که کارت گرافیک و بقیه قطعات داغ نکنن و آسیبی بهشون وارد نشه؟

Rx ها کارت های  نسبتا داغی هستن و باید ذکر مدل کنید و خنک کننده پردازنده رو هم بگید بد نیست. و در ضمن تعداد فن فقط ملاک نیست نوع فن ها ملاکه. من یه پک دو تایی به شما معرفی می کنم از پنج تا بیشتر خنک کنه.  نویز هم مهمه و تهویه و دمای اتاق. بودجتون برای خرید کیس چه قدره چون هرچی مدل بهتری بخرید بهتره و حد و مرز مشخصی نداره و برای ارتقا به قول معروف یکی دو سایز بزرگ تر بگیرید. یه کم طولانی میشه ولی اگه میتونید بگید

ویرایش شده توسط PCG
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، majid_ir49 گفته است :

با سلام مشخصات سیستم من اینه .cpu:g3220      ram :4gb 1600         gpu:gt730 2gb     و مادربرد :h81 plus        

power :green gp430a_he      .میخاستم سیستم رو ارتقا بدم برای بازی هایی مثل gta v  .black ops 3.nfs rivals

چیا رو تعویض کنم یا بخرم .ممنون میشم راهنمایی کنین

بودجتون چه قدره و قصد بازی تو چه تنظیمات و فریمی رو دارید؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، PCG گفته است :

بودجتون چه قدره و قصد بازی تو چه تنظیمات و فریمی رو دارید؟

سلام .بودجه دوروبر 2 تومن .فریم های تو تنظیمات معمولی بازی جوری ک هنگ نیاد

لینک به دیدگاه

در در 4 خرداد 1399 در 03:15، Ashk M گفته است :

کیس هایی مثل z2+ hero مناسب هستن ولی خب قیمت بالاست....

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

مشخصات سیستم
MB:giga ga-ma74gmt s2
Cpu:athlon II x4 640
Ram :4gb kingston ddr3 1333
Psu : 420w
gpu :Onboard
حالا سوالی که داشتم از اساتید اینه که اگر ی گرافیک  جدید بخرم(مثل 1050ti 2gbیا 4gb) و سی پی یو فنوم ll ایکس 6 1100 تی اضاف کنم (دست دوم)و رم رو به 8 1333 ارتقا بدم سیستم قابل قبولی برای بازی های به روز میشه یا نه
انتظار 1920 روی تنظیمات های یا اولترا ندارم برای مثال روی رزولیشن 1280 بدون لگ باشه
فعلا نمیتونم زیاد هزینه کنم که کامل عوض کنم
مادربرد پی سی ای 2 ساپورت میکنه در صورت نصب گرافیک پی سی ای 3 مشکلی بوجود نمیاد؟
اگر کسی از قیمت phenom II x6 1100Tآگاهی داره ممنون میشم عنوان کنه
با تشکر

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، jericho_rz گفته است :

مادربرد پی سی ای 2 ساپورت میکنه در صورت نصب گرافیک پی سی ای 3 مشکلی بوجود نمیاد؟

مهم اینه که 16x باشه pci2 با 3 نهایتا پنج شش فریم متفاوته.برای نصب مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...