رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من بین کورسیر و تیم گروپ (nigth hawk) موندم  کدومو بردارم؟   نورپردازی تیم گروپ واقعا فوق العادست     و اینکه تو کورسیر ها تفاوت مدل معمولی با tuf چیه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۵۳ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سلام دوستان

قصد خرید یه سیستم مالتی مدیا دارم بدون کارت گرافیک به صورتی که تمام بودجه جهت بهتر کردن رم، پردازنده و مادربرد صرف بشه

ممنون میشم پیشنهادات خودتون رو برام بفرستین.

بودجه هم 16 میلیون هست که ماکسیموم تا 17 قابل ارتقا هست.

R5 4650g

B550m ds3h

2x8gb gammix d30 3600

Ssd 512 geil z3

Power 550w cooler master

Case tsco

16 میلیون‌ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این مورد هست

Cpu i5 9400f box
Mb asus b360 plus
Ram adata 8g 2400
Ssd kingston a400 240GB
Power green 580 se

vga giga gtx 1050ti

سی پی یو باکس

مادربرد گارانتی تموم شده دارای جعبه و پنل

رم گارانتی اونگ

اس اس دی سلامت 92 درصد

پاور نو و اکبند فقط مهلت گارانتی تموم شده

گرافیک جعبه دارد ولی گارانتی ندارد

قیمت 15800

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام دوستان

قصد خرید یه سیستم مالتی مدیا دارم بدون کارت گرافیک به صورتی که تمام بودجه جهت بهتر کردن رم، پردازنده و مادربرد صرف بشه

ممنون میشم پیشنهادات خودتون رو برام بفرستین.

بودجه هم 16 میلیون هست که ماکسیموم تا 17 قابل ارتقا هست.

یک عدد کیس گیمینگ به صورت کامل برای فروش موجود
قطعات درحد نو انگاری فقط اسمبل شدن
فول گارانتی هستش عکس کارتن و گارانتی هم میذارم
قطعات کل کیس همه با هم فروخته میشه بابت تکی لطفا سوال نفرمایید
MB = Gigabyte Z370 HD3
CPU = Intel Core i5-9400F
Cooler =Deepcool gammaxx C40
RAM = Ballistic 16G 3000 CL15
VGA = ASUS GTX 1650 Super 4G
PSU = Coolermaster MWE 550W
SSD = Kingston 120G
HHD = WD blue 1TB
CASE=ASUS TUF GAMING GT301

با گرافیک 25 بدون گرافیک 17.5

لینک به دیدگاه

شما که خودتی استادی ، سیستم دست دوم بگیر همینایی که دوستان ارسال کردن عالیه ، یا لپ تاپ

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی 

اگر به کار شما آمد درخدمتم:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گرامی 

بنده یک کامپیوتر دارم تقریبا برای 11 ساله پیشه ، برای همین میخواستم یه کیس جدید ببندم . کامپیوتر فعلی به لطف ssd ، هیچ مشکل خاصی در کار های روزمره نداره . اما میخواستم 

یه کیس جدید ببندیم که بعضا( بیشتر برای خواهر کوچیک ترم )  که میخواد بازی کنه یا نرم افزار های گرافیکی ( خیلی ابتدایی و نه کار حرفه ای ) استفاده کنه ، سیستم جواب بده . بنابراین نیازی به مانیتور یا کیبورد ندارم و فقط کیس میخوام ببندم 

بودجه ام حدود 15 الی 20 تومنه . میشه دوستان راهنمایی کنند چه قطعاتی باید تهیه کنم ؟ 

ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۳۶ دقیقه قبل، m.erfanz۷۷ گفته است :

سلام خدمت دوستان گرامی 

بنده یک کامپیوتر دارم تقریبا برای 11 ساله پیشه ، برای همین میخواستم یه کیس جدید ببندم . کامپیوتر فعلی به لطف ssd ، هیچ مشکل خاصی در کار های روزمره نداره . اما میخواستم 

یه کیس جدید ببندیم که بعضا( بیشتر برای خواهر کوچیک ترم )  که میخواد بازی کنه یا نرم افزار های گرافیکی ( خیلی ابتدایی و نه کار حرفه ای ) استفاده کنه ، سیستم جواب بده . بنابراین نیازی به مانیتور یا کیبورد ندارم و فقط کیس میخوام ببندم 

بودجه ام حدود 15 الی 20 تومنه . میشه دوستان راهنمایی کنند چه قطعاتی باید تهیه کنم ؟ 

ممنونم

درود

m.b:A520m-tuf plus II

cpu:4650g

ram:16gb 3200

psu:550mwe coolermaster

case:mb520 ARGB

ssd:256

hdd:2TB

من این مشخصات رو تازگی بستم حدود 19 تومن در اومد. اگر شما قوطی کیس هم حذف کنید، قیمت قطعات بالا حدود 16 تومن میشه

سیپیو کمی قدرتمند تر از 9700 هست و به لطف گرافیک داخلی وگا7، تا حدی نیاز به گرافیک رو برطرف میکنه و برای کار های عادی و گیم معمولی جوابگو هست. خروجی گرافیکی نزدیک به 1050 داره

در آینده هم میتونید به راحتی ارتقا بدید.

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، m.erfanz۷۷ گفته است :

سلام خدمت دوستان گرامی 

ممنونم

I3 10100f.  2400t

H410m h gigabyte 2500t

Ram 8gb 2400 1100t

Power coolermaster 400w. 900tS

sd 240gb 900t1

Hdd 1tr 1000t

Case green ava 850t

Gtx1650 10500t

این کیس درمیاد ۲۰ میلیون 

اگه میخوای کمتر هزینه کنید. 

بجای گرافیک ۱۶۵۰ میتونید rx550 تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

سلام  من یه سیستم ddr2 تازه باشه یه کارت گرافیک ۱گیگddr3 جدید گرفتم که بتونم  یک اسری از گیم ها و نرم‌افزارهای هارو روش بتونم نصب کنم والان میخوام برای  سیستم رمddr2 ۲ گیگ بندازم ولی من میخواستم رم کامپیوتر به هشت برسه ولی مادربرد من دو اسلاید و در نهایت  تا ۴ گیگ  رم  میتونم بندازم  وا خواهش از شما اینه که یه رم خوب به هم پیشنهاد کنید  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در ۱۴۰۰/۵/۱۳ در ۰۰:۲۵، Mahdi ZMS گفته است :

من بین کورسیر و تیم گروپ (nigth hawk) موندم  کدومو بردارم؟   نورپردازی تیم گروپ واقعا فوق العادست     و اینکه تو کورسیر ها تفاوت مدل معمولی با tuf چیه؟

درود

من هر دو رم رو تست کردم، به لحاظ ست شدن روی فرکانس xmp فوق العاده و پایدار بودن. به راحتی با روشن کردن xmp پایدار میشن و تمام، ولی توی جی اسکیل، ای دیتا و بقیه برند ها، یکم باید دستی هم بالا و پایین کنی تا پایدار بشن

نور پردازی هم من مدل delta تیم گروپ رو گرفتم، با 5 تا ال ای دی روشنایی داشت که مقداری یکدست نبودن نور تو ذوق میزنه، اما کورسیر ونجنس پرو با 11 تا(یا 9 تا، دقیق خاطرم نیست) ال ای دی نورپردازی شده و نور یکدست تر و زیبا تری ارائه میده! توی نور پردازی به نظرم اول کورسیر، بعد جی اسکیل، بعد مدل d50 ای دیتا یکدست ترین و زیباترین نور رو دارن، بقیه مدل ها بخاطر کم بودن تعداد ال ای دی، نقطه های تاریک و روشن دارن که توی تصاویر اینترنت و کاتالوگ ها، ادیت شدن و مشخص نیست

لینک به دیدگاه

سلام .. دوستان لطفا کمک کنید این باندل بخام بفروشم چه قیمیتی میخوره؟؟؟
cpu ryzen 1500x

mb asus b450 m k

ram Crucial - DDR4 - Ballistix Sport LT 8GB 2400Mhz 

لینک به دیدگاه

در ۲۰ ساعت قبل، dariush۲ گفته است :

cpu ryzen 1500x

mb asus b450 m k

راستش تخصصی نمی تونم نظر بدم البته در من کی هستم که بگم چقدر ولی 6 تا 8 میلیون می توانید بفروشید 

البته بازم می گم زیاد حرفه ای نیستم که بخوام نظر بدم 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخوام یه پاور خوب بخرم که طول عمربالائی داشته باشه وبه قطعات هم اسیبی نزنه   از سری gold میخوام بخرم نظرخودم رو پاورهای ایسوس هست ایا پاورهاش خوبن ممنون برندهای معروف رو بگین

لینک به دیدگاه

یه لپتاپ k571 gd ایسوس دارم گرافیکش 1050 عه سی پی یوش i7 9750h اگه اشتباه نکنم با 8 گیگ رم و 256 گیگ ssd و 1 ترا hdd

تقریبا سالمه فقط یدونه از پیکسل های مانیتورش سوخته و از بقیه جهات کاملا سالم و تمیزه

میخواستم بدونم این لپتاپ بخوام بفروشم چند میخرن حدودا ؟؟؟ و اینکه نو اش الان چقدره حدودا؟؟ توی اینترنت سرچ کردم نبود

لینک به دیدگاه

در ۱۲ ساعت قبل، feranko۷۲۴ گفته است :

سلام دوستان میخوام یه پاور خوب بخرم که طول عمربالائی داشته باشه وبه قطعات هم اسیبی نزنه   از سری gold میخوام بخرم نظرخودم رو پاورهای ایسوس هست ایا پاورهاش خوبن ممنون برندهای معروف رو بگین

سلام دوست عزیز بنظرم اگه گرین تهیه کنید خیلی خوبه و هم قیمت مناسبی داره و هم به قطعات آسیب نمی زنه و گارانتی 10 ساله داره 

اگه گرین رو نخواستید کولر مستر هم امتحانش رو پس داده خیلی برند خوبی هست ایسوس هم کیفیت واقعا بالایی داره ولی قیمتش هم بالاس 

همین گرین و کولر مستر گزینه های بهتری هستند

میشه بگید چند واتش رو می خواهید تا مدل دقیق بهتون بدهم 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، feranko724 گفته است :

سلام

مشخصات سیستم رو بگید بهتره + بودجه

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۲۰ در ۱۳:۴۶، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

من هر دو رم رو تست کردم، به لحاظ ست شدن روی فرکانس xmp فوق العاده و پایدار بودن. به راحتی با روشن کردن xmp پایدار میشن و تمام، ولی توی جی اسکیل، ای دیتا و بقیه برند ها، یکم باید دستی هم بالا و پایین کنی تا پایدار بشن

نور پردازی هم من مدل delta تیم گروپ رو گرفتم، با 5 تا ال ای دی روشنایی داشت که مقداری یکدست نبودن نور تو ذوق میزنه، اما کورسیر ونجنس پرو با 11 تا(یا 9 تا، دقیق خاطرم نیست) ال ای دی نورپردازی شده و نور یکدست تر و زیبا تری ارائه میده! توی نور پردازی به نظرم اول کورسیر، بعد جی اسکیل، بعد مدل d50 ای دیتا یکدست ترین و زیباترین نور رو دارن، بقیه مدل ها بخاطر کم بودن تعداد ال ای دی، نقطه های تاریک و روشن دارن که توی تصاویر اینترنت و کاتالوگ ها، ادیت شدن و مشخص نیست

سلام

به نظر شما کدوم رم رو تهیه کنم الان؟

جی اسکیل تریدنت زد rgb 3000 cl16  

کورسیر ونجنسی پرو rgb 3200 cl 16 

مادربرد منم b365f هست و محدودیت داره    با xmp و اینا هم کاری ندارم  همینطوری رو دیفالت قرار میدمش

از چند نفری پرسیدم گفتن کورسیر فقط داره پول برند رو میگیره و فرق خاصی با رم های دیگه نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۴۳ دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است :

سلام

مادربرد منم b365f هست و محدودیت داره    با xmp و اینا هم کاری ندارم  همینطوری رو دیفالت قرار میدمش

از چند نفری پرسیدم گفتن کورسیر فقط داره پول برند رو میگیره و فرق خاصی با رم های دیگه نداره

به لحاظ کیفیت و زیبایی، من کورسیر vengence pro RGB رو بیشتر میپسندم. توی ست شدن با مادربرد و تنظیم فرکانس و پایداری هم تجربه بهتری با کورسیر داشتم

کورسیر هم واقعا از رم های دیگه سرتره، بی دردسر ترین رم هایی که تابحال تجربه کار رو باهاشون داشتم، کورسیر و تیم گروپ بودن

درحال حاضر رم های کورسیر با گارانتی 2-3 ساله شرکتی عرضه میشن که قیمتشون از رم های متفرقه هم کمتره، پک 32 گیگابایتی 3200 این رم قیمتش واقعا به صرفه هست نسبت به بقیه رم ها، اما پک 16 گیگ قیمتش نسبت به رقبا بالاتره

https://www.digikala.com/product/dkp-2536308/رم-دسکتاپ-ddr4-دو-کاناله-3200-مگاهرتز-cl16-کورسیر-مدل-vengeance-rgb-pro-ظرفیت-32-گیگابایت

توی دیجی کالا حدود 5600 هست با گارانتی الماس. توی ایمالز قیمت کمتر هم هست. در صورتی که همرده جی اسکیلش بالای 6 تومن هست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است :

سلام

فرق خاصی با هم ندارن  ولی جی اسکیل گارانتی بهتری داره   در کل ببین از بابت نورپردازی کدومو دوست داری همونو بردار   با توجه به بردت  فرکانس 3000 رو تهیه کن ولی cl15 

من خودم کورسیر دارم نورپردازیش خوبه ولی حالت طراحیش خیلی سادس   من کمی عجله کردم تو خریدش  بدون گارانتیشو خریدم دیروز تو لیون با گارانتی ۶۰ ماهه الماس دیدم   چند روز پیش هم رفته بودم بازار  با گارانتی حامی ۳۶ ماهه هم پیدا کردم   ولی گارانتی جی اسکیل همون آواژنگ هست که فکر کنم از بابت گارانتی سر تر هست

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

cpu ryzen 1500x

mb asus b450 m k

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

به لحاظ کیفیت و زیبایی، من کورسیر vengence pro RGB رو بیشتر میپسندم. توی ست شدن با مادربرد و تنظیم فرکانس و پایداری هم تجربه بهتری با کورسیر داشتم

کورسیر هم واقعا از رم های دیگه سرتره، بی دردسر ترین رم هایی که تابحال تجربه کار رو باهاشون داشتم، کورسیر و تیم گروپ بودن

درحال حاضر رم های کورسیر با گارانتی 2-3 ساله شرکتی عرضه میشن که قیمتشون از رم های متفرقه هم کمتره، پک 32 گیگابایتی 3200 این رم قیمتش واقعا به صرفه هست نسبت به بقیه رم ها، اما پک 16 گیگ قیمتش نسبت به رقبا بالاتره

https://www.digikala.com/product/dkp-2536308/رم-دسکتاپ-ddr4-دو-کاناله-3200-مگاهرتز-cl16-کورسیر-مدل-vengeance-rgb-pro-ظرفیت-32-گیگابایت

توی دیجی کالا حدود 5600 هست با گارانتی الماس. توی ایمالز قیمت کمتر هم هست. در صورتی که همرده جی اسکیلش بالای 6 تومن هست

ممنونم از شما ولی ۳۲ خیلی زیاده برام یعنی واقعیت ۳۲ به کارم نمیاد همین الانم ۱۶ گیگ دارم gskill سری معمولی بدون هیت سینک دارم و بیشتر جهت نورپردازی میخوام عوض کنم رم هام رو

در 1 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

فرق خاصی با هم ندارن  ولی جی اسکیل گارانتی بهتری داره   در کل ببین از بابت نورپردازی کدومو دوست داری همونو بردار   با توجه به بردت  فرکانس 3000 رو تهیه کن ولی cl15 

من خودم کورسیر دارم نورپردازیش خوبه ولی حالت طراحیش خیلی سادس   من کمی عجله کردم تو خریدش  بدون گارانتیشو خریدم دیروز تو لیون با گارانتی ۶۰ ماهه الماس دیدم   چند روز پیش هم رفته بودم بازار  با گارانتی حامی ۳۶ ماهه هم پیدا کردم   ولی گارانتی جی اسکیل همون آواژنگ هست که فکر کنم از بابت گارانتی سر تر هست

من کورسیر 3000 cl15 نتونستم پیدا کنم   منظور از حالت ساده بودن  طراحی افکت هاش هست؟

در کل شما باشید کدومو برمیدارید؟   جی اسکیل یا کورسیر؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است :

ممنونم از شما ولی ۳۲ خیلی زیاده برام یعنی واقعیت ۳۲ به کارم نمیاد همین الانم ۱۶ گیگ دارم gskill سری معمولی بدون هیت سینک دارم و بیشتر جهت نورپردازی میخوام عوض کنم رم هام رو

من کورسیر 3000 cl15 نتونستم پیدا کنم   منظور از حالت ساده بودن  طراحی افکت هاش هست؟

سلام.

دوست عزیز هر دو مورد رم های بیسار با کیفیت و همچنین زیبایی هستند و نمیشه روی هیچ کدوم عیب گذاشت. و انتخاب این مورد کاملا به سلیقه شما بستگی داره. ولی من شخصا کوریسر رو انتخاب میکنم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است :

جی اسکیل 3000 cl15 فکر میکنم بشه تهیه کرد که بهترین گزینه هست

منظور از ساده بودن آن این هست که در طراحی کلی رم به ساده ترین صورت ساخته شده

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...