رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، Amordad گفته است :

اگر کمی افزایش بودجه بدم این چطوره ؟ :

مانیتور GIGABYTE مدل G27QC 

اصلام سمت برندهای تولید داخل نظیر جی ال ایکس و ایکس ویژن و اینها نرو

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۴ ساعت قبل، Amordad گفته است :

اگر کمی افزایش بودجه بدم این چطوره ؟ :

مانیتور GIGABYTE مدل G27QC 

درود افزایش بودجه منطقی هست منتهی شما مدل GIGABYTE M27Q  رو بردار مدل جدیدتر اون مدل هست 170 هرتز با پوشش طیف رنگی 140 درصدی SRGB  و 92 درصدی DCI پورت TYPE C و ... خلاصه خیلی مانیتور بهتری هست برای 200 تومن پول اضافه نسبت به مدلی که خودتون مد نظر داشتید یک لطف به خودتون بکنید و طرف پنل 1080P نرید که دورش گذشته موفق باشید

لینک به دیدگاه

نه قطعا 1080  نمیگیرم اگر بخوام 4k بگیرم چطور ؟ میشه خرید با این بودجه ؟

لینک به دیدگاه

در ۷ دقیقه قبل، Amordad گفته است :

نه قطعا 1080  نمیگیرم اگر بخوام 4k بگیرم چطور ؟ میشه خرید با این بودجه ؟

توصیه نمیشه دوست عزیز اولا مدل 4k با رفرش ریت 144 هرتز حداقل 30 میلیون اب می خوره دوما کارت شما برای رزلوشون 1440 ساخته شده کسی که بخواد مانیتور 4k  استفاده کنه باید یک 3090 یا 6900xt هم بخره در کل هنوز 4k برای کاربران میانرده قطعاتش جا نیفتاده و فعلا یک اپشن لاکچری محسوب میشه

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون راجب MSI مدل Optix MAG322CQR این مانیتور چیه 32 واسه 2 کا خیلی بزرگخ؟

لینک به دیدگاه

در ۱۹ دقیقه قبل، ariarko گفته است :

دوستان نظرتون راجب MSI مدل Optix MAG322CQR این مانیتور چیه 32 واسه 2 کا خیلی بزرگخ؟

تراکم پیکسلی 92 میشه که شبیه یک مانیتور 24اینچ Fhd هست شخصا بالای 27 اینچ رو برای رزلوشون 2k پیشنهاد نمی کنم اگر سایز بزرگ علاقه دارید برید سراغ 34 اینچ التراواید

لینک به دیدگاه

الا خودم 271cqr دارم گفتم یه ارتقاعی بدم یعنی خیلی میفیت خراب میشه ؟

در 8 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

تراکم پیکسلی 92 میشه که شبیه یک مانیتور 24اینچ Fhd هست شخصا بالای 27 اینچ رو برای رزلوشون 2k پیشنهاد نمی کنم اگر سایز بزرگ علاقه دارید برید سراغ 34 اینچ التراواید

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، ariarko گفته است :

الا خودم 271cqr دارم گفتم یه ارتقاعی بدم یعنی خیلی میفیت خراب میشه ؟

بله عزیز افت کیفیت محسوس هست شما از 108ppi بیای 92ppi قطعا افت کیفیت تصویر رو متوجه میشید و شفافیت تصویر شبیه این هست چندتا مانیتور 24 اینچ روی میزتون هست

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

بله عزیز افت کیفیت محسوس هست شما از 108ppi بیای 92ppi قطعا افت کیفیت تصویر رو متوجه میشید و شفافیت تصویر شبیه این هست چندتا مانیتور 24 اینچ روی میزتون هست

مرسی از راهنمایت تشکر دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این پاور ایسوس روازکجامیشه تهیه کرد  ROG Thor 850W Platinum Power Supply Unit لینک مدل پاورhttps://rog.asus.com/nl/power-supply-units/rog-thor/rog-thor-850p-model/

ویرایش شده توسط feranko724
لغته اشتباهی تایپ شدبود
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

https://computersales.ir/shop/منبع-تغذیه-کامپیوتر-ایسوس-مدل-asus-power-rog-thor-850w-platinum/

لینک به دیدگاه

در ۹ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

ممنون دوست عزیز جالب یه جورائی هم قیمت پاور ایسوس 850 وات ROG STRIX 850G هستش البته لیون اونو  گذاشته 9تومن لینکhttps://www.lioncomputer.com/product/65qjr/ASUS-ROG-STRIX-850G-80Plus-Gold-Gaming-Power-Supply چرا بس اینجوری سریPLATINUM سرتر وخودسایتی که شمامعرفی کردید سری گلد850 قیمت 6تومان گذاشته بصرفه قیمتش ایا توبازارهم همین قیمت لینکhttps://computersales.ir/shop/منبع-تغذیه-کامپیوتر-ایسوس-مدل-asus-power-rog-strix-850g-plus-gold/ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۲ ساعت قبل، feranko۷۲۴ گفته است :

ممنون دوست عزیز جالب یه جورائی هم قیمت پاور ایسوس 850 وات ROG STRIX 850G هستش البته لیون اونو  گذاشته 9تومن لینکhttps://www.lioncomputer.com/product/65qjr/ASUS-ROG-STRIX-850G-80Plus-Gold-Gaming-Power-Supply چرا بس اینجوری سریPLATINUM سرتر وخودسایتی که شمامعرفی کردید سری گلد850 قیمت 6تومان گذاشته بصرفه قیمتش ایا توبازارهم همین قیمت لینکhttps://computersales.ir/shop/منبع-تغذیه-کامپیوتر-ایسوس-مدل-asus-power-rog-strix-850g-plus-gold/ 

قیمت هایی که لیون میذاره رو با جای دیگه مقایسه نکنید، لیون قیمت سقف و 2 3 برابر بازار هست، زیاد به قیمت های لیون اعتماد نکنید. اون مسئول به روز رسان قیمت ها، فقط زمانی قیمت رو تغییر میده که رو به بالا باشه.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

پاور 1000 وات PlaTinum اگه خواستین به قیمت خیلی مناسبی میتونم تقدیمتون کنم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

پاور 1000 وات PlaTinum اگه خواستین به قیمت خیلی مناسبی میتونم تقدیمتون کنم.

سلام قیمتش چقدرمیشه من فقط برگیم میخوام عزیز فکرکنم همین850 پلاتینیوم مناسب باشه برام

در ۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

قیمت هایی که لیون میذاره رو با جای دیگه مقایسه نکنید، لیون قیمت سقف و 2 3 برابر بازار هست، زیاد به قیمت های لیون اعتماد نکنید. اون مسئول به روز رسان قیمت ها، فقط زمانی قیمت رو تغییر میده که رو به بالا باشه.

درود دوست عزیزباتوجه به اختلاف  قیمت 2ملیون خوردی سری ASUS POWER ROG THOR 850W PLATINUM با سری ASUS ROG STRIX 850G 80Plus Gold Gaming شما کدام روپیشنهاد میکنید قیمت لیون منو ازASUS ROG STRIX 850G 80Plus Gold Gaming صرفه نظرکرده بود الان می بینم قیمت واقعیش پائین ازاون قیمت نمیدونم کدومو بگیرم اختلاف قیمتشونم کم نیست فقط هم 850میخوام مناسب قیمتش چون اختلاف کمی با750 داره همون850میخوام بگیرم نظرشماچیه ممنون

لینک به دیدگاه

در ۷ ساعت قبل، feranko۷۲۴ گفته است :

دلیلش اینه که توی اون سایت computersales، اون پاور با گارانتی فیک (بانی نو) فروخته میشه و گارانتی رسمی ایسوس ایران نیست. یعنی شما رسما دارید پاور بدون گارانتی می خرید و معلوم نیست اصلا نو باشه یا آکبند باشه یا خراب باشه. به همین جهت اختلاف قیمت زیادی وجود داره با این پاور های سری استریکس در لیون کامپیوتر، که با گارانتی رسمی ایسوس فروخته میشه و ضمانت رسمی ایسوس پشت داستانه.

تفاوت در گارانتی، باعث این اختلاف قیمته، ربطی به لیون کامپیوتر نداره.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این مشخصات سیستم منه:
MB: Z170 pro gaming
Cpu: i5 6600
Power: deepcool 750w
Ram: 8gb
کارت گرافیک رو فروختم ب دلیل نیاز مالی...
الان متاسفانه ب دلیل فضایی شدن قیمت کارت گرافیک ها نمیتونم گرافیک بگیرم میخوام cpu مو عوض کنم و amd بگیرم بدلیل گرافیک آنبرد قوی ای ک داره.
 این مدل:
AMD Ryzen 3 Pro 4350G
حالا می‌خوام بدونم این cpu  اصلا رو این مادربورد من سوار میشه سوکتشون میخوره یا کلا قضیه کنسله؟!!
ممنون میشم جواب بدین!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دلیلش اینه که توی اون سایت computersales، اون پاور با گارانتی فیک (بانی نو) فروخته میشه و گارانتی رسمی ایسوس ایران نیست. یعنی شما رسما دارید پاور بدون گارانتی می خرید و معلوم نیست اصلا نو باشه یا آکبند باشه یا خراب باشه. به همین جهت اختلاف قیمت زیادی وجود داره با این پاور های سری استریکس در لیون کامپیوتر، که با گارانتی رسمی ایسوس فروخته میشه و ضمانت رسمی ایسوس پشت داستانه.

تفاوت در گارانتی، باعث این اختلاف قیمته، ربطی به لیون کامپیوتر نداره.

ممنون بس قضیه گارانتی معتبر شماچه برندهائی رو برترمیدونین درپاور

لینک به دیدگاه

در ۸ دقیقه قبل، feranko۷۲۴ گفته است :

ممنون بس قضیه گارانتی معتبر شماچه برندهائی رو برترمیدونین درپاور

مقایسه بر اساس برند درست نیست، باید مدل رو با مدل مقایسه کرد. هر برندی پاور خوب و بد داره.

پاور 850 وات خوب همون مدلهای استریکس عالی هستند:

پاور ایسوس 850 وات ROG STRIX 850G
پاور گیمینگ 850 وات ایسوس ROG STRIX 850G WHITE

درسته Thor بهتره ولی الان گارانتی اصلی موجود نیست. موجود بشه هم زیر 10 تومن نخواهد بود.

لینک به دیدگاه

در ۲۳ دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

مقایسه بر اساس برند درست نیست، باید مدل رو با مدل مقایسه کرد. هر برندی پاور خوب و بد داره.

پاور 850 وات خوب همون مدلهای استریکس عالی هستند:

پاور ایسوس 850 وات ROG STRIX 850G
پاور گیمینگ 850 وات ایسوس ROG STRIX 850G WHITE

درسته Thor بهتره ولی الان گارانتی اصلی موجود نیست. موجود بشه هم زیر 10 تومن نخواهد بود.

برهمون میگم دوست عزیزمن که نمیتونم صبرکنم ازبرندهای دیگه کدوم بهتر

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، aliak۷۷ گفته است :

سلام دوستان این مشخصات سیستم منه:
MB: Z170 pro gaming
Cpu: i5 6600
Power: deepcool 750w
Ram: 8gb
کارت گرافیک رو فروختم ب دلیل نیاز مالی...
الان متاسفانه ب دلیل فضایی شدن قیمت کارت گرافیک ها نمیتونم گرافیک بگیرم میخوام cpu مو عوض کنم و amd بگیرم بدلیل گرافیک آنبرد قوی ای ک داره.
 این مدل:
AMD Ryzen 3 Pro 4350G
حالا می‌خوام بدونم این cpu  اصلا رو این مادربورد من سوار میشه سوکتشون میخوره یا کلا قضیه کنسله؟!!
ممنون میشم جواب بدین!

سلام.

نه عزیز. مادربرد شما اینتل هست. برای این پردازنده باید مادربرد AMD با سوکت AM4 تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان برای یه لپتاپ قدیمی hp dv6 6199 با i7-2630 می خوام ssd ببندم. 240-256 گیگ حدود یک تومن یا پایین تر. فقط sata میخوره (860 ایوو و mx500  از بودجه بالاتره)

چه موردی رو پیشنهاد میکنید که کارایی بهتری داشه باشه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Paxton گفته است :

سلام.

نه عزیز. مادربرد شما اینتل هست. برای این پردازنده باید مادربرد AMD با سوکت AM4 تهیه کنید.

ممنون از پاسخگویتون..

فقط یک چیزی مادربورد های ارزان قیمتِ سوکت am4 هم خریدارم کنم مشکلی نداره واسه اون پردازنده ک عرض کردم؟

لینک به دیدگاه

سلام همگی

الان ارزون ترین مانیتور 1440 تو بازار چی هست؟

من خیلی مانیتور شناس نیستم  ولی یه مانیتور پدر مادر دار که تولید و مونتاژ داخل نباشه و 1440 باشه و برای گیم هم مناسب باشه با کمترین قیمت الان تو بازار چه مدل و مارکیه؟ 

اندازه صفحه و نوع پنل اصلا مهم نیست برام. فقط سه تا شرط مناسب برای بازی و خارجی و 1440 بودن مهمه.

لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، aliak۷۷ گفته است :

ممنون از پاسخگویتون..

فقط یک چیزی مادربورد های ارزان قیمتِ سوکت am4 هم خریدارم کنم مشکلی نداره واسه اون پردازنده ک عرض کردم؟

بطور خلاصه بله.

هر مادربردی رو شک داشتید میتونید تو سایت اون مادربرد چک کنید.

اگر قصد ارتقا به نسل جدید رایزن ندارید مادربرد Asus Prime B450 Plus گزینه ی مناسبی هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...