رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

سلام

اول از مدیران تقاضا دارم تاپیک رو فعلا منتقل نکنن، هر وقت به نتیجه رسیدیم اون موقع انتقال بدن، چون احتیاج به راهنمایی فوری دارم

پسر خاله من میخواد یه سیستم با بودجه‌ای که تو عنوان گفتم تهیه کنه به همراه مانیتور، برای مدرسه لازم داره و بازی هم در حد بازی‌های معمولی رو اجرا کنه کافیه، با این بودجه بهترین سیستمی که میشه جمع کرد چیه؟

پیشاپیش ممنون برای راهنمایی..

سلام

به نظرم تهیه لپ تاپ میتونه گزینه بهتری باشه   برا دانش آموز و دانشجو لپ تاپ بهتره

ولی

4650g /3400g

(این مورد 3400g کمی انبورد قوی تری داره  ولی درعوض قدرت پردازنده 4650g کمی بیشتر هست)

Ram 8

B550m plus 

Hdd 1t blue

Ssd 250 gb evo 870

Power 530 eud

Case green aria

Monitor lg 22 

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۲ ساعت قبل، Elham_A گفته است :

سلام
ممنون از راهنمایی 
ولی نمیخوام گرافیک در حد سری gtx بردارم   نظر خودم روی 3060 هست  که اگه 3060 بردارم برا 5950x که گفتین بودجم نمیرسه چکار کنم؟

اگه میخواید 3060 انتخاب کنید برای سی پی یو و مادربرد ای ام دی: (b550 و 5800x) اینتل:(b560 و 10900k) رم هم به دوتا 8 گیگ کاهش بدید یا 4تا 8 گیگ.

کلش هم همون 70 میلیون میشه

لینک به دیدگاه

در ۱۲ ساعت قبل، MasterT گفته است :

اگه میخواید 3060 انتخاب کنید برای سی پی یو و مادربرد ای ام دی: (b550 و 5800x) اینتل:(b560 و 10900k) رم هم به دوتا 8 گیگ کاهش بدید یا 4تا 8 گیگ.

کلش هم همون 70 میلیون میشه

ممنون
خودم خیلی دوست دارم اینتل بردارم ولی خوب دماش واقعا بالاست  
مادربرد b550e رو مد نظر گرفتم  مورد مناسبی هست؟
یه خرج مادربرد هم افتاد برام ظاهرا  فعلا با این حساب مجبورم هارد برندارم یه مدتی با 1 ترابایت خودم بسازم

لینک به دیدگاه

در ۱۵ ساعت قبل، feranko۷۲۴ گفته است :

دوست عزیزیکی برام میخواست گارانتی فیوچربیار24ماه گفتم نمیخوام اونم 4تومان خودم رفتم بازار6ترابلوی گیرنیومد هرجاروگشتم  یه 4تراگرفتم 18ماه سازگار گارانتیش شما میدونین دقیقن سریال نامبروباید کجای سایت وسترن زده تاازنوبودن هارد مطمعن شد

https://support-en.wd.com/app/warrantystatus

در 13 ساعت قبل، MasterT گفته است :

اینتل:(b560 و 10900k)

آخه کی میاد B560 رو با 10900K ببنده؟ راهنمایی به شیوه خاله خرسه نکنین. دادا همون 5800X که پیشنهاد دادی خیلی بهتر بود همون فرمون رو می رفتی جلو.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

آخه کی میاد B560 رو با 10900K ببنده؟ راهنمایی به شیوه خاله خرسه نکنین. دادا همون 5800X که پیشنهاد دادی خیلی بهتر بود همون فرمون رو می رفتی جلو.

درسته داش اشتباه از من بود، خیلی ممنون یاداوری کردی و پیشنهاد من هم سری  z590 هست

ویرایش شده توسط MasterT
لینک به دیدگاه

در ۱۷ دقیقه قبل، MasterT گفته است :

درسته داش اشتباه از من بود، خیلی ممنون یاداوری کردی و پیشنهاد من هم سری  z590 هست

اون که بدتره، با Z590 بهتره نسل 11 پردازنده ببندی، وانگهی الان 10900K اصلا ارزش خرید نداره. یه ماه دیگه هم 12900K میاد.

واسه همین میگم اون پیشنهاد 5800X که دادی منطقی تر بود.

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان برای راهنمایی

من باهاشون صحبت کردم و گفتم لپ‌تاپ بگیرن بهتره برای کلاس آنلاین و جابجایی، دوستان با بودجه نهایتاً ۲۰ تومن چه مدل لپ‌تاپ مناسبی میشه خرید؟ میخوام با کامپیوتر مقایسه کنم ببینم کدوم به صرفه‌تر هست، ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا لپ‌تاپ مناسب با بودجه ۲۰ تومن معرفی کنید، شروع مدارس نزدیک هست و باید زودتر تهیه بشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

دوستان لطفا لپ‌تاپ مناسب با بودجه ۲۰ تومن معرفی کنید، شروع مدارس نزدیک هست و باید زودتر تهیه بشه

https://www.lioncomputer.com/product/9lkxn/Lenovo-IdeaPad-5-i5-1135G7-8GB-512GB-SSD-2GB-MX450-Laptop?utm_source=emalls&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

لینک به دیدگاه

درود
خب من اخیرا سیستمم رو ارتقا دادم و میخوام مانیتور جدید هم بگیرم اول از همه چندین سوال دارم لطفا با حوصله بخونید و جواب بدین تشکر.

خب مانیتوری ک چندین ساله دارمش و استفاده میکنم سامسونگ 19 اینچ با رزولوشن 768*1366 (SMS19A100) از همون مدلا ک تو اینترنت وجود نداره. پنلش همون TN هست درسته ؟ نزدیک ترین چیزی که بود https://www.samsung.com/hk_en/support/model/LS19A100NS/XK/ 

1.خب از اونجایی ک کل روزم رو پای سیستم بودم و هستم خیلی روی چشمم تاثیر بد داشته و چندین شماره من چشمام ضعیف شده. میدونم همش به مانیتور مربوط نیست ولی میخوام بدونم مانیتور های جدید با پنل های VA یا IPS ک جدید تر هستن و ی سری قابلیت هایی برای EYE CARE دارن تاثیر گذار هستن روی این موضوع ؟ 

2. سوال بعدی اینه ک من گرافیکم dual gtx 1660 o6g evo هست و اصلا اطلاعی ندارم ک مانیتور با رزولوشن 2k رو جواب گو هست و خوب عمل میکنه ؟ ( ایا سایتی برای بررسی fps بازی ها تو رزولوشن مختلف سراغ دارین؟)
3. اگر مانیتور 2k تهیه کنم و با تنظیمات داخل بازی ها رزولوشن رو بیارم پایین برای افزایش fps ، ایا مشکلی برای مانیتور یا سیستم ایجاد میکنه ؟ 
4. از اونجایی ک تجربه ای از پنل های VA و IPS نداشتم، بنظر شما کدوم پنل برای راحتی و سلامتی چشم بهتر هست ( سوالم ممکنه احمقانه باشه ولی لطفا تجربیاتتون رو شیر کنید )

5. قابلیت G SYNC ک مخصوص کارتم هست شنیدم ک روی بعضی از مانیتور هایی ک AMD freesync هستن هم ساپورت میشه ایا درسته ؟ مشکلی پیش نمیاره ؟
من الان سرچ کردم تو موجودی های فروشگاه ها مانیتور
ASUS VG248QG Monitor 24 Inch بنظر ارزون ترین مانیتوری هست ک قابلیت G sync رو داره. اما پنل TN هست ..... مانیتور اقتصادی دیگه ای اگر سراغ دارین با پنل های دیگه پیشنهاد بدین لطفا

6. برای کاربری روزانه اندازه 27 اینچ اذیت کننده نیست؟ چون میزم کوچیکه و خب فاصلمم با مانیتور کم. 24 اینچ مناسب ترین هست درسته؟
7. تو یکی از تاپیک ها یکی از دوستان گفته بود ک مانیتور های پنل VA خیلی به مشکل برمیخورن ینی ی جورایی مثل تخم مرغ شانسی هستن و احتمال پیکسل سوختگی یا تغییر رنگ پیکسل وجود داره. نظر شما چیه

و در اخر هم ممنون میشم مانیتور های پیشنهادی خودتون رو با توجه ب کارت گرافیکم بفرستین قیمت هم پایینتر از 10 ملیون باشه.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز خرید مانیتور با هر پنلی معایب و مزایای خودشو داره

پنل ips شفافیت کمی بهتر رنگ ها و در عوضش کنتراست خیلی پایین تر که حدود 1000 هست و این مورد باعث میشه رنگ مشکی خاکستری نشون داده بشه

پنل va رنگ ها به شفافیت ips نیست ولی در عوضش کنتراست خیلی بهتر 2500 که خیلی بهتر صحنه های تاریک رو نشون میده

در مورد تخم مرغ شانسی که فرمودید کلا مانیتور ماهیت خریدش تخم مرغ شانسی هست و شما ممکن هست مانیتوری بخری که نشت نور داشته باشه به صورت ازار دهنده یا اینکه خیلی بک لایت تمیزی داشته باشه ربطی هم نداره نوع پنل ips باشه یا va چون نوردهی مانیتورها با یک رشته led سفید هست و نوسان نور وجود داره پس مانیتور پرفکتی وجود نداره در مورد پیکسل سوختگی و باقی موارد هم همینطور هست و هیچ چیز اثبات شده ای وجود نداره که عمر ips از va یا va از ipsبیشتر باشه حرف بدون سند و مدرک رو قبول نکنید از کسی می خواد مدیریت سایت باشه یا هر فرد دیگه ای

کارت 1660 برای رزولوشن 1080 مناسب هست و اگر مانیتور 2k بخرید می تونید در بازی رزولوشن رو بیارید 1080 و بازی کنید و خیر هیچ مشکلی برای مانیتور و قطعات با اینکار به وجود نمیاد

شخصا 5 سال هست از پنل va استفاده می کنم چون به نظرم هم در کل تصویر بالانس تری بهت میده هم اینکه va ارزانتر هست خودم هم علاقه دارم به مانیتور خمیده و ips فعلا در لیست من جایی نداره پیشنهادم خرید مانیتور 27 با رزولوشن 2k هست بسته به جیبتون البته ips با این قیمت پیدا نمی کنید و فک کنم حداقل باید 12 تومن هزینه کنید در مورد سلامتی چشمم با این مانیتورهای جدید خیالتون راحت باشه خیلی وضعیتتون بهتر میشه و قابل قیاس با تجربه الانتون نیست مانیتوری که شخصا استفاده می کنم مدل Odyssey G5 هست که اگر به مانیتور خمیده علاقه دارید سمتش برید قیمتش هم نگاه کردم زیر 10 میلیون از تهران قابل خرید هست موفق باشید

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

سمت مانیتور 2کی نرو. من با 3060 پشیمونم چون همین الانشم به زور 60 فریم میده بازیای روزو چه برسه یکم برین جلوتر(البته حداکثر تنظیمات) کلا 1660 مناسب فول اچ دیه نه 2کی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho۳einsa گفته است :

سمت مانیتور 2کی نرو. من با 3060 پشیمونم چون همین الانشم به زور 60 فریم میده بازیای روزو چه برسه یکم برین جلوتر(البته حداکثر تنظیمات) کلا 1660 مناسب فول اچ دیه نه 2کی

برادر من نگو 3060 بگو 2060 سوپر بزک شده جسارتا شما بدترین کارت سری ampere رو خریدی و ظاهرا اون 12 گیگ شمارو انداخت تو دام توقع شما از این کارت بالاست وگرنه الان استانداردترین مانیتور الان همین 2k هست با رفرش ریت 144

لینک به دیدگاه

من 1660 سوپر دارم و رو مانیتور 2K الترا واید دارم باهاش کار میکنم

در واقع از 2K هم سنگین تره

بدیهتا تجربه ایده آلی نیست و سمت خیلی بازی ها مثل رد دد یا سایبرپانک نمیشه رفت

ولی اکثریت عناوین موجود رو میتونم پلی بدم به شرط اینکه تو تنظیمات گرافیکی با کارت گرافیک راه بیام

لینک به دیدگاه

در ۷ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز خرید مانیتور با هر پنلی معایب و مزایای خودشو داره

پنل ips شفافیت کمی بهتر رنگ ها و در عوضش کنتراست خیلی پایین تر که حدود 1000 هست و این مورد باعث میشه رنگ مشکی خاکستری نشون داده بشه

پنل va رنگ ها به شفافیت ips نیست ولی در عوضش کنتراست خیلی بهتر 2500 که خیلی بهتر صحنه های تاریک رو نشون میده

در مورد تخم مرغ شانسی که فرمودید کلا مانیتور ماهیت خریدش تخم مرغ شانسی هست و شما ممکن هست مانیتوری بخری که نشت نور داشته باشه به صورت ازار دهنده یا اینکه خیلی بک لایت تمیزی داشته باشه ربطی هم نداره نوع پنل ips باشه یا va چون نوردهی مانیتورها با یک رشته led سفید هست و نوسان نور وجود داره پس مانیتور پرفکتی وجود نداره در مورد پیکسل سوختگی و باقی موارد هم همینطور هست و هیچ چیز اثبات شده ای وجود نداره که عمر ips از va یا va از ipsبیشتر باشه حرف بدون سند و مدرک رو قبول نکنید از کسی می خواد مدیریت سایت باشه یا هر فرد دیگه ای

کارت 1660 برای رزولوشن 1080 مناسب هست و اگر مانیتور 2k بخرید می تونید در بازی رزولوشن رو بیارید 1080 و بازی کنید و خیر هیچ مشکلی برای مانیتور و قطعات با اینکار به وجود نمیاد

شخصا 5 سال هست از پنل va استفاده می کنم چون به نظرم هم در کل تصویر بالانس تری بهت میده هم اینکه va ارزانتر هست خودم هم علاقه دارم به مانیتور خمیده و ips فعلا در لیست من جایی نداره پیشنهادم خرید مانیتور 27 با رزولوشن 2k هست بسته به جیبتون البته ips با این قیمت پیدا نمی کنید و فک کنم حداقل باید 12 تومن هزینه کنید در مورد سلامتی چشمم با این مانیتورهای جدید خیالتون راحت باشه خیلی وضعیتتون بهتر میشه و قابل قیاس با تجربه الانتون نیست مانیتوری که شخصا استفاده می کنم مدل Odyssey G5 هست که اگر به مانیتور خمیده علاقه دارید سمتش برید قیمتش هم نگاه کردم زیر 10 میلیون از تهران قابل خرید هست موفق باشید

خیلی ممنون
پس مطمئن هستین که روی 2K رزولوشن 1080 بازی کردن مشکلی پیش نمیاد در دراز مدت؟ اگر اینطور باشه عالیه
اتفاقن نظر من هم روی سری Odyssey سامسونگ بود چون خوش قیمت هم هستن ولی خب خیلی ها میگفتن زمان پاسخ دهی جالبی ندارن و تصاویر blurry نمایش میده
در هر صورت برای من که ارتقا عه خیلی خوبه هست از نظر قیمت هم که تو این رنج باید FHD گرفت چون 2k بقیه برند ها گران ترن......

مدلی ک شما دارین دقیقا همین میشه https://emalls.ir/مشخصات_Samsung-27-Inch-G5-Odyssey-Gaming-Monitor~id~4511505 ؟
بلندگو داره این سری ؟ و اینکه از نظر پایه مانیتور مشکلی برنخوردین ؟ چون انگار تغییر قد نمیشه داد

در ۷ ساعت قبل، ho۳einsa گفته است :

درسته منم میدونم که برای 2K مناسب نیست ولی خب از داخل بازی میخوام رزولوشن 1080 بگیرم ازش
و اینکه برای وبگردی و برنامه های دیگه خیلی راحت تر میشم

لینک به دیدگاه

سلام 

آیا شما مایل به بازی های انلاین و رقابتی هستید ،یا بازی افلاین و گرافیکی؟

برای افلاین ۶۰فریم ۲kکافی هست چون کلا گرافیکتون نمیکشه

اگه انلاین میزنید ،full hd ۱۴۴hz یا اگر برا کانتر باشه،240hz

در کل گرافیکتون نسبت به بازی هایی که الان میاد ضعیفه، و کلا برای بازی های روز و سنگین ۶۰فریم ثابت نمیگیرید مگر همین مانیتور که دارین و رزولوشن 768pرو نگه دارین

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، lwiTchl گفته است :

خیلی ممنون
پس مطمئن هستین که روی 2K رزولوشن 1080 بازی کردن مشکلی پیش نمیاد در دراز مدت؟ اگر اینطور باشه عالیه
اتفاقن نظر من هم روی سری Odyssey سامسونگ بود چون خوش قیمت هم هستن ولی خب خیلی ها میگفتن زمان پاسخ دهی جالبی ندارن و تصاویر blurry نمایش میده
در هر صورت برای من که ارتقا عه خیلی خوبه هست از نظر قیمت هم که تو این رنج باید FHD گرفت چون 2k بقیه برند ها گران ترن......

مدلی ک شما دارین دقیقا همین میشه https://emalls.ir/مشخصات_Samsung-27-Inch-G5-Odyssey-Gaming-Monitor~id~4511505 ؟
بلندگو داره این سری ؟ و اینکه از نظر پایه مانیتور مشکلی برنخوردین ؟ چون انگار تغییر قد نمیشه داد

خیر بلندگو نداره و بزرگترین نقطه ضعفش همون پایش هست که صرفا tilt داره اینجا یک توضیح اجمالی دادم 

اما بنده با این مانیتور apex legends بازی می کنم که خیلی بازی سریعی هست و مشکلی ندارم و خیلی راحت لابی فرانکفورت رو شخم میزنم زمان پاسخگویی مانیتور برای 144 هرتز کافی هست بررسیش رو سایت rtings می تونید بخونید

1747569992_ApexLegends8_31_202112_22_44PM.png.52d73a3c6605043d7b6eb5302b221bd7.png

ویرایش شده توسط matrix.trixx
توضیح بیشتر
لینک به دیدگاه

در ۱۶ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است :

سلام 

آیا شما مایل به بازی های انلاین و رقابتی هستید ،یا بازی افلاین و گرافیکی؟

برای افلاین ۶۰فریم ۲kکافی هست چون کلا گرافیکتون نمیکشه

اگه انلاین میزنید ،full hd ۱۴۴hz یا اگر برا کانتر باشه،240hz

در کل گرافیکتون نسبت به بازی هایی که الان میاد ضعیفه، و کلا برای بازی های روز و سنگین ۶۰فریم ثابت نمیگیرید مگر همین مانیتور که دارین و رزولوشن 768pرو نگه دارین

من آنلاین پلی میدم 
خب همونطور که گفتم برای کارای دیگه هم بدردم میخوره رزولوشن بالاتر. و اینکه واقعا چشم رو اذیت میکنه...
اگر از مانیتور 2k رزولوشن 1080 بگیرم تو fps خب تاثیر میزاره دیگه درسته ؟

در ۱۷ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خیر بلندگو نداره و بزرگترین نقطه ضعفش همون پایش هست که صرفا tilt داره اینجا یک توضیح اجمالی دادم 

اما بنده با این مانیتور apex legends بازی می کنم که خیلی بازی سریعی هست و مشکلی ندارم و خیلی راحت لابی فرانکفورت رو شخم میزنم زمان پاسخگویی مانیتور برای 144 هرتز کافی هست بررسیش رو سایت rtings می تونید بخونید

1747569992_ApexLegends8_31_202112_22_44PM.png.52d73a3c6605043d7b6eb5302b221bd7.png

خیلی پست جالبی بود ممنونم
و اینکه الان قد مانیتور در حد استاندارد هست دیگه ؟ مجبور نیستین مثل مانیتور های قدیمی زیرش کتاب و جعبه بزارین 😂

ماشاالله به شما  😁 
امیدوارم منم موقع خرید panel lottery رو ببرم

لینک به دیدگاه

سلام من این مورد بهتون پیشنهاد میکنم چون خودم ایسوس پنل tn دارم و خیلی چشم اذیت میکنه جوری ک همیشه نرم افزار فیلتر نور ابی استفاده میکنم
https://www.lioncomputer.com/product/q8vgr/Acer-Predator-XB3-XB253Q-GP-24-5-Inch-144Hz-HDR-400-FHD-IPS-G-SYNC-Gaming-Monitor?utm_source=torob&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

این مورد هم توی فروم هست خوبه: Msi Optix mag241cr پنل va
به نظرم کلا سمت پنل tn اونم ایسوس نرید🤕

ویرایش شده توسط mahdi1226
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، lwiTchl گفته است :

خیلی پست جالبی بود ممنونم
و اینکه الان قد مانیتور در حد استاندارد هست دیگه ؟ مجبور نیستین مثل مانیتور های قدیمی زیرش کتاب و جعبه بزارین 😂

ماشاالله به شما  😁 
امیدوارم منم موقع خرید panel lottery رو ببرم

نه دیگه در اون حدم نیست و من چیزی زیرش نگذاشتم ولی خوب بهتر بود پایه ای که قابلیت تنظیم ارتفاع داشت می گذاشتن البته شما می تونی بازویی بخری و مانیتور ساپورت می کنه منتها من پیگیر نبودم و برامم مهم نبود

لینک به دیدگاه

در ۳۶ دقیقه قبل، lwiTchl گفته است :

مانیتور 2k رزولوشن 1080 بگیرم تو fps خب تاثیر میزاره دیگه درسته ؟

اره اما یک مشکلی هست ،در مانیتور های crt اگه رزولوشن کاهش یا افزایش میدادی،فقط نسبت به همون رزولوشن و اندازه صفحه مانیتور کیفیت بالاتر یا پایین تر میرفت،اما lcd به بعدش هر رزولوشنی غیر از رز اصلیش با یک کاهش کیفیت جدا مواجه میشید و این کاهش منظورم کدر شدن تصویر هست ،یعنی شما از 2k برید 4k بریدگی (aliasing)تو تصویر بازی نمیبینید،اما وقتی جفت رو باهم مقایسه کنید ،رز اصلی شفاف تره ,

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

برادر من نگو 3060 بگو 2060 سوپر بزک شده جسارتا شما بدترین کارت سری ampere رو خریدی و ظاهرا اون 12 گیگ شمارو انداخت تو دام توقع شما از این کارت بالاست وگرنه الان استانداردترین مانیتور الان همین 2k هست با رفرش ریت 144

همین 2060 سوپر بزک شده هم با این قیمت به زور خریدم برادر. نفست از جای گرمی درمیاد. اتفاقاکارتو خیلی دست کم گرفتی. با 2070 سوپر تقریبا تو یه ردس.

من مانیتورم گیمینگه 144 هرتزه. 

در 1 ساعت قبل، lwiTchl گفته است :

درسته منم میدونم که برای 2K مناسب نیست ولی خب از داخل بازی میخوام رزولوشن 1080 بگیرم ازش
و اینکه برای وبگردی و برنامه های دیگه خیلی راحت تر میشم

نکن برادر من. تو مانیتور 2کی بخای 1080 بزنی خیلی تو ذوق میزنه. تکسچرا کشیده میشه ناجور میشه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho۳einsa گفته است :

همین 2060 سوپر بزک شده هم با این قیمت به زور خریدم برادر. نفست از جای گرمی درمیاد. اتفاقاکارتو خیلی دست کم گرفتی. با 2070 سوپر تقریبا تو یه ردس.

من مانیتورم گیمینگه 144 هرتزه. 

کارت شما 5 درصد از 2060 سوپر قویتر هست و 8 درصد از 2070 سوپر ضعیف تر هست داداش نکنه توقع داری RDR2 رو 144 فریم بگیری با یک کارتی که 330 دلار هست قیمت کارخونش اینکه شما اومدی بیشتر پول دادی دلیل نمیشه پرفورمنسش بیشتر باشه من خودم APEX رو 1080P بازی می کنم و هیچ مشکلیم نداره نکن برادر من بگذار مردم چیزی بخرن که ماندگار باشه فردا روز باز فکر تعویضش نیفتن

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

کارت شما 5 درصد از 2060 سوپر قویتر هست و 8 درصد از 2070 سوپر ضعیف تر هست داداش نکنه توقع داری RDR2 رو 144 فریم بگیری با یک کارتی که 330 دلار هست قیمت کارخونش اینکه شما اومدی بیشتر پول دادی دلیل نمیشه پرفورمنسش بیشتر باشه من خودم APEX رو 1080P بازی می کنم و هیچ مشکلیم نداره نکن برادر من بگذار مردم چیزی بخرن که ماندگار باشه فردا روز باز فکر تعویضش نیفتن

اینکه کنار بیای باهاش یا نه سلیقس. منم هیچموقع جلوی کسی رو نمیگیرم. تصمیم گیرنده نهایی خریداره.  منکه راضیم از کارتم ایشالا هرکی هرچی میخره راضی باشه ازش تو این اشفته بازار و قیمتای پرت وپلا. 

لینک به دیدگاه

درود

عزیزان برای ۱۱۷۰۰ یه مادربرد خوب پیشنهاد بدید که pcie4 باشه و اس اس دی  gen4 هم ساپورت کنه! (بلوتوث هم اگه داشته باشه عالی میشه)  و رم هم ۳۲ گیگ نیاز دارم، حداکثر بودجه برای این دو قطعه ده تومنه!

تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...