رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

23 ساعت قبل، HAM3D گفته است:

سلام

میخوام مانیتورم رو تعویض کنم . مانیتور فعلیم سامسونگ s24d332

قصد خرید مانیتور با هرتز بالاترم و اینکه 27 بگیرم بزرگتر باشه ولی سر تراکم پیکسل مردد شدم

مانیتور که انتخاب کردم گیگابایت m27f که fhd . بودجه فعلیم هم همین حدوده همین مانیتوره

من فقط درباره ی تراکم پیکسل فقط مطلب خوندم بازار رو هم گشتم این مانیتور رو باز نداشتن حتی 27 fhd هم نبود که ببینم 

حالا سوالم اینه:این تراکم پیکسل واقعا تاثیر داره ؟ استفاده هم فقط گیم لطفا یه راهنمایی کلی بکنید

با این مانیتور فعلیم مشکلی ندارم با اینکه کیفیت پنلش پایینه فقط به خاطر فریم و کارتی که گرفتم میخوام عوض کنم کارتمم هم 3070

مانیتور دیگه ای تو همین رنج قیمت میشناسید معرفی کنید لطفا(به غیر از مانیتور های تولید داخل و خمیده)

ممنون

درود دوست عزیز

تراکم پیکسلی مهمترین عامل در شفافیت تصویر هست و قطعا تاثیر داره خودم مانیتور 27 اینچ fhd رو داشتم فروختم و به 27 اینچ 2k مهاجرت کردم و کاملا ملموس هست افزایش کیفیت

مانیتور شما قدیمی هست و از رده خارج مخصوصا برای کارتی مثل 3070 پس اگر موجودی دارید منطقی هست عوضش کنید

کارت شما بهترین عکس العملش رو در رزولوشن 2k داره پس توصیه شخصیم خرید مانیتور با این رزلوشن هست

اما مانیتوری که انتخاب کردید مانیتور خیلی خوبی هست و پنل ips هست شخصا توصیه نمی کنم کسی سال 2021 بیاد مانیتور رفرش ریت بالا با کیفیت 1080 بخره چون مانیتور با رزولوشن 2k قیمتش با رفرش ریت یکسان نزدیک هست به 1080

اگر می خواید مانیتور ips با رزلوشن 2k بخرید با قیمت زیر 10 میلیون محال هست و باید همین مدل m27f رو بخرید و با تراکم پیکسلی کم کنار بیاید

اما اگر حتما رزولوشن رو می خواید ارتقا بدید به 2k و قیمت هم زیر 10 تومن باشه تنها انتخابتون مانیتورخمیده با پنل va هست که ارزشمندترین و اقتصادی ترین مدل حال حاضر بازار Odyssey g5 هست موفق باشید

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

بین یک تا دو میلیون تومن هدفون از برند های خوب مثل سونی ،سنهایزر، بیتس یا بقیه ی مارک ها چیزی پیدا میشه که صدای تمیز و شفافی داشته باشه؟

برای گیمینگ و اینا که میکروفون دارند و سنگین و حجیم هم هستن نمی خوام!

بیشتر برای موسیقی می خواستم همینطور تماشای فیلم و مسابقات ورزشی Tv ... هم برای استفاده ی کامپیوتر و هم برای گوشی هم مناسب باشه

اگر هم بنظرتون من هنزفری بخرم بهتر هست پس تا مبلغ یک میلیون هنزفری تو گوشی خوبی میشناسین که کیفیت صدای خیلی خوبی داشته باشه؟ (هم با سیم هم بدون سیم )

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

نیازی به خرید فن ندارید دور پایین ها جلو دور بالاها پشت یا بالا    واتر کولر اگه قرار بود 2 طرف فن داشته باشه تولید کننده حتما استفاده میکرد 

آخه رو خیلی اسمبلها میبینم غیر از فنهای واتر کولر ۳ تا فن هم اضافه پشتش میبندن،اگه بخوام واتر کولرو بالا ببندم و ۳ تا فن هم بالای واتر کولر ببندم باید اون ۳ تا فنهایی که میخوام بالای کیس ببندم دور تند باشن یا کند؟

وجلو مگه نباید هرچه هوای خنک وارد بشه بهتره؟که مثلا از فنهای بیشتر واسه وارد شدن هوا استفاده کنیم؟وبالا هم که واتر کولره و پشت که هوای گرمه خارج بشه؟

سلام دوستان ممنون میشم بین فنهای کیس rgb زیر به ترتیب شماره گذاری پیشنهاد بدید که کدوم فن به نسبت قیمت کیفتشون هم خیلی خوب باشه و خرابیش خیلی کم باشه ممنونم میشم به ترتیب نام ببرید🙏🏼🌹

۱-PCCOOLER CORONA FRGB 3 in 1 120mm Case Fan

۲-

https://www.lioncomputer.com/product/q8lrj/DeepCool-CF-120-PLUS-ARGB-3-in-1-Case-Fans?utm_source=torob&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

۳- DeepCool MF120 GT (3 in 1) Fan case

۴- فن کیس THERMALTAKE مدل Pure 12 ARGB Sync

۵- فن کیس گرین مدل HURACAN GFK120M-ARGB بسته 3 عددی

۶- فن کیس کولر مستر مدل Cooler Master MasterFan MF120 Halo

۷-

https://www.lioncomputer.com/product/q88j3/Cooler-Master-SICKLEFLOW-120-ARGB-3-in-1-Case-Fan?utm_source=torob&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید واسه مشخصات زیر چه نوع پتوری از برند گرین پیشنهاد میکنید که به سیستم صدمه نزنه و کافی باشه

cpu i5 10400f

ram 16gb 2666

graphic gtx 1650 super zotac

hdd 1tb wd blue 7200rpm 3.5inc

ssd 500 gb m.2 samsung 980 evo

case green aria

cpu coler intel original i5 10400

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود دوست عزیز

تراکم پیکسلی مهمترین عامل در شفافیت تصویر هست و قطعا تاثیر داره خودم مانیتور 27 اینچ fhd رو داشتم فروختم و به 27 اینچ 2k مهاجرت کردم و کاملا ملموس هست افزایش کیفیت

مانیتور شما قدیمی هست و از رده خارج مخصوصا برای کارتی مثل 3070 پس اگر موجودی دارید منطقی هست عوضش کنید

کارت شما بهترین عکس العملش رو در رزولوشن 2k داره پس توصیه شخصیم خرید مانیتور با این رزلوشن هست

اما مانیتوری که انتخاب کردید مانیتور خیلی خوبی هست و پنل ips هست شخصا توصیه نمی کنم کسی سال 2021 بیاد مانیتور رفرش ریت بالا با کیفیت 1080 بخره چون مانیتور با رزولوشن 2k قیمتش با رفرش ریت یکسان نزدیک هست به 1080

اگر می خواید مانیتور ips با رزلوشن 2k بخرید با قیمت زیر 10 میلیون محال هست و باید همین مدل m27f رو بخرید و با تراکم پیکسلی کم کنار بیاید

اما اگر حتما رزولوشن رو می خواید ارتقا بدید به 2k و قیمت هم زیر 10 تومن باشه تنها انتخابتون مانیتورخمیده با پنل va هست که ارزشمندترین و اقتصادی ترین مدل حال حاضر بازار Odyssey g5 هست موفق باشید

ممنون که جواب دادید

خودم هم سر این تراکم پیکسل مردد شدم

من مانیتور خمیده نداشتم تا حالا نمیدونم چرا پشت ویترین مغازه ها میبینم خوشم نمیاد و اون مواردی که برای خستگی چشم و اینا میگن مخصوصا که منم عینکی هستم وگرنه مانیتور خوش قیمتیه دیدم سایتا 10 تومن زدن نمیدونم من چشمام حساسه همین الان هم قطره و ژل استفاده میکنم طول روز هم چون حسابدارم 8 ساعت با یه مانیتور معمولی کار میکنم

گیگا m27q چطوره ؟ امکاناتش مثل m27f ؟ ارزش داره 4تومن بیشتر هزینه کرد؟ بین g5 و m27q کدومش؟

و یه چیزی من فقط شب ها بازی میکنم با چراغ خاموش هیچ rgb هم ندارم. ips خوبه ؟

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Amir۰۰۸ گفته است:

سلام ببخشید واسه مشخصات زیر چه نوع پتوری از برند گرین پیشنهاد میکنید که به سیستم صدمه نزنه و کافی باشه

cpu i5 10400f

ram 16gb 2666

graphic gtx 1650 super zotac

hdd 1tb wd blue 7200rpm 3.5inc

ssd 500 gb m.2 samsung 980 evo

case green aria

cpu coler intel original i5 10400

بالای 500 وات اگه برند بگیری خوبه

۱۰ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است:

ممنون که جواب دادید

من مانیتور خمیده نداشتم تا حالا نمیدونم چرا پشت ویترین مغازه ها میبینم خوشم نمیاد و اون مواردی که برای خستگی چشم و اینا میگن مخصوصا که منم عینکی هستم وگرنه مانیتور خوش قیمتیه دیدم سایتا 10 تومن زدن نمیدونم من چشمام حساسه همین الان هم قطره و ژل استفاده میکنم طول روز هم چون حسابدارم 8 ساعت با یه مانیتور معمولی کار میکنم

گیگا m27q چطوره ؟ امکاناتش مثل m27f ؟ ارزش داره 4تومن بیشتر هزینه کرد؟ بین g5 و m27q کدومش؟

مشکل شما هم بازی کردن با چراغ خاموشه یدونه چراغ خواب یا هر چیزی که نور ملایم داره روشن بزار تا اذیت نکنه

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است:

ممنون که جواب دادید

درود مجدد اگر بودجتون به m27q میرسه بهترین مانیتور با امکانات و اقتصادی گیگابایت هست داخل ایران و قطعا توصیه میشه خریدش

در مورد بازی کردن توی تاریکی پنل ips قطعا ضعیف تر عمل می کنه به دلیل کنتراست 1 به 1000 که داره مانیتور g5 کنتراستش 1 به 2500 هست و خیلی خیلی بهتر عمل می کنه و شما رنگ مشکی رو عمیق می بینی اما چون مانیتور شما خیلی قدیمی و از رده خارج هست به نظرم با پنل ips هم لذت ببرید و موردی نداشته باشه

اما انتخاب بین g5 و m27q واقعا سلیقه ای هست اگر از مانیتور خمیده خوشت میاد می تونی بری سراغ g5 هم ارزانتر هست هم اینکه خمیده بودنش با کروی بودن چشم منطبق هست و باعث میشه خستگی چشم کمتر باشه در استفاده طولانی مدت اگر مانیتور با پنل صاف پسندت هست m27q بخر رفرش ریتش 170 هرتز هست و بهتر از g5 هست که 144 هرتز هست پایش هم مثل g5 ساده نیست و تنظیم ارتفاع رو فک کنم بهت بده

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

درود مجدد اگر بودجتون به m27q میرسه بهترین مانیتور با امکانات و اقتصادی گیگابایت هست داخل ایران و قطعا توصیه میشه خریدش

در مورد بازی کردن توی تاریکی پنل ips قطعا ضعیف تر عمل می کنه به دلیل کنتراست 1 به 1000 که داره مانیتور g5 کنتراستش 1 به 2500 هست و خیلی خیلی بهتر عمل می کنه و شما رنگ مشکی رو عمیق می بینی اما چون مانیتور شما خیلی قدیمی و از رده خارج هست به نظرم با پنل ips هم لذت ببرید و موردی نداشته باشه

اما انتخاب بین g5 و m27q واقعا سلیقه ای هست اگر از مانیتور خمیده خوشت میاد می تونی بری سراغ g5 هم ارزانتر هست هم اینکه خمیده بودنش با کروی بودن چشم منطبق هست و باعث میشه خستگی چشم کمتر باشه در استفاده طولانی مدت اگر مانیتور با پنل صاف پسندت هست m27q بخر رفرش ریتش 170 هرتز هست و بهتر از g5 هست که 144 هرتز هست پایش هم مثل g5 ساده نیست و تنظیم ارتفاع رو فک کنم بهت بده

الان انتخابم m27q شد

ولی الان مشکل بازی در شب شد من اطلاعی در این زمینه ندارم نور خیلی زیاده تو ips ؟

نسبت به مانیتور tn هست فعلیم که بهتره تو شب؟

یعنی من اگه بخوام تو شب تو اتاق تاریک بازی کنم چاره ای ندارم پنل va یا tn بخرم؟

ویرایش شده توسط HAM3D
لینک به دیدگاه

۵۶ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است:

الان انتخابم m27q شد

ولی الان مشکل بازی در شب شد من اطلاعی در این زمینه ندارم نور خیلی زیاده تو ips ؟

نسبت به مانیتور tn هست فعلیم که بهتره تو شب؟

یعنی من اگه بخوام تو شب تو اتاق تاریک بازی کنم چاره ای ندارم پنل va یا tn بخرم؟

دوست عزیز شما اصلا موضوع رو بد فهمیدین اونجا حرف این بود رنگ مشکی بهتر نشون داده میشه در پنل va به دلیل کنتراست بیشتر در پنل ips رنگ مشکی خاکستری نشون داده میشه روشنایی پنل های اقتصادی همه دریک رنج نزدیک هست حالا می خواد ips باشه va باشه tn باشه همه حدود ۲۵۰ تا ۳۵۰ نیت هست و شما می تونی راحت روشنایی صفحه نمایش رو پایین بیاری و استفاده کنی بنده خودم روشنایی ۴۰ درصد از مانیتورم استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

دوست عزیز شما اصلا موضوع رو بد فهمیدین اونجا حرف این بود رنگ مشکی بهتر نشون داده میشه در پنل va به دلیل کنتراست بیشتر در پنل ips رنگ مشکی خاکستری نشون داده میشه روشنایی پنل های اقتصادی همه دریک رنج نزدیک هست حالا می خواد ips باشه va باشه tn باشه همه حدود ۲۵۰ تا ۳۵۰ نیت هست و شما می تونی راحت روشنایی صفحه نمایش رو پایین بیاری و استفاده کنی بنده خودم روشنایی ۴۰ درصد از مانیتورم استفاده می کنم

ممنون دوست عزیز

اون مانیتور g5 که معرفی کردید نظرمو جلب کرد اگه با خمیده بودنش مشکلی نداشتم همینو برمیدارم

برا گیم خمیده بهتره یا تخت؟برای فردی مثل من که عینک دارم و تا حالا خمیده نداشتم 

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، HAM3D گفته است:

ممنون دوست عزیز

اون مانیتور g5 که معرفی کردید نظرمو جلب کرد اگه با خمیده بودنش مشکلی نداشتم همینو برمیدارم

برا گیم خمیده بهتره یا تخت؟برای فردی مثل من که عینک دارم و تا حالا خمیده نداشتم 

عزیز بنده خودم از عینک استفاده می کنم پس این که شما عینکی باشی و خمیده برات مناسب نباشه موضوعیتی نداره بحث سلیقست من خودم از این مانیتور استفاده می کنم از اسفند تا الان به نظرم مورد بالانس و خوش قیمتی هست یک بررسی ریز کردم زمانی که خریدم نگاه کن تاپیک زیر رو شاید به دردت خورد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ممنون میشم بین فنهای کیس rgb زیر به ترتیب شماره گذاری پیشنهاد بدید که کدوم فن به نسبت قیمتش

کیفتش هم خیلی خوب باشه وخرابیش خیلی کم باشه ممنونم میشم به ترتیب نام ببرید(به ترتیب شماره بزارید ممنون میشم)

🙏🏼🌹

۱-

https://www.lioncomputer.com/product/q8lrj/DeepCool-CF-120-PLUS-ARGB-3-in-1-Case-Fans?utm_source=torob&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

۲-

https://www.lioncomputer.com/product/q88j3/Cooler-Master-SICKLEFLOW-120-ARGB-3-in-1-Case-Fan?utm_source=torob&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

۳-

https://www.lioncomputer.com/product/ypv36/PCCOOLER-CORONA-FRGB-3-in-1-120mm-Case-Fan

۴-

https://www.lioncomputer.com/product/n59nn/DeepCool-MF120-GT-A-RGB-3-in-1-Case-Fans

۵-

https://www.lioncomputer.com/product/q86yr/Thermaltake-Pure-12-ARGB-Sync-TT-Premium-Edition-3-in-1-Case-Fan

لینک به دیدگاه

دوستان ۳ تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

واسه رندرینگ لومیون

۱-بین گرافیکهای ۳۰۶۰ti زیر کدومشون از همه بهتره؟

۲-آیا گرافیک MSI rtx 2080 gaming x trio 8gb بهتره یا یکی از گرافیکهای ۳۰۶۰ti؟(برای رندزینگ لومیون)

۳-من یه گرافیک Asus Rog strix rtx 2060 super 8gb  دارم

آیا ارزش داره که تعویضش کنم با یکی از گرافیکهای ۳۰۶۰ti یا ۲۰۸۰؟

یعنی اختلافش جوری هست که ارزش داشته باشه یا الکی هزینه نکنم؟ممنونم از راهنماییتون

۱-
کارت گرافیک MSI RTX 3060 Ti VENTUS 3X 8G

۲-

کارت گرافیک گیگابایت GeForce RTX 3060 Ti 

۳-

EVGA GeForce RTX 3060 Ti FTW3 ULTRA 

۴-

Asus ROG STRIX RTX 3060 TI 8G

سلام دوستان

الان گرافیکهای موجود تو بازار مثل  3060ti

اکثرا lhr هستن یا none lhr ؟

میخواسم خرید کنم ولی نمیدونم الان کدوم مدلو دارم خرید میکنم؟

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب،

عزیزان ۲ تا سوال داشتم:

۱. نظرتون در مورد خنک کننده  کولرمستر مدل ML360L ARGB چی هست؟ خنک کنندگی در مقابل 11700k در صورتی که نخوایم اورکلاک کنیم چطور هست؟ کیفیت پمپ و طول عمر؟ پیشنهاد بهتری دارین؟

۲.مناسب ترین کیس در رنج قیمت ۳ میلیون که فن سقف و جلو ۳۶۰ داشته باشه چی هست؟ من خودم نظرم Masterbox td 500 crystal هست.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۷/۷ در 00:42، رضا موسوی گفته است:

سلام دوستان

الان گرافیکهای موجود تو بازار مثل  3060ti

اکثرا lhr هستن یا none lhr ؟

میخواسم خرید کنم ولی نمیدونم الان کدوم مدلو دارم خرید میکنم؟

جدیدا V2 هستند. برای اطمینان از فروشگاهی که میخواین خرید کنید قبلش تلفنی چک کنید و شرط کنید.

در ۱۴۰۰/۷/۶ در 21:26، Viva98 گفته است:

سلام و عرض ادب،

عزیزان ۲ تا سوال داشتم:

۱. نظرتون در مورد خنک کننده  کولرمستر مدل ML360L ARGB چی هست؟ خنک کنندگی در مقابل 11700k در صورتی که نخوایم اورکلاک کنیم چطور هست؟ کیفیت پمپ و طول عمر؟ پیشنهاد بهتری دارین؟

۲.مناسب ترین کیس در رنج قیمت ۳ میلیون که فن سقف و جلو ۳۶۰ داشته باشه چی هست؟ من خودم نظرم Masterbox td 500 crystal هست.

سلام

MK360L ARGB برای 11700K مناسب نیست، زورش نمیرسه. به جاش CASTLE 360EX ARGB رو بگیر.

در ۱۴۰۰/۷/۶ در 08:13، رضا موسوی گفته است:

دوستان ۳ تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

واسه رندرینگ لومیون

۱-بین گرافیکهای ۳۰۶۰ti زیر کدومشون از همه بهتره؟

۲-آیا گرافیک MSI rtx 2080 gaming x trio 8gb بهتره یا یکی از گرافیکهای ۳۰۶۰ti؟(برای رندزینگ لومیون)

۳-من یه گرافیک Asus Rog strix rtx 2060 super 8gb  دارم

آیا ارزش داره که تعویضش کنم با یکی از گرافیکهای ۳۰۶۰ti یا ۲۰۸۰؟

یعنی اختلافش جوری هست که ارزش داشته باشه یا الکی هزینه نکنم؟ممنونم از راهنماییتون

1. Asus ROG STRIX RTX 3060 TI 8G

2. براری رندر کلا 3060Ti از RTX 2080 بهتره به دلیل هسته های قوی تر که تو بحث رندرینگ کمک میکنه.

3. بله اگر از RTX2060S به RTX 3060Ti ارتقا بدین ارزش داره و تغییر محسوس خواهد بود.

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

جدیدا V2 هستند. برای اطمینان از فروشگاهی که میخواین خرید کنید قبلش تلفنی چک کنید و شرط کنید.

آرمین جان کلا مدل lhr خرید کنم یا non lhr ؟

کدومش بهتره؟

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، رضا موسوی گفته است:

آرمین جان کلا مدل lhr خرید کنم یا non lhr ؟

کدومش بهتره؟

برای گیم و برای رندر، LHR بهتره.

اما اگر ماین میکنی، غیر LHR.

(از نظر اقتصادی خرید LHR ارزانتره، اما به همین منوال هم موقع فروش گرافیک به شکل دست دوم، ارزانتر خواهد بود. البته اگر قیمت رمز ارزها افت خیلی شدید کنه که بعیده، بر عکس میشه، LHR قیمتش بالاتر میره.)

لینک به دیدگاه

سلام 
یه رم ddr3 چهار گیگ 1600 مگاهرتز میخوام بخرم 
مشخصات سیستم من اینه 

رم 4 گیگ 
مدل فعلی رم Samsung 4GB 1Rx8 PC3-12800U-11-12-A1 M378B5173DB0-CK0 

مدل پردازنده intel core i5-3570 3.40 GHz سوکت 1155 LGA 
مدل مادربورد هم اینه jw-ph61a-usb3 
مدل پاور green 450w eco 
گرافیک nvidia geforce gtx 550 ti 

توی نت هر چی گشتم رم مدل M378B5173DB0-CK0 پیدا نکردم که سفارش بدم و توی دیجیکالا هم رم مدل M378B5273DH0-CK0 هستش 
به نظرتون چه رمی بخرم که گارانتی داشته باشه و سرم کلاه نره؟ اصن کلا برای رم های ddr3 که فعلا توی بازار موجوده جنس نو با گارانتی غیر شرکتی وجود داره؟ 
برای این مشخصات سیستم 1333 بخرم یا 1600 ؟ چون قبلا انگار یه نفر تو انجمن بهم یه چیزایی گفت که این پردازنده این رم رو 1333 بیشتر نمیشناسه! نمیدونم واقعا از حرفاش سر در نیاوردم 
مدل M378B5273DH0-CK0 که توی دیجیکالا هست میترسم بخرم و کالای معیوب یا دست دوم بفرستن - چون تو نظراتش خوندم که رم فرستادن که مثلا یه طرفش بیشتر چیپ نداشته! 
لطفا راهنمایی کنید که چه رمی و از چه جایی برای این سیستم بخرم - کامپیوتر من ddr3 هستش 
این رمی که خودم دارم کنده انگار و چکش کردم یه طرفش بیشتر چیپ نداره و یه طرفش صافه! که احتمالا کندی سیستم به خاطر همینه 

لینک به دیدگاه

دستتون درد نکنه آرمین جان

حدودا asus rog 3060 ti 8gb lhr  چه قیمتیه؟

none lhr همین چه قیمتیه؟

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، رضا موسوی گفته است:

دستتون درد نکنه آرمین جان

حدودا asus rog 3060 ti 8gb lhr  چه قیمتیه؟

none lhr همین چه قیمتیه؟

والا دیگه بی زحمت خودتون سرچ کنین در لیون، دیجی، فروشگاه های دیگه. ببنید کجا چه قیمتی دارن میدن. حتی تو سایت های ایمالز و ترب هم قیمت هاش میاد.

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

سلام

MK360L ARGB برای 11700K مناسب نیست، زورش نمیرسه. به جاش CASTLE 360EX ARGB رو بگیر.

ممنونم، آرمین جان این گزینه اقتصادی ترین گزینه اس یا کلا انتخاب خوبی هم هست؟ من یکم راجبش تحقیق کردم اکثرا نوشتن جز بهترین هاس، فقط یجا گفتن زمان لود بالا یکم کم میاره و همچنین گاها صدای زیادی تولید میکنه.

اگر بودجه رو در حدود 5-6 تومن بتونم افزایش بدم بهترین انتخاب بازم همینه؟ البته ترجیح میدم بودجه رو افزایش ندم مگر اینکه واقعا واجب باشه. چون پردازش هام تقریبا نیمه سنگین هست و گاها گیم، میترسم یکم کم بیاره.

لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، Viva۹۸ گفته است:

ممنونم، آرمین جان این گزینه اقتصادی ترین گزینه اس یا کلا انتخاب خوبی هم هست؟ من یکم راجبش تحقیق کردم اکثرا نوشتن جز بهترین هاس، فقط یجا گفتن زمان لود بالا یکم کم میاره و همچنین گاها صدای زیادی تولید میکنه.

اگر بودجه رو در حدود 5-6 تومن بتونم افزایش بدم بهترین انتخاب بازم همینه؟ البته ترجیح میدم بودجه رو افزایش ندم مگر اینکه واقعا واجب باشه. چون پردازش هام تقریبا نیمه سنگین هست و گاها گیم، میترسم یکم کم بیاره.

بهترین انتخاب ASUS ROG RYUJIN 360 هستش. اگر تو بازار دیدی سلام مارو بهش برسون.

الان تو مدلهای موجود همون مدل خوب بود به نظرم که بهتون معرفی کردم. مدلهای دیگه چندان قوی به نظرم نمیان.

لینک به دیدگاه

سلام  

میخواستم بدونم الان رم ۴ گیگ ۱۶۰۰ مگاهرتز ddr3 از چه سایتی و چه برندی تهیه کنم؟

آیا برندی هست که فیک نباشه و حتی گارانتی درست و حسابی داشته باشه؟

رم کینگستون اصلی دوبر چیپ از کجا میتونم تهیه کنم؟ - تو چند تا سایت دیدم ولی میترسم بخرم و رم فیک باشه و سرم کلاه بره - مثل پاور و دیگر قطعات نیست که گیر بیاد و از سایت معتبری مثل لیون کامپیوتر تهیه کنم و اینجور که شنیدم رم ddr3 دیگه تولید نمیشه - مادربرد من مدل jw-ph61a-usb3 هستش

ممنون میشه دوستانی که تجربه زیادی دارن راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

بهترین انتخاب ASUS ROG RYUJIN 360 هستش. اگر تو بازار دیدی سلام مارو بهش برسون.

الان تو مدلهای موجود همون مدل خوب بود به نظرم که بهتون معرفی کردم. مدلهای دیگه چندان قوی به نظرم نمیان.

موجود هم بشه احتمالا قیمتش حدود 7-8 تومن باشه، به بودجه من نمیخوره.

این مدلی که پیشنهاد دادین خیلی خوب بود، احتمالا همین رو بگیرم، باز اگر چیزی خاطرتون بود ممنون میشم اطلاع بدین‌.

تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

والا دیگه بی زحمت خودتون سرچ کنین در لیون، دیجی، فروشگاه های دیگه. ببنید کجا چه قیمتی دارن میدن. حتی تو سایت های ایمالز و ترب هم قیمت هاش میاد.

آرمین جان قطعات سیستمم اینه

و پاورم هم گرینه

۱-پاور green 750 evo-ocpt platinum کلا بدرد میخوره و آیا جوابگوی سیستمم هست و مشکلی برای سیستمم نداره؟ یا برم سمت یه برند دیگه مثل ایسوس؟

۲-پاور ۷۵۰ کافیه با ۸۵۰؟ 

CPU:5950x

MB:Asus rog crosshair viii hero wifi

Cooling:Asus ryujin 360

Sad:980 pro 500gb

HDD:1 tra

Ram:Gskill tridend z 64gb cl16 3200

VGA:Asus rog strix 3060 ti lhr 8gb

Psu:green 750 evo-ocpt platinum

Case:green panzer z8

Front fan:3 cooler master 120

Top fan:3 deep cool 120

Back:1 fan deep cool

احتمالا تا فرکانس ۴.۴ سی پی یو رو اورکلاکش کنم

الان فقط درگیر پاورم که چیکار کنم

🙏🏼🙏🏼

🙏🏼

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...