رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تشکر . کولر سی پی یو واسه اورکلاک اماتوری میخوام . اون کولر گرافیک رو نمیشه پیدا کرد ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگر برای آماتوری میخوای همون ماچو 90 تومانی خوبه . میتونی با حدود 20 تومان یک فن هم بهش اضافه کنی که عملکردش رو بهتر میکنه .

کولر گرافیک رو باید بگردی تو بازار . شاید کسی تو مغازه از قبل داشته باشه .

لینک به دیدگاه

سلام

آقا یکی از آشناهای ما میخواد یه کامپیوتر برای بچه اش جمع کنه که هیچ مشکلی برای بازی کردن نداشته باشه شما چه سیستم و مانیتوری رو پیشنعهد میدید که کاملآ ارضاش کنه ؟ سقف قیمت هم از 1 میلیون بگیرید تا 1.5

چند تا سیستم پیشنهاد بدید لطفآ

ویرایش شده توسط quantum
لینک به دیدگاه

سلام

آقا یکی از آشناهای ما میخواد یه کامپیوتر برای بچه اش جمع کنه که هیچ مشکلی برای بازی کردن نداشته باشه شما چه سیستم و مانیتوری رو پیشنعهد میدید که کاملآ ارضاش کنه ؟ سقف قیمت هم از 1 میلیون بگیرید تا 1.5

برو به این قسمت شاید کمک کنه :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=13483

لینک به دیدگاه

سلام

برو به این قسمت شاید کمک کنه :

http://lioncomputer....showtopic=13483

واقعآ وضع اینجا برای مشاوره خیلی خرابه ! اینجا یا پیشنهاد نمیدن یا وقتی هم میدن یه جوری میدن که قطعاتش تو لیست لیون کامپیوتر موجود باشه .

الان تنها انجمنی که خوب مشاوره میده بازی سنتره حتی p30world هم دیگه مثل قدیم مشاوره نمیده

شرمنده اگه اوقاتتون رو تلخ کردم اما واقعیت رو باید درست توصیف کرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

امیدوارم ناراحت نشید، بچند علت:

یک اینکه اوضاع قیمت ها و موجودی کالاها چندین ماه خرابه و دقیقا معلوم نیست چی هست چی نیست قیمتش دقیقا چنده و غیره...!

دوما یقمدار تحمل نمایید حامد جان میان دقیق تر راهنمایی می کنند!

سوما این دوستمون خواستند راهنمایی کنند اشاره کردن به چند پست قبلی که مال چند روز پیش هست و تقریبا زیاد فرقی نکرده اوضاع... یه نگاه می انداختین بد نبود...

منهم همون پست21 اون صفحه رو می گم اگه توجه کنید با تغییر سی پی یو و مانیتور و گرفتن گرافیکی قویتر می شود سیستم کابردی مورد نظر شما! :D

که در مجموع میشه سیستم پست 2 با تغییر رم از 2*2 به 2*4 1333 و سیپی یو به 2120 و گرافیک هم 6850 و مانیتور 20 سامسونگ و پاوری قویتر! :excl:

بازم منتظر باش حامد عزیز میاد میگه نظر نهایی رو! B)

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

داداش اگه اقا حامد هم بیاد همون چیزی رو میگه که تو اون تاپیک گفته بود. جواب نمی دادیم سنگین تر بودیم :redface:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب دیگه دوستان میان زود می خوان برن صبر کم شده، خودمم اوایل اینجوری بود! بعد دیدم چه دوستان گلی اینجا هست موندگار شدیم! :D

لینک به دیدگاه

سلام

اینو کامل کنید یک مادر برد تا سقف 300 میخوام که با 7850 مشکلی نداشته باشه و زیر یک سقف بدون مشکل با هم زندگی کنن :D

سیستمم برایگیم میخوام و اورکلاک هم نمیخوام اصن فقط برای گیم حرفه ای مناسب باشه

420 CPU : intelcore i5 2500 K

540 VGA: MSIR 7850 twin frozr

MB : !??!

RAM : یک مدلی که با اینا خوب بسازه 1333 8 gb

HDD :

Seagate Barracuda 1TB Sata3 7200rpm 64MB

CASE + POWER : ?? ( گرون نباشه )

OD : ???

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود خدمت امیر حسین عزیز

مادربرد رو باید سری z68 از ازراک برداری با این قیمت مورد نظرت!

رم هم gskill بردار 1600 2*4 ،1333 نمی دونم داره یا نه!

کیس هم اگه ارزون می خوای باید مگنوم2 بردای و پاور هم گرین 885 به پایین تا اونجا که بشه و برات بصرفه!

در ضمن درایوم اگه خوبشو می خوای پلکستور باید بگیری! (خودم چند وقت پیش 52 تومن گرفتم )

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

واقعآ وضع اینجا برای مشاوره خیلی خرابه ! اینجا یا پیشنهاد نمیدن یا وقتی هم میدن یه جوری میدن که قطعاتش تو لیست لیون کامپیوتر موجود باشه .

دوست عزیز

اگر پیشنهاد دوستان بر اساس موجودی فروشگاه لیون هست ، به این دلیل هست که ما از به روز بودن قیمت اکثر قطعات مطمئن هستیم. اگر هم فروشگاه های آنلاین دیگه را ملاک قرار نمی دهیم هم به خاطر هست که از موجودی کالا و به روز بودن قیمتهاشون اطلاع دقیقی نداریم.

دفعات زیادی این اتقاق افتاده که یک کالایی که در بازار موجود نیست ، هنوز لیست قیمتش یک وب سایت موجودباشه که احتمالا هم خیلی با قیمت روز فرق داشته باشه که در نتیجه باعث میشه حساب و کتاب اشتباه بشه و مبلغ پیش بینی شده برای سیستم انتخابی در عمل خیلی متفاوت بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

اینو کامل کنید یک مادر برد تا سقف 300 میخوام که با 7850 مشکلی نداشته باشه و زیر یک سقف بدون مشکل با هم زندگی کنن :D

HDD :

نیما جان راهنمایی کرد . مادربورد رو ASRock Z68 Pro3 Gen3 میتونی بگیری که حدود 310-320 تومانه . اما چون گفتی اورکلاک نمیخوای بکنی مادربورد Asus P8B75-V هم هست که خیلی مناسبه . قیمتش فکر کنم حدود 270 باشه . تمام امکانات چیپ Z77 رو داره . به جز اینکه اورکلاک نمیشه کرد روی این بورد و فقط 1 پورت ساتا 3 داره .

رم Patriot Gamer II 8GB 2x4GB DDR3 1333 با قیمت حدود 110 تومان انتخاب خوبیه .

کیس و پاور رو همونطور که نیما گفت میتونی مگنوم 2 گرین برداری 74 تومان و پاور رو هم 600 وات بگیری 130 تومانه حدودا.

به نظر من پردازنده رو 2500K نگیر . اولا گرون شده . قیمت تو سایت 505000 تومان خورده . نمیدونم آپدیته یا نه . فردا باید بپرسی . به نظر من i5 3450 Ivy بگیر . قیمت 405 خورده تو سایت و ولی فکر کنم کمی گرونتر شده . تو که اورکلاک نمیخوای بکنی . این پردازنده رو بگیر تا بتونی از PCI-E 3.0 استفاده کنی . هم بورد Gen3 داری و هم گرافیک . پردازنده رو هم آیوی بگیری جور میشه .

لینک به دیدگاه

سلام

پیشنهاد من اینه :

پردازنده : Intel i3 2120 قیمت 245

مادربورد : Asus P8B75-V قیمت 235

هارد : Seagate 500 sata3 قیمت 135

رم : Adata 2x2 GB DDR3 قیمت 55

گرافیک : PowerColor Radeon HD 5770 1GB GDDR5 قیمت 230

درایو نوری : Liteon DVD-RW قیمت 39

کیس : GREEN Magnum 2 قیمت 74

پاور : Green GP530A-EU قیمت 105

کیبورد و ماوس : Farassoo FCM-3440 قیمت 28

مانیتور : Samsung 20H315 LED قیمت 260

جمع : 1406000 تومان .

قیمت ها حدودی هستن و از سایت لیون برداشته شدن . برای گرفتن قیمت روز و موجودی با فروشگاه تماس بگیرید .

دوست عزیز ما الان تو فروم لیون داریم فعالیت میکنم . به فروشگاه لیون راحتتر دسترسی داریم . برای همین تا جایی که امکان داشته باشه قطعات پیشنهادی رو از بین قطعات موجود تو فروشگاه انتخاب میکنیم . اگر کسی خواست میتونه از همون قطعات استفاده کنه و از لیون خرید کنه . کسی هم که دوست نداشته باشه مجبور نیست قطعات پیشنهادی رو قبول کنه . شاید هم کسی دوست نداشته باشه از لیون خرید کنه . اجباری در کار نیست . اگر وضع مشاوره اینجا خرابه ، شما درستش کن . شما مشاوره بده به دوستان دیگه . خوشحال هم میشیم .

لینک به دیدگاه

الان تنها انجمنی که خوب مشاوره میده بازی سنتره حتی p30world هم دیگه مثل قدیم مشاوره نمیده

شرمنده اگه اوقاتتون رو تلخ کردم اما واقعیت رو باید درست توصیف کرد .

سلام

دوست عزیز بنده شما رو کاملا درک میکنم و میدونم شاید برای

خرید قطعه عجله دارید. اما این دلیل نمیشه که چون جواب شما رو چند دقیقه یا حتی

چند ساعت دیر دادند شما وضع مشاوره رو در اینجا زیر سوال ببرید. بنده هم قصد حمایت از

کسی رو ندارم و در جایگاهی نیستم که بخواهم از کسی حمایت کنم.اما واقعا اینو از اعماق وجودم میگم

آقا حامدHamed یکی از بروزترین و باعلم ترین و خوش اخلاق ترین (جدای از مدیریت بی نقصشون) مشاوره

دهنده هایی هستند که بنده تا به حال دیدم. شما هم اگر کمی صبر میکردید جواب سوال شما رو هم به طور تمام و کمال میدادند.

ویرایش شده توسط mjf
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

HDD :

لطفا سقفه قیمت رو بزارید واسه کل سیستم تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

سلام آقا حامد آخر موفق شدم یه مین بگیرم :wub:

چون یه دونه بیشتر نداشتن هول شدم و 300 بیعانه دادم و قراره 95 دیگه هم فردا بدم که میشه 395 تومن ...نمیدونم کار درستی کردم یا نه ! ارزشش رو داره ؟ :unsure:

مدل مین هم اینه

سایت اصلی

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

من کارکرد این مین رو ندیدم . ولی جزو سری های حرفه ای الایت هست . فکر نمیکنم چیز بدی باشه . امیدوارم خوب کار کنه برات .

لینک به دیدگاه

:( خیلی سی پی یو گرونتر شده !! چرا !!

تا دیروز 2500 420 تود الان شد 460 :huh:

اینم از سیستم نهایی شما ببینید مشکلی نداره؟؟!!

400.000 CPU : Intel® Core™ i5-3450 Ivy Bridge Processor

540.000 VGA : MSI R7850

260.000 MB :

Asus P8B75-V 115

RAM : Patriot Gamer II 8GB 2x4GB DDR3 1333 100.000

200.000 POWER + CASE : Magnum 2 + Green GP - 600 - EU

OD : ? 50.000 ( قوی باشه برای رایت DVD 9 , .. )

جمع : 1.700 :blush:

اگه این سیستم مشکلی داره بگید @};-

با تشکر فراوان از آقا حامد به خاطر کمکشون

لینک به دیدگاه

درایو رو میتونی plextor 890 sata بگیری . حدود 55 تومانه و بهترین رایتر فعلی بازار هست . بقیه قطعات خوب هستن . فقط از قیمت مطمئن شو . چون از دیروز قیمتها بالا رفت دوباره . شاید بالاتر رفته باشه باز .

لینک به دیدگاه

بوردهای ارزونش خیلی معمولی هستن . ولی بوردهای خوب هم داره که جایزه های زیادی گرفتن . این بورد هم فکر میکنم جزو بوردهای خوبش باشه .

لینک به دیدگاه

آخه یه خورده هم دلم پیش p8p67 delux که قبلا" خدمتتون عرض کردم بود ! :-S

الان نمیدونم این الایت گذشته از چیپش کیفیت و کارایی این برد رو داره یا اگه ایسوزه رو میگرفتم بهتر بود؟I%20Do%20not%20Know.gif

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

eXtreme Power Plus 500W

GX-400W

GP530A-EU

یک مقایسه خوب بین این 3 تا میخوام.

و یک رتبه بندی اول تا سوم.

و اینکه 530 گرین واقعی هست؟ و چرا با 400 وات کولرمستر قیمتشون یکی هست؟

لینک به دیدگاه

آخه یه خورده هم دلم پیش p8p67 delux که قبلا" خدمتتون عرض کردم بود ! :-S

الان نمیدونم این الایت گذشته از چیپش کیفیت و کارایی این برد رو داره یا اگه ایسوزه رو میگرفتم بهتر بود؟I%20Do%20not%20Know.gif

با درود به دوست عزيز،

آقا جسارتاً يه مطلبى عرض كنم. من هميشه تو مدرسه وقتى امتحان ميدادم ديگه نميرفتم جواب هارو از كسى بپرسم يا چك كنم. ديگه امتحان كه تموم ميشد منتظر ميموندم تا جواب امتحان بياد. چون حتى اگه متوجه ميشدم فلان سوال رو غلط جواب دادم يا كم نوشتم اعصابم خورد ميشد.

حالا تو خريد هم همينطور هستم. قبلش همه جور تحقيقى ميكنم - ولى وقتى ديگه جنس رو گرفتم - حتى يك لحظه هم ديگه مقايسه يا راجبش تحقيق نميكنم. به شما هم پيشنهاد ميكنم اگه خريدتون قطعى شده - ديگه اصلا راجبش فكر نكن - اعصابت رو ميريزهه به هم. ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...