رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست عزیز واسه چه مقطع تحصیلی می خواین ؟ تا به اون اندازه دوستان بحث رو باز کنن  ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوست عزیز به نظر من شما از سوکت 775 بزنید بیرون برید سراغ سیستم های 1155 مثلا یه core 13 یا core i5 اگه زیر 500 تومان بود بخرید از core 2 quad هم فکر کنم بهتر هستند و تازه می توانید یک main board مثلا با چیپست h61 بخرید که هم pci-e 3 و هم usb3 داشته باشه و هم از ویندوز 8 پشتیبانی کنه و هم رم های فرکانس بالا تر ساپورت کنه آن هم با فیمت 260 تا 300 تومان این پیشنهاد من برای مین برد و پردازنده

آقا مثل این که من یه پست دیگر را پاسخ دادم اشتبا ها شرمنده

ویرایش شده توسط Hossein 1376
لینک به دیدگاه

حمید جان استاد کیه رفیق؟ :) صفای رمهای کورسیر  VENGEANCE توامضات دادا. B) 

آرمین جان شکسته نفسی میفرمایین!آن چنان جامع و کامل توضیح دادین که خود طرف هنگ کرد :D (استعاره از اینکه عالی توضیح دادی :wub: )

رم ها هم که قابل دار نیست بدم خدمتتون یه دوری بزنین؟البته به پای  رم های شما که نمیرسه! ;)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میشه به این چندتا کیس (ترجیحا واسه گیم) از 10 نمره بدین؟ 7دل شدم کدوم یکی رو بگیرم. میخوام یه جورایی خیالم از این مساله راحت بشه.

GREEN MAGNUM 2

GREEN X3

GREEN DRAGON

GREEN FALCON

GREEN X5

Cooler Master CM 690 II Basic

GREEN X6

مرسی

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز سقف بودجه رو میفرمایین؟

در کدوم منظقه ایران زندگی میکنین؟

اگه ممکنه بقیه مشخصات سیستم رو کامل بفرمایین!

لینک به دیدگاه

سلام

مشخصات سیستمی که میخوام بگیرم رو میتونین تو صفحه قبل (550) همین تایپیک ببینین.

اهل یزد هستم.

سقف بودجم هم در حد X6 یعنی تقریبا 300 ت هست.

لینک به دیدگاه

سلام

مشخصات سیستمی که میخوام بگیرم رو میتونین تو صفحه قبل (550) همین تایپیک ببینین.

اهل یزد هستم.

سقف بودجم هم در حد X6 یعنی تقریبا 300 ت هست.

همون X6 رو بگیرین از همه بهتر و جدیدتره.

حمید جان واقعیتش ندیده بودم ونجنس فرکانس 1866 هم داشته باشه. وقتی تو امضات دیدم ای ول گفتم.   @};- 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه میتونی 350 هزینه کنی x7 رو بگیر به صرفه تره!

با این مبلغ طx6 بهترین گزینه هست!

cm690 هم من داشتم یکسال کیس عالی محکم کولینگ خوبی داره فن توش کمه ولی جای نصب داره از لحاظ محکم بودن و مقاوم بودن از x7, هم بهتره!

x6 چون جدیدتر اومده امکانات بروز تری داره usb3 ، hot swap ،فن کوگار داره

cm690 فضای داخلی بیشتری داره

حالا انتخاب با خودته

x6=8

cm690=8

x7=9

اگه امکانات بهتری میخوای x6

اگه زیبایی ومحکم و مقاوم بودن  رو میخای cm690

انتخاب من cooler master cm 690 basic edition هست پنل کنار هم داره که شما میتونی داخل سیستم رو ببینی!شبیه x7هست پنل!

بدرود

لینک به دیدگاه

آقا حمید دادا دم شوما داغ. آقا آرمین بابت راهنماییاتون ممنونم.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

خواهش دوست عزیز!وظیفه  بود!

لینک به دیدگاه

ببخشید که عنوان نکردم برا مقطع کاردانی می خوام ترم آخر هستم

ویرایش شده توسط ahadabasi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1- اول باید ببینی برد از نظر ظاهری سالمه یا . مثلا زیف پردازنده رو چک می کنن . پرت های وردی و خوروجی مثل USB و HDMI و .... بعد باید ببینی همه چیز هایی که تو دفترچه راهنماش ذکر شده تو جعبش هست . بعد باید بدون این که بدر رو تو کیس ببندی تست کنی ببینی بالا میاد یا نه . اگر سالم بود باید ببیندیش تو کیس . ولی قبلش باید پیچ ها برنجی رو به کیس پیج کنی بعد برد رو رو اونا ببندی تا شوک الکتریکی به برد وارد نشه

2- اینم مشخصاتش

• Supports 3rd Gen. Intel® 22nm CPUs and 2nd Gen. Intel® Core™ CPUs (LGA1155 socket)
  • GIGABYTE Digital Power Engine with GIGABYTE 3D Power
  • GIGABYTE 3D BIOS (Dual UEFI)
  • Onboard mSATA slot for mSATA SSDs
  • PCI Express Gen 3.0 support
  • 2-way SLI™ and 2-way CrossFireX™ multi-GPU support
  • Lucid Virtu™ Universal® MVP GPU virtualization support
  • HDMI, DVI, RGB
  • High quality 108dB SNR HD audio
  • GIGABYTE 333™ Onboard Acceleration (USB 3.0, SATA 3.0 & 3x USB Power)
  • GIGABYTE On/Off Charge™ for USB devices

3- کنار پردازنده یه مثلث طلایی رنگ وجود داره . ذوی برد هم تقریبا همچین چیزی وجود داره که باید این دوتا بقل هم باشد تا سی پی یو به طرز صحیح نصب شه .

ما سه نوع خنک پردازنده برای کاربران معمول داریم

1- استوک

2- ایر کولر

3- واتر کولر

استوک همونیه که با خود خود پردازنده داخل جعبش است . و فقط کافیه که خمیر سیلکون رو سی پی یو برنی و بعدش اون کولر رو سی پی یو قرار بدی و پیش هاشو با دست یا پیچ گوشتی فشار بدی بره تو تا در جای خودش قرار بگیره

ایر . کولر هایی هستند که خیلی شبیه استوک هاس کارشون ولی با فرق اینکه بزرگ تر و با لوله های انتقال حرارتی اند و صدا کمتر نسبت به استوک ها دارند .برای نصب اونها قبل باید پایش رو به برد وصل کرد بعد مصل بالا عمل می کنیم 

وارتر کولر ها هم با مایع سی پی یو رو خنک می کنند و اونم مثل ایر ها نصب میشه بلاکش

4- نصب رم هم که کاری نداره تو DDR 3 اول قفل ماژول رو باز م یکنی بعد رم رو از سمت پایینش وارد برد می کنید بعد سمت راستش رو فشار می دی تا قفل به صورت خودکار بسته شه

5- برای اینکه رم به صورت دو کاناله کار کنه باید رم ها رو یکی درمیون رو ماژول قرار بدی تا کار کنه

مثال

رم-خالی-رم-خالی

سوال 9 و 10 رو منظورشو نمی فهمم ؟؟

لینک به دیدگاه

1- اول باید ببینی برد از نظر ظاهری سالمه یا . مثلا زیف پردازنده رو چک می کنن . پرت های وردی و خوروجی مثل USB و HDMI و .... بعد باید ببینی همه چیز هایی که تو دفترچه راهنماش ذکر شده تو جعبش هست . بعد باید بدون این که بدر رو تو کیس ببندی تست کنی ببینی بالا میاد یا نه . اگر سالم بود باید ببیندیش تو کیس . ولی قبلش باید پیچ ها برنجی رو به کیس پیج کنی بعد برد رو رو اونا ببندی تا شوک الکتریکی به برد وارد نشه

2- اینم مشخصاتش

• Supports 3rd Gen. Intel® 22nm CPUs and 2nd Gen. Intel® Core™ CPUs (LGA1155 socket)
  • GIGABYTE Digital Power Engine with GIGABYTE 3D Power
  • GIGABYTE 3D BIOS (Dual UEFI)
  • Onboard mSATA slot for mSATA SSDs
  • PCI Express Gen 3.0 support
  • 2-way SLI™ and 2-way CrossFireX™ multi-GPU support
  • Lucid Virtu™ Universal® MVP GPU virtualization support
  • HDMI, DVI, RGB
  • High quality 108dB SNR HD audio
  • GIGABYTE 333™ Onboard Acceleration (USB 3.0, SATA 3.0 & 3x USB Power)
  • GIGABYTE On/Off Charge™ for USB devices

3- کنار پردازنده یه مثلث طلایی رنگ وجود داره . ذوی برد هم تقریبا همچین چیزی وجود داره که باید این دوتا بقل هم باشد تا سی پی یو به طرز صحیح نصب شه .

ما سه نوع خنک پردازنده برای کاربران معمول داریم

1- استوک

2- ایر کولر

3- واتر کولر

استوک همونیه که با خود خود پردازنده داخل جعبش است . و فقط کافیه که خمیر سیلکون رو سی پی یو برنی و بعدش اون کولر رو سی پی یو قرار بدی و پیش هاشو با دست یا پیچ گوشتی فشار بدی بره تو تا در جای خودش قرار بگیره

ایر . کولر هایی هستند که خیلی شبیه استوک هاس کارشون ولی با فرق اینکه بزرگ تر و با لوله های انتقال حرارتی اند و صدا کمتر نسبت به استوک ها دارند .برای نصب اونها قبل باید پایش رو به برد وصل کرد بعد مصل بالا عمل می کنیم 

وارتر کولر ها هم با مایع سی پی یو رو خنک می کنند و اونم مثل ایر ها نصب میشه بلاکش

4- نصب رم هم که کاری نداره تو DDR 3 اول قفل ماژول رو باز م یکنی بعد رم رو از سمت پایینش وارد برد می کنید بعد سمت راستش رو فشار می دی تا قفل به صورت خودکار بسته شه

5- برای اینکه رم به صورت دو کاناله کار کنه باید رم ها رو یکی درمیون رو ماژول قرار بدی تا کار کنه

مثال

رم-خالی-رم-خالی

سوال 9 و 10 رو منظورشو نمی فهمم ؟؟

ممنون دوست عزیز بسیار مفید بود

لینک به دیدگاه

دوستان لطفاً مطلبی هم در مورد چیپ های شمالی یا جنوبی یا فناوری های جدید این برد قرار بدهید

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز بدنیست خودتون هم تو گوگل یه سرچی بزنید یکم زحمت بکشید درسته اینجا فرومه حرفه ایه  همه بچه ها زحمت میکشن ولی بد نیست یکم شما هم  فعالیت کنین

این خدمت شما 

معرفی مادر برد نسل هفتم شرکت گیگابایت

مشخصات هم به صورت جامع قید کردم که دیگه دنبالش نگردی،به انضمام تکنولوژی های قید شده در این مادر برد  و تمام اتصالات این مادربرد!!!!مثل هلو حالشو ببر!

مادربرد GIGABYTE GA-Z77X-UD3H

مشخصات حافظه رم 4 اسلات/ 32 گیگابایت/ حداکثر فرکانس 2666 مگاهرتز در حالت اورکلاک

مدار تغذیه 6 فاز برای پردازنده/ 1 فاز برای گرافیک مجتمع/ 2 فاز برای حافظه رم

تعداد اسلات PCI یک اسلات PCIe 3.0/2.0 x16، دو اسلات PCIe 2.0 x16، سه اسلات PCIe 2.0 x1
یک اسلات
PCI

پورت های مادربرد چهار پورت SATA 6GB/s، چهار پورت SATA 3GB/s، شش پورت USB 3.0
یک پورت LAN RJ45، یک پورت Optical S/PDIF، یک کانکتور mSATA
یک پورت DVI، یک پورت D-Sub، یک پورت HDMI، یک پورت DisplayPort

سایر امکانات 3D Bios، 3D Power، Q-Flash، Easy Tune، Xpress Recovery2، On/Off Charge
EZ Setup، Q-Share، Auto Green، eXtreme Hard Drive
کارت صدای 7.1 کاناله، کلید های روشن/خاموش و ریست

مادربرد Z77X-D3H گیگابایت به منظور پوشش پردازنده های 22 نانومتری اینتل تولید شده است. این مادربرد مجهز به سوکت LGA1155 است که در عین حال که از پردازنده های سری سندی بریج مانند Core i7 2600K پشتیبانی می کند، با پردازنده های آیوی بریج هم سازگار است. این مادربرد از تمام فن آوری هایی که چیپ ست Z77 ارایه می کند بهره می برد. فن آوری هایی مانند mSATA، Lucid Virtu MVP، Quicksync. علاوه بر این چند فن آوری، پشتیبانی از SLI و CrossFire دو مسیره هم در این مادربرد تعبیه شده است که به کاربران اجازه می دهد تا کارایی دو چندانی در بازی های رایانه ای داشته باشند. این قابلیت از طریق 3 شکاف از نسل سوم PCIe x16 فراهم می شود. به علاوه اینکه 3 شکاف PCIe x1 هم روی این مادربرد قرار داده شده است. کدگشایی در این مادربرد توسط 7.1 VIA VT2021 انجام می شود و برای اتصال به شبکه از طریق کنترل گر اترنت Atheros 10/100/1000 صورت می گیرد.

درگاه های تعبیه شده روی پنل پشت این مادربرد شامل PS/2 برای استفاده صفحه کلید و ماوس، خروجی اپتیکال و کواکسیکال SPDIF، HDMI و یک خروجی D-Sub VGA 15 پینی می شود. خروجی HDMI با وضوح 1900 در 1200 به عنوان یک خروجی پیش فرض روی این مادربرد قرار گرفته است.

با وجود این مادربرد کاربران می توانند از نسل سوم پردازنده های Core شرکت اینتل بهره ببرند. محصولاتی که روی سوکت LGA1155 عمل می کنند و دارای 4 هسته 64 بیتی و 8 مگابایت کش هوشمند L3 هستند. با توجه به وجود فن آوری Lucid Universal MVP پردازش های گرافیکی و بصری رایانه شما با کمترین مصرف انرژی به طور چشم گیری افزایش می دهد. در این فن آوری با وجود Hyperformance، رندرینگ های اضافه و زاید حذف می شوندو مواردی که نیاز به سینک کردن دارند زودتر پیش بینی می شوند. در نتیجه از هم گسیختگی تصاویر کاهش می یابد و تصاویری شفاف تر و نرخ فریم بالاتری ارایه می شود.

شکاف های حافظه این مادربرد قادر هستند تا 32 گیگابایت حافظه را در حالت دو کاناله پاسخ گو باشند و قابلیت اجرای XMP را هم خواهند داشت. درگاه های SATA قرار گرفته روی مادربرد Z77X-D3H 8 عدد است. درگاه های سفید رنگ در سمت راست برد از نوع SATA III و با سرعت 6 گیگابیت در ثانیه هستند که به طور ذاتی توسط چیپ ست Z77 اینتل پشتیبانی می شوند. 4 درگاه سیاه رنگ هم از نوع SATA II و با سرعت 3 گیگابیت در ثانیه هستند. باقی درگاه های SATA توسط چیپ ست Marvell 88SE9172 پشتیبانی می شوند و از نسخه SATA III هستند.

علاوه بر تمام این موارد، 3D BIOS گیگابایت تحول عظیمی در کار و تعامل با بایوس مادربرد ایجاد کرده است. این ابزار که مبتنی بر فن آوری UEFI DualBIOS گیگابایت است دو حالت و محیط کاملاً متفاوت را به کاربران مبتدی و حرفه ای ارایه می کند. این بایوس قابلیت نمایش تصاویر و رنگ های 32 بیتی را دارد و در آن استفاده از نشانگر روان ماوس تعبیه شده است. در حالت سه بعدی این ابزار (3D Mode) کاربر می تواند در یک محیط کاملاً گرافیکی و ساده با مولفه های بایوس تعامل برقرار کند و به آسانی و مستقیماً از کلید های تعیین کننده برای تنظیم UEFI BIOS بهره ببرد. در این حالت کاربر کاملاً تغییرات بایوس را درک می کند. اما در حالت پیشرفته (Advanced Mode) محیطی جامع و کامل از UEFI BIOS ارایه می شود. این طراحی مناسب کاربران حرفه ای تر بوده و به طور خاص برای اورکلاکر ها و افرادی که نیاز به رصد و کنترل کوچکترین مولفه های سخت افزاری رایانه خود را دارند طراحی شده است. تمام این موارد در 2 بایوس فیزیکی روی مادربرد قرار گرفته است که در صورت خرابی بایوس اصلی، بایوس پشتیبان فعال می شود.

مطمئنا نمره کامل رو میگیری با این توضیحات! ;)

بدرود

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز بدنیست خودتون هم تو گوگل یه سرچی بزنید یکم زحمت بکشید درسته اینجا فرومه حرفه ایه  همه بچه ها زحمت میکشن ولی بد نیست یکم شما هم  فعالیت کنین

این خدمت شما 

معرفی مادر برد نسل هفتم شرکت گیگابایت

مشخصات هم به صورت جامع قید کردم که دیگه دنبالش نگردی،به انضمام تکنولوژی های قید شده در این مادر برد  و تمام اتصالات این مادربرد!!!!مثل هلو حالشو ببر!

مادربرد GIGABYTE GA-Z77X-UD3H

مشخصات حافظه رم 4 اسلات/ 32 گیگابایت/ حداکثر فرکانس 2666 مگاهرتز در حالت اورکلاک

مدار تغذیه 6 فاز برای پردازنده/ 1 فاز برای گرافیک مجتمع/ 2 فاز برای حافظه رم

تعداد اسلات PCI یک اسلات PCIe 3.0/2.0 x16، دو اسلات PCIe 2.0 x16، سه اسلات PCIe 2.0 x1

یک اسلات PCI

پورت های مادربرد چهار پورت SATA 6GB/s، چهار پورت SATA 3GB/s، شش پورت USB 3.0

یک پورت LAN RJ45، یک پورت Optical S/PDIF، یک کانکتور mSATA

یک پورت DVI، یک پورت D-Sub، یک پورت HDMI، یک پورت DisplayPort

سایر امکانات 3D Bios، 3D Power، Q-Flash، Easy Tune، Xpress Recovery2، On/Off Charge

EZ Setup، Q-Share، Auto Green، eXtreme Hard Drive

کارت صدای 7.1 کاناله، کلید های روشن/خاموش و ریست

مادربرد Z77X-D3H گیگابایت به منظور پوشش پردازنده های 22 نانومتری اینتل تولید شده است. این مادربرد مجهز به سوکت LGA1155 است که در عین حال که از پردازنده های سری سندی بریج مانند Core i7 2600K پشتیبانی می کند، با پردازنده های آیوی بریج هم سازگار است. این مادربرد از تمام فن آوری هایی که چیپ ست Z77 ارایه می کند بهره می برد. فن آوری هایی مانند mSATA، Lucid Virtu MVP، Quicksync. علاوه بر این چند فن آوری، پشتیبانی از SLI و CrossFire دو مسیره هم در این مادربرد تعبیه شده است که به کاربران اجازه می دهد تا کارایی دو چندانی در بازی های رایانه ای داشته باشند. این قابلیت از طریق 3 شکاف از نسل سوم PCIe x16 فراهم می شود. به علاوه اینکه 3 شکاف PCIe x1 هم روی این مادربرد قرار داده شده است. کدگشایی در این مادربرد توسط 7.1 VIA VT2021 انجام می شود و برای اتصال به شبکه از طریق کنترل گر اترنت Atheros 10/100/1000 صورت می گیرد.

درگاه های تعبیه شده روی پنل پشت این مادربرد شامل PS/2 برای استفاده صفحه کلید و ماوس، خروجی اپتیکال و کواکسیکال SPDIF، HDMI و یک خروجی D-Sub VGA 15 پینی می شود. خروجی HDMI با وضوح 1900 در 1200 به عنوان یک خروجی پیش فرض روی این مادربرد قرار گرفته است.

با وجود این مادربرد کاربران می توانند از نسل سوم پردازنده های Core شرکت اینتل بهره ببرند. محصولاتی که روی سوکت LGA1155 عمل می کنند و دارای 4 هسته 64 بیتی و 8 مگابایت کش هوشمند L3 هستند. با توجه به وجود فن آوری Lucid Universal MVP پردازش های گرافیکی و بصری رایانه شما با کمترین مصرف انرژی به طور چشم گیری افزایش می دهد. در این فن آوری با وجود Hyperformance، رندرینگ های اضافه و زاید حذف می شوندو مواردی که نیاز به سینک کردن دارند زودتر پیش بینی می شوند. در نتیجه از هم گسیختگی تصاویر کاهش می یابد و تصاویری شفاف تر و نرخ فریم بالاتری ارایه می شود.

شکاف های حافظه این مادربرد قادر هستند تا 32 گیگابایت حافظه را در حالت دو کاناله پاسخ گو باشند و قابلیت اجرای XMP را هم خواهند داشت. درگاه های SATA قرار گرفته روی مادربرد Z77X-D3H 8 عدد است. درگاه های سفید رنگ در سمت راست برد از نوع SATA III و با سرعت 6 گیگابیت در ثانیه هستند که به طور ذاتی توسط چیپ ست Z77 اینتل پشتیبانی می شوند. 4 درگاه سیاه رنگ هم از نوع SATA II و با سرعت 3 گیگابیت در ثانیه هستند. باقی درگاه های SATA توسط چیپ ست Marvell 88SE9172 پشتیبانی می شوند و از نسخه SATA III هستند.

علاوه بر تمام این موارد، 3D BIOS گیگابایت تحول عظیمی در کار و تعامل با بایوس مادربرد ایجاد کرده است. این ابزار که مبتنی بر فن آوری UEFI DualBIOS گیگابایت است دو حالت و محیط کاملاً متفاوت را به کاربران مبتدی و حرفه ای ارایه می کند. این بایوس قابلیت نمایش تصاویر و رنگ های 32 بیتی را دارد و در آن استفاده از نشانگر روان ماوس تعبیه شده است. در حالت سه بعدی این ابزار (3D Mode) کاربر می تواند در یک محیط کاملاً گرافیکی و ساده با مولفه های بایوس تعامل برقرار کند و به آسانی و مستقیماً از کلید های تعیین کننده برای تنظیم UEFI BIOS بهره ببرد. در این حالت کاربر کاملاً تغییرات بایوس را درک می کند. اما در حالت پیشرفته (Advanced Mode) محیطی جامع و کامل از UEFI BIOS ارایه می شود. این طراحی مناسب کاربران حرفه ای تر بوده و به طور خاص برای اورکلاکر ها و افرادی که نیاز به رصد و کنترل کوچکترین مولفه های سخت افزاری رایانه خود را دارند طراحی شده است. تمام این موارد در 2 بایوس فیزیکی روی مادربرد قرار گرفته است که در صورت خرابی بایوس اصلی، بایوس پشتیبان فعال می شود.

مطمئنا نمره کامل رو میگیری با این توضیحات! ;)

بدرود

آقا خدا خیرتون بده ، تشکر بسیار عالی بود :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لطفا یک پاور , یک مادربورد, یک سی پی یو, و رم با بودجه 600 تا 650 معرفی کنید.

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

سی پی یو g2020 فکرکنم حدود190 تومن

مادربردp8h61 گرافیک آنبرد حدود240

پاورگرین 330 حدود95

رم 4 گیگ حدود85

درمجموع حدود600 تومن

بدرود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

سی پی یو g2020 فکرکنم حدود190 تومن

مادربردp8h61 گرافیک آنبرد حدود240

پاورگرین 330 حدود95

رم 4 گیگ حدود85

درمجموع حدود600 تومن

بدرود

ممنون

این سی پی یویه 2020 گرافیک انبردش چیه hd4000 هست یا hd3000

لینک به دیدگاه

سلام
من یه سیستم با مشخصات زیر دارم که با اون با نرم افزارهایی مثل ادیوس و افتر افکت کار میکنم
البته بازی هم باهاش انجام میدم
یه مقدار توی رندر گرفتن مشکل دارم
میخواستم یه سیستم بهتر پیشنهاد بدین
میزان بودجه ای هم که دارم قیمت فروش سیستم خودم به اضافه 500 هزار تومان میشه

با تشکر
مشخصات سیستم خودم:
M.B:MSI 870A FUZION POWER EDITION sata3,usb3

CPU:AMD 1055 X6

VGA:LADYBIRD GTX260 1G

RAM:AXTROM 2*2G 1600

POWER:OCZ 400

لینک به دیدگاه

ممنون

این سی پی یویه 2020 گرافیک انبردش چیه hd4000 هست یا hd3000

درود

Graphics Specifications Processor Graphics Intel® HD Graphics Graphics Base Frequency 650 MHz Graphics Max Dynamic Frequency 1.05 GHz Intel® Quick Sync Video No Intel® InTru™ 3D Technology No Intel® Insider™ No Intel® Wireless Display

No Intel® Clear Video HD Technology No # of Displays Supported 3

گرافیکش intel hd هست پایین تر از hd2500 هست!
انواع گرافیک ها
intel hd
intel hd 2500
intel hdd 3000
intell hd 4000
intel hd 4600 که هنوز نیومده سری هاسول هست!
لینک به دیدگاه

سلام

من یه سیستم با مشخصات زیر دارم که با اون با نرم افزارهایی مثل ادیوس و افتر افکت کار میکنم

البته بازی هم باهاش انجام میدم

یه مقدار توی رندر گرفتن مشکل دارم

میخواستم یه سیستم بهتر پیشنهاد بدین

میزان بودجه ای هم که دارم قیمت فروش سیستم خودم به اضافه 500 هزار تومان میشه

با تشکر

مشخصات سیستم خودم:

M.B:MSI 870A FUZION POWER EDITION sata3,usb3

CPU:AMD 1055 X6

VGA:LADYBIRD GTX260 1G

RAM:AXTROM 2*2G 1600

POWER:OCZ 400

درود دوست عزیز

این سیستمتون کارکرده بفروشین زیاد پولی نمیشه که بخواین برای رندرسیستم جمع کنین!من مشخصات حداقل رو خدمتتون میگم!

بستگی به حجم کارتون i5 3570k با این مبلغ بهتر نمیشه!

8گیگ رم میخواین!

مادربرد با خازن های مقاوم  میخواین که حداقل p8z77vlk asus هست یا مادربرد کارکرده اگه پیدا کنین توفروم حدود مبلغ 600تومن!

گرافیک حداقل 7770  ghz edition یا باز بستگی به بودجتون میتونین انتخاب کنین!

power هم که با این مشخصات حدود530 گرین جواب گو هست!البته اگه بعد نمیخواین گرافیک رو ارتقا بدین

حدود این قطعات 2150000تومان میشه!

که سیستم خودتون رو بفروشین این قطعات قید شده فکر نکنم بیشتر از1میلیون بتونین بفروشین!(دست بالا عرض کردم)

یه پیشنهاد دوستانه:

یکم دیگه با این سیستم کار کنین و باهاش بسازین  تا پول بیشتر جور کنین ویه سیستم خوب بگیرین!

بدرود

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

این سیستمتون کارکرده بفروشین زیاد پولی نمیشه که بخواین برای رندرسیستم جمع کنین!من مشخصات حداقل رو خدمتتون میگم!

بستگی به حجم کارتون i5 3570k با این مبلغ بهتر نمیشه!

8گیگ رم میخواین!

مادربرد با خازن های مقاوم  میخواین که حداقل p8z77vlk asus هست یا مادربرد کارکرده اگه پیدا کنین توفروم حدود مبلغ 600تومن!

گرافیک حداقل 7770  ghz edition یا باز بستگی به بودجتون میتونین انتخاب کنین!

power هم که با این مشخصات حدود530 گرین جواب گو هست!البته اگه بعد نمیخواین گرافیک رو ارتقا بدین

حدود این قطعات 2150000تومان میشه!

که سیستم خودتون رو بفروشین این قطعات قید شده فکر نکنم بیشتر از1میلیون بتونین بفروشین!(دست بالا عرض کردم)

یه پیشنهاد دوستانه:

یکم دیگه با این سیستم کار کنین و باهاش بسازین  تا پول بیشتر جور کنین ویه سیستم خوب بگیرین!

بدرود

بسیار بسیار از توجهتون ممنونم

اگر بودجه رو به 3 میلیون تومن برسونم (البته به صورت اقساطی :p  :D  ;) ) اونوقت چی پیشنهاد میفرمایید

یا اصلا اجازه بفرمایید مبحث بودجه رو کنار بزاریم پیشنهاد شما برای یه سیستم که یه مدت بدون مشکل باهاش کار کنم چیه

و یا ارتقا همین سیستم رو پیشنهاد میدین مثلا رم اضافه کنم یا پاور رو عوض کنم و یا هر چیزی که شما بگین

باز هم ممنونم

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار از توجهتون ممنونم

اگر بودجه رو به 3 میلیون تومن برسونم (البته به صورت اقساطی :p  :D  ;) ) اونوقت چی پیشنهاد میفرمایید

یا اصلا اجازه بفرمایید مبحث بودجه رو کنار بزاریم پیشنهاد شما برای یه سیستم که یه مدت بدون مشکل باهاش کار کنم چیه

و یا ارتقا همین سیستم رو پیشنهاد میدین مثلا رم اضافه کنم یا پاور رو عوض کنم و یا هر چیزی که شما بگین

باز هم ممنونم

با اجازه استاد خودم حمید جان،

دوست خوبم، اگر بتونی این سیستم رو بگیری عالی میشه:

Intel® Core™ i5.3570K----------------- 850 Toman
Corsair Vengeance 1600 CL9 2X4Gig----- 250 Toman
SAPPHIRE HD7870 GHz Edition 5GDDR5---- 950 Toman
ASUS P8Z77-V-Pro---------------------- 880 Toman
Green GP650B-OC----------------------- 400 Toman
WESTERN DIGITAL CAVIAR BLUE 500 Gig--- 200 Toman
Corsair Force 3 SSD 60G SATAIII------- 250 Toman
Pioneer / Sony / Light on / Asus------  80 Toman
Cooler Master Elite 431 Window-------- 170 Toman
CPU Cooler Thermalright True Sprit---- 110 Toman

البته میتونی:

-  گرافیک رو ارزونتر در حد 7850 با قیمت 750 تومن یا 7770 با قیمت 530 تومن بگیری

- میتونی مادربرد رو در حد ASUS P8Z77-V بگیری که قیمتش 700 تومنه

- و اینکه کیس رو هم کیس گرین Magnum 2 Plus بگیری که قیمتش 130 تومنه

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...