رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود آرمین جان من چیزی ندیدم ولی برات آمار میگیرم پیدا کردم خبر می دم بهت!

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

من میخوام یه هارد 320 یا 500 بگیرم و 7200 و 64 مگ بافر ... میخواستم ببینم الان مارک خوب توی بازار چیه ؟!

اخه یه سیگیت 160 دارم که نصفش الکی بد سکتور گرفته !!

راستی سامسونگ f3 هنوز گیر میاد ؟!

لینک به دیدگاه

سلام

من میخوام یه هارد 320 یا 500 بگیرم و 7200 و 64 مگ بافر ... میخواستم ببینم الان مارک خوب توی بازار چیه ؟!

درود عزیز هارد500 گیگ با دور 7200 و بافر64 مگابایت ممکن نیست و تا الان تولید نشده!

بهترین حالت بافر16 وسرعت 5400دور هست! سیگیت و وسترن خوب هستن!

F3 هم هست باید یکم توبازار بگردی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

بهترین مدل اینه اگه گیرت بیاد

http://www.amazon.com/Black-500-Desktop-Hard-Drive/dp/B008968L6M/ref=dp_ob_title_ce

لینک به دیدگاه

سلام

واسه 3470 این کولر چطوره؟

CPU Cooler Deepcool GAMMAXX 200

تو کیس X5 جا میشه؟

ببین اول صبح چیا ذهن آدم رو درگیر میکنه!  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تو کیس X5 جا میشه؟

دوست عزیز از لحاظ جا شدن تو کیس x5 که مشکلی نخواهد داشت و ای در حالیه که با عرض 25 سانتی کیس x5 کولر پردازنده ای تا ارتفاع 19 سانت به راحتی جا خواهد شد.

2012021316654284.gif

3470 77واتی هست تو توضیحات کولر gammaxx 200 اومده تا 100 وات ولی به عرض برسونم این کولرها از لحاظ کارایی فرق آنچنانی با فن استوک ندارن ولی خوب صداشون کمتر هست.

لینک به دیدگاه

سلام

تو کیس X5 جا میشه؟

3470 کولر لازم نداره. ...

لینک به دیدگاه

همونطور که آرمین عزیز گفت پردازنده 3470 نیازی به کولر نداره . کولر استوک خودش به راحتی جواب میده . شما کیس خوبی دارید که تهویه مناسبی داره . هزینه اضافه نکنید برای کولر .

لینک به دیدگاه

درود عزیز هارد500 گیگ با دور 7200 و بافر64 مگابایت ممکن نیست و تا الان تولید نشده!

بهترین حالت بافر16 وسرعت 5400دور هست! سیگیت و وسترن خوب هستن!

F3 هم هست باید یکم توبازار بگردی

تولید شده عزیز.  وسترن سری بلک ، هاردهای وسترن بلو هم با این سرعت و بافر موجود هستن . مدلهای دیگه هم هستن که بگردی پیدا میشن . البته تو بازار ما ممکنه گیر نیان . چون مشتری کم دارن و کم وارد میشن . قیمتشون هم بالاست .

به نظر من هارد 1 ترا سیگیت 7200 دور 64 مگ بهتره . قیمت مناسبتری داره .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یکی از دوستام میخواد یه کیس بخره

هدفشم فقط بازی هست البته پول هم زیاد نداره!!!

1700 نهایتا میتونه بده

چی پیشنهاد میدید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درورد

CPU Ivy Bridge G2020

MB Asrock B75 Pro3

Ram 4GB Vengeance

VGA MSI 7770 GHz

HDD 500GB sata

Power Green 430W

Case Pars

DVD Liteon

جمع قطعات بالا حدود 1730

البته اگر ظاهر کیس براش مهم هست میتونه گرافیک رو این برداره 7750 اینطوری 100 تومان ارزون تر میشه و میتونه اونو بگزاره روی کیس

ولی من باشم کارایی رو فدای زیبایی نمیکنم.

بعدا که دوستت وضعش بهتر شد میتونه یک رم 4 دیگه اضافه کنه و سی پی یو رو هم که قابل ارتقا است.

لینک به دیدگاه

درورد

CPU Ivy Bridge G2020

MB Asrock B75 Pro3

Ram 4GB Vengeance

VGA MSI 7770 GHz

HDD 500GB sata

Power Green 430W

Case Pars

DVD Liteon

جمع قطعات بالا حدود 1730

البته اگر ظاهر کیس براش مهم هست میتونه گرافیک رو این برداره 7750 اینطوری 100 تومان ارزون تر میشه و میتونه اونو بگزاره روی کیس

ولی من باشم کارایی رو فدای زیبایی نمیکنم.

بعدا که دوستت وضعش بهتر شد میتونه یک رم 4 دیگه اضافه کنه و سی پی یو رو هم که قابل ارتقا است.

متشکر.سی پی یو قابل ارتق هست؟منظورتون اینه که مثلا 7 8 ماه دیگه میتونه سی پی یو رو بفروشه یه3220 بخره؟

g2020  رو میخرن به صورت دست دو؟

لینک به دیدگاه

متشکر.سی پی یو قابل ارتق هست؟منظورتون اینه که مثلا 7 8 ماه دیگه میتونه سی پی یو رو بفروشه یه3220 بخره؟

g2020  رو میخرن به صورت دست دو؟

بله عباس جان، میشه ارتقا داد.

2020 هم دست دوم میخرن. :)

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.کسی آمار قیمت گرافیک N680GTX Lightning MSI رو داره؟

درباره سری twin frozr هم اگه اطلاعاتی دارید لطفا یه توضیح مختصر بدید.

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یکی از دوستام میخواد یه کیس بخره

هدفشم فقط بازی هست البته پول هم زیاد نداره!!!

1700 نهایتا میتونه بده

چی پیشنهاد میدید؟

به نظر بنده دست دوم جمع کنید بهتره بنده این کار رو کردم و راضی هستم موقع فروش هم ضررش خیلی کمه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.کسی آمار قیمت گرافیک N680GTX Lightning MSI رو داره؟

درباره سری twin frozr هم اگه اطلاعاتی دارید لطفا یه توضیح مختصر بدید.

مرسی

درود عزیز قیمت آخرین بار 2850 بوده حدود1ماهه پیش!

درباره twin frozer  یه سری به این لینک بزن!

Brief Specifications

Graphics Engine GeForce GTX 680 Interface PCI Express x16 3.0 Memory Type GDDR5 Memory Size(MB) 2048 Memory Interface 256 bits Core Clock Speed(MHz) 1006 (Boost Clock: 1058) Memory Clock Speed(MHz) 6008 (3004x2) DVI Output 2 (Dual-link DVI-I x 1, Dual-link DVI-D x 1) HDMI-Output 1 (version 1.4a) DisplayPort 1 (version 1.2) HDCP Support Y HDMI Support Y Dual-link DVI Y Display Output (Max Resolution) 2560x1600 RAMDACs 400 DirectX Version Support 11.1 API (feature level 11_0) OpenGL Version Support 4.2 SLI Support Y 3-way SLI Y Card Dimension(mm) 270x129x38.75 mm Weight 792g

http://www.msi.com/product/vga/N680GTX-Twin-Frozr-2GD5.html#?div=Specification

لینک به دیدگاه

سلام

دسته دوم هارد 500 گیگ مدل wd caviar black wd5002aalx با 32 مگ بافر بگیرم به قیمت 175 بهتره یا یه نو معمولی وسترن ولی 64 مگ با قیمت 195 ؟!! :-@

لینک به دیدگاه

اگر کم کارکرد باشه ، گارانتی داشته باشه و کاملا هم سالم باشه ،؛ بلک بهتره ، ولی اگر مطمئن نیستی از مدت کارکردش ، گارانتیش تمومه یا کم مونده ، نو بگیر . اگر برای آرشیو میخوای فرقی نمیکنه .  ولی برای نصب سیستم عامل و نرم افزار سری بلک بهتره .

لینک به دیدگاه

اگر کم کارکرد باشه ، گارانتی داشته باشه و کاملا هم سالم باشه ،؛ بلک بهتره ، ولی اگر مطمئن نیستی از مدت کارکردش ، گارانتیش تمومه یا کم مونده ، نو بگیر . اگر برای آرشیو میخوای فرقی نمیکنه .  ولی برای نصب سیستم عامل و نرم افزار سری بلک بهتره .

ممنون آقا حامد

راستش هم برای آرشیو میخوام و هم نصب ویدوز و نرم افزار ...!

این wd black که گفتم خدمتتون مدلش اینه : wd5002aalx و کمتر از 1 ماه گارانتی داره و حدود 12 هزار ساعت کار کرده

یه گزینه دیگه هم هست با گارانتی ویستا و آک و مارکش اینه : seagate st500dm002

و دیگه انتخابی نمیمونه جز سری گرین وسترن  !

از این چند تا کدومش رو پیشنهاد میدید ؟!

لینک به دیدگاه

من سیگیت رو ترجیح میدم . البته اگر میخوای روش ویندوز نصب کنی . سری گرین کند هست برای ویندوز . 

لینک به دیدگاه

دوست خوبم،

شما میخواهید 400 الی 500 هزار تومان هزینه هارد دیسک بدهید، خوب یک عدد SSD Samsung 830 128GB بخرید به قیمت 500 هزار تومان در این تاپیک، اونوقت لپ تاپ شما میشه عین موشک شهاب 3. خیلی بهتر از اینه که هارد 1 ترابایت بخرید. چون هارد 1 ترابایت لپتاپی اغلب سرعتش خیلی پایینه. به راحتی هم پیدا نمیشه.

برای نگهداری فایل هاتون هم میتوانید هارد دیسک حال حاضر لپ تاپتون رو درون یک باکس هارد بگذارید و ازش به عنوان یک هارد اکسترنال قابل حمل که با USB به سیستم متصل میشه استفاده کنید.

سلام..

آخه 128 GB خیلی کمه. 250 یا 320 یا بیشتر نداره؟

لینک به دیدگاه

بیشتر که داره . ولی قیمتهاش هم خیلی بیشتر میشه . شما هارد رو برای اینکه فضای کمی داره میخوای عوض کنی یا اینکه خرابه ؟ اگر فضا کم داری ، بهتره هارد اکسترنال بگیری . اگر خرابه ، بهترین کار خرید SSD و هارد اکسترناله . اگر هم نمیخوای خیلی هزینه کنی ، یک هارد ظرفیت توسط مثلا 50 گیگ برای لپ تاپ بگیری و اگر فضای بیشتری خواستی یک هارد اکسترنال هم بگیر .

لینک به دیدگاه

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="Hamed" data-cid="195121" data-time="1368245561"><p>

من سیگیت رو ترجیح میدم . البته اگر میخوای روش ویندوز نصب کنی . سری گرین کند هست برای ویندوز .</p></blockquote>

ممنون ..سرعت ريد و رايتش هم خوبه ؟!! 500 گيگ ٦٤ مگ نداره ؟!

اون بلكه ارزش خريد نداره ؟!!

لینک به دیدگاه

سیگیت 500 گیگ 64 مگ نداره . بافر تو انتقال فایلهای حجیم بیشتر به کار میاد . سرعت انتقال فایلهای بزرگ رو بیشتر میکنه . اما تو فایلهای کوچک سرعت به بافر ارتباط زیادی نداره . بیشتر دور چرخش دیسک مهمه که 7200 سرعت خوبی میده . شما دور 7200 داشته باشی و بافر 16 بهتر از اینه که دور 5400 داشته باشی و بافر 64  . چون بیشتر فایلهایی که جابه جا میشن و یا خونده میشن از روی هارد حجم کمی دارن .

تست های سرعتش رو توی اینترنت بگردی پیدا میکنی . من این مدل رو ندارم . مدل 1 ترا دارم که 64 مگ هم هست . سرعتش که خیلی عالیه .

اون بلک میگی 12000 ساعت کار کرده . خیلی زیاده . 1 ماه هم بیشتر گارانتیش نمونده . ضمنا 64 مگ نیست و 32 مگ هست . من باشم این رو نمیخرم با قیمت 175 تومان . چون ریسکش بالاست .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز معادل گرافیک 560TI در سری 600 نویدیا کدام مدل هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...