رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما گفتی فول میخوای جواب بده . اگر مدل مانیتورت رو میگیفتی بهتر میتونستم بگم . این کارت روی مانیتور های سایز 23 فول اچ دی تا 2 سال دیگه فول بازیها رو اجرا میکنه . ولی کارت 1500 تومانی احتمال زیاد نمیتونه همه بازیها رو فول اجرا کنه . برای همین این کارت رو پیشنهاد دادم . اگر مانیتور کوچکتر داشته باشی با کارت ارزونتر میتونی این توقع رو داشته باشی .

من مانیتورم 20 سامسونگ هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مانیتور اگر 20 اینچه ، GIGABYTE GTX 760 OC WF 3X 2GB GDDR5 با قیمت حدود 1200 و یا ASUS GTX 770 OC DCII 2GB GDDR5 با قیمت حدود 1750 کاملا برای شما کافیه . البته همون اولی هم کاملا کار شما رو انجام میده . ولی اگر دومی رو بگیری در مقابل بازیهای خیلی سنگین احتمالی آینده هم مشکلی نداری . البته باز هم اگر تو تاپیکی که گفتم سفارش بدی و بتونی بین 2 تا 4 هفته صبر کنی میتونی با قیمت خیلی مناسبتر کارتهای خیلی خوبی بگیری . مثلا GeForce GTX 770 iChill  HerculeZ X3 Ultra 2GB با قیمت 1550 و یا GeForce GTX760 iChill HerculeZ 3000 2GB با قیمت 1090 . فقط کمی زمان میبره .

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

من يک سي پي يو intel pentium d 840 خريدم 140 هزار تومن. وقتي خواستم بخرم؛ گفتم که واسه بازي مي خوام. سي پي خودم dual core e 2180 است.اما الان بازي هيتمن 5 رو سي پي يو جديد خوب اجرا نميشه، ولي رو سي پي خودم راحتتر بود. ميخام بدونم سي پي يو 840 سي پي خوبي هست؟ سرم کلاه نرفته باشه؟ از سي پي خودم واسه بازي ضعيفتر نباشه؟ لطفا کمکم کنيد. منتظر جوابتون هستم.

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

من يک سي پي يو intel pentium d 840 خريدم 140 هزار تومن. وقتي خواستم بخرم؛ گفتم که واسه بازي مي خوام. سي پي خودم dual core e 2180 است.اما الان بازي هيتمن 5 رو سي پي يو جديد خوب اجرا نميشه، ولي رو سي پي خودم راحتتر بود. ميخام بدونم سي پي يو 840 سي پي خوبي هست؟ سرم کلاه نرفته باشه؟ از سي پي خودم واسه بازي ضعيفتر نباشه؟ لطفا کمکم کنيد. منتظر جوابتون هستم.

کلاه رفته بدجوری هم رفته ، پردازنده خود شما بهتر بوده تا 840 ، در ضمن پول برای گیمینگ خرج این سیستم کردن ، پول دور ریختنه، قیمت اون 840 ای هم که شما گرفتی پایین تر از این حرفاست، 140 خیلی زیاده

کلا اگر برای گیم می خواید پردازنده ارتقا بدید کلا باید سیستم جدید ببندید

لینک به دیدگاه

شما 2180 دوال کور رو با پنتیوم دی 840 عوض کردی؟ 140 تومان پنتیوم دی ؟ آکبند هم این قیمت نیست . اون که مسلما دست دومه . آخرش باشه 50-60 تومان . از کجا گرفتی ؟

لینک به دیدگاه

در مورد قیمت که دوستان گفتن.این یه مقایسه بین دو cpu تو گیم:

http://www.game-debate.com/cpu/index.php?pid=242&pid2=52&compare=pentium-dual-core-e2180-2-0ghz-vs-pentium-d-840-3-2ghz

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

آقا حامد این دوستمون که یکی دو روزی کارش طول میکشه.

ما میخواستیم از این کارتهای inno3d سفارش بدیم

فقط بین این 4 مدل گیر کردیم کدومش best price performance هست بی زحمت.

در مورد مدل 1گیگ و 2گیگ هم یه راهنمایی بکنید رزولیشن صفحه 1920در1080 هست.

C65B-5SDN-E5GSX GeForce GTX650 Ti Boost HerculeZ 2000 2GB = 680

C65B-5SDN-D5GSX GeForce GTX650 Ti Boost HerculeZ 2000 1GB = 630

N65B-4SDN-E5GS GeForce GTX650 Ti Boost HerculeZ 2000S 2GB = 630

N65B-4SDN-D5GS GeForce GTX650 Ti Boost HerculeZ 2000S 1GB =570

مرسی.

آقا حامد عزیز یه راهنمایی میفرمایید با پستمون تو صفحه ی قبل جا موند.

لینک به دیدگاه

آقا حامد عزیز یه راهنمایی میفرمایید با پستمون تو صفحه ی قبل جا موند.

شما اگر میخوای تو نت دنبال این کارتها بگردی ، با شماره ساخت بگرد . ممکنه مدلها اشتباه نوشته شده باشن . نه اینکه آقای حسینی اشتباه نوشته باشه . لیست رو به همین شکل دادن . شما از روی کد ساخت که اول اسم هر کارت هست سرچ کن .

دوتا کارت بالایی که C65B دارن سری iChill هستن که خنک کننده بهتری نسبت به سری معمولی دارن . به نظر من این کارت نیازی به خنک کننده خاص نداره . مگر اینکه خیلی زیاد ازش بخوای کار بکشی و در واقع 24 ساعته باهاش بازی کنی . اگر در حد نرمال ازش استفاده میکنی N65B-4SDN-E5GS GeForce GTX650 Ti Boost HerculeZ 2000S 2GB که 630 تومانه بگیر. بازیهای جدید حافظه بیشتری نیاز دارن . اگر کارت حافظه پایین داشته باشه از رم سیستم بر میداره که در این حالت کمی افت پیدا میکنه کار . اگر فکر میکنی که مدت طولانی هر روز سیستم برای بازی استفاده میشه 680 تومانی رو بردار .

لینک به دیدگاه

سلام نظرتون درباره پردازنده pentium d 840 3.2ghz چی هست؟ برای بازیهای امروز خوب هست؟

لینک به دیدگاه

سلام.

سیستمم اینه:

CPU : AMD Athlon 645 X4 3.11GHZ

PSU : Green Gp 485B

GPU : XFX 7770 GHZ Edition 1GB dual fan

mainboard : Asus M5a97 R2.0

Ram : 4GB Apacer 1333 Gold Edition

Monitor : 17 inch LG l1752s(1280*1024)75mhz

HDD : WD 2TB caviar Green 7200rpm 64mb buffer

برای اجرای روانتر بازی با حدود 200 تومن بودجه چه قطعه ای رو باید عوض کنم؟

لینک به دیدگاه

درود. تا 250 تومن چه کارت گرافیکی برای بازی پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

درود. تا 250 تومن چه کارت گرافیکی برای بازی پیشنهاد میکنید؟

اگه کارت نو بخواهید تهیه کنید بهترین گزینه gt630 2g هست!

برای کارت کارکرده 5750  گزینه مناسبی هست که باید یکم  بگردید و پیدا کنید!

لینک به دیدگاه

سلام نظرتون درباره پردازنده pentium d 840 3.2ghz چی هست؟ برای بازیهای امروز خوب هست؟

خیر . این پردازنده دیگه توانایی اجرای بازیهای روز رو نداره . حتی برای نرم افزارهای روز هم مناسب نیست . در واقع یک پردازنده از رده خارج محسوب میشه . هم مصرف بالایی داره و هم حرارت زیادی ایجاد میکنه . ضمن اینکه کارایی پایینی نسبت به پردازنده های امروزی داره . حتی ضعیفترین پنتیوم های امروز هم از این پردازنده قویتر هستن .

لینک به دیدگاه

سلام.

سیستمم اینه:

CPU : AMD Athlon 645 X4 3.11GHZ

PSU : Green Gp 485B

GPU : XFX 7770 GHZ Edition 1GB dual fan

mainboard : Asus M5a97 R2.0

Ram : 4GB Apacer 1333 Gold Edition

Monitor : 17 inch LG l1752s(1280*1024)75mhz

HDD : WD 2TB caviar Green 7200rpm 64mb buffer

برای اجرای روانتر بازی با حدود 200 تومن بودجه چه قطعه ای رو باید عوض کنم؟

بهترین تغییر برای سیستم شما تغییر پردازنده هست . یک پردازنده فنوم X6 مثل 955 یا حتی 1100 . البته یکمی ممکنه پاور اذیت کنه .

لینک به دیدگاه

بهترین تغییر برای سیستم شما تغییر پردازنده هست . یک پردازنده فنوم X6 مثل 955 یا حتی 1100 . البته یکمی ممکنه پاور اذیت کنه .

اگه 8350 بخرم چی؟

لینک به دیدگاه

شما برای خرید 8350 باید خیلی بیشتر هزینه کنی . 8350 حدود 700 تومانه . شما بتونی پردازنده خودت رو 200 هم بفروشی که بعید میدونم ، 500 باید بذاری روش . ضمن اینکه باز هم نیاز به تعویض پاور داری .

لینک به دیدگاه

شما برای خرید 8350 باید خیلی بیشتر هزینه کنی . 8350 حدود 700 تومانه . شما بتونی پردازنده خودت رو 200 هم بفروشی که بعید میدونم ، 500 باید بذاری روش . ضمن اینکه باز هم نیاز به تعویض پاور داری .

585B خوبه برای 8350؟

آیا غیر از پاور به خنک کننده هم نیازه؟

مصرفش در بالاترین حالت چند واته؟

لینک به دیدگاه

مصرف 8350 در بالاترین حد 160 واته . با توجه به مصرف کارت شما  پاور 585 وات کافیه . البته 485 وات هم کار شما رو راه میندازه . ولی ممکنه به مرور به قطعات فشار بیاره . شما 530 وات هم بگیرید کفایت میکنه .

لینک به دیدگاه

مصرف 8350 در بالاترین حد 160 واته . با توجه به مصرف کارت شما  پاور 585 وات کافیه . البته 485 وات هم کار شما رو راه میندازه . ولی ممکنه به مرور به قطعات فشار بیاره . شما 530 وات هم بگیرید کفایت میکنه .

خنک کننده ای که روش هست کافیه یا باید بازم بگیرم یه چیزی؟

لینک به دیدگاه

معمولا خنک کننده های AMD خوب نیستن . بهتره یک خنک کننده معمولی بگیری براش . البته اگر نمیخوای اورکلاک کنی .

لینک به دیدگاه

معمولا خنک کننده های AMD خوب نیستن . بهتره یک خنک کننده معمولی بگیری براش . البته اگر نمیخوای اورکلاک کنی .

اگه اصلا اور نکنم ولی بازی ها رو با تنظیمات بالا برم یا به هر نحوی بهش فشار بیارم در حالت معمولی احتیاجی به خنک کننده هست؟

(اصلا اور کلاک نمیکنم)

لینک به دیدگاه

اگر فشار نیاری بهش نه . سعی کن تهویه کیس خوب باشه . اگر احساس کردی داره داغ کار میکنه کولر بگیر براش . با نرم افزارهای کنترل دما چک کن . مثل Siv .

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید ...

دوستان من اگه بخوام یه 8350 ببندم چه مادر بوردی پیشنهاد میدین که هم ارزون باشه هم راحت کار کنه 

مرسی...

لینک به دیدگاه

MSI 970A-G43  با قیمت حدود 280 تومان هست . مادربورد خوبیه . ولی بهتر از اون ASUS M5A97 با قیمت حدود 410 و ASUS M5A97 Pro با قیمت حدود 420 هست . توصیه من یکی از این 2 مدله .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...