رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان این کارت گرافیک که تو این لینک بره فروش گذاشته شده میتونه در حد GTX 650 boost باشه؟فقط بره چند وقت..میخوام بعدش 760 بگیرم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=22173&page=2#entry240082

لینک به دیدگاه

دوستان این کارت گرافیک که تو این لینک بره فروش گذاشته شده میتونه در حد GTX 650 boost باشه؟فقط بره چند وقت..میخوام بعدش 760 بگیرم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=22173&page=2#entry24008

کارت 650 ti بوست به اندازه ای که به چشم بیاد قدرتمندترهست وتفاوتش هم کاملا محسوسه

اما اگر قصد خرید کارت موقت دارین تا بودجه دستتون بیاد و کارت 760 بخرین من خرید کارت دست 2 و همین کارت 460 رو پیشنهاد میکنم که ضرر کمی روش متحمل بشین اگر 650 بوست آکبند خریداری کنین بعد بخواین بفروشین خیلی ضرر میکنین.

دقت کنید کارت 660 رو با 580 مقایسه میکنن و 650 ti بوست کمی از 660 ضعیفتره اصلا با 460 هم قدرت نیست.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

سلام..سيستم پيشنهادي تا 1500000 براي كاربري معمولي (اينترنت ، دانلود ، فيلم و موسيقي ، گاهي بازي pes2012 ، كار با آفيس و ..)

فقط اينكه سيستم زياد قديمي نشه و بشه مدت زيادي روشن باشه

موس و كيبورد و مانيتور دارم.ميخوام توي دو الي سه ماه قطعاتشو بگيرم..به نظرتون قطعات ارزون ميشه(صبركنم؟)؟

لینک به دیدگاه

یکی جواب منو بده ، عجله دارم !

سلام دوستان

امروز دیدم سایت ، یه باندل FX8320با یه مادربوردAsus 990 گزاشته 1190000 .

اول اینکه می ارزه ؟

و بعد چه پاوری می خواد و این سیستمی که می خوام گیمینگ باشه و زود خراب نشه و نسوزه CPUش و

می خواستم بدونم دمای عادیش چقدره و نظر خودم FX6100 هست ولی می خوام ببینم دمای دوتاشون چطوریه با کیس X3Green Gaming .

چون می خوام قسطی ببندم . و بایک 7870 Asus .

یکی به من کمک می کنه ؟

لینک به دیدگاه

باندل خوبی هست اگه قصد تهیه amd دارید گزینه های خوبی هستن!

دمای سی پی یو هم بستگی به خنک کننده شما داره میتونه خوب باشه

برای پاور هم بستگی به گرافیک شما داره اگه 7870 Asus دارید تهیه می کنید پاور600گرین جواب گو هست و اگه میتونید 650oc گرین تهیه کنید

لینک به دیدگاه

مرسی. g400  حتما باید تست کنم ببینم رو دستم مناسبه یا نه؟

آخه اینجا اصلا گیرم نیومد که ببینم. خودم روی موس نظرم روی g400 بود و Microsoft SideWinder X3 Mouse

g400 موس یکم بزرگیه البته اگه انگشتان دستتون معمولی و کشیده باشه مناسب هست!

با انگشتان و دست های کوچیک و تپل یکم سخته و اذیت میکنه برای کارکردن!

شما کجا تشریف دارید؟

g400 بهتر هست

x3 microsoft یکم بزرگه و هیکل بزرگ تری داره از g400

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی جواب منو بده ، عجله دارم !

سلام دوستان

امروز دیدم سایت ، یه باندل FX8320با یه مادربوردAsus 990 گزاشته 1190000 .

اول اینکه می ارزه ؟

و بعد چه پاوری می خواد و این سیستمی که می خوام گیمینگ باشه و زود خراب نشه و نسوزه CPUش و

می خواستم بدونم دمای عادیش چقدره و نظر خودم FX6100 هست ولی می خوام ببینم دمای دوتاشون چطوریه با کیس X3Green Gaming .

چون می خوام قسطی ببندم . و بایک 7870 Asus .

یکی به من کمک می کنه ؟

طبق تجربه شخصی میگم اگر میخوای سیستم برای گیمینگ ببندی فقط اینتل ببند

شما با این بودجه میتونید 1150 آک ببندی که تو گیمینگ خیلی با این cpu  انتخابی تفاوت داره 

اینم تست با cpu 3470  که سری 1155 هست 

تو گیم که خیلی بالاتره و تو کارهای دیگه هم پابه پای 8320 امده و حتی بعضی جاها بهتر بوده 

http://www.anandtech.com/bench/product/698?vs=702

ویرایش شده توسط perans
لینک به دیدگاه

کارت 650 ti بوست به اندازه ای که به چشم بیاد قدرتمندترهست وتفاوتش هم کاملا محسوسه

اما اگر قصد خرید کارت موقت دارین تا بودجه دستتون بیاد و کارت 760 بخرین من خرید کارت دست 2 و همین کارت 460 رو پیشنهاد میکنم که ضرر کمی روش متحمل بشین اگر 650 بوست آکبند خریداری کنین بعد بخواین بفروشین خیلی ضرر میکنین.

دقت کنید کارت 660 رو با 580 مقایسه میکنن و 650 ti بوست کمی از 660 ضعیفتره اصلا با 460 هم قدرت نیست.

این 460 خوب جواب میده تو بازی ها؟ نه نسبت به 650. کلا کارت خوبیه بره این سیستم: ؟

MB: ASUS H87-Pro 1150 MB

CPU: Intel® Core™ i5-4670 Haswell Processor 

RAM: Kingston HayperX Blu 2x4GB 1600 DDR3

HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff

VGA: GTX 460

Monitor: ASUS VE208D

Case: Green FALCON 

Power:

ODD: PLEXTOR 24X SATA DVD-RW

keyboard: A4Tech G800MU Gaming Keyboard PS2

Mouse: A4Tech N-770FX Padless Mouse

Hedfhone: A4Tech HU-800 Dolby USB Gaming HeadPhone

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این 460 خوب جواب میده تو بازی ها؟ نه نسبت به 650. کلا کارت خوبیه بره این سیستم: ؟

Power:

ممنون

تمام بازیها رو فول hd  میتونید اجرا بکنید بدون مشکل 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان.

میخوام پاور از برند کولرمستر بخرم اونم از سری مدولار که میشه سری V و VS و silent pro M2 . این سه سری چه فرقی با هم دارن؟ از کدوم سری و کدوم پاور رو بخرم؟

بودجم هم 500 تومان هست حالا قیمت پاور کمتر هم بشه چه بهتر

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان.

میخوام پاور از برند کولرمستر بخرم اونم از سری مدولار که میشه سری V و VS و silent pro M2 . این سه سری چه فرقی با هم دارن؟ از کدوم سری و کدوم پاور رو بخرم؟

دوست عزیز شما که خودتون استاد هستین 

اگر به سایتشون مراجعه بکنید و مدل ها مختلف رو با هم مقایسه بکنید بهتر به نتیجه میرسید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما که خودتون استاد هستین 

اگر به سایتشون مراجعه بکنید و مدل ها مختلف رو با هم مقایسه بکنید بهتر به نتیجه میرسید 

سری VS برای گیمینگ هم پیشنهاد شده. در سری گیمینگش سری GX رو هم گفته ولی من شنیدم که سری جی ایکس سر و صدای زیادی دارن و توی کابل کشی اذیت میکنن چون کابل ها کمی کوتاه هستن برای همین کسانی که تجربه این پاور ها رو دارن خیلی خوبه که بگن چون توی خرید درست خیلی کمک میکنه. سری سایلت پرو هم خیلی خوبه اما 750 واتش 120 دلار هست که خدا میدونه دریاکامپیوتر چه قیمتی براش زده

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سری VS برای گیمینگ هم پیشنهاد شده. در سری گیمینگش سری GX رو هم گفته ولی من شنیدم که سری جی ایکس سر و صدای زیادی دارن و توی کابل کشی اذیت میکنن چون کابل ها کمی کوتاه هستن برای همین کسانی که تجربه این پاور ها رو دارن خیلی خوبه که بگن چون توی خرید درست خیلی کمک میکنه. سری سایلت پرو هم خیلی خوبه اما 750 واتش 120 دلار هست که خدا میدونه آواژنگ چه قیمتی براش زده

برای همین میگم به سایتشون مراجعه بکنید بهتره 

اینطور میبنید تاییده 80 پلاسشون چه وضعیتی داره 

طول کابلها رو بررسی بکنید 

شاخه 12 

نوع فنهایی که توشون به کار رفته 

چه ورژنی هستن 

و غیره 

اصلا چرا گرین نمیگیری سری oc  خیلی کیفیت بالایی دارن و امکانات خوبی هم دارن 

گارانتی بلند مدتی هم داره و گارانتیش هم نسبت به بقیه شرکتها بهتر هست

لینک به دیدگاه

Amir1377, on 09 Sept 2013 - 1:00 PM, said:

Power:

ممنون

تمام بازیها رو فول hd  میتونید اجرا بکنید بدون مشکل 

البته میتونیدرو این رزیوشن اجرا کنید با تتظیمات متوسط  و گاها در بازی های سنگین رو به پایینن عزیز.نباید توقع جزئیات بالا تو این رزلوشن داشته باشین ازین کارت.

به عنوان کارت موقت خوبه برای سیستمی که شما انتخاب کردین ولی بعدا بهتره برای این سیستم خوبی که انتخاب کردین همون 760 تهیه کنید.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

Amir1377, on 09 Sept 2013 - 1:00 PM, said:

البته میتونیدرو این رزیوشن اجرا کنید با تتظیمات متوسط  و گاها در بازی های سنگین رو به پایینن عزیز.نباید توقع جزئیات بالا تو این رزلوشن داشته باشین ازین کارت.

به عنوان کارت موقت خوبه برای سیستمی که شما انتخاب کردین ولی بعدا بهتره برای این سیستم خوبی که انتخاب کردین همون 760 تهیه کنید.

اخه مانیتوری که انتخاب کردم فول اچ دی نیست.گفتم شاید تا چند ماه جواب بده زیاد هم توقع ندارم از کارت.اما باز نمیدونم.بیشتر مشکل پوله.الان بودجه کافی بره 760 ندارم.بازم ممنون از راهنماییاتون

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان.

درود امیرحسین عزیزخوبی؟

سری silent pro gold رو پیشنهاد میدم البته درسته قیمتش کمی بالاست!

میتونی یه نگاهی هم به 650 enermax بندازی البته اونم بازقیمتش بالاست!

توی این رنج قیمت همون کولرمستر silent proبگیر

لینک به دیدگاه

سلام..سيستم پيشنهادي تا 1500000 براي كاربري معمولي (اينترنت ، دانلود ، فيلم و موسيقي ، گاهي بازي pes2012 ، كار با آفيس و ..)

موس و كيبورد و مانيتور دارم.ميخوام توي دو الي سه ماه قطعاتشو بگيرم..به نظرتون قطعات ارزون ميشه(صبركنم؟)؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قطعات به هیچ عنوان ارزون نمیشه

در حال حاضر هم رم افزایش 10 درصدی داشته

لینک به دیدگاه

قطعات به هیچ عنوان ارزون نمیشه

در حال حاضر هم رم افزایش 10 درصدی داشته

پس یک سیستم پیشنهاد بدین که تهیه کنم.با توجه به شرایطی که گفتم.ممنون میشم.مادربوردهای ایسوس مثلا ای ، بی ، سی یا ال ای ال ام داره چه فرقهایی با هم  دارن؟

هارد وسترن بلک 500 گیگ خوبه یا 500 سیگیت؟

بیشتر دوام قطعات برام مهمه.روی سی پی یو و مادر بورد جمعه 500 الی 600 میخوام بذارم.

ویرایش شده توسط srahas
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

cpu : intel core i3 3220

mb asus p8b75-m lx

ram : kigston hayperX blue 4 g

vga : ati 6670

hdd:wd green 500g

dvd rw : pioner

power : green gp-480a-sp

case : green pars 

لینک به دیدگاه

سلام،

میخوام یه سیستم جمع کنم حداکثر تا دو نیم یا دو هفتصد. بعضا بتونم باهاش بازی کنم (بازی‌های نسل بعد) ولی بیشتر کارم با نرم افزارهای ادوبی، اینترنت و.. ـست. برای کارت گرافیک خودم GTX 760 رو در نظر گرفتم. به نظر شما خوبه؟ میشه یه کیس تو همون قیمتی که گفتم با این کارت گرافیک جمع کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام،

میخوام یه سیستم جمع کنم حداکثر تا دو نیم یا دو هفتصد. بعضا بتونم باهاش بازی کنم (بازی‌های نسل بعد) ولی بیشتر کارم با نرم افزارهای ادوبی، اینترنت و.. ـست. برای کارت گرافیک خودم GTX 760 رو در نظر گرفتم. به نظر شما خوبه؟ میشه یه کیس تو همون قیمتی که گفتم با این کارت گرافیک جمع کرد؟

شما قصد اورکلاک یا sli(در آینده) دارین؟

بعد با این بودجه مانیتور و کیبرد و موس هم میخواین؟

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

سلام،

عزیز کارت 760 بیشتر از 1 میلیون پولشه . پاور مناسب هم براش بگیری حداقل 250 باید هزینه کنی .برای مادربورد و پردازنده مناسب و متناسب با این کارت هم حداقل 1 میلیون باید بذاری . شما با حدود 500 تومان باقیمانده باید رم ، هارد ، کیس ، درایو نوری ، مانیتور ، کیبورد ، ماوس و اسپیکر هم بگیرید که غیر ممکنه . امکانش نیست با این بودجه بشه همچین قطعاتی رو جمع کرد . شما حدود 1 میلیون دیگه نیاز داری . چون الان ارزونترین مانیتور 400 تومان قیمتشه که اصلا برای کارت گرافیک 760 مناسب نیست . مانیتور بهتر هم قیمت بالاتری داره حدود 600 برای یک مانیتور 22 اینچ. 200 تومان هارد و 250 تومان رم ، 200 تومان کیس و 50 تومان درایو نوری ، کیبورد و ماوس هم حدود 150 تومان ، 100 تومان هم اسپیکر . این قیمتهایی هم که گفتم همه حدودیه و بیشتر از این در میاد . حالا خودت تصمیم بگیر این کارت گرافیک رو جذف کنی و به تبع اون قطعات دیگه هم متناسب با کارت جدید بسته بشن و یا بودجه رو اضافه کنی .

لینک به دیدگاه

اگر اور نمیکنین و کیس خالی میخواین و کمی رو بودجتون بزارین میتونین این سیستم رو ببندین واسه 760 ولی ازین کمتر پردازنده برای گرافیک گلوگاه میسازه یا پاور کم میاره:

پردازنده i5 4430 قیمت 590

مین  h-87-m قیمت 380

دوتا kingston hyper x blue هر دو روی هم 240

کیس من نمیتونم واستون انتخاب کنم خودتون یه کیس جا دار و استلندارد با توجه به سلبقتون انتخاب کنبن. بودجه برای کیس 300 میزاریم.میانگین x5 و فالکون.

گرافیک 760 گلکسی 1020 تومن

هارد سیگیت باراکودا 1 ترا 210 تومن

درایو نوری 60 تومن

پاور حداقل 600eu گرین به قیمت 240 تومن.

حالا من تو پردازنده صرفه جویی کردم و 4430 گفتم.این یه سیستم واسه نسل هاسول هست میتونین رو نسل ایوی ببندین که بودجش مناسب تر شه ولی بازم بیشتر از بودجه شما خواهد شد.

میتونین یکی از رم هارو فعلا نگیرین و با 4 گیگ سر کنین و یه کیس ارزونتر بگیرین که همه چیز توش جاشه که حدودا 250-200 تومن بتونین از کل این کم کنین(120 تومن رم کم میشه و بگیم 100 تومن کیس کم شه مثلا x3)  که بازم به سقفتون نزدیکتر شه.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...