رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

برای گیم و زیر 300 تومن کدوم گرافیک مناسبه؟

من خودم بین این 2 مدل موندم ؟Radeon HD 5450

gt 630

GT640 رو میتونین تهیه کنین

البته ازبرند های ارزون قیمت

درانتخاب دوم GT630 MSI رو تهیه کنید!

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

GT640 رو میتونین تهیه کنین

البته ازبرند های ارزون قیمت

درانتخاب دوم GT630 MSI رو تهیه کنید!

6670 چطوره؟ و همچنین5670 ddr5 1G ati

ویرایش شده توسط amirs
لینک به دیدگاه

بسلامتی مبارک باشه

واما کیس جدید

CPU : Core i7 4770K

Main Board : ASUS MAXIMUS VI EXTREME

Ram : GSKILL TRIDENT X  (2*4) 2400 mhz

VGA : 2* GEFORCE  GTX 780 SLI 

CPU COOLING : CORSAIR H100i

Case : X9 PRADATOR V2

Power : GREEN 1000OC GREEN

HDD : Seagate Barracuda 2TB  SATA III SATA6GB/s

SSD : 128G CORSAIR GS

DVD RW : BLUERAY WRITER PIONEER

ازهرنظر عالی

فقط یه موس و پد خوب برای گیم هم نیازداره که بنده موس RAZER IMPERATOR2012 و پد RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION LARGE رو پیشنهاد میدم که درمجموع قیمت کل سیستم حدود10 تومن میشه

ماشالا :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

6670 چطوره؟نسبت به 630 برای گیم بهتره یا نه.

دوست عزیز با 300 تومن میتونید کارتهای کار کرده ی  gts450 یا 6770 تهیه بکنید 

که خیلی از این نمونه های انتخابی شما بهتر هستن 

لینک به دیدگاه

6670 چطوره؟ و همچنین5670 ddr5 1G ati

6670 نسبت به GT630قوی تر و بهتر هست!

البته اگه بتونیددست دوم تهیه کنید پیشنهاد میدم GT650تهیه کنید

البته آکبندGT650GAINWARD حدود400تومن هست که ازهمه این کارت ها قوی تر  وبهتر هست برای بازی

لینک به دیدگاه

بسلامتی مبارک باشه

واما کیس جدید

CPU : Core i7 4770K

Main Board : ASUS MAXIMUS VI EXTREME

Ram : GSKILL TRIDENT X  (2*4) 2400 mhz

VGA : 2* GEFORCE  GTX 780 SLI 

CPU COOLING : CORSAIR H100i

Case : X9 PRADATOR V2

Power : GREEN 1000OC GREEN

HDD : Seagate Barracuda 2TB  SATA III SATA6GB/s

SSD : 128G CORSAIR GS

DVD RW : BLUERAY WRITER PIONEER

ازهرنظر عالی

فقط یه موس و پد خوب برای گیم هم نیازداره که بنده موس RAZER IMPERATOR2012 و پد RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION LARGE رو پیشنهاد میدم که درمجموع قیمت کل سیستم حدود10 تومن میشه

گرامی روی رم بیشتر مانور بدیم چطوره ؟ یعنی حداقل 16 گیگ بهتر نیست ؟

قیمت گرافیک حدود چقدر میشه ؟

و اس اس دی 1 ترابایت حدود قیمت دارید ؟ چون کلا برای سیستم گیم و دانلود هست میخوام یک کیسی باشه که جیک نکنه

و یک نکته دیگه آیا ویندوز اورجینال تاثیری داره ؟ قیمت 435 ت دفتر فروش مایکروسافت

سپاس

ویرایش شده توسط m343
لینک به دیدگاه

سلام دوستان به نظرتون واسه cpu fx 6100 چه مینی بگیرم؟؟؟

MSI 990 GD65

MSI AG46

ASUS - M5A97 EVO

بهترین و بصرفه ترین MSI

990ّFXA GD80

لینک به دیدگاه

می خواستم راهنماییم کنید بی زحمت.
آیا برد و پردازنده زیر برای سیستم که جهت بازی اضافه میشه مناسبه یا نه.
http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=22319
و 800 تومن با هم ارزش داره و دیگه اینه که با این رم سازگاری داره و این گرافیک.

http://lioncomputer.ir/product/2810/Gskill%20Ares%208GB%204GBx2%202133MHz%20DDR3%20Ram/

http://lioncomputer.ir/product/2600/ASUS%20GTX%20770%20OC%20DCII%202GB%20GDDR5/

ممنون می شم جواب بدید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من می خوام رم 4 گیگ بندازم رو سیستمم، مادربردم هم چهار اسلت داره ، میخواستم ببینم یه 4 گیگ بندازم بهتره یا دو تا 2 گیگ ، اصلا اینا با هم فرقی میکنن؟

لینک به دیدگاه

اقا واسه بورد rampage iv extreme  بین این 2 سی پی یو کدومش با توجه به کارایی و قیمت بهتره ؟ 4930k . 4960k 

واسه گیم بیشتر . ایا 4960 ارزش خرید داره ؟ با توجه به تفاوت قیمت ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من می خوام رم 4 گیگ بندازم رو سیستمم، مادربردم هم چهار اسلت داره ، میخواستم ببینم یه 4 گیگ بندازم بهتره یا دو تا 2 گیگ ، اصلا اینا با هم فرقی میکنن؟

در حال حاضر چقدر رم داری و به چه شکل ؟ اگر یک 4 گیگی داری ، یک 4 گیگ مثل همون رو بذار کنارش . اگر رم رو میخوای عوض کنی ، 2 تا 2 گیگ از یک 4 گیگ بهتره . چون 2 کاناله کار میکنه و سرعت بیشتری به سیستم میده . البته کمی گرونتر میشه .

لینک به دیدگاه

اقا واسه بورد rampage iv extreme  بین این 2 سی پی یو کدومش با توجه به کارایی و قیمت بهتره ؟ 4930k . 4960k 

واسه گیم بیشتر . ایا 4960 ارزش خرید داره ؟ با توجه به تفاوت قیمت ؟

هیچ کدوم اینها برای گیم ارزش خرید ندارن . چون قیمت خیلی بالایی دارن . شما اگر مادربورد رو نداری ، برای گیم برو روی سوکت 1150 . اگر داری این مادربورد رو میتونی از پردازنده های نسل قبلش هم استفاده کنی . خیلی تفاوت ندارن .

لینک به دیدگاه

گرامی روی رم بیشتر مانور بدیم چطوره ؟ یعنی حداقل 16 گیگ بهتر نیست ؟

قیمت گرافیک حدود چقدر میشه ؟

و اس اس دی 1 ترابایت حدود قیمت دارید ؟ چون کلا برای سیستم گیم و دانلود هست میخوام یک کیسی باشه که جیک نکنه

و یک نکته دیگه آیا ویندوز اورجینال تاثیری داره ؟ قیمت 435 ت دفتر فروش مایکروسافت

سپاس

به نظر من شما 2 عدد رم 8 گیگ با فرکانس 1600 بگیری بهتره . مثلا Corsair Vengeance 2*8GB 1600Mhz  در میاد حدود 600 تومان .

قیمت 2 تا 780 بین 5200 تا 5700 در میاد . فکر نمیکنم خیلی به صرفه بشه . به نظر من یک کارت 780 کفایت میکنه . مگر اینکه از چند مانیتور به طور همزمان بخوای استفاده کنی .

SSD با حجم 512 مگ از 1.5 تا 2 میلیون تومان قیمت داره . 1 ترا بایت اگر 2 برابر قیمت نداشته باشه ، بیشتر از 1.5 برابر هست . چون خیلی کمه تو بازار . میشه گفت نایابه . شما یک SSD با حجم 128 برات کافیه . چون فقط ویندوز و برنامه ها رو روش نصب میکنی . اگر بخوای بازیها رو هم روش نصب کنی ، 256 گیگی کافیه . حدود 900 تومانه مدل 256 گیگی .

ویندوز اورجینال تنها مزیتش اینه که باگ نداره توش . ویندوز های کرک شده ممکنه باگ پیدا کنن . البته این احتمال شانسیه و ممکن هم هست که ویندوز کرک شده اصلا باگی نداشته باشه . مثل ویندوزی که خودم دارم استفاده میکنم و الان بیشتر از 1 ساله که تکون نخورده .

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان خوبم

با عرض پوزش یه راهنمایی میخواستم از شما عزیزان اول سیستم فعلیم رو مینویسم و بعد سوال و منتظر نظرات شما هستم

cpu:intel corei5 2500K   M.B:asus p8p67   ram :6GB corsair 1600 cl9

power:750 coolermaster   h.d.d:500WD green  VGA:EVGA 560TI SOC 1GB

اما میخواستم با توجه به ترکیدن بازار در بحث قیمت تنها یه تکونی به VGA بدم که برای بازی هایی که تو راه مشکلی نداشته باشم هر چند که تا الان هم مشکلی خدایی نداشتم

نظرم روی یک عدد 660TI هست یا بدم نمیاد که 2 تا 650 boost بردارم و sli کنم میخواستم یه نظری در این رابطه بدید

در ضمن من مین بوردم PCIe2 هست اما این کارتها با ورژن 3 هستن رو مین فعلیم میتونم بزارم یا اینکه به مشکل میخورم و مین رو باید عوض کرد یه مین میان رده خوب هم معرفی کنید ممنون میشم

در انتها کارت خودم و مینم رو چند میتونم رد کنم که نه سیخ بسوزه نه کباب ؟

ارادتمند شما

علی

در ضمن به هیچ وجه تا حالا over نکردم و نخواهم کرد اینه که مین رو معرفی میکنید خواستم بدونید مگه خود مین یه کاری اتوماتیک بکنه والا از من آبی گرم نمیشه

عذر زحمت

ویرایش شده توسط ali yazdi
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان خوبم

با عرض پوزش یه راهنمایی میخواستم از شما عزیزان اول سیستم فعلیم رو مینویسم و بعد سوال و منتظر نظرات شما هستم

cpu:intel corei5 2500K   M.B:asus p8p67   ram :6GB corsair 1600 cl9

power:750 coolermaster   h.d.d:500WD green  VGA:EVGA 560TI SOC 1GB

اما میخواستم با توجه به ترکیدن بازار در بحث قیمت تنها یه تکونی به VGA بدم که برای بازی هایی که تو راه مشکلی نداشته باشم هر چند که تا الان هم مشکلی خدایی نداشتم

نظرم روی یک عدد 660TI هست یا بدم نمیاد که 2 تا 650 boost بردارم و sli کنم میخواستم یه نظری در این رابطه بدید

در ضمن من مین بوردم PCIe2 هست اما این کارتها با ورژن 3 هستن رو مین فعلیم میتونم بزارم یا اینکه به مشکل میخورم و مین رو باید عوض کرد یه مین میان رده خوب هم معرفی کنید ممنون میشم

در انتها کارت خودم و مینم رو چند میتونم رد کنم که نه سیخ بسوزه نه کباب ؟

ارادتمند شما

علی

در ضمن به هیچ وجه تا حالا over نکردم و نخواهم کرد اینه که مین رو معرفی میکنید خواستم بدونید مگه خود مین یه کاری اتوماتیک بکنه والا از من آبی گرم نمیشه

عذر زحمت

سلام .

اول از همه بهتره که رم رو کمی تغییر بدی . اگر 3 تا 2 گیگ داری تبدیلش کن به 2 تا 4 گیگ . اگر یک 4 گیگ و یک 2 گیگ داری ، باز هم تبدیلش کن به 2 تا 4 گیگ . چون الان رم ها در حالت تک کاناله کار میکنن و این باعث میشه سرعت سیستم پایین بیاد .

اگر مانیتورت فول اچ دی نیست بهتره بیخیال تغییر بشی . چون تفاوت محسوسی نمیبینی . اما اگر فول اچ دی هست و یا مصر به تغییر هستی بهتره تک کارت بگیری و SLI نکنی . چون پاور سیستمت ممکنه کم بیاره روی SLI . بیشتر بازیها روی حالت تک کارته بهتر جواب میدن تا SLI . البته تک کارت قوی .

شما اگر میخوای  660ti بگیری باید حدود 950-960 تومان هزینه کنی حداقل . میتونی با 50 تا 60 تومان هزینه بیشتر کارت 760 بگیری . البته برند معروف بخوای بگیری باید کمی بیشتر هزینه کنی.  ولی در عوض کارتی که داری خیلی بهتر از 660 هست .

اگر بخوای Pci-E 3.0 استفاده کنی باید مادربورد و پردازنده رو عوض کنی . باید حداقل پردازنده سری Core i ایوی بریج داشته باشی . تفاوت کارایی ورژن 3.0 با 2.0 هم خیلی کمه و ارزش این هزینه رو نداره .

لینک به دیدگاه

بین مادر برد asus z87- plus و asus z87 a چه تفاوتی وجود داره مثلا از لحاظ کارایی و سرعت ????

لینک به دیدگاه

ایا گرافیک gtx 770 oc از پس جدیدترین بازی ها با رزولیشن بالا بر می اید مثل battle filed 4 و watch dogs ??????

لینک به دیدگاه

کسی یه واتر کولر نامبر وان سراغ نداره واسه سی پی یو . برای اور . مشخصات کامل . اگه شد قیمت و یه لینک بدین خیلی ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

بین مادر برد asus z87- plus و asus z87 a چه تفاوتی وجود داره مثلا از لحاظ کارایی و سرعت ????

تفاوت زیادی نیست

تفاوت در تعداد پورت ها  و مدارتغذیه  هست!

چیپ هردو یکی هست!

لینک به دیدگاه

ایا گرافیک gtx 770 oc از پس جدیدترین بازی ها با رزولیشن بالا بر می اید مثل battle filed 4 و watch dogs ??????

بله مشکلی نداره دررزولیشن full hd

لینک به دیدگاه

کسی یه واتر کولر نامبر وان سراغ نداره واسه سی پی یو . برای اور . مشخصات کامل . اگه شد قیمت و یه لینک بدین خیلی ممنون میشم 

سقف هزینه رو قید کنید عزیز

لینک به دیدگاه

هزینه مشکل ندارم زیاد . ولی دیگه فضایی نشه . تا 500 600 خوبه . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...