رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی،

در حال حاظر 3930 دارم یک مشتری خوب براش پیدا شده میخوام بفروشم 4930k بخرم

به نظرتون ارزش داره؟

میگن از نظر قدرت از 3960 قویتره

?????????

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

?????????

درود 

اگر برای کارهای گرافیکی میخواین چنین کاریی رو بکنین و شغلتون سه بعدی سازی و ایناست بله میصرفه که 4930k بخرین اما اگر یک گیمر هستین اصلا چنین کاری رو نکنین که همش ضرره 

لینک به دیدگاه

درود 

اگر برای کارهای گرافیکی میخواین چنین کاریی رو بکنین و شغلتون سه بعدی سازی و ایناست بله میصرفه که 4930k بخرین اما اگر یک گیمر هستین اصلا چنین کاری رو نکنین که همش ضرره 

سلام

درحال حاظر 3930k دارم چون از سیستم عامل لینوکس استفاده میکنم و از 100% قدرت تمام قطعات استفاده میشه

تو لینوکس هیچ محدودیتی وجود نداره فقط هرچی سرعت پردازش بیشتر باشه بهتره(بعضی از سیستم های مخصوص کرک کردن  8 تا gpu و دو تا cpu دارن)

حالا  4930 نسبت به 3930 ارزش خریدن داره؟؟(حدود 200 تا 250 تومن هم باید بزارم روش)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

درحال حاظر 3930k دارم چون از سیستم عامل لینوکس استفاده میکنم و از 100% قدرت تمام قطعات استفاده میشه

تو لینوکس هیچ محدودیتی وجود نداره فقط هرچی سرعت پردازش بیشتر باشه بهتره(بعضی از سیستم های مخصوص کرک کردن  8 تا gpu و دو تا cpu دارن)

حالا  4930 نسبت به 3930 ارزش خریدن داره؟؟(حدود 200 تا 250 تومن هم باید بزارم روش)

درود 

اگر میتونین صبر کنین که پردازنده ی 4960 بیاد واقعا عالیه 

لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم بدونم رم kingston hyperx 4GB 1600 تنظیمات XMP تو بایوس داره یا نه ؟

بعد اینکه از corsair xms3 بهتره یا در یه سطح اند؟

پس چرا کسی جواب این سوال رو نمیده؟

یعنی اینقدر سوال پیچیده ایه؟!

ممنون میشم جواب بدید ، میخوام یکی از این دو تا رو بخرم.

لینک به دیدگاه

کینگستون بهتره . XMS روی بعضی از مادربورد ها خطا داده . از نظر کارایی تفاوتی ندارن . ولی از نظر پایداری کینگستون بهتر نشون داده .

لینک به دیدگاه

کینگستون بهتره . XMS روی بعضی از مادربورد ها خطا داده . از نظر کارایی تفاوتی ندارن . ولی از نظر پایداری کینگستون بهتر نشون داده .

آقا حامد خیلی ممنون از راهنماییت.

لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم بدونم رم kingston hyperx 4GB 1600 تنظیمات XMP تو بایوس داره یا نه ؟

بعد اینکه از corsair xms3 بهتره یا در یه سطح اند؟

سراغ کورسایر نرو دوتا کورسارxms3 4+4 1600 بدون دستکاری و خودبخود از کار افتادن گارانتی محترم هم هماهنگ بود بنظرم گفت رم موجودی نداریم هیچ چی 115 تومان پول برگردوند دستشون درد نکنه پول یک 4 گیگ هم نمیشه :wacko:

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

سلام

درود پیشنهاد بنده تعویض یا تهیه 4930k هست با این توضیحاتی که دادید

لینک به دیدگاه

درود 

اگر میتونین صبر کنین که پردازنده ی 4960 بیاد واقعا عالیه 

پردازنده خوبیه ولی قدرت و قیمت 1000 دلاریش نسبت به 4930k ارزش نداره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز لطفا ی راهنمایی در مورد پاور مورد نیاز اینسیستم بکنید ممنون

Matherboard : Asus P8p67-LE

CPU: Intel® Core i5-3470 Processor

Graphic card: Gainward GTX 660 2 GB GDDR5

Ram:Kingston HyperX Predator 2400MHz 8GB 4GBx2

HDD:1TB Western

Power:؟

لطفا پاور انتخابی از برند گرین باشه

ویرایش شده توسط P.s
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز لطفا ی راهنمایی در مورد پاور مورد نیاز اینسیستم بکنید ممنون

Matherboard : Asus P8p67-LE

CPU: Intel® Core i5-3470 Processor

Graphic card: Gainward GTX 660 2 GB GDDR5

Ram:Kingston HyperX Predator 2400MHz 8GB 4GBx2

HDD:1TB Western

Power:؟

لطفا پاور انتخابی از برند گرین باشه

شما پاوری نیاز داری که 2 تا کابل 6 پین برای PCI-E داشته باشه . پایین ترین پاوری هم که این قابلیت رو داره GP600A-EU شرکت گرین هست . قیمتش هم حدود 225 تومانه . برای سیستم شما هم مناسبه .

لینک به دیدگاه

با سلام سعی کنید power  بالاتر از 600  بگیرین این برای سیستم شما جواب میده اما خیلی پایینه                                                                                                                                     یه لطف کن مقدار بودجه تونو بگین

لینک به دیدگاه

با سلام سعی کنید power  بالاتر از 600  بگیرین این برای سیستم شما جواب میده اما خیلی پایینه                                                                                                                                     یه لطف کن مقدار بودجه تونو بگین

دوست عزیز بودجم حدودا 300-350 ولی با این حال فکر کنم پاور 600 پاور نسبتا خوبی باشه

لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بین این چند کارت گرافیک یه رتبه بندی بکنید برای بازی و کار هایی مثل 3dmax

ATi 7770

ATi 7790

ATi 7750

GTX 650

ATi 6870

GTX 550 ti OC

بودجم برای کارت 500 هست اگر چیز بهتری سراغ دارید راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بین این چند کارت گرافیک یه رتبه بندی بکنید برای بازی و کار هایی مثل 3dmax

ATi 7770

ATi 7790

ATi 7750

GTX 650

ATi 6870

GTX 550 ti OC

ATi 7770

ATi 7790

ATi 7750

GTX 650

ATi 6870

GTX 550 ti OC

دربین این کارته 6870 از همه بهتره بعد 7790 و gtx 650  ودر کت بهترین گزینه 6870 

لینک به دیدگاه

ATi 7770

ATi 7790

ATi 7750

GTX 650

ATi 6870

GTX 550 ti OC

شما با حدود 500 تومان نمیتونی 6870 و یا 7790 آکبند تهیه کنی.اگر اینها رو میخوای دنبال دست دوم باید باشی . ضمن اینکه 6870 الان خیلی سخت تو بازار گیر میاد .   با این بودجه بهترین انتخاب شما 7770 هست . البته سری GHz بگیری بهتره . برند سافایر داره حدود 520 تومان .

لینک به دیدگاه

شما با حدود 500 تومان نمیتونی 6870 و یا 7790 آکبند تهیه کنی.اگر اینها رو میخوای دنبال دست دوم باید باشی . ضمن اینکه 6870 الان خیلی سخت تو بازار گیر میاد .   با این بودجه بهترین انتخاب شما 7770 هست . البته سری GHz بگیری بهتره . برند سافایر داره حدود 520 تومان .

بله عزیز خودم هم در جریان قیمت هستم ولی خوب اگر ببینم مثلا کارت 6870 فرق زیادی با 7770 داره خوب مشکلی نیست 6870 میگیرم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بودجم حدودا 300-350 ولی با این حال فکر کنم پاور 600 پاور نسبتا خوبی باشه

سلام شما میتونین TOPOWER FATALITY 750W Gaming PSU  

حدود 350 تومن هست بردارید  یا Enermax NAXN 650W Power Supply بردارید با قیمت 330 تومن که برای شما مناسب هستند 

البته میتونین از 600W گرین هم استفاده کنید ولی این دو گزینه نسبت به بودجتون خیلی بهتر هستند 

لینک به دیدگاه

بله عزیز خودم هم در جریان قیمت هستم ولی خوب اگر ببینم مثلا کارت 6870 فرق زیادی با 7770 داره خوب مشکلی نیست 6870 میگیرم

تو کاربردها و بازیهای مختلف بین 10 تا 50 درصد 6870 قویتره . تو این لینک میتونی مقایسه این دو کارت رو ببینی :

http://www.anandtech.com/bench/product/540?vs=536

لینک به دیدگاه

تو کاربردها و بازیهای مختلف بین 10 تا 50 درصد 6870 قویتره . تو این لینک میتونی مقایسه این دو کارت رو ببینی :

http://www.anandtech.com/bench/product/540?vs=536

خیلی ممنون فقط یه سوال دیگه  اینکه با کارت هایی مثل 7770 یا 6870 میشه بازی های نسل بعد که دارن میان رو روی تنظیمات high بازی کرد ؟

مشخصات سیستم هم اینه

ci5 3470

ram 8 gb

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من مادربردم sata 2 هست میتونم یه هارد یه ترا sata 3 بندازم روش؟

در ضمن من یه هارد 200 وخورده ای گیگی الان رو سیستمم نصبه میشه هارد دومی رو طوری نصب کرد که همزمان بتونم از هر دو استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون فقط یه سوال دیگه  اینکه با کارت هایی مثل 7770 یا 6870 میشه بازی های نسل بعد که دارن میان رو روی تنظیمات high بازی کرد ؟

مشخصات سیستم هم اینه

ci5 3470

ram 8 gb

اگر تو رزولوشن فول اچ دی بخوای این کار رو بکنی نمیشه . ولی تو رزولوشن های پایین تر مثل 1600*900 خیلی ها رو میتونی . ولی باز نه همه رو .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من مادربردم sata 2 هست میتونم یه هارد یه ترا sata 3 بندازم روش؟

در ضمن من یه هارد 200 وخورده ای گیگی الان رو سیستمم نصبه میشه هارد دومی رو طوری نصب کرد که همزمان بتونم از هر دو استفاده کنم؟

بله میشه . مشکلی نیست .

اگر پورت ساتا خالی داری میتونی . هر دو هارد در کنار هم تو ویندوز کار میکنن .

لینک به دیدگاه

سلام دوتا سوال داشتم  ،من يه اينتل corei5ببندم قويتره بنظرتون يا amd8core?هركدوم قويتروبصرفه تره يه سيستم از بنياد پيشنهاد بديد ،البته كيس ومحتوياتش فقط .ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...