رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان به نظرتون چه گرافیکی برای این سیستم تهیه کنم

main asus p8p67

cpu 3570 k

ram 2 *4 gb

power 850 green

monitor lg w2284f -hd

بودجم تا 1200 نهایت 1400 هست به نظرتون مانیتور رو لازمه عوش کنم

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

main asus p8p67

cpu 3570 k

ram 2 *4 gb

power 850 green

monitor lg w2284f -hd

بهترین انتخاب برای شما میتونه سری 760 باشه . تا 1100-1200 میتونید مدلهای خوبی تهیه کنید . اگر بودجه رو تا حدود 1500 افزایش بدید میتونید کارت 7970 و کمی بیشتر از اون 770 تهیه کنید . ولی به نظر من مناسبترین انتخاب همون 760 هست . مانیتور شما هم خوبه و مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

main asus p8p67

cpu 3570 k

ram 2 *4 gb

power 850 green

monitor lg w2284f -hd

با سلام اگه بخوای کارت اکبند بگیری بهترین گزینه کارت 7970 از برند سافایر که قیمتش 1450 اگه بتونی بودجتو افزایش بدی واگر بخوای کارت دست دو بگیری سخت گیر میاد کارت هایی مثل لgtx 670 یا 760

ویرایش شده توسط amirminaee
لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخواستم بدون مادربورد Asus P8B75-V برای سیستم تو امضام بهتره یا P8p67-LE

لینک به دیدگاه

با سلام اگه بخوای کارت اکبند بگیری بهترین گزینه کارت 7970 از برند سافایر که قیمتش 1450 اگه بتونی بودجتو افزایش بدی واگر بخوای کارت دست دو بگیری سخت گیر میاد کارت هایی مثل لgtx 670 یا 760

مرسی در مورد مانیتور هم دوستان نظر بدن که همین جواب میده یا باید فول اچ دی بگیرم؟

لینک به دیدگاه

بله میشه . مشکلی نیست .

اگر پورت ساتا خالی داری میتونی . هر دو هارد در کنار هم تو ویندوز کار میکنن .

من یه سوال دیگه هم داشتم...

روی جلد مادربرد من نوشته ساپورت رم تا 1333 مگاهرتز و همچنین تا 2400 مگاهرتز با داشتن پردازنده 22 نانو متری...میخواستم بدونم میتونم یه رم مثلا 2133 مگاهرتز ببندم که البته cpu من g630 هست...(مادربرد  و cpu ام رو بعدا هم عوض میکنم...)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخواستم بدون مادربورد Asus P8B75-V برای سیستم تو امضام بهتره یا P8p67-LE

درود

مسلما asus p8b75-v بهتر هست!

امکانات جدیدتر و به روز تر رو میتونید داشته باشید با تهیه مادربرد b75

لینک به دیدگاه

مرسی در مورد مانیتور هم دوستان نظر بدن که همین جواب میده یا باید فول اچ دی بگیرم؟

مانیتورتون که مشکلی نداره و 22 اینچ هست! رزولیشن احتمالا full hd باشه یا 1680*1050 ممکنه باشه که با این مشخصات سیستم شما فعلا نیازی به ارتقا ی مانیتور نیست (اوضاع مانیتور درایران فعلا مساعد نیست )

پیشنهاد میشه با همین مانیتور خودتون فعلا بسازید

لینک به دیدگاه

من یه سوال دیگه هم داشتم...

روی جلد مادربرد من نوشته ساپورت رم تا 1333 مگاهرتز و همچنین تا 2400 مگاهرتز با داشتن پردازنده 22 نانو متری...میخواستم بدونم میتونم یه رم مثلا 2133 مگاهرتز ببندم که البته cpu من g630 هست...(مادربرد  و cpu ام رو بعدا هم عوض میکنم...)

بله میتونید استفاده کنید اما باید ازطریق بایوس فرکانس رم رو روی 2133 ست کنیدالبته میتونید xmp رم رو هم فعال کنید!

لینک به دیدگاه

بله میتونید استفاده کنید اما باید ازطریق بایوس فرکانس رم رو روی 2133 ست کنیدالبته میتونید xmp رم رو هم فعال کنید!

دوست عزیز xmp دیگه چیه؟

لینک به دیدگاه

درمورد مانیتور بگم مشکلی نداره ولی فکر نکنم که بتونید در رزلوشن بالا 1920x1080  بتونی بازی کنی اگه بودجه داری و خیلی واست مهم رو رزلوشن اخر بازی کنی میتونی مانیتور را هم عوض کنی                ممنون

لینک به دیدگاه

بچه ها مادربورد من AM3 هست دنبال یک سی پی یو 6 هسته ای برای این مادر بورد هستم ایا در بازار پیدا میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

بچه ها مادربورد من AM3 هست دنبال یک سی پی یو 6 هسته ای برای این مادر بورد هستم ایا در بازار پیدا میشه؟؟

بله شما میتونید از amd fx 6100 استفاده کنید قیمت دقیق اطلاعی ندارم فکر کنم حدودای 600  باشه اطلاع دقیق ندارم

لینک به دیدگاه

بله شما میتونید از amd fx 6100 استفاده کنید قیمت دقیق اطلاعی ندارم فکر کنم حدودای 600  باشه اطلاع دقیق ندارم

سوکت مادربورد من AM3 هست و سوکت سی پی یو که شما گفتی AM3+

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز اینکه می گن در کنار گرافیک های AMD برای داشتن فیزیک می شه یه گرافیک NVIDIA گذاشت صحت داره؟

واقعا در کارایی تاثیر گذار هست؟

ازش داره برای فیزیک یه گرافیک NVIDIA بخرم؟

بهترین گرافیک ارزون قیمت برای این کار چی خوبه؟

متشکر53.gif
لینک به دیدگاه

بچه ها مادربورد من AM3 هست دنبال یک سی پی یو 6 هسته ای برای این مادر بورد هستم ایا در بازار پیدا میشه؟؟؟

بله ببخشید  واگر قصد خرید فوری داری میتونی x6 1090 بگیری وتحقیقی که کردم به همه مادربوردهای سوکت am3. اینم لینکه خریدش فکنم فقط دست دومش گیر بیاد http://forum.persiantools.com/t474409.html

ویرایش شده توسط alireza666
لینک به دیدگاه

ﺷﺪﻥ ﮐﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻭﺭﮊﻥ ﺩﺭﺍﯾﻮﺭ ﺩﺳﺘﮑﺎﺭﯼ ﺷﺪﺷﻮ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﮔﻪ ﻭﺍﮊﻩ GenL Physx ﺭﻭ ﮔﻮﮔﻞ ﮐﻨﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺑﺮﺳﯽ ﺿﻤﻨﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﻮﺍﻻﺗﻮ ﺑﺎ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﻨﮏ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﯿﺎﺭﯼ: http://physxinfo.com/wiki/Hybrid_PhysX

ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺍﺭﺍﺩﺕ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺟﻨﺎﺏ ﻭﺯﯾﺮﯼ ﺍﮔﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﭼﺮﺍﻍ ﺳﻨﺴﻮﺭ ﻟﻨﺘﺖ ﻫﻢ ﺭﻓﻊ ﺷﺪ ﻣﺎﺭﻭ ﺩﺭﯾﺎﺏ ﭼﻮﻥ ﻣﻨﻢ ﺑﻌﺪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﻭﻥ ﻟﻨﺖ ﻫﺎﺭﻭ ﺍﺯ ﺷﻬﺮﻭﺯ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﭼﺮﺍﻍ ﺳﻨﺴﻮﺭﻡ ﻫﻨﻮﺯﻡ ﺭﻭﺷﻨﻪ! (ﺑﻬﺖ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﺷﻦ ﻣﻮﻧﺪﻥ ﺳﻨﺴﻮﺭﺕ ﮐﻪ ﺭﻓﻊ ﺷﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ) ﺳﻼﻡ ﻣﺎﺭﻭ ﺑﻪ ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ ﺧﻮﺷﮑﻠﺘﻢ ﺑﺮﺳﻮﻥ

b]ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﯽ ﮔﻦ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﮔﺮﺍﻓﯿﮏ ﻫﺎﯼ AMD ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻓﯿﺰﯾﮏ ﻣﯽ ﺷﻪ ﯾﻪ ﮔﺮﺍﻓﯿﮏ NVIDIA ﮔﺬﺍﺷﺖ ﺻﺤﺖ ﺩﺍﺭﻩ؟

ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﺭ ﮐﺎﺭﺍﯾﯽ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﮔﺬﺍﺭ ﻫﺴﺖ؟

ﺍﺯﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﯿﺰﯾﮏ ﯾﻪ ﮔﺮﺍﻓﯿﮏ NVIDIA ﺑﺨﺮﻡ؟

ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﮔﺮﺍﻓﯿﮏ ﺍﺭﺯﻭﻥ ﻗﯿﻤﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﭼﯽ ﺧﻮﺑﻪ؟

ﻣﺘﺸﮑﺮ53.gif[/b]

[/right]

ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز از اونجایی که نیازی به بیش از 500 گیگ فضای هارد ندارم نظرتون در مورد مدل فعلی هاردم که seagate st3500413as 500gb هست چیه؟ ممنون میشم سریع جوابمو بدین

لینک به دیدگاه

هارد خوبیه . 7200 دور با 16 مگ بافر و ساتا 3 .

پس نیاز هست عوضش کنم داداش؟

لینک به دیدگاه

من بودم در صورتی که مشکلی نداشت عوض نمیکردم . مگر اینکه کاری با سیستم داشته باشم که سرعت خوندن هارد خیلی برام مهم باشه و بافرش کم باشه . معمولا تو سیستم گیم خیلی اهمیت نداره .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با 1,000,000 تومن چه پردازنده و گرافیکی رو برای بازی  پیشنهاد میکنید ؟

مادربورد H77-v le تهیه کردم.

ممنون @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با 1,000,000 تومن چه پردازنده و گرافیکی رو برای بازی  پیشنهاد میکنید ؟

مادربورد H77-v le تهیه کردم.

ممنون @};- @};- @};-

CPU: I5 3330

VGA:ASUS 650 DCU

or

cpu:I3 3220

vga: asus 650ti boost DCII----asus 7770 dual fan

ویرایش شده توسط ahmad021
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...