رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

آقا من یه رم Corsair 2x2(4GB) 1600 XMS3 دارم درحد نو اور هم نشده چند بفروشمش خوبه؟ $$$ نوش چنده؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فن سی پی یو

ZALMAN CNPS7500 AlCu LED CPU Cooler

نسبت به قیمتش چطور است?

قدرت خنک کنندگی این فن چطور است?

کیس های ترمال تیک چطور است?مدلی که دوستمان اقای atisoc0936 در صفحه قبلی معرفی کردند.نسبت به green x1 basic و raidmax super Helios از نظر کیفیت و طراحی و ارگونومیک و قابلیت خنک کنندگی و ساپورت قطعات چگونه است?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو سایت asus 1چیزهایی پیدا کردم

فقط  سوالم اینکه باتوجه به مدل cpu پدیت هم فرق میکنه ؟؟//

اخ تو توسایت برای هر مدل cpu جداگانه اپدیت گذاشته

اینم ادرس هستش

http://www.asus.com/Motherboards/Z87K/#support

شما جدیدترینش رو بگیر و نصب کن 

اونی که نوشته منظورش این هست که برایه اون سیپیو باید حد اقل این بایوس نصب شده باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم یعنی نمیشه؟

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخرین تست ها از هایبرید کراسه 6670 و 6800 بوده و از این گرافیک بالاتر رو من که پیدا نکردم جایی و بیشتر رویه همین دو تاکیید شده 

A10-6800K-results.png

اما خوب بعضی جاها در مورد هابرید Kaveri's GPU+ R7-240 

صحبت کردن که زیاد مستند نیست 

البته در کل واسه حرفه ای ها اصلا پیشنهاد نمیشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخرین تست ها از هایبرید کراسه 6670 و 6800 بوده و از این گرافیک بالاتر رو من که پیدا نکردم جایی و بیشتر رویه همین دو تاکیید شده 

A10-6800K-results.png

اما خوب بعضی جاها در مورد هابرید Kaveri's GPU+ R7-240 

صحبت کردن که زیاد مستند نیست 

البته در کل واسه حرفه ای ها اصلا پیشنهاد نمیشه 

چرا هایبریده کراس 7750 هم هست.

بله چیدمان حرفه ای نیست بلکه یک چیدمان با راندمان بالا و اقتصادی به حساب میان

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بهترین کیبورد رو تا قیمت حدودا 130 تومن ترجا بی سیم باشه صدای کلید ها موقع زدنشون نمیخوام بیاد . خودم نظرم miceosoft2000 هست .نظرتون چیه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان بهترین کیبورد رو تا قیمت حدودا 130 تومن ترجا بی سیم باشه صدای کلید ها موقع زدنشون نمیخوام بیاد . خودم نظرم miceosoft2000 هست .نظرتون چیه؟

درود 

کیبورد پایه بلند نمیخاین درست؟

لینک به دیدگاه

چیزی درحد همون کیبوردی که معرفی کردم میخوام یعنی میخوام پایینش پایه تکیه دست هم داشته باشه و خوش دست باشه جفتش دستو اذیت نکنه . کاربریم در اول گیمه و دوم تایپ هست .

راستی ست بگیرم بهتره یا جدا جدا ؟

ممنون

ویرایش شده توسط vestlaif
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا هایبریده کراس 7750 هم هست.

بله چیدمان حرفه ای نیست بلکه یک چیدمان با راندمان بالا و اقتصادی به حساب میان

حرفتون درسته 

http://www.tomshardware.com/reviews/dual-graphics-crossfire-benchmark,3583-3.html

TombRaider.png

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

موس ها با چشمی اپتیکال و بلوتراک و لیزری چه فرقی باهم میکنن ؟ کدومشون بهتر هستن ؟

کسی نیست بگه تا 130 تومن چه موس و کیبردی بگیرم ؟

ممنون از همگی

لینک به دیدگاه

مادربرد GIGABYTE G1.Sniper B5 چطور است ارزش 45 هزار بیشتر نسبت به asus tuf b85 vangard دارد یا نه؟

کلا کدام برای گیم مناسب تر است؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دادا جدا از اون دوتا یه نگاهی به لینک زیر بنداز !!!

http://lioncomputer.ir/product/3578/ASRock%20FATAL1TY%20H87%20Performance%20LGA1150/

قیمتش هم حدودا 400 تومنی بود

گشتیم نبود 

تو اسنایپر کارت صدا و کارت شبکه قدرتمندی داره که تو گیم خیلی به چشم میاد 

خصوصا آنلاین 

لینک به دیدگاه

The ASUS Vanguard B85 performs impressively for its price category! Its high-quality power system and efficient heatsinks ensure problem-free CPU overclocking whereas the numerous connectors and slots provide broad expansion opportunities. The mainboard will even suit perfectly for building a top-end gaming system with two graphics cards more

یعنی این مادربرد قدرت اورکلاک دارد یا نه؟

ویرایش شده توسط omid144
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برایه اورکلاک باید از چیپست Z87  استفاده کنید تو این سوکت ها بیشتر از 100 تا 200 مگاهرتز نمیتونید اورکلاک کنید 

تازه با انتخاب سیپیو ضریب بسته هم به مشکل میخورید برایه اورکلاک 

لینک به دیدگاه

The ASUS Vanguard B85 performs impressively for its price category! Its high-quality power system and efficient heatsinks ensure problem-free CPU overclocking whereas the numerous connectors and slots provide broad expansion opportunities. The mainboard will even suit perfectly for building a top-end gaming system with two graphics cards more

یعنی این مادربرد قدرت اورکلاک دارد یا نه؟

این بردها مخصوص کار در شرایط سخت هستند و بیشتر روی پایداری سیستم تمرکز دارند تا روی اورکلاک

رم ها در این سری حداکثر روی فرکانس 1866 کارخواهند کرد.پس زیاد برای اورکلاک مفید نیستند

لینک به دیدگاه

سلام

بلاخره خرید سیستم جدید به پایان رسید پول پرداخت شد و قطعات توست فروشگاه امروز بعد از ظهر تحویل تیپاکس شدن فقط این وسط یه شک کوچیک در مورد پاور برام مونده که می خوام از دوستان عزیز کمک بگیرم تا رفع بشه :D پاور من 680b هستش که از قبل دارم و سیستم جدید من.

cpu:4570

ram:Kingston HyperX Blu 1600MHz 4GB DDR3 *2

vga:ASUS GTX 780 DCII 3GB GDDR5

ssd:Plextor M5 Pro 128GB SATA3

dvd-rw:Pioneer DVD-RW 24X

به این لیست یه هارد 1و3 ترا هم اضافه کنید خوب دوستان فکر می کنید پاور 680Bبرای این سیستم کفایت میکنه یا نه؟ :daydreaming:

با توجه به لینک زیر مصرف سیستم شما چیزی حدود.: 550 وات هستش البته شک ندارم بیشتر از 550 میشه.

این پاور هم میدونم زیاد کار کرده دی

هم میشه گفت جواب میده هم میشه گفت نه البته کامل سیستم رو بالا میاره ولی به نظرم کمتر از 700 وات برا این سیستم یکم ریسکه حالا خود دانی

http://green.ir/%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%B1.aspx

پاورراندمان قبل نداره اینم در نظر بگیر همون طور که دوستمون گفت بالای 700 بگیر چون واقعا ریسکه من بودم حتی واسه تستم ازش استفاده نمیکردم

من توی لینک که دوست عزیز مون از سایت گرین گذاشتن مشخصات سیستمم رو زدم و خود سایت حداکثر میزان مصرفی سیستم رو 575 وات اعلام کرد و پیشنهاد خود سایت برای سیستم من پاور 600A-HP گرین بود در حالی که پاور من 680B هستش حالا ما می گیم به خاطر نو نبودنش 80 واتشم کم یعنی 600 وات توان واسش نمونده تا من ازش استفاده کنم :huh: آخه اگه بخوام پاور جدید بگیرم باید حداقل یه 750 وات بگیرم که یعنی بازم 420 تومن هزینه دیگه @-) :Praying: هیچ راهی نداره که توان پاور رو باهاش تست بگیریم برنامه ای دستگاهی یه راه حلی دوستان خرید پاور جدید در حال حاضر برام مقدور نیست(باید همون770 رو می خریدم نه 780 :-w ) :crying:

97152981569507082933.jpg

ویرایش شده توسط badgamer
لینک به دیدگاه

مادربرد GIGABYTE G1.Sniper B5 چطور است ارزش 45 هزار بیشتر نسبت به asus tuf b85 vangard دارد یا نه؟

کلا کدام برای گیم مناسب تر است؟

سلام کدام یک از دو مادربردکیفیت ساخت بهتر و طول عمر بیشتری دارد? ویرایش شده توسط omid144
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من توی لینک که دوست عزیز مون از سایت گرین گذاشتن مشخصات سیستمم رو زدم و خود سایت حداکثر میزان مصرفی سیستم رو 575 وات اعلام کرد و پیشنهاد خود سایت برای سیستم من پاور 600A-HP گرین بود در حالی که پاور من 680B هستش حالا ما می گیم به خاطر نو نبودنش 80 واتشم کم یعنی 600 وات توان واسش نمونده تا من ازش استفاده کنم :huh: آخه اگه بخوام پاور جدید بگیرم باید حداقل یه 750 وات بگیرم که یعنی بازم 420 تومن هزینه دیگه @-) :Praying: هیچ راهی نداره که توان پاور رو باهاش تست بگیریم برنامه ای دستگاهی یه راه حلی دوستان خرید پاور جدید در حال حاضر برام مقدور نیست(باید همون770 رو می خریدم نه 780 :-w ) :crying:

97152981569507082933.jpg

دوسته عزیز 

بهترین راه کار در این مواقع بررسی ولتاژ ها در زیره فشار هست 

شما یه نرم افزار تست ران کنید که به سیپیو رم و گرافیک هم زمان برن زیره فشار ببینید چقدر کاهش ولتاژ مشاهده میکنید 

خصوصا در شاخه 12 

لینک به دیدگاه

بچه ها برای گیم شما کدوم یک از این دو سی پی یو رو پیشنهاد میکنید؟  AM3 - FX-6350 - 3.9GHz - X6      Intel® Core i5-4440

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

4440

کارایی بیشتری تو گیم داره 

چون هم نسل جدید تر هست و هم قدت هسته بالایی داره 

تو خیلی از تست ها از 6350 بهتره 

اگه با 8350 قیاس میشد باز میشد نظر رو به AMD  داد ولی باز هم اینتل در گیم قدرت بالاتری داره که این به خاطره عملکرده بالاتره هسته ها هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام کدام یک از دو مادربردکیفیت ساخت بهتر و طول عمر بیشتری دارد?

هر دو مادربورد کیفیت خوبی دارند 

و نمیتوان از لحاظ کیفیتی قیاس کرد 

و همان طور که گفتم کارت صدایه مادربورد گیگابایت جدیدتر است 

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز 

بهترین راه کار در این مواقع بررسی ولتاژ ها در زیره فشار هست 

شما یه نرم افزار تست ران کنید که به سیپیو رم و گرافیک هم زمان برن زیره فشار ببینید چقدر کاهش ولتاژ مشاهده میکنید 

خصوصا در شاخه 12 

مثلا چه برنامه ای؟میشه اسم بدید و یه توضیح مختصر راجب کارکردش.ممنون میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...