رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

رضایا جان من پول کراس ندارم یهو کارت و عوض میکنم :) بعد گرافیک که گفتین کلاک و uint process از xfx کمتره فک کنم

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من الان میخوام کلا سیستمی که گفتم و ببندم الان فقط رم خریدم با هارد

خوب شما يه بودجه مشخص كن بگو چه قطعاتي هنوز نخريدي يا لازمه بخري بعد دوستان بگن چه main و cpu رو بگيرين

لینک به دیدگاه

رضایا جان من پول کراس ندارم یهو کارت و عوض میکنم :) بعد گرافیک که گفتین کلاک و uint process از xfx کمتره فک کنم

در عوض سازگاری بهتری دارن گارانتی هم عالیه! بازی battle filed 4 هم سی دی کیش داخلشه!!! که خیلی ارزش داره

لینک به دیدگاه

LGA 1150: Z87-A: 590,000 -
LGA 1150 Haswell: Core i5-4670k: 770,000 -
780,000 :Nvidia GeForce: GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 -

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

گرافیک ضعیف نیست به نسبت 280x?

چرا خيلي تفاوت داره عزيز اما بودجت اجازه نميده بخواي ٢٨٠x بگيري main و cpu خوبي نميتوني بگيري

لینک به دیدگاه

الان سی پی یو که همونه من اهل اور کلاکم نیستم اگه با رم هام مشکلی پیش نیاد همون مادربورد جواب میده دیگه؟ نه کراس فایر می خوام نه sli
دو تا اسلات رم بسه برام
PCI EX 3 باشه Usb 3 اگه مادر بورده بهتری سراغ دارین لطف مکنین راهنماییم بکنین نمیخوام پوله اضافه واسه مادربورد بدم اون پول و میزارم رو گرافیک

لینک به دیدگاه

الان سی پی یو که همونه من اهل اور کلاکم نیستم اگه با رم هام مشکلی پیش نیاد همون مادربورد جواب میده دیگه؟ نه کراس فایر می خوام نه sli

دو تا اسلات رم بسه برام

PCI EX 3 باشه Usb 3 اگه مادر بورده بهتری سراغ دارین لطف مکنین راهنماییم بکنین نمیخوام پوله اضافه واسه مادربورد بدم اون پول و میزارم رو گرافیک

مادربوردي كه انتخاب كردين اصلا مناسب 280x نيست

حداقل اين مين رو بايد بگيرين بازم نظر بقيه دوستان هم هست

LGA 1150: G1.Sniper B5: 410,000 -

لینک به دیدگاه

cooler master X6 بهتر هست یا cooler master V8؟؟

فن حدود 150 تا 250 با رنگ قرمز یا مشکی یا قرمز مشکی معرفی میکنید این 2 تا رو هم بخاطر شکل و رنگشون انتخاب کردم

برای سی پی یو 4770k یا 4790k تو کیس X9 گرین

لینک به دیدگاه

مناس

خیلی گرونه :( ASus H87m-E چطور ؟؟

اره از اين مين هم ميتونين استفاده كنين

لینک به دیدگاه

این باز میشه یه کاری کرد مرسی ممنون :)

اگه نظر بنده رو بخواین همون مادربردی رو که انتخاب کردید بگیرید پی سی ای جن 3 هست یو اس بی 3 هم هست ساتا 6گیگ هم هست مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

خسته نباشید.به نظر شما این مادربرد و سیپو تا چه فرکانس رم رو ساپوت میکنه؟

mb:asus tuf vanguard

cpu:i5 4670

1866-2000-2400؟ البته با فعال بودن xmp.برای کار max میخوام.

لینک به دیدگاه

نهايتش 1600

http://ark.intel.com/products/75048/intel-core-i5-4670k-processor-6m-cache-up-to-3_80-ghz

http://www.asus.com/Motherboards/VANGUARD_B85/

لینک به دیدگاه

يه مانيتور ايسوس تا 1 تومن دوستان پيشنهاد بدن انقدر مدلاشون زياد شده تو انتخاب گيج شدم موارد مصرف (بازى و فيلم)

يه واتر كولينگ خوب براى پردازنده FX8350 هم پيشنهاد بدين قيمت مناسب باشه زير 400 كه خيلى خوب ميشه

لینک به دیدگاه

کاملترش کنم:

Intel Core i5-4670 Haswell Processor       690

..............................................

Case                                       200

Asus B85-Plus LGA1150 B85 Main Board       360

ASUS GTX 780 OC DCII 3GB GDDR5            2140

Gskill RipjawsX 8GB 4GBx2 2400MHz DDR3     390

Western Digital Red NAS Hard Drive 2TB     455

DVD Rom                                    100

HeadSet                                    070

Green 700A-HP Power Supply Unit            320

Mouse And Keyboard                         200

ASUS VX229H 22Inch AH-APS                  775

JoyStick                                   050

ThermalRight True Spirit 120M CPU Fan      120

کم و کسری نداره ؟

عزیز سیستمی که من قبل تر گفتم دیدی ؟ یا سیستم هایی که دوستان دیگه گفتن ؟

الان این سیستم شما چند تا مورد داره :

اول کیس اون مشخص نیست . شما حتما باید کیس استاندارد بگیرید . کیسی که کارت 780 شما هم توش به راحتی جا بشه . من پیشنهادم X6 گرین بود که جدود 320 تومانه . میتونید X3 به قیمت حدود 220 تومان بگیرید . ولی امکانش هست کارت توش راحت جا نخوره و مشکل ایجاد بشه .

دوم مادربورد انتخابی شما از رم تا فرکانس 1600 پشتیبانی میکنه . پس خرید رم 2400 اشتباهه .شما میتونی رم کینگستون هایپرایکس بلو رو بگیری . هم ارزونتره و هم رم خوبیه .

سوم هارد NAS مال سیستم دسکتاپ نیست . شما هزینه اضافی زیادی بابت این هارد داری میدی . شما میتونی یک هارد 2 ترای سیگیت با قیمت حدود 280-290 تومان بگیری . کیفیت و سرعت خوبی داره .

چهارم جای SSD تو این سیستم خالیه . الان SSD یکی از اجزای مهم سیستم شده . بهتره که حتما یکی بگیری . 120 گیگی حدود 380-390 تومان میتونی تهیه کنی . کورسیر مدل Force GS هست که خوبه .

لینک به دیدگاه

من رم هارو از لیون خریدم امروز قیمت ویژه بود ولی الان میبینم نمیخوره مشکلی پیش نمیاد که اگه میاد مادربورد و عوض بکنم؟ در کل سیستم خوبی هست؟

عزیز اگر رمها رو خریدی ، نیازی نیست عوض کنی . رمها روی سیستم شما کار میکنن . ولی تو فرکانس 1600 . فقط هزینه اضافی انجام دادی .

لینک به دیدگاه

خیلی گرونه :( ASus H87m-E چطور ؟؟

عزیز اگر شما نمیخوای اورکلاک کنی ، انتخاب خودت خوب بود . پردازنده رو همون که انتخاب کردی بردار . مادربورد رو هم سری B85 بگیر . فقط یک مادربورد بهتر بردار . کمی گرونتر میشه . کارت گرافیک شما هم با بورد مشکلی نداره . اگر بخوای از فرکانس رم به طور کامل استفاده کنی باید مادربورد سری Z بگیری که هزینه زیادی میشه . بهتره همون انتخابهای خودت رو خرید کنی . فقط مادربورد رو از همون سری ، ولی کمی بهتر بگیر . پاور و کیس مناسب داری دیگه ؟ پاور حداقل 750 وات باید داشته باشی برای این کارت گرافیک .ولی بهتره که 850 وات بگیری . کیس استاندارد و دارای تهویه مناسب هم باید داشته باشی .

لینک به دیدگاه

استادان و مديران با تجربه ما رو هم از راهنماييتون دريغ نكنيد با تشكر از زحماتتون

لینک به دیدگاه

يه مانيتور ايسوس تا 1 تومن دوستان پيشنهاد بدن انقدر مدلاشون زياد شده تو انتخاب گيج شدم موارد مصرف (بازى و فيلم)

يه واتر كولينگ خوب براى پردازنده FX8350 هم پيشنهاد بدين قيمت مناسب باشه زير 400 كه خيلى خوب ميشه

ASUS VS24AH 24inch با قیمت 1075 و یا ASUS MX239H 23inch با قیمت 1099 . اولی نسبت تصویرش 16 به 10 هست و رزولوشنش 1920 در 1200 . روشنایی بیشتری داره ، تعداد پیسکل در اینچش هم کمی بیشتره .3 مدل پورت مختلف داره .دومی نرماله و 1920 در 1080 . دومی شیکتره .بلندگوی داخلی داره . تکنولوژی Tracer Free داره که برای بازی کاربرد داره و صحنه های سریع رو بدون تارشدگی نشون میده .  تفاوت دیگه ای ندارن .

ENERMAX ELC120 AiO Liquid هست که 329 تومانه . ولی کارایی خوبی نداره . ایر کولر بهتر جواب میده تو این قیمت . ENERMAX ELC240 AiO Liquid هم هست که 439 تومانه و کمی از اولی بهتره .

لینک به دیدگاه

من تو قسمت ساپورت رم که نگاه کردم(توسایت asus) حتی رم با فرکانس 2666 هم زده بود ولی جلوش نوشته بود xmp.برای 2400-2133-1866 هم همینطور.یعنی چی؟بالاخره جواب میده یا ما درست نفهمیدیم؟

اساتید لطفا یه نیم نگاهی به ما بیندازند ممنون.

لینک به دیدگاه

خسته نباشید.به نظر شما این مادربرد و سیپو تا چه فرکانس رم رو ساپوت میکنه؟mb:asus tuf vanguardcpu:i5 46701866-2000-2400؟ البته با فعال بودن xmp.برای کار max میخوام.

من تو قسمت ساپورت رم که نگاه کردم(توسایت asus) حتی رم با فرکانس 2666 هم زده بود ولی جلوش نوشته بود xmp.برای 2400-2133-1866 هم همینطور.یعنی چی؟بالاخره جواب میده یا ما درست نفهمیدیم؟

اساتید لطفا یه نیم نگاهی به ما بیندازند ممنون.

Cpu شما طبق لينكي كه از سايته intel براتون قرار دادم بيشتر از ١٦٠٠ ساپورت نميكنه حالا چه مادربورده شما 2400 ساپورت كنه چه 1866يا هر مقداري بيشتر از 1600 وقتي cpu ساپورت نميكنه فايده اي نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...