رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببین ای 5 من که خیلی از شما کم مصرف و جدیدتره اگه فن استوکش باشه داغ میکنه.

حالا ای 7 2600 جای خود دارد.ربطی هم به اور کردن نداره کلا معماری ای 7 اینجوریه پردازنده ی داغی هستش.

کولر هم حتما باس بندازی وگرنه تو عمر پردازنده تاثیر میذاره خودت هم که میگی سیستم قرار نیست خاموش بشه و کولینگ کیس شما مناسب نیست.

پس اگه نظر من برات مهمه باس یه سی پی یو کولر با حد اقل 4 هیت پایپ بخری. و 2 تا فن درست و حسابی به کیست اضافه کنی یکی جلو و یکی عقب.

وگرنه تو این تابستون کار دستت میده

ممنون که جواب دادین

خب با کیس مگنوم+ آشنایی دارین دیگه :)

فن برای قسمت جلویی و قسمت خروجیش بذارم دیگه؟ فن 12 چی معرفی میکنید؟

نفرمودین کولر چی بگیرم؟ ThermalRight True Spirit 120M خوبه؟

http://lioncomputer.ir/product/3447/ThermalRight+True+Spirit+120M+BW+CPU+FAN/#prettyPhoto

ویرایش شده توسط mysepideh
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خواهش میکنم.

حتما فن بذار.یکی جلو که هوا رو بده داخل.اگه اشتباه نکنم خود کیس یه فن معمولی داره.اون رو از عقب جدا کن بذار جلو کیس.و واسه عقب کیس هم یه فن گرین کوگار بخر البته یه 40 تومنی قیمت داره ولی ارزش ریال به ریالش رو داره.

این کولر هم که اسم بردی خیلی خوبه و واقعا نیازی به تعریف نداره.البته اگه بوجه رو برای سی پی یو فن مشخص کنی شاید بشه انتخاب های بهتری هم داشت.

ولی اینی که گفتی خوبه

شما اگر کولر خاصی مد نظرتونه بگید. البته بودجه من مطمئنا پایینتر از 200 خواهد بود مگر اینکه واقعا نیاز باشه

ویرایش شده توسط mysepideh
لینک به دیدگاه

این چطوره؟

http://lioncomputer.ir/product/3950/ENERMAX+LIQTECH+120X+AiO+Liquid+CPU+Cooler/

کاش بودجه م میرسید و دل پردازنده م رو خنک میکردم

لینک به دیدگاه

به ThermalRight True Spirit 120M میشه یه فن دیگه هم اضافه کرد انگار؟

باید یه 20% کارییش بیشتر هم بشه؟ نظرتون چیه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میگم قیمت سی پی یو من خیلی تو بحرش نبودم امروز دیدم چرا اینطور شده؟ خیلی کمیاب شده و قیمت ها بالا رفته؟ کسی در جریانه؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان نظرتون در مورد کولر ThermalRight True Spirit 120M BW CPU FAN برای پردازنده core i7 2600 و کیس مگنوم پلاس چیه؟

http://lioncomputer.ir/product/3447/ThermalRight+True+Spirit+120M+BW+CPU+FAN/

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان نظرتون در مورد کولر ThermalRight True Spirit 120M BW CPU FAN برای پردازنده core i7 2600 و کیس مگنوم پلاس چیه؟

تو این قیمت کولر خوبیه . اگر هم قصد اورکلاک پردازنده رو نداشته باشی کاملا مناسبه .

لینک به دیدگاه

تو این قیمت کولر خوبیه . اگر هم قصد اورکلاک پردازنده رو نداشته باشی کاملا مناسبه .

مرسی آقا حامد

قصد اور ندارم همونطور هم که خودت میدونی با سری k میشه اور کرد.

فقط میخوام به مدت طولانی از تمام هسته های سی پی یو استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مین p85 d3 گیگابایت

کولر آبی انرمکس 120s بیشتر جنبه زیبایی مد نظره

گرافیک گیگا بایت 770 oc wf

Cpu 4440

۱.دوستان به نظرتون رم 2x4 کینگستون fury مناسبه؟

۲.پاور حول و حوش 700 که ترجیحا فن ۱۲ داخلش رنگ نا متناسب با قطعات نباشه چی پیشنهاد میدین؟

۳.برای اجرای گیم در 720p 2 گیگ رم برای گرافیک با تمام جزییات و aa کفایت میکنه؟ برای full hd چطور؟ مدل ۴ گیگش به صرفه تره یا دو گیگ ممنون؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا رو میخوای بخری یا خریدی ؟

سلام. نه برای کسی قراره تهیه کنم

مینش فقط خریداری شده با cpu

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

سلام دوتا سیستم برای گیم تا 3.200

هر کدوم 3.200

البته یکیش با کیس x6 و یکی با x3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب مبارکه.

به نظر واتر کولر نخر درسته که خوشکله ولی گرونه و این سی پی یو انچنان داغ نیست که بخوای واتر روش بندازی.یه کولر خوشکل براش بخر که ارزونتر هم تموم میشه و برا شما همون بازده رو داره.

گرافیک که محشره.

این رم جدید های کینگستون هم که حرف نداره و البته ظاهر زیبایی هم دارن ولی به نظر من رم های زیر هم خوشکه شانه بلند و زیبا البته دو رنگ بیشتر ندارن زرد و نقره ای.خواستی یه نیگاه بنداز بهش.

http://lioncomputer.ir/product/3927/رم+آی+دیتا+ایکس+پی+جی+1600+مگاهرتز+8+گیگ+دوال/

پاور هم که همگی فن داخلشون مشکیه و سفید البته هستن شرکت هایی که مثلا فن رنگی میذارن تو پاورشون مثل ممونکس یا تاپ پاور البته توصیه به خریدشون نمی کنم.به نظرم همین 700 اچ پی گرین خوبه یا سری او سی.

2 گیگ واسه 720 محشره میتونم بگم زیادم هست.حتی واسه 1080 هم کفایت میکنه من خودم با کارت تو امضام واچ داگ رو 1080 تموم کردم اونم با چه فریم و گرافیک توپی.پس نظر من اینه همون 2 گیگش هم جواب میده در ضمن 4 گیگ 770 قیمتش خیلی نجومیه.!!!

ممنونم. بابت کولر فقط برای قشنگی هست. درسته یه ۲۰۰ تومنی هزینه اضافه هست. در مورد رم خودم مد نظرم بود ولی فکر میکردم فقط زردش هست الان سرچ کردم نقره ایش به کل کار میاد. ممنونم از راهنمایی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام یه مادربرد ارزون قیمت میخام که با گرافیگ Sapphire HD7790 OC Dual-X 1GB GDDR5 و cpu core i3 4150 مچ باشه و رم تا 8 گیگ 1600 ساپرت کنه

لینک به دیدگاه

دوستان من قصد خرید کارت گرافیک r9 290 دارم ولی نمیدونم از کدوم مارک بگیرم.

سافایر تو این کارت خوب عمل کرده و خنک کنندگی بهتر و نویز کمتری به نسبت اونیکی مدل ها داره ولی تو سایت newegg وقتی که کامنت هارو میخوندم گزارش خرابی و کارت معیوب زیاد بود متاسفانه که یکمی دلسردم کرد

ام اس ای هم که میگن بعضی وقتا تا 90 هم میره دما

ایسوس هم از هیت سینک 780 استفاده میکنه که زیاد خوب عمل نکرده

به نظرتون چی کار بکنم؟گارانتی سافایر در صورت معیوب بودن کارت اقدام به تعویض میکنه؟ 

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان

خواستم برام یه مقایسه بین دو تا کولر زیر داشته باشین( برای core i7 2600 میخوام و کیسم مگنوم+ هستش)

1- اولی از مارک دیپ کول Deepcool Ice Matrix 400 ( اگر کسی قیمت آکبندش رو داره هم برام لطف کنه و بگه)

http://lioncomputer.ir/product/265/Deepcool+Ice+Matrix+400/#prettyPhoto

2- دومی ThermalRight True Spirit 120M BW CPU FAN

لینک به دیدگاه

سلام یه مادربرد ارزون قیمت میخام که با گرافیگ Sapphire HD7790 OC Dual-X 1GB GDDR5 و cpu core i3 4150 مچ باشه و رم تا 8 گیگ 1600 ساپرت کنه

ASROCK H81MDGS با قیمت 189 و ASUS H81M-C با قیمت 199 هستن . البته هر دو باید بایوسشون آپدیت بشه .

لینک به دیدگاه

دوستان من قصد خرید کارت گرافیک r9 290 دارم ولی نمیدونم از کدوم مارک بگیرم.

سافایر تو این کارت خوب عمل کرده و خنک کنندگی بهتر و نویز کمتری به نسبت اونیکی مدل ها داره ولی تو سایت newegg وقتی که کامنت هارو میخوندم گزارش خرابی و کارت معیوب زیاد بود متاسفانه که یکمی دلسردم کرد

ام اس ای هم که میگن بعضی وقتا تا 90 هم میره دما

ایسوس هم از هیت سینک 780 استفاده میکنه که زیاد خوب عمل نکرده

به نظرتون چی کار بکنم؟گارانتی سافایر در صورت معیوب بودن کارت اقدام به تعویض میکنه؟ 

MSI R9 290 Gaming Twin Frozr IV رو بگیر . میشه گفت یکی از بهترین کولرهای گرافیک رو داره .

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان

خواستم برام یه مقایسه بین دو تا کولر زیر داشته باشین( برای core i7 2600 میخوام و کیسم مگنوم+ هستش)

1- اولی از مارک دیپ کول Deepcool Ice Matrix 400 ( اگر کسی قیمت آکبندش رو داره هم برام لطف کنه و بگه)

http://lioncomputer.ir/product/265/Deepcool+Ice+Matrix+400/#prettyPhoto

2- دومی دThermalRight True Spirit 120M BW CPU FAN

http://lioncomputer.ir/product/3447/ThermalRight+True+Spirit+120M+BW+CPU +FAN/

برای کیس شما ThermalRight True Spirit بهتره . دیپ کول کمی بزرگتره و ممکنه اذیت کنه . از نظر کارایی تفاوت خیلی کمی دارن . دیپ کول کمی فن بهتری داره که جریان هوای بیشتری میده . به خاطر تعداد پره های بیشتری که داره فنش .

لینک به دیدگاه

برای کیس شما ThermalRight True Spirit بهتره . دیپ کول کمی بزرگتره و ممکنه اذیت کنه . از نظر کارایی تفاوت خیلی کمی دارن . دیپ کول کمی فن بهتری داره که جریان هوای بیشتری میده . به خاطر تعداد پره های بیشتری که داره فنش .

راستی با توجه به اینکه پاور بالای مادر برد هستش این فن باهاش درگیری نداره؟ یعنی راحت میشه نصبش کرد.

لینک به دیدگاه

سلام بر تمام مهندسین محترم
دوستان فرق بین رم dual chanel که کمپانی یک جا گذاشته با اونی که خودت مثل هم 2تا میخری dual chanel میشه چیه؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

راستی با توجه به اینکه پاور بالای مادر برد هستش این فن باهاش درگیری نداره؟ یعنی راحت میشه نصبش کرد.

مادربورد که زیر پاور نرفته . پایینتر اومده . کولر از فضای مادربورد خارج نمیشه .

لینک به دیدگاه

سلام بر تمام مهندسین محترم

دوستان فرق بین رم dual chanel که کمپانی یک جا گذاشته با اونی که خودت مثل هم 2تا میخری dual chanel میشه چیه؟؟؟؟؟؟

فقط برای اطمینان بیشتر که 2 ماژول از یک مدل باشن اینطور بسته بندی شدن . شما اگر دوتا یک مدل بگیری فرقی نداره . ولی باید دقت کنی که دقیقا یکی باشن و تمام مشخصاتشون یکی باشه .

لینک به دیدگاه

منو فراموش کردین :wacko:

پست شما رو ندیدم . سوالتون چی بود ؟ سیستم ؟ اگر آره ، بودجه ، کاربرد و قطعات مورد نیاز رو بگید . مانیتور لوازم جانبی هم نیازه یا نه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...