رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

1 . اولا من گفتم  گرین مارک قابل اعتمادی و نگفتم که CORSAIR مارک قابل اعتمادی نیست بلکه کورسیر هم خیلی خیلی قابل اعتماد هست . 2 . شما بین این دو کدام را انتخاب میکنی 1 Corsair VS650 Power Supply  و  Green 600A-HP Power Supply Unit من بخاطر همین گفتم که گرین مورد اعتماد هست. بعد کدام ادمی  پاورهای 80+ گلد کورسیر را با  پاور های برنزی گرین مقایسه میکنه تازه هم اگه هر دو 750 باشند و هر دو گلد باز هم میگم که گرین بهتر است چون برای هر نسلی بهینه شده اند و دا رای خازن های ژاپنی اند و برای تمام افراد از گیمر تا اورکلاکر هستند. و جواب اصلی اینه که بله من GREEN GP750B-OC را به Corsair CS750M 80Plus Gold PSU  تر جیع میدهم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من جناب  BRAVO. من که نگفتم  محصولات کورسیر خوب نیستن و بی کیفیت هستند ومعرف نیستند بنده میگم مارک کورسیر خیلی هم عالی و خوب تازه من از گارانتی صحبتی کردم مگه. اتفاقا شرکت گارانتی کننده کورسیر ( تخت جمشید) خیلی هم خوب است. تو سراسر جهان همه کورسیر و اجناس خوبش را میشناسند. من کسی نیستم که بخوام شرکت کورسیر را زیر سوال ببرم . @};-  @};-  @};- 

ویرایش شده توسط BLACK SKIPPER
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من جناب  BRAVO. من که نگفتم  محصولات کورسیر خوب نیستن و بی کیفیت هستند ومعرف نیستند بنده میگم مارک کورسیر خیلی هم عالی و خوب تازه من از گارانتی صحبتی کردم مگه. اتفاقا شرکت گارانتی کننده کورسیر ( تخت جمشید) خیلی هم خوب است. تو سراسر جهان همه کورسیر و اجناس خوبش را میشناسند. من کسی نیستم که بخوام شرکت کورسیر را زیر سوال ببرم . @};-  @};-  @};- 

عزیز من چیزی نگفتم لطفا از دست من ناراحت نشین.من فقط خواستم نظر شما رو بدونم و کمکم کنید.

در واقع نظر های شما به ما کمک می کنند تا بهترین انتخاب رو داشته باشیم :)

لینک به دیدگاه

عزیز من چیزی نگفتم لطفا از دست من ناراحت نشین.من فقط خواستم نظر شما رو بدونم و کمکم کنید.

در واقع نظر های شما به ما کمک می کنند تا بهترین انتخاب رو داشته باشیم :)

خواهش میکنم این چه حرفی اخه . خیلی ببخشید یکم تند رفتار کردم @};-  @};- @};-  :x  :big hug:  خیلی خیلی ببخشید.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم این چه حرفی اخه . خیلی ببخشید یکم تند رفتار کردم @};-  @};- @};-  :x  :big hug:  خیلی خیلی ببخشید.

خواهش می کنم دوست عزیز @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

يه سيستم گيمينگ حرفه أي مي خواستم تا حدود ٦/٥ تومن مي خواستم بدونهم چي ميشه گرفت

لینک به دیدگاه

اینم سیستم گیم شما دوست عزیز

MSI H97-Gaming 3 LGA1150 H97 Mainboard

دارای گارانتی

۴۹۳,۰۰۰ تومان

Intel Core™ i5-4690 Haswell Processor

ناموجود

۶۹۹,۰۰۰ تومان

Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD

دارای گارانتی

۱۷۱,۰۰۰ تومان

Corsair Vengeance Pro 16GB 8GBx2 2133Mhz

دارای گارانتی

۶۴۹,۰۰۰ تومان

ASUS ROG Poseidon GTX 780 Platinum 3GB

دارای گارانتی

۲,۰۹۹,۰۰۰ تومان

CASE GREEN X3 GAMING

دارای گارانتی

۲۱۷,۰۰۰ تومان

Power Green GP850B-OC

دارای گارانتی

۵۰۵,۰۰۰ تومان

ASUS VS228HR LED Monitor

دارای گارانتی

۶۶۵,۰۰۰ تومان

Pioneer DVD-RW 24X

دارای گارانتی

۵۶,۰۰۰ تومان

CPU FANThermalRight True Spirit 120M BW CPU FAN

دارای گارانتی

۱۲۴,۰۰۰ تومان

خودت هم می توانی یکسری تغیرات داخلش ایجاد کنی= مثلا رم کم تر کنی و 8  گیگ بگیری یا  با سرعت کمتر و یا....  .

لینک به دیدگاه

اینم دومین سیستم گیم شما دوست عزیز. سیستم بالایی حدود 5.5 بود و بلندگو هم نداشت بخاطر همین این یکی را هم گذاشتم

Intel Core™ i7-4790K Haswell Processor

بدون گارانتی
۱,۱۰۹,۰۰۰ تومان

ASUS Maximus VII Hero LGA1150 Z97 MB

دارای گارانتی
۸۷۹,۰۰۰ تومان

Logitech Speaker S220

دارای گارانتی
۹۹,۰۰۰ تومان

Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD

دارای گارانتی

۱۷۱,۰۰۰ تومان

Corsair Vengeance Pro 16GB 8GBx2 2133Mhz

دارای گارانتی

۶۴۹,۰۰۰ تومان

ASUS ROG Poseidon GTX 780 Platinum 3GB

دارای گارانتی

۲,۰۹۹,۰۰۰ تومان

CASE GREEN X3 GAMING

دارای گارانتی

۲۱۷,۰۰۰ تومان

Power Green GP850B-OC

دارای گارانتی

۵۰۵,۰۰۰ تومان

ASUS VS228HR LED Monitor

دارای گارانتی

۶۶۵,۰۰۰ تومان

Pioneer DVD-RW 24X

دارای گارانتی

۵۶,۰۰۰ تومان

CPU FANThermalRight True Spirit 120M BW CPU FAN

دارای گارانتی

۱۲۴,۰۰۰ تومان

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میخوام بدونم بین دو کارت گرافیک asus 280x top و sapphire 280x toxic کدومو انتخاب کنم

اولی تقریبا نو و تا 9/2016 گارانتی داره و دومی 4ماه کارکرد وتا 1/2015 گارانتی داره هر دو تو همین سایت فروش میرن.

خودم سافایر رو بیشتر میخوام ولی گارنتیش خیلی کمه.اختلاف قیمیم 30 تومن هست.

تاحالا دوتا کارت گرافیک گرفتم  هردو از html خراب شدن xfx و asus بودن.به نظرتون چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از جو ابتون

من يه كيس بدون مانيتور يعني يه كيس خالي مي خواهم

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از جو ابتون

به جای مانیتور یه SSD 256GB بگیرید.
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میخوام بدونم بین دو کارت گرافیک asus 280x top و sapphire 280x toxic کدومو انتخاب کنم

اولی تقریبا نو و تا 9/2016 گارانتی داره و دومی 4ماه کارکرد وتا 1/2015 گارانتی داره هر دو تو همین سایت فروش میرن.

خودم سافایر رو بیشتر میخوام ولی گارنتیش خیلی کمه.اختلاف قیمیم 30 تومن هست.

تاحالا دوتا کارت گرافیک گرفتم  هردو از html خراب شدن xfx و asus بودن.به نظرتون چیکار کنم؟

یه نفر جواب منو بده لطفا.

لینک به دیدگاه

یه نفر جواب منو بده لطفا.

مدل ایسوس را بگیر که حداقل 2 سال گارانتی داره .  GPU Clock ایسوس فکر کنم از سافایر یک ذره بیشتره 

لینک به دیدگاه

مدل ایسوس را بگیر که حداقل 2 سال گارانتی داره .  GPU Clock ایسوس فکر کنم از سافایر یک ذره بیشتره 

GPU Clock سافایر 1150 و ایسوس 1075 توی بنچمارکها سافایر حدود 5% بهتر عمل میکنه و خنک کنندشم بهتره

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از جو ابتون

بجای اون مانیتور  یک  http://lioncomputer.ir/product/1990/AData+XPG+SX900+256GB+SATAIII+SSD/  و یا این  ssd را بگیر http://lioncomputer.ir/product/3858/+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+%D8%AF%DB%8C+%DA%98%DB%8C%D9%84+%D8%B2%D9%86%DB%8C%D8%AB+%D8%A7%D8%B3+3+240+%DA%AF%DB%8C%DA%AF+%D8%B3%D8%A7%D8%AA%D8%A7+3/#prettyPhoto

لینک به دیدگاه

جناب Syedalawi  این هم یک سایت که اگه خواستید ssd بخرید در ان مقایسه اش کنید http://ssdboss.com/

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

Green GP650B-OC

سلام 

این پاور ها تفاوتشون چیه و چرا اولی گرون تره؟ ممنون

http://lioncomputer.ir/product/1398/Green+GP650B-OC/

http://lioncomputer.ir/product/4156/Green+GP650A-ZS+80Plus+Bronze+PSU/

http://lioncomputer.ir/product/3538/Green+600A-HP+Power+Supply+Unit/

@};-  @};-  :x  :x

اولی چون سری oc یا اورکلاک هست و 80 پلاس سیلور هست . دومی  سری zs هست که داردای قیمت خوبه هست و 80 پلاس بورونز هست. سومی چون سری hp هست واز سری zs بهتر است و 80 پلاس بورونز است . پاور ها انواع مختلفی دارند که گران ترین انها 80پلاس گلد هست.

لینک به دیدگاه

اولی چون سری oc یا اورکلاک هست و 80 پلاس سیلور هست . دومی  سری zs هست که داردای قیمت خوبه هست و 80 پلاس بورونز هست. سومی چون سری hp هست واز سری zs بهتر است و 80 پلاس بورونز است . پاور ها انواع مختلفی دارند که گران ترین انها 80پلاس گلد هست.

دوست عزیز Platinum از gold راندمان بهتری داره .

همچنین 80 Plus Titanium از 80 Plus Platinum راندمان بالاتری داره.

لینک به دیدگاه

GPU Clock سافایر 1150 و ایسوس 1075 توی بنچمارکها سافایر حدود 5% بهتر عمل میکنه و خنک کنندشم بهتره

اگه شما نگران گارنتی نیستید حتما سافایر را بگیرید .  سا فایر فقط اخه تا چند ماهه دیگه گارانتی داره.  اون 5% زیاد چشم گیر نیست ولی اگه گارانتی برایتان مهم نیست سافایر از ایسوس بهتره .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز Platinum از gold راندمان بهتری داره .

همچنین 80 Plus Titanium از 80 Plus Platinum راندمان بالاتری داره.

دوست عزیز و گرامی من . من فقط گفتم که گران ترین پاور ها , پاورهای gold هستند و در مورد راندمان صحبتی نکردم . اگه هم اشتباهی هم دارم شما به بزرگی خودتان ببخشید @};-  @};- @};-  :x  :x  

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 660 برا فول اچ دی هم کم میاره چه برسه به رزلوشن اون ال جی که 2560 هستش.

کم کم باس گرافیکت 3 گیگ باشه و جی پی یوش از 660 خیلی قوی تر.

دیگه خود دانی

دوست عزیز

660 برای فول اچ دی بالای 100 درصد کار میده. عکسش رو دوستمون تو سایت گذاشته بودن. تو خود سایت ال جی یه ریویو هست که طرف 660 داره !

شما تست کردید؟

الان بگیرم کار نمیدهه تا بعد گرافیک رو عوض کنم ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اگه اس اس دي نخواهم چي ميتونه بگيرم

میتونی یه کیس خفن تر بگیری یا هارد ظرفیت بالاتر یا وموس و کیبرد و اینجور چیزای خفن.ولی بقیه قطعات رو کاری نداشته باش از اون ها خفن تر پیشنهاد نمیشه.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...