رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام،

من چند روز پیش همینجا با کمک دوستان به این نتیجه رسیدم که سیستم زیر رو با قیمت 2 ملیونو خورده ای برا گیم انتخاب کنم.

Intel Core i5 4690

Gigabyte GA-H81M-S2PV

Kingston HyperX Fury 4GB DDR3 1600MHz CL10

Corsair VS550

Gigabyte GTX 760 OC WF 3X 2GB

فردا پس فردا میخوام برم بگیرم ولی امروز به یه پیشنهادی بر خوردم که یکم وسوسه کننده بود خواستم راهنماییم کنید که اولا می ارزه و ثانیا اگر فقطاین قطعه رو بخوام جایگزین کنم با بقیه انتخاب های قبلیم جواب میده یا نه?

پیشنهاد 1 گرافیک giga gtx 770 دست دو هست که 2.5 سال هم گارانتی داره و کم مصرف شده  که حدود 100 بیشتر از 760 نو برام آب میخوره.

لینکش اینه:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=35363

ممنون میشم اگر زودتر راهنماییم کنید

سلام بسیار عالیه اما باید حداقل پاور Green 600HP رو بگیرید رم هم 4 گیگ واسه بازی کمه

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام عزیزم . 

اگر مانیتوری برای گیم میخاین یکی از بهترین مانیتورها با قیمت شما ASUS Vg248QE هست با زمان پاسخگویی 1MS و 144 هرتز بسیار عالی هست. 

پشنهاد میکنم همین مانیتور رو برارید و یک مانیتور اختصاصی گیم هست و ساخته شده برای گیم خیلی مانیتور خوبی هست اما برای وب گردی و ... زیاد مناسب نیست و بعد از چند ساعت چشم ادمو درد میاره . 

اما چون شما برای کنسول میخاین بنده همین متانیتور رو پیشنهاد میدم خدمتتون . 

خیلی ممنون از پاسختون :) میخواستم بدونم response 1ms و 5ms خیلی تفاوت ایجاد میکنن تو گیم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون از پاسختون :) میخواستم بدونم response 1ms و 5ms خیلی تفاوت ایجاد میکنن تو گیم؟

خواهش میکنم . زیاد نه بیشتر تو بازی هایی که سرعتی هستن مثل PES یا ماشین بازی ها میشه کمی احساس کرد ولی در کل تاثیر زیادی ندارن اما با این بودجه بهترین انتخاب همین مانیتوره . 

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم . زیاد نه بیشتر تو بازی هایی که سرعتی هستن مثل PES یا ماشین بازی ها میشه کمی احساس کرد ولی در کل تاثیر زیادی ندارن اما با این بودجه بهترین انتخاب همین مانیتوره . 

خیلی خیلی ممنون. ببخشید من این همه سوال میپرسم. میشه یه مانیتور هم تا بودجه حدودی 800-850 پیشنهاد بدین؟ که اون 400 تومن رو واسه خرید 970 صرف کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خیلی ممنون. ببخشید من این همه سوال میپرسم. میشه یه مانیتور هم تا بودجه حدودی 800-850 پیشنهاد بدین؟ که اون 400 تومن رو واسه خرید 970 صرف کنم

خواهش میکنم بفرمایید یکی از بهترین مانیتورهای گیمینگ که زمان پاسخگویی 1MS رو داره و واقعا یکی از بهترینها توی این رنچ قیمت هست . 

ASUS VN247H LED 24inch

لینک به دیدگاه

سلام

بالاترين گرافيكي كه براي پاور 600-eu گرين ميشه انتخاب كرد چيه؟ در ضمن مادر بورد h81 plus

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بالاترين گرافيكي كه براي پاور 600-eu گرين ميشه انتخاب كرد چيه؟ در ضمن مادر بورد h81 plus

سلام . 

بودجتون رو مشخص کنید دوست گلم ولی اگر بودجه نامحدود باشه گرافیک 970 و 980 رو میشه پیشنهاد داد . 

لینک به دیدگاه

ممنون.بودجه نهايتا 500 در حال حاضر فقط ميخواستم ببينم چقد اين پاور ساپورت ميكنه كه كم نباشه

يه سوال ديگه براي سيستمي كه در طول روز زياد روشن ميمونه پاور قوي تري لازمه؟بيشتر تماشاي فيلم

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون.بودجه نهايتا 500 در حال حاضر فقط ميخواستم ببينم چقد اين پاور ساپورت ميكنه كه كم نباشه

يه سوال ديگه براي سيستمي كه در طول روز زياد روشن ميمونه پاور قوي تري لازمه؟بيشتر تماشاي فيلم

Zotac GTX 750Ti

Sent from my Sony Xperia TX

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر کردم عزیزم تا 1700 الی 2400 بودجه دارید :D

بله اگر میخاین بدونین گرافیکهای HIGE END هم با همین پاور کفایت میکنن . 

نه نیازی نیست . 

پ.ن : اخه عرض کردین بالاترین گرافیک من فکر کردم گرافیک های HIGE END مثل 970 یا 970 . 

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

نه ندارم :(

فقط ميخواستم بدونم بازم ممنون.

راجب به ssd ميشه بعدا به سيستم اضافه كرد؟ و اينكه ميشه رو ssd دانلود انجام داد يا نه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راجب به ssd ميشه بعدا به سيستم اضافه كرد؟ و اينكه ميشه رو ssd دانلود انجام داد يا نه؟

خواهش میکنم .  

بله چرا نشه . بله میشه . 

لینک به دیدگاه

مرسي.محبت ميكنيد يه نظري بدين بگين كارايي كدوم يك از سيستم هاي زير بهتره

سيستم 1

cpu:corei3 4160

main:h97 plus

ram:4gb

سيستم 2

main:h81plus

ram:8gb

سيستم بيشتر براي كاراي معمولي و متداوله وبگردي تماشاي فيلم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسي.محبت ميكنيد يه نظري بدين بگين كارايي كدوم يك از سيستم هاي زير بهتره

سيستم 1

ram:4gb

سيستم 2

main:h81plus

ram:8gb

سيستم بيشتر براي كاراي معمولي و متداوله وبگردي تماشاي فيلم

این دو سیستم رو باید با همدیگه ترکیب کنید مادربرد H97 جدید تر از مادربرد H81 هست و من سیستم زیر رو بهتون پیشنهاد میکنمم . 

Ram 8GB 1600

لینک به دیدگاه

ممنون.ولي هرينش ميزنه بالا. اخر نفهميدم چقد كارايي بين h81 , h87, h97  فرق داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون.ولي هرينش ميزنه بالا. اخر نفهميدم چقد كارايي بين h81 , h87, h97  فرق داره

خب اینا زیاد تفاوت محسوسی تو کارایی ندارند مثلا یکی از تفاوتاش اینه که شاید یه مادربرد h81 حداکثر تا 16 گیگ رم ساپورت کنه اما H97 تا 32 گیگ رم ساپورت کنه . 

اما تفاوت اصلی اینها بروز بودنشه که خب H97 جدیدترین و بروزترین از بقیه است . 

به هر حال اگر کمبود بودجه دارید چون یه سیستم میخاین برای فیلم و وبگردی و کارای روزمره زیاد تفاوتی نداره . 

ولی در کل 8 گیگ رم بردارید و سی پی یو همان که خودتون گفتید و مادربرد هم هر کدام با بودجتون همخوانی داره فرق زیادی احساس نخواهید کرد .

لینک به دیدگاه

اها الان گرفتم چي شد احسان جان يه دنيا ممنون داداش. اين سايت مثل بقيه سايت ها دكمه تشكر نداره

لینک به دیدگاه

بلی

میشه انجام داد اما عمر ssd کم میشه،بهتره دانلود روی هارد انجام بشه.این تاپیک رو بخون همه مطالبی که میخای توشه.بند 8 در مورد سوال شماست.

لینک به دیدگاه

ممنون.

از بين اين دوتا كدومو پيشنهاد ميدين؟

Kingston V300 60Gb Silicon Power 60Gb V30 SATA III
لینک به دیدگاه

سلام،

من چند روز پیش همینجا با کمک دوستان به این نتیجه رسیدم که سیستم زیر رو با قیمت 2 ملیونو خورده ای برا گیم انتخاب کنم.

Intel Core i5 4690Gigabyte GA-H81M-S2PVKingston HyperX Fury 4GB DDR3 1600MHz CL10Corsair VS550Gigabyte GTX 760 OC WF 3X 2GB

فردا پس فردا میخوام برم بگیرم ولی امروز به یه پیشنهادی بر خوردم که یکم وسوسه کننده بود خواستم راهنماییم کنید که اولا می ارزه و ثانیا اگر فقطاین قطعه رو بخوام جایگزین کنم با بقیه انتخاب های قبلیم جواب میده یا نه?

پیشنهاد 1 گرافیک giga gtx 770 دست دو هست که 2.5 سال هم گارانتی داره و کم مصرف شده  که حدود 100 بیشتر از 760 نو برام آب میخوره.

لینکش اینه:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=35363

ممنون میشم اگر زودتر راهنماییم کنید

فک کنم اگه برا گیم میخوای بورد رو gigabyte h97gaming3 بردار 450تومن یه پاور crosier vs 650 که 230تومن است یه i3 4160 که 365تومن هست یه کارت خوب هم که به انتخاب خودت هارد هم ssd بردار.
لینک به دیدگاه

با عرض سلام

من میخوام gtx 750 ti بخرم با این قیمت دسته دو بهتر پیدا میشه که از dirextx 12 پشتیبانی کنه؟

من میتونم پردازش فیزیکس رو روی دوش کارت gt 220 قدیمیم بندازم؟ برای این کار قدرت کافی داره؟ اگه یه کارت amd بخرم چی؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

من میخوام gtx 750 ti بخرم با این قیمت دسته دو بهتر پیدا میشه که از dirextx 12 پشتیبانی کنه؟

من میتونم پردازش فیزیکس رو روی دوش کارت gt 220 قدیمیم بندازم؟ برای این کار قدرت کافی داره؟ اگه یه کارت amd بخرم چی؟

جواب بدین لطفا
لینک به دیدگاه

با عرض سلام

تو این رنج همین کارت خوبه . مگر اینکه AMD 260X بگیری . در این صورت نمیتونی از فیزیکس استفاده کنی . کارت 220 رو هم نمیتونی بذاری .تا جایی که من میدونم فقط یک سری از مادربوردها بودن که میشد کارت انویدیا رو روشون با AMD استفاده کرد . همه مادربوردها این قابلیت رو ندارن .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.
مشخصات سیستم بنده تو امضام هست.
میخام بدونم که تعویض کولر تونیک با H60 کورسیر کار درستیه؟ الان هیچ مشکلی با دما و کولر فعلی ندارم صرفا میخام خنک کننده ابی رو هم تست کنم. دردسر داره؟ به غیر از خود کولر که حدود 300 قیمتش هست باید چیز دیگه ای هم باید باهاش خریداری بشه؟
بعدش اینکه رادیاتش باید جای فن پشت کیس نصب بشه؟ نمیشه بزارمش رو سقف؟

بسیار تشکر.

ویرایش شده توسط ali1369subwoofer@yahoo.com
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...