رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

h97 سری گیمینگ بهتره یا z87 k ?

مرسی

H97 از سیپیو های نسل بعد اینتل که چند وقت دیگه میاد پشتیبانی میکنه ولی z87 نه 

اگر از رم باس بالاتر از 1600 نمیخاین استفاده کنید همون H97 بگیرید 

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام ميخواستم بدونم دوستاني كه از اين سه مين استفاده كردند چه نظري دارند و اينكه قطعات سخت افزاري در هر 3 اينها يكي هست منظورم خازنها و هيت سينك و از اين قبيل و آيا با توجه به فرق قيمتي كه با هم دارند واقعا مهمه كه كدام رو انتخاب كنيم..چون من ديگه نمي خوام هزينه اضافي واسه مين بكنم به نظرتون كدوم را بگيرم و چرا؟واينه هر 3 اينها داراي كانكتور Thunderbolt هستند؟چون من توضيحات اينكه خازن هاي خوب  و ميني كه در رابطه با رطوبت محافظه رو فقط در مورد گرانترين بين اين سه مدل يعني مدل Professional ديدم و ميخواستم بدونم بقيه هم خوب هستند يا نه؟

ASRock FATAL1TY Z97 Killer LGA1150 Z97 MB

ASRock FATAL1TY Z97X Killer LGA1150 Z97 MB

براي سي پي يو 4790 چه فن سي پي يويي بگيرم كه خوب باشه هم خنك كنندگي و هم بي صدابودن واسم مهمه؟

.......................................................................................................................................

SSD هم ميخوام يكي از اينهارو بگيرم هم از لحاظ سرعت و هم كيفيت واسم مهمه؟

Samsung 850 EVO 250GB SATA3 SSD

Crucial M550 256GB SATA3 SSD

واينكه پاور مناسب براي اين سيستم چه واتي رو در نظر بگيرم ضما اينكه من دو تا هارد 2 ترابايت وسترون اينترنال و يك هارد 2 اكسترنال هم هميشه به سيستمم وصل است......................

رم هايي كه تايمينگ پايين دارند نيز 2 تا 8 ميخوام تهيه كنم..وچون ميخوام اينهارو خوردخورد بخرم واسم كيفيت مهمه..با تشكر

با سلام ميخواستم بدونم دوستاني كه از اين سه مين استفاده كردند چه نظري دارند و اينكه قطعات سخت افزاري در هر 3 اينها يكي هست منظورم خازنها و هيت سينك و از اين قبيل و آيا با توجه به فرق قيمتي كه با هم دارند واقعا مهمه كه كدام رو انتخاب كنيم..چون من ديگه نمي خوام هزينه اضافي واسه مين بكنم به نظرتون كدوم را بگيرم و چرا؟واينه هر 3 اينها داراي كانكتور Thunderbolt هستند؟چون من توضيحات اينكه خازن هاي خوب  و ميني كه در رابطه با رطوبت محافظه رو فقط در مورد گرانترين بين اين سه مدل يعني مدل Professional ديدم و ميخواستم بدونم بقيه هم خوب هستند يا نه؟

براي سي پي يو 4790 چه فن سي پي يويي بگيرم كه خوب باشه هم خنك كنندگي و هم بي صدابودن واسم مهمه؟

.......................................................................................................................................

واينكه پاور مناسب براي اين سيستم چه واتي رو در نظر بگيرم ضما اينكه من دو تا هارد 2 ترابايت وسترون اينترنال و يك هارد 2 اكسترنال هم هميشه به سيستمم وصل است......................

رم هايي كه تايمينگ پايين دارند نيز 2 تا 8 ميخوام تهيه كنم..وچون ميخوام اينهارو خوردخورد بخرم واسم كيفيت مهمه..با تشكر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راجب مینها من استفاده نکردم 

اما راجب پاور بقیه مشخصات سیستم لطف میفرمایید :کارت گرافیک ، و بودجه واسه کولر و ...

ssd سامسونگ حرف نداره

راجب رم هم بهترنش الان تو بازار ایران gskill trident cl10 2400

بخوای cl9 بگیری یا باید دست دوم پیدا کنی یا از خارج تهیه کنیhttp://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=42755

لینک به دیدگاه

اینجا هم که نوشته Asus DRAM O.C. Profile adds Intel XMP configurations

بعدشم تو کل بایوس مادربرد کلمه ی XMP رو من ندیدم.

این عکسا هم که واسه تنظیمات رم هست ولی ربطی  به پروفایل XMP نداشت.

البته شایدم از بی سوادی من  باشه  ولی من چیزی پیدا نکردم. :) 

لینک به دیدگاه

راجب مینها من استفاده نکردم 

اما راجب پاور بقیه مشخصات سیستم لطف میفرمایید :کارت گرافیک ، و بودجه واسه کولر و ...

ssd سامسونگ حرف نداره

راجب رم هم بهترنش الان تو بازار ایران gskill trident cl10 2400

بخوای cl9 بگیری یا باید دست دوم پیدا کنی یا از خارج تهیه کنیhttp://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=42755

بودجه مهم نيست چون دارم تيكه تيكه اجناس رو ميخرم و اينكه گرافيك 270x 2Gb ...حالا چيكار كنم...مادربردي از شركت گيگا بيا ايسوس كا هم چين مشخصاتي داشته باشه و تاندربولت هم ثاپورت كنه ميتونيد بهم معرفي كنيد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ...

من قصد خرید هارد 2 ترا سیگیت رو داشتم تو نت سرچ میکردم دیدم ظاهرا هاردهای سیگیت خیلی خرابی داره الان موندم بخرم یا نه ..دوستان اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید ممنون میشم...

هاردهای فعلی من 500 گیگ وسترن و 250 مکستور هست که جفتشون 5400 هست

ویرایش شده توسط cris67
لینک به دیدگاه

سلام دوستان یک دوستی سیستم زمان بوق :eek:  رو اورده برام گفته که برام ارتقا بده تا 300 هزار تومن فعلا می خواد تا سال دیگه با این بسازه تا بتونه سیستم جدید بگیره ^_^  این مشخصاتش

مادر بورد: post-17107-0-92199200-1431253139_thumb.png

سی پی یو : پنتیوم 4 65 نانو متری *dry#

رم : 512 دی دی ار *dry#

گرافیک : ریمارک fx5500 agp *dry#  *dry#

می خوام بدونم میشه براش سیستمش رو ارتقا بدم  تا بتونه با هاش سر کنه همین یه سال رو ^_^  ^_^

ممنون دوستان :)  :)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان قصد خرید این قطعات  رو دارم.دوست داشتم نظرتون رو بدونم.

main:GIGABYTE H97-D3H LGA1150 H97

cpu:Intel Core i3-4150 Haswell LGA1150

Ram:AData XPG V2 8GB 4GBx2 1600Mhz CL9 DDR3

hard:WD Purple 1TB 64MB Buffer HDD

VGA:MSI R7 250X 2GB GDDR5

Power:Corsair VS550 Power Supply

TY

لینک به دیدگاه

دوستان یه هدست ارزون  با کیفیت خوب و صدای 7.1 کاناله چی پیشنهاد میدید ؟

ارزانترین و بهترین Logitech G430 7.1 در جهان.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یک دوستی سیستم زمان بوق :eek:  رو اورده برام گفته که برام ارتقا بده تا 300 هزار تومن فعلا می خواد تا سال دیگه با این بسازه تا بتونه سیستم جدید بگیره ^_^  این مشخصاتش

مادر بورد: attachicon.gifCapture.PNG

سی پی یو : پنتیوم 4 65 نانو متری *dry#

رم : 512 دی دی ار *dry#

گرافیک : ریمارک fx5500 agp *dry#  *dry#

می خوام بدونم میشه براش سیستمش رو ارتقا بدم  تا بتونه با هاش سر کنه همین یه سال رو ^_^  ^_^

ممنون دوستان :)  :)

نهایت بتونی 2 تا رم یک گیگ بندازی روش

لینک به دیدگاه

دوستان تفاوت مدل رفرنس و غير رفرنس چيه ؟

الان كدوم مدل zotac رفرنسه ؟

الان http://lioncomputer.ir/product/4684/Zotac+GTX+970+OC+4GB+GDDR5/#prettyPhoto

اين رفرنسه يا نه ؟

لینک به دیدگاه

این لینک بردش رفرنسه ولی کولر خیر.

.

تفاوت مدل رفرنس با غیرش میتونه تو کولر بهتر مدار تغذیه قوی تر فرکانس بالاتر باشه.

من اين مدل رو تو سايت zotac ديدم ولي

پسوند oc نداشت ، تفاوتي دارن ؟ من بخوام تهيه كنم اسم اصلي اين مدل چيه ؟

از اين مدل بالاتر تو سايت موجود نيست

قيمتي ازش دارين ؟

ویرایش شده توسط iali47
لینک به دیدگاه

یه مادربرد معرفی کنید که روش نصب بشه

مادربردهای با ساکت lga 2011-3

http://lioncomputer.ir/category/73/Motherboard/#/filter101_%D8%A8%D9%84%D9%87/filter598_LGA2011-3/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مادربرد معرفی کنید که روش نصب بشه

مادربورد های سوکت X99 

http://lioncomputer.ir/category/73/Motherboard/#/filter598_LGA2011-3/sort_by_amount_without/

لینک به دیدگاه

سلام ارتقاء سی پی یو از 4130 به 4770 رو مادربورد asus h81 mc نصب ویندوز مجدد میخواد؟

لینک به دیدگاه

سلام ارتقاء سی پی یو از 4130 به 4770 رو مادربورد asus h81 mc نصب ویندوز مجدد میخواد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رو سیستم 775 که من ارتقا دادم نیاز نبود

لینک به دیدگاه

داداش پس با راهنمایی های شما ایشالا تا اخر هفته بعد سیستمو میبندم.فقط سی پی یو نیاز به کولر داره برا گیم و فتوشاپ؟

گرافیک ها چطور؟

حداقل پاور 750 وات ... چون دو تا 970 داری

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوستان کیس میخوام ببندم با بودجه 3/5 ممنون میشم راهنمایی کنید :) 

سلام بر شما

کیس گیمینگ :

cpu : i5 4460 580t

min: asrock z97 anniversary 390t

ram: gskill 2*4gb 2400 cl10 275t

vga: zotac gtx 970 amp 1450t

hdd: seagate 1tb 170t

ssd: samsung 850 evo 120gb 340t

power: Crosair VS650 230t

case: green x2 170

ویرایش شده توسط Oblivion
لینک به دیدگاه

ممنون عزیز اما مین برد بهتری بخوام ببندم چی میتونم بزارم مثله گیگابایت ؟....البته اگه اس اس دی نزارم و گرافیک تا 1 و200 خوبه 

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز اما مین برد بهتری بخوام ببندم چی میتونم بزارم مثله گیگابایت ؟....البته اگه اس اس دی نزارم و گرافیک تا 1 و200 خوبه 

مین خوبه مشکلی نداره

کسی گزارشی مبنی بر مشکل داشتن یا بد بودن نداده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...