رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خواهش می کنم ممنون از حسن نظرتون

من الان یه پاور 580 گرین دارم + کیس پرنس 6 گرین + دی وی دی رایتر که نمی دونم می شه از اینا استفاده کرد که بودجه بقیه قطعات بیشتر شه یا نه

یه کیس کامل می خوام و به نظرم تا جاییکه ممکنه قطعات اصلی رو خوب بردارم برای کارهای سه بعدی و رندر و سایر قطعات مثل اس اس دی یا مثلا رم رو بعدا ارتقا بدم البته رم در هر حال حداقال 16 گیگ نیاز دارم (حتی به این موضوع هم فکر می کنم که اگه باز کمبود بودجه بود  گرافیک رو هم فعلا در حد 200-300 بردارم تا بعد یدونه 970 بگیرم)

ممنون از شما

درود دوباره بر شما،

به نظرم پلاتفرم x99 رو بیخیال شوید. 500 تومان بالاتر یک ست آپ خوب میشه بست. تقریبا همچین سیستم رندرینگی رو برای یکی از مشتریان ام بستم... فقط اینکه چون نتونستم کیس اتون رو پیدا کنم مطمئن نیستم کولر در کیس جا شود. البته برای کیس هم آپشن هایی هست... پاور هم کاملا جوابگو هستش نگران نباشید.

در خدمت شما هستم...

ویرایش شده توسط rezalastbb
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دوباره بر شما،

به نظرم پلاتفرم x99 رو بیخیال شوید. 500 تومان بالاتر یک ست آپ خوب میشه بست. تقریبا همچین سیستم رندرینگی رو برای یکی از مشتریان ام بستم... فقط اینکه چون نتونستم کیس اتون رو پیدا کنم مطمئن نیستم کولر در کیس جا شود. البته برای کیس هم آپشن هایی هست... پاور هم کاملا جوابگو هستش نگران نباشید.

در خدمت شما هستم...

سپاس از وقتی که گذاشتین

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان مزایا و معایب مادربردهای X99 Gigabyte نسبت X99 Asus چیه ؟

منظورم تکنلوژی های استفاده شده، بازده و امکانات هست

لطفا توضیح کامل بدید اساتید

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

من تصمیم به خرید کیس دارم

فاکتورهای مهم برای من پشتیبانی از هارد SSD و فاکتور دوم شیشه ای بودن در کیس هستش، بودجه من برای خرید کیس نهایتا 300هزار تومنه

ممنون میشم دوستان کیس هایی که بااین ویژگیهاو داشتن استانداردهای لازمه برای یک کیس خوبرو به من معرفی کنن

درضمن کیس فعلی بنده وایپر گرین هستش

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

فاکتورهای مهم برای من پشتیبانی از هارد SSD و فاکتور دوم شیشه ای بودن در کیس هستش، بودجه من برای خرید کیس نهایتا 300هزار تومنه

ممنون میشم دوستان کیس هایی که بااین ویژگیهاو داشتن استانداردهای لازمه برای یک کیس خوبرو به من معرفی کنن

باتشکر

از وایپر گرین مگه بهترم هست تو این رنج قیمت
لینک به دیدگاه

از وایپر گرین مگه بهترم هست تو این رنج قیمت

من که زیاد راضی نیستم ازین مدل

چون بعد چند وقت پینهای اتصالی شیشه به در کیس شل شدن و موقعه ای که سیستم روشنه لق میزنه و صدا داره

دوستان ممنون میشم چنتا گزینه خوب بهم معرفی کنید

نظرتونم راجع به کیسهای Aerocool ممنون میشم بدونم

لینک به دیدگاه

من که زیاد راضی نیستم ازین مدل

چون بعد چند وقت پینهای اتصالی شیشه به در کیس شل شدن و موقعه ای که سیستم روشنه لق میزنه و صدا داره

دوستان ممنون میشم چنتا گزینه خوب بهم معرفی کنید

نظرتونم راجع به کیسهای Aerocool ممنون میشم بدونم

منم میخواستم وایپر بگیرم

به گفته دوستان صدای فن بزرگ روی سقف زیاد و با لرزش هست

شیشه کنار لق و بست نا مرغوب

به نظرم تو این رنج بهترین انتخاب بازم با وایپر نسبت به اماکانات

مگر اینکه بری بالای ۴۰۰

Aerocool کیس های شیک مجلسی و جم جوری داره

بیشتر بحث صلیقه هست

یه مدل انتخاب کنید با توجه به معیاراتون درمورد بحث کنید

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

منم میخواستم وایپر بگیرم

به گفته دوستان صدای فن بزرگ روی سقف زیاد و با لرزش هست

شیشه کنار لق و بست نا مرغوب

به نظرم تو این رنج بهترین انتخاب بازم با وایپر نسبت به اماکانات

مگر اینکه بری بالای ۴۰۰

Aerocool کیس های شیک مجلسی و جم جوری داره

بیشتر بحث صلیقه هست

یه مدل انتخاب کنید با توجه به معیاراتون درمورد بحث کنید

مدل مدنظرم BattleHawk White

تردیدم فقط داشتن مشکلاتی مثل وایپر گرین هستش

چون اصلیترین دلیلم واسه تعویض کیسم همونطور که اشاره کردید صدای فن بالا و لق زدنهای شیشه در کیس هستش

ممنون میشم دوستان نظرشونو راجع به این مدل و برند عرض کنن

لینک به دیدگاه

مدل مدنظرم BattleHawk White

تردیدم فقط داشتن مشکلاتی مثل وایپر گرین هستش

چون اصلیترین دلیلم واسه تعویض کیسم همونطور که اشاره کردید صدای فن بالا و لق زدنهای شیشه در کیس هستش

ممنون میشم دوستان نظرشونو راجع به این مدل و برند عرض کنن

ظاهرش که هیچی

اما چندتا نکته:

تهویه کیس کمی ضعیفتر از مال خودت هست بدون شک

رو خودش ۲ فن داره که باید بقیرو خودت بخری حداقل باید ۶۰ تومن فقط پول فن بدی براش

فن کف کیس نصب نمیشه

فن کنار اسلات هارد نصب نمیشه از داخل

شیشه روی در سیاه و کوچیک و نمای داخل کبس معلوم نیست

در کل کیس خودت سر تره

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

باتشکر

Cooler Master Haf 912 | Side Panel Window: 330,000
Xigmatek Assassin Black Gaming | Side Panel Window: 330,000
 Aero Cool Aero-1000 White: 330,000
 Aero Cool BattleHawk White: 260,000
لینک به دیدگاه

سپاس از وقتی که گذاشتین

خیلی ممنون

خواهش می کنم دوست عزیز  :)

لینک به دیدگاه

دوستان امروز میخوام کیسی تو رنج قیمت 150 بدم که خوب باشه و کارت بزرگی مثل gtx 970 توش جا بشه ممنون میشم جوابمو بدین

لینک به دیدگاه

دوستان امروز میخوام کیسی تو رنج قیمت 150 بدم که خوب باشه و کارت بزرگی مثل gtx 970 توش جا بشه ممنون میشم جوابمو بدین

Green X1 Basic Gaming

DeepCool TESSERACT BF

Green X Plus Eagle

لینک به دیدگاه

درود

تو رنج ۱۵۰ همه آشغال هستن مخصوصا گرین

اگر میخوای پشیمون نشی ۲۰ تومن بذار روش

Deepcool kendomen بگیر

لینک به دیدگاه

Cooler Master Haf 912 | Side Panel Window: 330,000

Xigmatek Assassin Black Gaming | Side Panel Window: 330,000

Aero Cool Aero-1000 White: 330,000

Aero Cool BattleHawk White: 260,000

این کیس های که نوشتی همه از لحاظ امکانات از کیس خودش که وایپر هست پایینتر هست
لینک به دیدگاه

درود

تو رنج ۱۵۰ همه آشغال هستن مخصوصا گرین

اگر میخوای پشیمون نشی ۲۰ تومن بذار روش

Deepcool kendomen

ممنون همین الان دیدکاهتون رو دیدم رفتم دیدمش همین الان از لیون سفارش میدم

لینک به دیدگاه

دوستان مزایا و معایب مادربردهای X99 Gigabyte نسبت X99 Asus چیه ؟

منظورم تکنلوژی های استفاده شده، بازده و امکانات هست

لطفا توضیح کامل بدید اساتید

دوستان بار چهارمه میپرسم ولی کسی جواب منو نمیده ! برا انتخاب برند مادربرد کدوم برند بهتره ؟ دلیل و منطقتونم لطفا توضیح بدید!

لینک به دیدگاه

خوب کیس Deepcool kendomen رو دیدم خیلی قشنگ بود و سفارش دادم از لیون.

چون من ماهیانه دارم قطعات میخرم از همین امروز شروع کردم قطعات بخرم اونم از لیون چون واقعا قیمتاش و کیفیتاش عالین . خوب امروز کیس رو سفارش دادم. حالا قطعه بعدی مادر برد هست دوستان یک مادربرد گیمینگ از قیمت 300 الی 350 معرفی بکنن در ضمن میخوام از رم ddr4 هم پشتیبانی بکنه چون واقعا بودجه ندارم برا همین ماهیانه قطعه بخرم ممنون میشم

میخوام سیستمی ببندم که به روز باشه ودر عین حال صرفه جویی در هزینه بکنم ممنون اگر میشه یک سیستم واسم هم معرفی بکنین یعنی کاربرد خوب یا عالی در عین حال در هزینه صرفه جویی . مثلا بازی ها رو روی hight و ریزولیشن 1440 یا ریزولیشن فول اچ دی با فریم 40 یا 35 بده خوبه ممنون.

لینک به دیدگاه

دوستان بار چهارمه میپرسم ولی کسی جواب منو نمیده ! برا انتخاب برند مادربرد کدوم برند بهتره ؟ دلیل و منطقتونم لطفا توضیح بدید!

والا من دقیقا سطح اطلاعاتیم متوسطه عرض کنم خدممتون که با تحقیقاتی که انجام دادم مادربرد های msi و Asus مخصوص اورکلاک هستند یعنی قدرت سخت افزار رو چند برابر میکنه که واسه من و شما خیلی فایده نداره پس مادر برد گیگا خیلی به صرفه هست هم قیمت خوب به صرفه و هم کیفیتاش خوبه. میتونین تحقیق کنین ولی این تحقیقی که انجام دادم مال یک سال پی در پی .

الان من کامنت دادم که یک مادربرد با قیمت 300 الی 350 معرفی بکنن که بخرمش چون وقت گیره فرصت پیدا کردن ندارم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این کیس های که نوشتی همه از لحاظ امکانات از کیس خودش که وایپر هست پایینتر هست

دوستان با این وجود من چه کیسی بخرم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

والا من دقیقا سطح اطلاعاتیم متوسطه عرض کنم خدممتون که با تحقیقاتی که انجام دادم مادربرد های msi و Asus مخصوص اورکلاک هستند یعنی قدرت سخت افزار رو چند برابر میکنه که واسه من و شما خیلی فایده نداره پس مادر برد گیگا خیلی به صرفه هست هم قیمت خوب به صرفه و هم کیفیتاش خوبه. میتونین تحقیق کنین ولی این تحقیقی که انجام دادم مال یک سال پی در پی .

الان من کامنت دادم که یک مادربرد با قیمت 300 الی 350 معرفی بکنن که بخرمش چون وقت گیره فرصت پیدا کردن ندارم.

موفق باشید

http://lioncomputer.ir/product/4043/ASUS+B85-Pro+Gamer+LGA1150+B85+Mainboard/#prettyPhoto

http://lioncomputer.ir/product/4216/ASUS+H97M-E+LGA1150+H97+Mainboard/#prettyPhoto

http://lioncomputer.ir/product/6529/GA-P85-Gaming+3+-+%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D9%BE%DB%8C+85+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+3/

http://lioncomputer.ir/product/5079/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9+%D8%B2%D8%AF97+%D8%A2%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C/

لینک به دیدگاه

دوستان با این وجود من چه کیسی بخرم؟؟؟؟

سلام

Scorpio V کیس خوبیه

من دارمش

فقظ لیون موجود نداره

لینک به دیدگاه

سلام

Scorpio V کیس خوبیه

من دارمش

فقظ لیون موجود نداره

ممنون از راهنماییتون

دوستان گزینه بهتر دیگه ای نیست؟ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال داشتم در حال حاضر با وجود مادربرد های جدید با سوکت 1151 و پشتیبانی از رم های DDR4 ایا ارزش داره که مادربرد ها با سوکت 1150 یا 1151 با پشتیبانی از رم های DDR3 خرید ؟

سوال دومم این بود که من کلا میخوام یک سیستم گیمینگ ارزان تهیه کنم بعد این سوالم این بود ایا این مادربرد ارزش خرید داره ؟ASUS Z170-K LGA1151 Z170 Mainboard اینم لینکش http://lioncomputer.ir/product/5888/ASUS+Z170-K+LGA1151+Z170+Mainboard/

چون حقیقتا بودجه بنده برا مادر برد در این حده ایا مناسبه ؟ اخه رم 8 گیگ ddr4 فقط یک مدل تو لیون هست اونم 240 تومن قیمتشه با فرکانس 2666 ولی اکثر مادر بردهای گیمینگ نسل جدید ddr4 فقط تا فرکانس هزار هشتصد

خورده ای ساپورت میکنن که این فرکانس رم 2666 رو ساپورت نمیکنه در نهایت این مادربرد رو پیدا میکنم که هم نسل جدید هم فرکانس رم بالای 2000 داره یعنی سه هزار خورده ای فرکانسشه که مشکلی پیش نمیاره. ممن.ن میشم راهنماییم کنین

اینم لیستی از سیستم گیمینگ من که میخوام تهیه کنم ببینین خوبه چون هزینه بنده در این حده.

پاور GREEN GP550A-UK 80Plus Gold PSU

ASUS 24X DVD-RW Internal Drive

Zotac GTX 960 2GB GDDR5

Green Speaker GS330-R

Corsair Vengeance LPX 8GB 8GBx1 2666MHz CL14 DDR4 Ram

Intel® Core™ i5-6400 Skylake Processor

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD

ASUS Z170-K LGA1151 Z170 Mainboard

لینک به دیدگاه

سلام بر عزیزان انجمن
سقف بودجه بین 600 تا 800 هستش
اول میخواستم کیس دست دوم بگیرم که چیز خوبی پیدا نکردم. محل سکونت شهر کوچیکه و چند جا رفتم اکثرا گفتن کسی کیس خوبی داشته باشه نمیفروشه اینجا سیتم های فروش ضعیفن.
یکی هم آشنا بود گفت کلا نو ببندی بهتره.
حالا کاربرد این کیس آفیس یوزه. وبگردی، ورد، پی دی اف، فیلم کم حجم بلوری دیدن. دنبال گیمینگ نیستم. البته ترجیح میدم مادربورد مناسب باشه که تصمیم به ارتقا داشتم دستم توی گردو نمونه.
یکی از این مغازه ها گفت این مشخصات رو نو میتونم برات 890 ببندم
مادربرد H81 SP2 Giga با گارانتی آوازنگ-----پردازنده 3240 -3.1GHz-3M------رم 4 گیگ 1600-----1 ترابایت هارد-----رایتر دی وی دی ایسوز----با پاور معمولی
چون داشتم کلی میگشتم ریزتر فعلا نپرسیدم. مثلا نمیدونم مارک پردازنده چیه(یع مدت زیادی هست توی باغ سیستم نیستم تشخیص ندادم از روی عدد که چیه)--طبیعتا میدونم رمش هم معمولیه--هاردش هم وسترنه یه احتمال 95 درصد
کلا پیشنهاد شما چیه؟ کانفیگ؟ حرکت؟
مانیتور و ... دارم. فقط کیس-نظر عزیزان چیه؟؟؟
*
دوستان توی انجمن های همسایه اینو پیشنهاد دادن

CPU : G3240 

MAIN : GIGABYTE H81M-S2PT
RAM : 4GB GEIL 1600 C11
HDD : SEAGATE 7200.14 1TB 
DVDRW : LITEON 24X
POWER : CORSAIR VS450 و اگر اونجا نبود GREEN 430A-EU 
CASE : GREEN ORAMAN
*
چند تا سوال برام پیش اومد
هارد سی گیت بهتره یا وسترن بلو؟؟؟ کدوم عملکرد بهتری داره و مهم تر خرابیش کمتره؟؟؟
رم 4GB GEIL 1600 C11 حدود 75 تومنه؟ درسته؟؟؟ فرق سری دراگون با پریستین یه همچین چیزی بود چیه؟؟؟؟(سری های این مارک چه فرقی دارند؟؟؟؟)
کلا توی رم مارک های خوب کدومان؟ فرقشون چیه؟؟؟ مثلا همین مارک  GEIL مدل 4 گیگ ازش دیدم ddr3 1600 هم قیمت برندها دیگه 8گیگ ddr3 1600 بود. جریانشون جیه؟؟؟
در زمینه پاور گرین 380a-eu جواب نمیده برام؟؟؟ یا قویتر بعدا بیشتر به دردم میخوره؟؟؟کلا اگه قویتر برام بهتره 480 بردارم؟؟؟؟
پاور بین گرین و CORSAIR کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟
*
سری های مادربورد h81 گیگا فرقشون چیه؟ تو سایت خودش که یه سری پورت کم و زیاد داشتند
بهتر نیست H81M-S2PH بردارم یا H81M-HD3??? آیا مدل H81M-Gaming 3 اصلا تو ایران هست، تفاوتش با بقیه چیه؟
ببخشید زیاد شد
بسیار بسیار ممنونم
ویرایش شده توسط viking_vp3
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...