رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مرسي مرسي.اقاي حسيني

اكر تا 550.000 بدم براي كيم جه سيستمي بيشنهاد ميدين؟يادمه اقاي حسيني خيلي به asus.p5qتاكيد داشتن الان ديكه اين مادر برد از رده خارجه كه كسي بيشنهاد نميده؟خيلي كلي و تخصصي توضيح دادين.اكر جزيي تر توضيح ميدادين منم بيشتر متوجه فرقشون ميشدم.مرسي بازم

P41tاز رم هاي ddr3سابرت ميكنه البته اونطوري كه رو باكتش ديدم.

.كل بوجه550.000براي main.cpu.ram.power.vga

1.مشخصات .cpu.main,vgaمورد بشنهاد با بوجه جديد و اكر امكانش هست با برنامه هاي gpu-z &cpu-z نشون بدين.مرسي

2.قيمت قطعات رو هم اكر بنويسين ممنون ميشم.

3.براي نصب و حمل قطعات اكر برم ساري جقدر هزينه بايد برداخت بشه؟2سال بيش فكر كنم 5تومن براي حمل و نقل بود .

بازم ميكم تاكيد اصليم vgaهستش.مرسي.

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوست عزیز کدوم قطعه ای که گفتم خوب نبود؟ I%20Do%20not%20Know.gifبازم از راهنایی که کردی ممنون:-?

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون آقا سعید به احتمال 99% بعد تمام شدن امتحاناتم میام تهران حتما مزاحمتون میشم . حالا این سیستمی که گفتید قیمتش چقدر میشه ؟ :-?

لینک به دیدگاه

نگاه کن یه سری برنامه هستن مثلا همین 3D MAX میتونن از N هسته توی پردازهاشون با راندمان 100% استفاده کنند. پس یه 6هسته ای 50% از یه 4 هسته ای قوی تره. 4GB رمی که برا این سیسستم انتخاب کردی دقیقا لبه مرزه که می تونه تو آینده نچندان دور برات مشکل ساز شه یکی از دوستان که X58 داره میگه بعضی از مواقع رم نزدیک ماکسیمم هم میرسه.

در صمن این سیستمی که میخوای جم کنی اصلا قیافه نداره.

لینک به دیدگاه

مرسي مرسي.اقاي حسيني

اكر تا 550.000 بدم براي كيم جه سيستمي بيشنهاد ميدين؟يادمه اقاي حسيني خيلي به asus.p5qتاكيد داشتن الان ديكه اين مادر برد از رده خارجه كه كسي بيشنهاد نميده؟خيلي كلي و تخصصي توضيح دادين.اكر جزيي تر توضيح ميدادين منم بيشتر متوجه فرقشون ميشدم.مرسي بازم

P41tاز رم هاي ddr3سابرت ميكنه البته اونطوري كه رو باكتش ديدم.

.كل بوجه550.000براي main.cpu.ram.power.vga

1.مشخصات .cpu.main,vgaمورد بشنهاد با بوجه جديد و اكر امكانش هست با برنامه هاي gpu-z &cpu-z نشون بدين.مرسي

3.براي نصب و حمل قطعات اكر برم ساري جقدر هزينه بايد برداخت بشه؟2سال بيش فكر كنم 5تومن براي حمل و نقل بود .

AMD PHENOM II X4 955 160

ASROCK 770 EXTREME 3 98

ELEXIR 4GB DDR 3 1333 CL9 50

POWER COLOR 5770 1GB GDDR5 180

POWER TONB 500W 58

این شد 546

ولی اگه برا خودم می خواستم بگیرم:

AMD PHENOM II X2 555 BE (UNLOCK TO B55) 100

ASROCK 770 ICAFE 79

ELEXIR 4GB DDR3 1333 CL9 50

EVGA 460GTX 1GB 239

POWE TONB 600W 80

که میشه 548@};-

لینک به دیدگاه

منظورت از قیافه چیه ؟ اگه 6gb رم با فرکانس 1600 ببندم چطور؟ من تا حا لاچند تا بازی ساختم حتی در حین کار از چند تا نرم افزار انیمیشن سازی هم زمان استفاده کردم و تمام حافظه رمم اشغال شد (2gb ddr2 ) فکر نکنم با رم 4gb با فرکانس 1600 دیگه مشکلی پیش بیاد چون سرعتش خیلی خیلی بالا ، یعنی میاد؟:-?

لینک به دیدگاه

نگاه کن گیگ یه مساله ست فرکانس یه مساله دیگه.

زمانی که یه نرم افزار نیاز به 6گیگ داره حالا تو هی بیا بهش بگو این 1600 مگه میفهمه.

اگه 6 گیگ بندازی از dual در میاد باید یا 4 باشه یا 8.

منم گفتم که 4گیگ لب مرزه یعنی شاید الان مشکلی نداشته باشه ولی 3-4 ماه دیگه که نرم افزارای جدید تر بیان حالا هی بیا دنبال کرسیر 1600 بگرد.

لینک به دیدگاه

مرسي دوست عزيز.

سيستمي كه بيشنهاد دادين بر بايه amd هست كه من اصلا باهاش حال نميكنم.فكر كنم كلا nvidiaبا intelبيشتر هماهنكه. مشخصات اين vgaرو اكر با gpuzنشون ميدادين خيلي خوب ميشد البته 450 gts

اقاي حسيني منتظا جواباي كامل شما هستم.ممنون

لینک به دیدگاه

آقا تسلیم ، حتما همین کار می کنم خیلی ممنون . حالا تو چه سیستمی بهم پیشنهاد می کنی با قیمت بگی ممنون می شم موفق باشیPeace%20Sign.gif

سیستمی که می گی amd باشه

لینک به دیدگاه

آقا تسلیم ، حتما همین کار می کنم خیلی ممنون . حالا تو چه سیستمی بهم پیشنهاد می کنی با قیمت بگی ممنون می شم موفق باشیPeace%20Sign.gif

سیستمی که می گی amd باشه

صفحه قبل گفته بودم:

ASROCK 770EXTREME 3 98

AMD PHENOM II X6 1090T 280

ELEXIR 8GB DDR3 1333 CL 9 100

EVGA 450 GTS 1GB 155

H.D.D 2XWD BLUE 500 16MB(RAID0) 82

O.D.D 25

CASE GREENZEST PLUS+2X 12 CM FAN LED BLUE 45

POWER TONB 500W REAL + LED BLUE 58

اینا میشن 843 بدون مانیتور و ...

لینک به دیدگاه

صفحه قبل گفته بودم:

ASROCK 770EXTREME 3 98

AMD PHENOM II X6 1090T 280

ELEXIR 8GB DDR3 1333 CL 9 100

EVGA 450 GTS 1GB 155

H.D.D 2XWD BLUE 500 16MB(RAID0) 82

O.D.D 25

CASE GREENZEST PLUS+2X 12 CM FAN LED BLUE 45

POWER TONB 500W REAL + LED BLUE 58

اینا میشن 843 بدون مانیتور و ...

درود

نظر بنده این هستش که با تغییر پردازنده این سیستم پیشنهادی از 1090 به 1055 شما میتونید گرافیک رو به جای GTS 450 گرافیک E VGA GTX 460 1 GIG ببندید که با توجه به نوع کاربریتون سیستم بهینه تری خواهد بود

لینک به دیدگاه

مادربردش خوبه ؟ میشه یکم بیشتر درباره ی مادربردش بهم اطلاعات بدی پاورش چطور ؟

راستی این قیمتایی که گفتی به روز ؟ اگه cpu 1055 باشه قیمتش چقدر میشه ؟

لینک به دیدگاه

مادربردش خوبه ؟ میشه یکم بیشتر درباره ی مادربردش بهم اطلاعات بدی پاورش چطور ؟

راستی این قیمتایی که گفتی به روز ؟ اگه cpu 1055 باشه قیمتش چقدر میشه ؟

به نسبت قیمتش برد خوبیه و امکانات خوبی داره

770%20Extreme3(m).jpg

ساپورت پردازنده های جدید فنوم دو 6 هست ای و ....

ساپورت رم تا فرکانس 1600 و حجم 16 گیگ

یک اسلت پی سی ای اکسپرس

ساتا 3 و یو اس بی 3

کر انلاکر

Feature-AODACC-Desc2.gif

پاور رو بنده زیاد باهاش کار نکردم و تایید نمیکنم پاور 535 گرین مطمعن تر هستش.

تفاوت قیمت 1090 با 1055 چیزی در حدود 90 هزار تومن هست که فقط تفاوت در فرکانس هست که با یک اور خیلی ساده و کوچک به 1090 میرسه

لینک به دیدگاه

به نظر شما مادربردASROCK M.B ASROCK 890GX Extreme3 بهتر یا asus M.B M4A89GTD PRO/USB3 قیمت اولی چقدر ؟

گرافیک چطور؟ EVGA GeForce GTX 460 1GB یا SAPPHIRE HD 6850 1GB DDR5

با دلیل بگین ممنون میشم . رم چطور همون 4 گیگ خوب نیست

ببخشید زیاد سوال می پرسم:-?

لینک به دیدگاه

كل بوجه550.000براي main.cpu.ram.power.vga

لینک به دیدگاه

به نظر شما مادربردASROCK M.B ASROCK 890GX Extreme3 بهتر یا asus M.B M4A89GTD PRO/USB3 قیمت اولی چقدر ؟

گرافیک چطور؟ EVGA GeForce GTX 460 1GB یا SAPPHIRE HD 6850 1GB DDR5

با دلیل بگین ممنون میشم . رم چطور همون 4 گیگ خوب نیست

ببخشید زیاد سوال می پرسم:-?

از نظر بنده برد ایسوس M4A89 GTD pro /usb3 بهتر هستش. قیمت برد ازراک مد نظر شما هم حدود 180-185 هست.

اگر برای گیم در نظر دارید EVGA GTX 460 1 GIG مناسبتره به دلیل پشتیبانی از فیزکس و برتری نسبی در بعضی گیم ها

HD6800-OC-62.jpg

HD6800-OC-69.jpg

رم بستگی به میزان استفاده و یوزیج برنامه مورد نظر شما از مقدار حافظه شما داره که میتونید یک پک 4 گیگ بگیرید و برنامه مورد نظرتون رو اجرا کنید و اگر دیدید که کم میاره یک پک 4 گیگ دیگه هم بگیرید

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی ممنون راهنماییت داداش حتما برای بستن سیستمم حضوری مزاحمتون می شم .خدایی سایتتون چیزی کم نداره یک یک :-?

لینک به دیدگاه

كل بوجه550.000براي main.cpu.ram.power.vga

سیستمی که دوستمون HKS بهتون پیشنهاد دادند سیستم خوبیه فقط پاور رو 535 یا 585 گرین برداریدو برد هم با بردی که در زیر قرار میدم عوض بشه بهتره

AMD PHENOM II X2 555 BE (UNLOCK TO B55) 100

تصویر cpu z

این پردازنده به شرح زیر هستش که البته در تصویر زیر پردازنده تا 4 گیگا هرتز اور شده و فرکانس خودش 3.2 هست با ولتاژ 1.4 و ضریب 200 *16

Phenom_II_X2_555_BE_OC_1.45v.jpg

ASROCK 870 i cafe 98

70e7c6b2da528f07a75e17a6a5450d7c1.jpg

پل شمالی 870 و پل جنوبی 850

ELEXIR 4GB DDR3 1333 CL9 50

EVGA 460GTX 1GB 239

gtx460.png

POWEr 535 A Green 66

لینک به دیدگاه

من مین بوردم کارت صدای آن بورد داره Realtek High Definition ALC 888 بعد می خوام اسپیکر Edifier C2 بگیرم خواستم بدونم آیا با این صدای آن بورد توانایی های اسپیکر معلوم میشه؟یعنی کیفیت شفاف و قابل قبولی می گیرم به نسبت پولی که برای خرید این اسپیکر میدم؟یا مثلا بهتره اسپیکر ارزون تری مثل Creative Inspire T3130 بگیرم؟یا مثلا یه کارت صوتی ارزون تا 15 تومن بگیرم خوبه؟ممنون

لینک به دیدگاه

اگر برای گیم در نظر دارید EVGA GTX 460 1 GIG مناسبتره به دلیل پشتیبانی از فیزکس و برتری نسبی در بعضی گیم ها

HD6800-OC-62.jpg

HD6800-OC-69.jpg

سلام . من برای فکر میکنم کارت EVGA 460 FTW رو شما نشون دادی که از 6850 قویتره . مدل FPB اون هم از 6850 قویتره یا نه؟چون چیزی که موجوده تو بازار و تو سایت لیون هست FPB هستش نه FTW

لینک به دیدگاه

سلام . من برای فکر میکنم کارت EVGA 460 FTW رو شما نشون دادی که از 6850 قویتره . مدل FPB اون هم از 6850 قویتره یا نه؟چون چیزی که موجوده تو بازار و تو سایت لیون هست FPB هستش نه FTW

درود

دوست عزیز اگر توجه کنید به چارت های مقایسه مذکور حتی مدل های رفرنس 460 و 6850 که با یکدیگر مقایسه شدن 460 تا حدی جلوتر بوده که البته بنده ذکر کردم در بعضی گیم ها و برنامه ها به این صورتش هستش و در بعضی برنامه ها هم 6850 جلوتر هست و این دو کارت در کل رغیب یکدیگر هستند و رقابت خیلی نزدیکی دارند

26313016437370304032.jpg

94998625887818911810.jpg

لینک به دیدگاه

من مین بوردم کارت صدای آن بورد داره Realtek High Definition ALC 888 بعد می خوام اسپیکر Edifier C2 بگیرم خواستم بدونم آیا با این صدای آن بورد توانایی های اسپیکر معلوم میشه؟یعنی کیفیت شفاف و قابل قبولی می گیرم به نسبت پولی که برای خرید این اسپیکر میدم؟یا مثلا بهتره اسپیکر ارزون تری مثل Creative Inspire T3130 بگیرم؟یا مثلا یه کارت صوتی ارزون تا 15 تومن بگیرم خوبه؟ممنون

درود

کارت صدای شما برای اسپیکر C2 کاملا مناسبه و هیچ مشکلی از بابت کیفیت صدای دریافتی نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

اقا يه نفر واقعا راهنمايي كنه ايا پاور انرمكس pro82+ 425با توجه به قيمت 107000 تومن ارزش خريدن داره من موندم گرين بخرم يا انرمكس اخه بابا اين گرين رو تويه سايت خارجي هم تست نميكنن مثل hardwaresecrets

كدومش رو بخرم گرين يا انرمكس؟

انرمكس خودش طراحي و توليد ميكنه ولي گرين مونتاژ ميشه و معلوم نيست قطعاتش از كجا مياد؟

لینک به دیدگاه

مسلمه که در یه بازه توانی انرماکس بهتره :-?

اما مسلمه که شما میتونید با اون هزینه پاوری با توان بیشتری تهیه کنید

لینک به دیدگاه

اقا يه نفر واقعا راهنمايي كنه ايا پاور انرمكس pro82+ 425با توجه به قيمت 107000 تومن ارزش خريدن داره من موندم گرين بخرم يا انرمكس اخه بابا اين گرين رو تويه سايت خارجي هم تست نميكنن مثل hardwaresecrets

كدومش رو بخرم گرين يا انرمكس؟

انرمكس خودش طراحي و توليد ميكنه ولي گرين مونتاژ ميشه و معلوم نيست قطعاتش از كجا مياد؟

من خودم 8 ساله دارم از پاور های گرین استفاده می کنم....تا حالا هیچ مشکلی نداشتم!چه پاور های معمولی ش و چه پاور های خوبش! خلاصه این که خیلی فرقی ندارن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...