رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یک کارت گرافیک asus radeon hd 7790 1g دارم (مشخصات کلی در تصویر زیر)

چه مادربردی و cpu و رم براش ببندم تا بهترین کارآیی ازش داشته باشم (در حد و اندازه کارت گرافیک باشه)

بهترین برند باشن و مچ باشن

با تشکر

usqjevuq5ybm.png

درود

پیشنهاد بنده بشرح ذیل.

Cpu: I3 6100 *428

Mb: Asus H110-Plus *280

Ram: Gskills Ripjaws V 2x4g=8g 2400 *220t

سیستم بروزی هست و با قدرت، برای کارتی نظیر 950 هم کفایت میکنه که جا برای ارتقاء هم داره.

یا علی

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان اگه امکانش هست 1 سیستم با بودجه 3 تا 3.5 میلیون واسه کار تدوین پیشنهاد بدین فقظ کیس

درود

پیشنهاد بنده بشرح ذیل.

Cpu: I7 6700K *1310t

Mb: Asus Z170 Pro Gaming *600t

Ram: Gskills Ripjaws V 2x8g=16g 3200 *500t

Power: Green 600-HP *278T

HDD: WD Blue 1T *180t

SSD: Samsung 850 EVO 120g *230t ~

Cpu Cooler: Deepcool Maelstrom 120T *191t

Case: Green X3+ Viper *250t

قیمت کل: 3539 تومان.

سیستم بسیار خوبی قدرتمندی برای تدوین شده.

ویندوز و تمام نرم افزار ها را داخل SSD‏ نصب کنید تا از سرعتش لذت ببرید.

یا علی

لینک به دیدگاه

مانیتور BenQ Gaming Monitor بگیر بعد یه مشکلی هست شما با b150 چطوری میتونی ddr4 بندازی؟

درود دوست عزیز

1.‏ چیپست B150 هیچ مشکلی با رمهای DDR4 نداره و حتی بروی چیپست H110 هم این رم ها قابل نصب هست!

2.‏ اینکه شما در این چند روز که عضو شدید بر خلاف بند 18 قوانین فروم عمل کردید و قبل از اینکه تعداد مثبت های شما به 50 برسه سیستم کامل پیشنهاد دادید!!!

لطفا قوانین فروم لیون کامپیوتر را یک بار مرور و رعایت کنید.

با تشکر

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

1.‏ با پول این گرافیک میشه R9‎ ‎380‎ ‎4g‏ گرفت که از 960‎ ‎4g‏ قویتر هست!

2.‏ این مانیتور سامسونگ فقط بزرگه و ارزون! اصلا کیفیتش به مانیتور های ایسوس نمیرسه، پیشنهاد میکنم این مدل تهیه کنید Asus VX229H IPS-AH‏ به قیمت 700~710 تومان.

3.‏ فقط 8 گیگ رم برای بازی های روز کم هست و 16 گیگ پیشنهاد میشه، اگر فعلا" بودجه ندارید در آینده تهیه کنید.

قطعات دیگه مشکلی نداره خیالت راحت باشه.

یا حق

سلام آقای شادکام

1-گرافیک رو که فعلا بیخیالش شدم از گرافیک مجتمع پردازنده استفاده میکنم چون بیشتر لازم ندارم تا 2-3 ماه دیگه هم شاید نسل جدیدتر بیاد و اینا ارزونتر بشه , فقط یچیزی فن استوک cpu جوابگو هست با توجه اینکه میخوام از گرافیکش هم استفاده کنم ؟

2 دوست عزیز مانیتور رو بیشتر برای مطالعه و برنامه نویسی میخوام و شنیدم مانیتورهای PLS برای مطالعه بهتر هستن و چشم رو اذیت نمیکنن به خاطر همین این مدل سامسونگ رو انتخاب کردم...مانیتوری ک شما معرفی کردید برای مطالعه از Samsung S24D395HP بهتره ؟؟؟
شما این دوتا مانیتور رو با هم مقایسه کردید ؟؟؟
لینک به دیدگاه

سلام آقای شادکام

1-گرافیک رو که فعلا بیخیالش شدم از گرافیک مجتمع پردازنده استفاده میکنم چون بیشتر لازم ندارم تا 2-3 ماه دیگه هم شاید نسل جدیدتر بیاد و اینا ارزونتر بشه , فقط یچیزی فن استوک cpu جوابگو هست با توجه اینکه میخوام از گرافیکش هم استفاده کنم ؟

2 دوست عزیز مانیتور رو بیشتر برای مطالعه و برنامه نویسی میخوام و شنیدم مانیتورهای PLS برای مطالعه بهتر هستن و چشم رو اذیت نمیکنن به خاطر همین این مدل سامسونگ رو انتخاب کردم...مانیتوری ک شما معرفی کردید برای مطالعه از

Samsung S24D395HP بهتره ؟؟؟

شما این دوتا مانیتور رو با هم مقایسه کردید ؟؟؟

علیک سلام دوست عزیزم.

1. صبر کردن واسه نسل دیگه گرافیک ها به نظرم عقلانی هست.

تا جایی که میدونم اصلا" این سری از پردازنده ها فن استوک ندارد! و چون قصد دارید از گرافیک مجتمع پردازنده استفاده کنید پیشنهاد میکنم کولر پردازنده Deepcool S40 تهیه کنید که به قیمت 96 تومان.

2.‏ اون مانیتور سامسونگ هیچ حرفی در مقابل مدل ایسوس که پیشنهاد کردم برای گفتن نداره، بنده خودم مقایسه نکردم ولی خیلی از دوستان را دیدم که وقتی مدل ایسوس را دیدن و با سامسونگ مقایسه کردن از کیفیت رنگ بالای ایسوس می گفتن.

ضمنا" مدل ایسوس از پنل ‏IPS AH‏ هست که کیفیتش از PLS‏ که مونتاژ ایران هست بهتره! ( همین مدل سامسونگ که انتخاب کردید )

نکته: از بابت کیفیت مانیتور ایسوس نسبت به مدل دیگری شک نکنید و ضمنا" برای مطالعه در طولانی مدت هم خوبه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ...............ببخشید می شه یه سیستم بهم معرفی کنین برای بازی با اجرای حداکثرکیفت در بازی و رزولوشن 2k .......... ممنون می شم اگه بهم معرفی کنن :-?  

لینک به دیدگاه

سلام

روی مادر برد h81 میشه گرافیک گیگابایت 960 4gb g1 همراه با ای فایو4460 بست ؟ مشکلی نداره؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان ...............ببخشید می شه یه سیستم بهم معرفی کنین برای بازی با اجرای حداکثرکیفت در بازی و رزولوشن 2k .......... ممنون می شم اگه بهم معرفی کنن :-?  

بودجتون چقدره ؟

سلام

روی مادر برد h81 میشه گرافیک گیگابایت 960 4gb g1 همراه با ای فایو4460 بست ؟ مشکلی نداره؟!

مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان طی مشاوره ک از اقا خبات گرفتم ایشون این دو قطعه بهم پیشنهاد کردن

z170 pro gaming asus

core i5 6400

باتوجه به این که کیس و هارد مانیتور گرافیک دارم

میخوام برا دو قطعه دگه یعنی رم و پاور بهم قطعه خوب و بصرفه البته نسبت به قیمت معرفی کنین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان طی مشاوره ک از اقا خبات گرفتم ایشون این دو قطعه بهم پیشنهاد کردن

z170 pro gaming asus

core i5 6400

باتوجه به این که کیس و هارد مانیتور گرافیک دارم

میخوام برا دو قطعه دگه یعنی رم و پاور بهم قطعه خوب و بصرفه البته نسبت به قیمت معرفی کنین ممنون میشم

درود

1.‏ برای پیشنهاد پاور باید " مدل کارت گرافیک " و " حداکثر بودجه برای پاور " مشخص باشه، لطفا" بنویسید.

2.‏ دو مدل رم به شما پیشنهاد میدم که هر دو خوب هستند و کاملا" نیازهای شما را بر طرف میکنه، ولی یکی ارزون و دیگری کمی گرون که با توجه به بودجه یک مدل را به انتخاب خودتون تهیه کنید.

1. Gskills Ripjaws V 2x8g=16g 2400 *379t

2. Gskills Trident Z 2x8g=16g 3200 *495t

لینک به دیدگاه

درود

1.‏ برای پیشنهاد پاور باید " مدل کارت گرافیک " و " حداکثر بودجه برای پاور " مشخص باشه، لطفا" بنویسید.

2.‏ دو مدل رم به شما پیشنهاد میدم که هر دو خوب هستند و کاملا" نیازهای شما را بر طرف میکنه، ولی یکی ارزون و دیگری کمی گرون که با توجه به بودجه یک مدل را به انتخاب خودتون تهیه کنید.

1. Gskills Ripjaws V 2x8g=16g 2400 *379t

2. Gskills Trident Z 2x8g=16g 3200 *495t

گرافیکم asus g750ti

پاور فعلیم هم 480w گرین هس

قیمت پاور مقرون مصرفه باشه یعنی قیمت ش نه زیاد باشه نه کم

لینک به دیدگاه

گرافیکم asus g750ti

پاور فعلیم هم 480w گرین هس

قیمت پاور مقرون مصرفه باشه یعنی قیمت ش نه زیاد باشه نه کم

دوست عزیز پاور الان شما واسه سیستمی که دارین کافی هست.

چرا میخواید تعویضش کنید؟!

لینک به دیدگاه

دوستان از کیسهای گرین کیس kendomen ti بهتره یا X3+ VIPER ..ممنون دوستان

درود دوست عزیز

کیس گرین X3+‎ Viper‏ امکانات بیشتری نسبت به دیپ کول کندومن داره و همینطور هیچ محدودیتی از بابت سایز کارت گرافیک نداره.

یا حق

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاور الان شما واسه سیستمی که دارین کافی هست.

چرا میخواید تعویضش کنید؟!

والا قصد تعویض که نداشتم گفتم شاید با ارتقا مادربرد cpu شاید مشکل کمبود برق بین قطعات برام پیش بیاد

واسه همین گفتم شاید نیاز به پاورجدید باشه پس نیاز به ارتقا پاورنیست تو قطعات فعلیم؟

لینک به دیدگاه

والا قصد تعویض که نداشتم گفتم شاید با ارتقا مادربرد cpu شاید مشکل کمبود برق بین قطعات برام پیش بیاد

واسه همین گفتم شاید نیاز به پاورجدید باشه پس نیاز به ارتقا پاورنیست تو قطعات فعلیم؟

خیر، پاور شما برای قطعات فعلی کفایت میکنه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بودجتون چقدره ؟

مشکلی نداره

بوجه برام مهم نیست یه سیستم می خوام که بشه بازی رو با اخرین کیفت اجرا کرد با رزولوشن 2k تا چند سال اینده هم جواب بده پردازنده هم i7 باشه و رم هم 16 باشه ممنون می شم

لینک به دیدگاه

بوجه برام مهم نیست یه سیستم می خوام که بشه بازی رو با اخرین کیفت اجرا کرد با رزولوشن 2k تا چند سال اینده هم جواب بده پردازنده هم i7 باشه و رم هم 16 باشه ممنون می شم

درود

پیشنهاد بنده بشرح ذیل.

Cpu: I7 6700k

Mb: Asus Z170 Hero

Ram: Gskills Trident Z 2x8g=16g 3200Mhz

Vga: Gigabyte Gtx 980 Ti Xtreme Gaming

HDD: WD Black 1T

SSD: Samsung 850 Pro 120g

Power: EVGA Supernova 850 G2

Cpu Cooler: Corsair H100i Gtx

Case: Corsair 760T

قیمت حدودی: 8200 تومان

سیستم برای 2K‏ خوبه البته با SLI‏ گرافیک سیستم قویتر میشه ولی بعضی از بازی های جدید سر نا سازگاری دارند باهاش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

این مادربورد ddr4 ساپرت میکنه این لینک رو ببین

http://lioncomputer.ir/product/7563/مادربرد+ایسوس+بی+150+پرو/

نکنه تو سایت اشتباه زدن ؟

مانیتور رو برای بازی نمیخوام بیشتر برای مطالعه میخوام فک میکنم سامسونگ چون pls هست واسه مطالعه بهتر باشه...بنظر شما کدوم برا مطالعه بهتره ؟

پاور خوبه ? پس فردا نزنه کل سیستم رو به فنا بده

B150 رم های DDR3L رو ساپورت میکنن

لینک به دیدگاه

B150 رم های DDR3L رو ساپورت میکنن

درود

آقا سجاد عزیز، حتی مین های چیست H110 هم از رمهای DDR4 ساپورت میکنه!

چه برسه به چیپست B150 !

ضمنا" بعضی از مین های سری 100 اینتل از رمهای DDR3L‏ پشتیبانی میکنند و اکثر مدل ها از رم DDR4 پشتیبانی میکنند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

به نظرتون دوتا رم

http://lioncomputer.ir/product/7031/رم+جی+اسکیل+AEGIS+4GB+1600Mhz+CL11+DDR3/

بگیرم یا دوتا از این‌رم

http://lioncomputer.ir/product/353/رم+کورسیر+XMS3+4GB+1600MHz+CL11+DDR3/

و یا بهتره اصلا یدونه هشت گیگ‌بگیرم و‌ اصلا تفاوتی بین 2x4‌و‌یدونه هشت گیگ‌هست؟

لینک به دیدگاه

سلام من می خوام یه سیستم بگیرم که یکیش تا 3.500.000 قیمتش باشه و یکی هم تا 5 یا 5.5 میلیون هر دو هم فقط برای گیم می خوام اون دومی رو خودم یه چیزی در نظر گرفتم اگه میشه نظرتون رو در بارش بگین و اینکه الآن سیستم بگیرم بعدا ممکنه که قیمتا افت شدیدی پیدا کنن مثلا این سیستم 5.5  بشه 4.5 یا نه؟

ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151=585 یا   GIGABYTE Z170X-Gaming 3 LGA1151=611 اگه میشه تفاوت این باهم بگین حتی جزی ترین تفاوت هاشون

intel core i5-6500=775 یا i3-6100=428

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD=168

GIGABYTE GTX 980 Ti G1 Gaming 6GB DDR5=2975 یا EVGA GTX 980 Ti SC+ GAMING ACX 2.0+ 6GB GDDR5=2770

GREEN X3+ VIPER Case=246

GREEN GP750B-OC+ Evo 80Plus Platinum PSU=426

Pioneer DVR-219LBK DVD-RW 24X=57

Gskill Trident Z 8GB 8GBx1 3200Mhz CL16 DDR4 Ram=265

که حداقل میشه 5.292.000 و حداکثر هم حدودا میشه 5.497.000 یا 5.523.000 به نظر شما این سیستم میتونه همه بازی هارو با آخرین تنظیمات  با فرم قابل قبول اجرا کنه آخه یه جا دیده بودم که تویه بازی Call of Duty Advanced Warfare کارت گرافیک titan black در کیفیت fullhd با تنظیماتی که گذاشته بودن فقط  9 فرم داشت می داد سیستمی هم که روش تست شده بود این بود

Core i7-5960X Extreme Edition تا 4.4 گیگا هرتز اور شده بود با یک مادربورد با چیپست x99 و 32 گیگابایت حافظه DDR4 با فرکانس 3200 مگاهرتز و از لحاظ نرم افزاری سیستم عامل 64 بیتی ویندوز 8.1 با تمام بروز رسانی های ارائه شده و درایور نسخه 344.60 برای کارت های انویدیا مورد استفاده قرار گرفته بود. تازه توی بازی Rise of the Tomb Raider  با گرافیک titan x  مقدار حافظه ایی که در کیفیت fullhd مورد استفاده قرار می گرفت بیشتر از 6400 مگابایت بود

حالا کمی تویه شک افتادم که این سیستم میتونه بازی هایی که از call of و Rise of the Tomb Raider سنگین تر هستند رو با این سیستم اجرا کنم یا نه اونم با حداکثر تنظیمات :( این سیستم که نیازی به خنک کننده نداره که اگه نیاز داشت بعد که خواستم ارتقاش بدم چه خنک کننده ایی براش بگیرم

و یه چیزه دیگه بعد که خواستم ارتقا بدم وقتی که نسل جدید cpu و gpu اومد این CPU و GPU که دارم رو میتونم با قیمت خوبی بفروشم یا خیلی زرر میکنم؟
☺♥♥☺☻♥♥☺☻♥♥☺☻♥♥☻

لینک به دیدگاه

سلام

به نظرتون دوتا رم

http://lioncomputer.ir/product/7031/رم+جی+اسکیل+AEGIS+4GB+1600Mhz+CL11+DDR3/

بگیرم یا دوتا از این‌رم

http://lioncomputer.ir/product/353/رم+کورسیر+XMS3+4GB+1600MHz+CL11+DDR3/

و یا بهتره اصلا یدونه هشت گیگ‌بگیرم و‌ اصلا تفاوتی بین 2x4‌و‌یدونه هشت گیگ‌هست؟

سلام

1. نه همون رم اولی برادر چون دومی چیپ های خیلی آشغالی داره!

2.‏ وقتی کل حجم رم 8 گیگ هست بهتره دو عدد رم 4 گیگ تهیه بشه تا از قابلیت دو کاناله استفاده کنه. ( رم دوکاناله پهنای باندش دو برابر رم یک کاناله هست و در کل بهتر هست )

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام من می خوام یه سیستم بگیرم که یکیش تا 3.500.000 قیمتش باشه و یکی هم تا 5 یا 5.5 میلیون هر دو هم فقط برای گیم می خوام اون دومی رو خودم یه چیزی در نظر گرفتم اگه میشه نظرتون رو در بارش بگین و اینکه الآن سیستم بگیرم بعدا ممکنه که قیمتا افت شدیدی پیدا کنن مثلا این سیستم 5.5 بشه 4.5 یا نه؟

ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151=585 یا GIGABYTE Z170X-Gaming 3 LGA1151=611 اگه میشه تفاوت این باهم بگین حتی جزی ترین تفاوت هاشون

intel core i5-6500=775 یا i3-6100=428

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD=168

GIGABYTE GTX 980 Ti G1 Gaming 6GB DDR5=2975 یا EVGA GTX 980 Ti SC+ GAMING ACX 2.0+ 6GB GDDR5=2770

GREEN X3+ VIPER Case=246

GREEN GP750B-OC+ Evo 80Plus Platinum PSU=426

Gskill Trident Z 8GB 8GBx1 3200Mhz CL16 DDR4 Ram=265

که حداقل میشه 5.292.000 و حداکثر هم حدودا میشه 5.497.000 یا 5.523.000 به نظر شما این سیستم میتونه همه بازی هارو با آخرین تنظیمات با فرم قابل قبول اجرا کنه آخه یه جا دیده بودم که تویه بازی Call of Duty Advanced Warfare کارت گرافیک titan black در کیفیت fullhd با تنظیماتی که گذاشته بودن فقط 9 فرم داشت می داد سیستمی هم که روش تست شده بود این بود

Core i7-5960X Extreme Edition تا 4.4 گیگا هرتز اور شده بود با یک مادربورد با چیپست x99 و 32 گیگابایت حافظه DDR4 با فرکانس 3200 مگاهرتز و از لحاظ نرم افزاری سیستم عامل 64 بیتی ویندوز 8.1 با تمام بروز رسانی های ارائه شده و درایور نسخه 344.60 برای کارت های انویدیا مورد استفاده قرار گرفته بود. تازه توی بازی Rise of the Tomb Raider با گرافیک titan x مقدار حافظه ایی که در کیفیت fullhd مورد استفاده قرار می گرفت بیشتر از 6400 مگابایت بود

حالا کمی تویه شک افتادم که این سیستم میتونه بازی هایی که از call of و Rise of the Tomb Raider سنگین تر هستند رو با این سیستم اجرا کنم یا نه اونم با حداکثر تنظیمات :( این سیستم که نیازی به خنک کننده نداره که اگه نیاز داشت بعد که خواستم ارتقاش بدم چه خنک کننده ایی براش بگیرم

و یه چیزه دیگه بعد که خواستم ارتقا بدم وقتی که نسل جدید cpu و gpu اومد این CPU و GPU که دارم رو میتونم با قیمت خوبی بفروشم یا خیلی زرر میکنم؟

☺♥♥☺☻♥♥☺☻♥♥☺☻♥♥☻

درود دوست عزیز

سیستم پیشنهادی با بودجه 3.5 تومان به شرح ذیل.

Cpu: I5 6400 *690t

Mb: Asus H110-Plus *290t

Ram: Gskills Ripjaws V 2x8=16g 2133 *365t

Vga: Galax Gtx 970 4g oc *1284t

Power: Green Gp700-HP *315T

HDD: WD Blue 1t *180t

SSD: Samsung 850 Evo 120g *230t

Cpu Cooler: Deepcool S40 *96t

ODD: Asus 24X *58t

Case: Deepcool Kendoman Ti *180t

قیمت کل: 3585 تومان.

سیستم بسیار خوبی شد.

‏*‏************************

سیستم پیشنهادی با بودجه 5.5 تومان به شرح ذیل.

Cpu: i5 6500 *775t

Mb: Asus B150 Pro *375t

Vga: EVGA GTX 980 Ti SC+ Gaming ACX 2.0+ *2770t

Power: Green Gp850b-oc+ Evo 80 Plus Platinum *500t

SSD: Samsung 850 EVO 120G *230t

ODD: Asus 24x *58t

Case: Green X3+ Viper *246t

قیمت کل: 5593 تومان.

این سیستم از سیستمی که انتخاب کرده بودین خیلی بهتره به چند دلیل.

1.‏ وقتی پردازنده ضریب بسته انتخاب میکنید و قصد اورکلاک ندارید و حدفتون گیم هست و بودجه محدود دارید نیازی نیست برای مادربرد و فرکانس بالای رم اینقدر هزینه کنید چون در گیمینگ تأثیر اندکی داره که ارزش کم کردن از بقیه قطعات اونا رو نداره!

2.‏ حجم رمی که شما انتخاب کردید ( همون 8 گیگ ) برای گیم های روز و آینده کم هست مخصوصا" اگر با جزئیات بالا بازی کنید.

3.‏ برای کارت گرافیک قدرتمند و البته گرون قیمت پاور 850 وات پیشنهاد میشه و 750 وات انتخابی شما برای این کارت حاشیه امنی نیست!

‏*‏***********************

پاسخ پرسش های شما

1. سیستم خریدن و فروختن ضرر داره خیلی هم داره مخصوصا" وقتی گرافیک High End‏ میخرید!

سال بعد با ورود کارت های جدید انویدیا فقط در کارت گرافیک بیشتر از یک میلیون ضرر میکنید!

البته همیشه بیشترین ضرر برای کارت گرافیک هست!

2.‏ بله با این سیستم میتونید تمام بازی ها را با جزئیات بسیار بالا بازی کنید اونم با فریم بالا.

3.‏ اون داستان استفاده بیش از حد از حافظه گرافیک در بازی کالاف مشکل از بازی بود ولی برای بازی Rise of Tomp Raider شما خیالتون راحت چون بازی بطور هوشمند حافظه گرافیک برسی میکنه و به مقدار کافی ازش اشغال میکنه و ضمنا با آپدیت های بازی این مشکلات از بین میره.

4. برای این گرافیک بیشتر پردازنده i7 پیشنهاد میشه ولی به علت کمبود بودجه به شما i5 پیشنهاد دادم، پردازنده i3 کمی برای گرافیک 960 گلوگاه ایجاد میکنه بعد چه برسه به این گرافیگ غول!!

یا علی

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

سیستم پیشنهادی با بودجه 3.5 تومان به شرح ذیل.

Cpu: I5 6400 *690t

Mb: Asus H110-Plus *290t

Vga: Galax Gtx 970 4g oc *1284t

Power: Green Gp700-HP *315T

SSD: Samsung 850 Evo 120g *230t

ODD: Asus 24X *58t

Case: Deepcool Kendoman Ti *180t

قیمت کل: 3585 تومان.

سیستم بسیار خوبی شد.

‏*‏************************

سیستم پیشنهادی با بودجه 5.5 تومان به شرح ذیل.

Cpu: i5 6500 *775t

Mb: Asus B150 Pro *375t

Vga: EVGA GTX 980 Ti SC+ Gaming ACX 2.0+ *2770t

Power: Green Gp850b-oc+ Evo 80 Plus Platinum *500t

SSD: Samsung 850 EVO 120G *230t

ODD: Asus 24x *58t

Case: Green X3+ Viper *246t

قیمت کل: 5593 تومان.

این سیستم از سیستمی که انتخاب کرده بودین خیلی بهتره به چند دلیل.

1.‏ وقتی پردازنده ضریب بسته انتخاب میکنید و قصد اورکلاک ندارید و حدفتون گیم هست و بودجه محدود دارید نیازی نیست برای مادربرد و فرکانس بالای رم اینقدر هزینه کنید چون در گیمینگ تأثیر اندکی داره که ارزش کم کردن از بقیه قطعات اونا رو نداره!

2.‏ حجم رمی که شما انتخاب کردید ( همون 8 گیگ ) برای گیم های روز و آینده کم هست مخصوصا" اگر با جزئیات بالا بازی کنید.

3.‏ برای کارت گرافیک قدرتمند و البته گرون قیمت پاور 850 وات پیشنهاد میشه و 750 وات انتخابی شما برای این کارت حاشیه امنی نیست!

‏*‏***********************

پاسخ پرسش های شما

1. سیستم خریدن و فروختن ضرر داره خیلی هم داره مخصوصا" وقتی گرافیک High End‏ میخرید!

سال بعد با ورود کارت های جدید انویدیا فقط در کارت گرافیک بیشتر از یک میلیون ضرر میکنید!

البته همیشه بیشترین ضرر برای کارت گرافیک هست!

2.‏ بله با این سیستم میتونید تمام بازی ها را با جزئیات بسیار بالا بازی کنید اونم با فریم بالا.

3.‏ اون داستان استفاده بیش از حد از حافظه گرافیک در بازی کالاف مشکل از بازی بود ولی برای بازی Rise of Tomp Raider شما خیالتون راحت چون بازی بطور هوشمند حافظه گرافیک برسی میکنه و به مقدار کافی ازش اشغال میکنه و ضمنا با آپدیت های بازی این مشکلات از بین میره.

4. برای این گرافیک بیشتر پردازنده i7 پیشنهاد میشه ولی به علت کمبود بودجه به شما i5 پیشنهاد دادم، پردازنده i3 کمی برای گرافیک 960 گلوگاه ایجاد میکنه بعد چه برسه به این گرافیگ غول!!

یا علی

1.پس من گرافیک رو بعدا میگیرم اگه خیلی ضرر میکنم و نسل بعد تا تبستون میاد دیگه؟2. یا این که کلا الآن سیستم نگیرم و موقعی که نسل جدید اومد بگیرم 3. ممکنه که تا اون موقع قیمتا بیاد پایین 4.اگه بخوام الآن بگیرم یه سیستم بدون گرافیک تا 5.5 میشه پیشنهاد بدین البته با مانیتور خودم که اینو در نظر دارم

I7-6700K=1310

BenQ RL2455HM 24ich 1ms Gaming Monitor=789

OCZ RevoDrive Hybrid 1TB PCI-Express=850

Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4=495

GIGABYTE Z170X-Gaming 3 LGA1151=611

Green X8 Raptor Case=499

DeepCool GAMER STORM Maelstrom 240 AiO Liquid CPU Cooler=288

GREEN GP1050B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU=599

به نظر شما بهتره که کیس و پاور رو کمی ضعیف تر بگیرم بجاش مادربور رو بهتر بگیرم؟5.498.000

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...