رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام بر اساتید محترم. لطفا تا 1500 یه کیس کامل و متوسط پیشنهاد میدین؟ البته کارای گرافیکی خاصی باهاش قرار نیست انجام بشه؛ لذا اگه گرافیک پردازندۀ مجتمعش کفایت کنه، گرافیک هم نمیخواد. سوکت 1150 یا 1151. 

درود

چون از گرافیک مجتمع استفاده میکنید اسکای لیک بهتره آنبرد قویتری داره

پاور زیاد گذاشتم که تو اینده در صورت خرید گرافیک به مشکل برنخورید ، گرافیک براحتی 950 و 960 ساپورت میکنه

این بدون مانیتور

6.jpg

با مانیتور

7.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

من یه سیستم نسبتا قدیمی دارم ک CPU اینتل از سری پنیتوم ۴ روش نصبه (با سوکت LGA775). مدل دقیق پردازنده رو نمیدونم. مادربرد هم asus p5ad3-e هست.

از این سیستم میخوام که برای دانلود شبانه استفاده کنم. برای همین برام مهمه که فن هاش صدا نده.

در حال حاضر هم بیشترین صدا رو فن CPU میده . چندبارم عوض کردم ولی صداش نیوفتاده.

میخواستم که راهنمایی کنید چه فنی بگیرم که اصلا صدا نده.

(یه فن ۱۲ سانتی بی صدا هم میخواستم که دمای کیس بالا نره که لازم بشه دور چرخش فن سی پی یو زیاد کنه که باعث اذیت بشه)

ممنون

مطمئنید که صدا فقط از کولر پردازنده میاد ؟ چون فن داخل بعضی پاور ها هم صدا تولید میکنه شاید از اون باشه 

اگه فن بی صدا میخواید یه مدل خنک کننده با هیت سینک بزرگ بگیرید و فنش رو بردارید ، با همون هیت سینک هم خنک میمونه و صدایی هم دیگه تولید نمیشه .

سلام.

با تشکر از شما بابت راهنمائیهاتون. @};-

این پردازنده (E5450) مگه چند قیمته حدودا؟ 150 هزارتومان میفروشن

من نمیخوام آورکلاک کنم و اینا. یه فن اینتل مسی هم دارم. (یه چی مثل این تقریبا) اما این فن صدا میده! مدلش اینجوریه؟ :-? وقتی کهنه میشن کم کم صداشون بیشتر میشه ، نو که باشه صدای خیلی کمتری دارن

خمیر هم وقتی سیستمو بردم برای یه فروشنده (متخصص!)، خودش یه دونه 3000 تومانی استفاده کرد. حالا اسمشو دیگه نمیدونم چی بود. z5 خیلی بهتر هست و دمای پردازنده رو خیلی پایین تر میاره

پردازندۀ قوی تر؟؟ چی مثلا؟ :-? قوی تر از 5450 رو برای 775 بیخیال شو نمیصرفه

برای کولر هم میگم حالا من که دارم یکی میخرم، لااقل یه دونه خوبشو بردارم که بعدا نیازی به تعویض نباشه. بعدا برای چه پردازنده ای ؟ اگه نمیخواین اورکلاک کنید و بی صدا بودن فن براتون مهم هست همون کاری که برای دوست بالایی گفتم رو انجام بدین ( خمیر خوب هم بخرین که دماش پایین بمونه ) .

(البته قصدم بر اینه که اگر CPU خریداری شد، کولر هم بردارم براش.)

تشکر فراوان @};- خواهش میکنم :) 

لینک به دیدگاه

این پردازنده (E5450) مگه چند قیمته حدودا؟ 150 هزارتومان میفروشن

من نمیخوام آورکلاک کنم و اینا. یه فن اینتل مسی هم دارم. (یه چی مثل این تقریبا) اما این فن صدا میده! مدلش اینجوریه؟ :-? وقتی کهنه میشن کم کم صداشون بیشتر میشه ، نو که باشه صدای خیلی کمتری دارن

خمیر هم وقتی سیستمو بردم برای یه فروشنده (متخصص!)، خودش یه دونه 3000 تومانی استفاده کرد. حالا اسمشو دیگه نمیدونم چی بود. z5 خیلی بهتر هست و دمای پردازنده رو خیلی پایین تر میاره

پردازندۀ قوی تر؟؟ چی مثلا؟ :-? قوی تر از 5450 رو برای 775 بیخیال شو نمیصرفه

برای کولر هم میگم حالا من که دارم یکی میخرم، لااقل یه دونه خوبشو بردارم که بعدا نیازی به تعویض نباشه. بعدا برای چه پردازنده ای ؟ اگه نمیخواین اورکلاک کنید و بی صدا بودن فن براتون مهم هست همون کاری که برای دوست بالایی گفتم رو انجام بدین ( خمیر خوب هم بخرین که دماش پایین بمونه ) .

(البته قصدم بر اینه که اگر CPU خریداری شد، کولر هم بردارم براش.)

تشکر فراوان @};- خواهش میکنم :)

150000 تومان هم برای من یکی که مبلغ قابل توجهی میباشد! شما فروشنده اش رو سراغ دارین که این CPU رو موجود داشته باشه الآن؟

نظرتون دربارۀ DeepCool CPU Cooler GAMMAXX 200T چیه؟ (قیمتش خوبه، کارکرده نیست، دو تا هم هیت پایپ مسی داره)

تشکر فراوان @};-

لینک به دیدگاه

150000 تومان هم برای من یکی که مبلغ قابل توجهی میباشد! شما فروشنده اش رو سراغ دارین که این CPU رو موجود داشته باشه الآن؟

نظرتون دربارۀ DeepCool CPU Cooler GAMMAXX 200T چیه؟ (قیمتش خوبه، کارکرده نیست، دو تا هم هیت پایپ مسی داره)

تشکر فراوان @};-

فکر کنم کاربر TRoy داشته باشه ( آقای ساعد )

اون کولر هم بد نیست اما به نسبت کولر استوک خوبه .

درضمن میتوانید یه نیم نگاهی هم به tiny cool گرین داشته باشید ، اونم ارزونه ( حدود 30 هزار تومان ) اما کولر خوب و کم صدایی هستش .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

درود

چون از گرافیک مجتمع استفاده میکنید اسکای لیک بهتره آنبرد قویتری داره

پاور زیاد گذاشتم که تو اینده در صورت خرید گرافیک به مشکل برنخورید ، گرافیک براحتی 950 و 960 ساپورت میکنه

این بدون مانیتور

6.jpg

با مانیتور

7.jpg

سپاسگزارم...

لینک به دیدگاه

مطمئنید که صدا فقط از کولر پردازنده میاد ؟ چون فن داخل بعضی پاور ها هم صدا تولید میکنه شاید از اون باشه 

اگه فن بی صدا میخواید یه مدل خنک کننده با هیت سینک بزرگ بگیرید و فنش رو بردارید ، با همون هیت سینک هم خنک میمونه و صدایی هم دیگه تولید نمیشه .

بله

چون فن سی پی یو رو دستی نگه داشتم تا کار نکنه، و بی صدا بود

شما چه مدلی رو برای خنک کننده پیشنهاد میدید؟

خیلی ممنون

(ببخشید من اینجا تازه کارم، این انجمن دکمه تشکر نداره؟)

لینک به دیدگاه

بله

چون فن سی پی یو رو دستی نگه داشتم تا کار نکنه، و بی صدا بود

شما چه مدلی رو برای خنک کننده پیشنهاد میدید؟

خیلی ممنون

(ببخشید من اینجا تازه کارم، این انجمن دکمه تشکر نداره؟)

محدوده بودجه چقدر هست ؟

کاربران باید بیش از 50 پست داشته باشن تا بتونن به دیگر کاربران امتیاز + یا - بدن

لینک به دیدگاه

سلام

من یه سیستم نسبتا قدیمی دارم ک CPU اینتل از سری پنیتوم ۴ روش نصبه (با سوکت LGA775). مدل دقیق پردازنده رو نمیدونم. مادربرد هم asus p5ad3-e هست.

از این سیستم میخوام که برای دانلود شبانه استفاده کنم. برای همین برام مهمه که فن هاش صدا نده.

در حال حاضر هم بیشترین صدا رو فن CPU میده . چندبارم عوض کردم ولی صداش نیوفتاده.

میخواستم که راهنمایی کنید چه فنی بگیرم که اصلا صدا نده.

(یه فن ۱۲ سانتی بی صدا هم میخواستم که دمای کیس بالا نره که لازم بشه دور چرخش فن سی پی یو زیاد کنه که باعث اذیت بشه)

ممنون

شما آیا از نرم افزار speedfan استفاده کردی؟ با اون می تونی سرعت فن رو برنامه ریزی کنی یا دستی یک سرعت ثابت دلخواه بهش بدی (احتمالاً  هِدِر فن cpu تون PWM باشه ولی یک درصد هم... یک نگاه بکن ببین ۴ تا پین داره یا ۳ تا؟) فن هرچی کوچیک باشه وسریعتر بچرخه صدای زوزه می ده هرچی بزرگ باشه و سریع بچرخه صدای نزدیک به هلیکوپتر میده، فن ۸۰ سانتی هرکاریش بکنید صدای زوزه مانند می ده،اگرهم کارتون با speedfan راه نیوفتاد کولری بگیرید که فن 120 یا 140 داشته باشه. و اینکه می خواید چقدر کم صدا باشه؟ چون هرچی بخواد کم صداتر باشه هزینه اش بالا می ره. من برای سیستم دانلود خودم  DeepCool CPU Cooler GAMMAXX  استفاده می کنم ولی برای من صداش بلنده برای همین بردم گذاشتم یک اتاق دیگه ولی کسایی که تو اون اتاق خوابیدن می گن صدا نمی ده.

ویرایش شده توسط martyr10
لینک به دیدگاه

سلام و درود
اول اینکه قطعات زیر با هم مچ هستند؟
MB : Asus H110M-C
VGA : GTX 950 Or 960
Cpu : I5 6400
Ram :2X AEGIS DDR4 2400Mhz 4GB
دوم اینکه برای این سیستم چه پاوری رو پیشنهاد میدید؟خیلی قیمتش بالا نباشه
این مدل برای این قطعات خوبه؟ POWER

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود

اول اینکه قطعات زیر با هم مچ هستند؟

MB : Asus H110M-C

VGA : GTX 950 Or 960

Cpu : I5 6400

Ram :2X AEGIS DDR4 2400Mhz 4GB

دوم اینکه برای این سیستم چه پاوری رو پیشنهاد میدید؟خیلی قیمتش بالا نباشه

این مدل برای این قطعات خوبه؟ POWER

قطعات مچ هستن

پاور انتخابیتون کافیه تو ارتقا اینده دستتون بسته هست و پاور تقریبا میره لود کامل ، اما خروجی خوبی نداره (384 وات) و تو نظرات کاربران راضی نبودن ، این خیلی بهتره فقط 35 تومن گرونتره (خروجی 456 وات) استاندارد مصرف انرژی بهتر و ... http://lioncomputer.ir/product/7673/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86+530+%D9%88%D8%A7%D8%AA++GP530A-ES/

Reject           ارسال شده در ۶ فروردین ماه ۱۳۹۵ thumb_up.png 0 - 0 thumb_down.png پاور جالبی نیست، خیلی داغ میکنه و صدایه فنش دسته کمی از تراکتور نداره. :)

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

قطعات مچ هستن

پاور انتخابیتون کافیه تو ارتقا اینده دستتون بسته هست و پاور تقریبا میره لود کامل ، اما خروجی خوبی نداره (384 وات) و تو نظرات کاربران راضی نبودن ، این خیلی بهتره فقط 35 تومن گرونتره (خروجی 456 وات) استاندارد مصرف انرژی بهتر و ... http://lioncomputer.ir/product/7673/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86+530+%D9%88%D8%A7%D8%AA++GP530A-ES/

Reject           ارسال شده در ۶ فروردین ماه ۱۳۹۵ thumb_up.png 0 - 0 thumb_down.png پاور جالبی نیست، خیلی داغ میکنه و صدایه فنش دسته کمی از تراکتور نداره. :)

ممنونم

بنده در سایت اصلی مادربورد در قسمت FAQ دیدم که گرافیک 950 اصلا داخل لیستش نیست برای ساپورت شدنش

این مشکل ساز نیست؟

لینک به دیدگاه

ممنونم

بنده در سایت اصلی مادربورد در قسمت FAQ دیدم که گرافیک 950 اصلا داخل لیستش نیست برای ساپورت شدنش

این مشکل ساز نیست؟

هر گرافیکی که اسلات PCI-E داشته باشه بر روی مادربردتون نصب میشه مشکلی نیست .

لینک به دیدگاه

سلام.

حالا اگه E5450 پیدا نشد، به نظرتون خوبه یه دونه Q9650 بخرم؟

درصورت خرید :

آیا نیازی به ارتقاء پاور خواهد بود؟ (پاور خودم: GP380A-EU)

آیا رفع گلوگاه خواهد شد؟ (برای گرافیک nVidia GeForce GT 730 2GB DDR3 128bit)

آیا نیازی به خرید خنک کننده هم خواهد بود؟ (یه کولر در حدود 50-60 هزار تومان کفایت میکنه براش؟)

تشکر @};-

لینک به دیدگاه

سلام.

حالا اگه E5450 پیدا نشد، به نظرتون خوبه یه دونه Q9650 بخرم؟ اگه مشکلی با قیمت ندارید بله q9650 پردازنده قدرتمندی هست ( البته تفاوت کمی با e5450 داره ) درد سر سوکت هم نداره

درصورت خرید :

آیا نیازی به ارتقاء پاور خواهد بود؟ (پاور خودم: GP380A-EU) خیر نیازی نیست

آیا رفع گلوگاه خواهد شد؟ (برای گرافیک nVidia GeForce GT 730 2GB DDR3 128bit) بله کاملا ( اگه بازی سنگینی هم پیدا بشه که به 9650 فشار بیاره مطمئن باشید قبلش 730 رو نابود کرده ) توصیه میکنم در بازی های سنگین در تنظیماتی قرار بدین که به گرافیک بیشتر فشار بیاد 

آیا نیازی به خرید خنک کننده هم خواهد بود؟ (یه کولر در حدود 50-60 هزار تومان کفایت میکنه براش؟) به نظرم همونی 200t  گزینه خوبی باشه 

تشکر @};-

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

سلام.

حالا اگه E5450 پیدا نشد، به نظرتون خوبه یه دونه Q9650 بخرم؟ اگه مشکلی با قیمت ندارید بله q9650 پردازنده قدرتمندی هست ( البته تفاوت کمی با e5450 داره ) درد سر سوکت هم نداره

درصورت خرید :

آیا نیازی به ارتقاء پاور خواهد بود؟ (پاور خودم: GP380A-EU) خیر نیازی نیست

آیا رفع گلوگاه خواهد شد؟ (برای گرافیک nVidia GeForce GT 730 2GB DDR3 128bit) بله کاملا ( اگه بازی سنگینی هم پیدا بشه که به 9650 فشار بیاره مطمئن باشید قبلش 730 رو نابود کرده ) توصیه میکنم در بازی های سنگین در تنظیماتی قرار بدین که به گرافیک بیشتر فشار بیاد 

آیا نیازی به خرید خنک کننده هم خواهد بود؟ (یه کولر در حدود 50-60 هزار تومان کفایت میکنه براش؟) به نظرم همونی 200t  گزینه خوبی باشه 

تشکر @};-

دم شما گرم @};-

نمیگم مشکلی ندارم!؛ اما شکر خدا مشکلم جدی نیست. (:

حالا چند قیمت هست این؟ (من توی نت گشتم، ملت فروخته بودن، یا این که قیمت ها حدود 60-70 هزار تومان متفاوت بودند)

شکر خدا (: هزینۀ اضافی برای پاور دیگه لازم نخواهد بود بپردازم.

قبلش 730 رو نابود کرده؟! :دی

یعنی تنظیمات رو بذارم روی بهترین کیفیت؟ :-?

نظر خودمم همین مدله. یه دونه خمیر z5 هم بخرم همراهش بهتره دیگه، درسته؟

لینک به دیدگاه

دم شما گرم @};-

حالا چند قیمت هست این؟ (من توی نت گشتم، ملت فروخته بودن، یا این که قیمت ها حدود 60-70 هزار تومان متفاوت بودند) بالای 220 تومان ( من جای شما بودم یا همون 5450 میخریدم یا مدل های یکم پایین تر ) هم قیمت خوبی دارن هم تفاوت کمی با مدل های قوی تر دارن 

قبلش 730 رو نابود کرده؟! :دی بازی به چهار هسته فشار بیاره انتظار داری 730 رو چیکار کنه  :) 

یعنی تنظیمات رو بذارم روی بهترین کیفیت؟ :-? بهترین که نه ، یه حالتی که کارت گرافیک با نهایت توان کار کنه و فریم در حد مطلوب باشه

نظر خودمم همین مدله. یه دونه خمیر z5 هم بخرم همراهش بهتره دیگه، درسته؟ بله خمیر z5 خمیر خوبی هست 

لینک به دیدگاه

p55 usb 3

i5 760

ram 6 gig

gt 730

+case green 2005

HP dvd rw X2

green 585 W

مبلغ حدودی سیستم بالا رو به 2 تومن اضافه کنید و یه کیس پیشنهاد بدید ممنون.

پ ن : سیستم پیشنهادی هارد و اس اس دی نداشته باشه.سیستم برای گیم هست.

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

محدوده بودجه چقدر هست ؟

کاربران باید بیش از 50 پست داشته باشن تا بتونن به دیگر کاربران امتیاز + یا - بدن

تقریبا ۱۰۰ - ۱۵۰ (چون فقط میخوام برای دانلود - آن هم فقط در شب - استفاده کنم، زیاد نمیخوام خرج کنم. ولی میخوام یکبار برای همیشه از دست صداش راحت بشم )

خیلی ممنون

شما آیا از نرم افزار speedfan استفاده کردی؟ با اون می تونی سرعت فن رو برنامه ریزی کنی یا دستی یک سرعت ثابت دلخواه بهش بدی (احتمالاً  هِدِر فن cpu تون PWM باشه ولی یک درصد هم... یک نگاه بکن ببین ۴ تا پین داره یا ۳ تا؟) فن هرچی کوچیک باشه وسریعتر بچرخه صدای زوزه می ده هرچی بزرگ باشه و سریع بچرخه صدای نزدیک به هلیکوپتر میده، فن ۸۰ سانتی هرکاریش بکنید صدای زوزه مانند می ده،اگرهم کارتون با speedfan راه نیوفتاد کولری بگیرید که فن 120 یا 140 داشته باشه. و اینکه می خواید چقدر کم صدا باشه؟ چون هرچی بخواد کم صداتر باشه هزینه اش بالا می ره. من برای سیستم دانلود خودم  DeepCool CPU Cooler GAMMAXX  استفاده می کنم ولی برای من صداش بلنده برای همین بردم گذاشتم یک اتاق دیگه ولی کسایی که تو اون اتاق خوابیدن می گن صدا نمی ده.

از این برنامه استفاده نکردم

راستش نمیدونم هدر فن چیه، ولی با چهارتا پایه رو مین برد نصب میشه

خیلی منون

لینک به دیدگاه

تقریبا ۱۰۰ - ۱۵۰ (چون فقط میخوام برای دانلود - آن هم فقط در شب - استفاده کنم، زیاد نمیخوام خرج کنم. ولی میخوام یکبار برای همیشه از دست صداش راحت بشم )

خیلی ممنون

این کولر رو بگیرید و اگه اور نمیکنید و کار سنگین هم از پردازنده نمیکشید بدون اتصال سیم فن به سوکتش هم میتونید استفاده کنید ( فنش نچرخه ) یا اینکه همونطور که دوستمون گفتن با نرم افزار های مدیریت کنترل سرعت فن سرعت فن رو کنترل کنید ( تو گوگل سرچ کنید )

خمیر سیلیکون خوب هم بگیرید که دما بالا نره ( البته برای بار اول خودش خمیر چسبی روش داره که خوب هست )

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

از این برنامه استفاده نکردم

راستش نمیدونم هدر فن چیه، ولی با چهارتا پایه رو مین برد نصب میشه

خیلی منون

برنامه رو از این آدرس دانلود کنید:

http://www.almico.com/instspeedfan451.exe

بعد ویدیوی زیر رو نگاه کنید، سوالات تون رو دوباره بیاید بپرسید.

http://www.aparat.com/v/4Hflx

لینک به دیدگاه

دم شما گرم @};-

حالا چند قیمت هست این؟ (من توی نت گشتم، ملت فروخته بودن، یا این که قیمت ها حدود 60-70 هزار تومان متفاوت بودند) بالای 220 تومان ( من جای شما بودم یا همون 5450 میخریدم یا مدل های یکم پایین تر ) هم قیمت خوبی دارن هم تفاوت کمی با مدل های قوی تر دارن 

قبلش 730 رو نابود کرده؟! :دی بازی به چهار هسته فشار بیاره انتظار داری 730 رو چیکار کنه  :) 

یعنی تنظیمات رو بذارم روی بهترین کیفیت؟ :-? بهترین که نه ، یه حالتی که کارت گرافیک با نهایت توان کار کنه و فریم در حد مطلوب باشه

نظر خودمم همین مدله. یه دونه خمیر z5 هم بخرم همراهش بهتره دیگه، درسته؟ بله خمیر z5 خمیر خوبی هست 

سلام.

بالای 220، یعنی مثلا 221؟! ^_^

آخه مگه این E5450 پیدا میشه؟! مدلهای پائین تر هم فرکانسشون کمه. این E5472 ، نصب میشه روی EP43T-UD3L ؟

با تشکر بابت اطلاعات مفیدتون @};-

اگر E5472 خریدم، این کولر براش مناسب خواهد بود؟ پیشنهاد شما چیه؟ ( خمیری که همراه با فن موجوده، از خمیر z5 بهتره؟ )

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

سلام.

بالای 220، یعنی مثلا 221؟! ^_^ یعنی یکی میفروشه 230 یکی دیگه ممکنه بفروشه 300 

آخه مگه این E5450 پیدا میشه؟! مدلهای پائین تر هم فرکانسشون کمه. این E5472 ، نصب میشه روی EP43T-UD3L ؟ 5450 که خیلی زیاد پیدا میشد تا همین یک ماه پیش هنوز هم اگه بگردین پیدا میشه ، مدل های پایین تر هم تفاوت زیادی با 5450 ندارن .

5472 همون 5450 هست دقیقا فقط یه تفاوت اصلی داره اونم FSB هست که 1600 هست و مادربردهای کمی از این فرکانس ساپورت میکنن و قیمت بالاتری هم دارن

با تشکر بابت اطلاعات مفیدتون @};-

اگر E5472 خریدم، این کولر براش مناسب خواهد بود؟ پیشنهاد شما چیه؟ ( خمیری که همراه با فن موجوده، از خمیر z5 بهتره؟ ) همین کولری که انتخاب کردین مناسب هست و خرج بیشتر واقعا میگم لازم نیست .

ممنون @};-  خواهش میکنم  :)  

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

درود فراوان .....

به نظر شما دوستان ، 980 ti يا 2عدد 980 ؟!؟!

البته 980 از برند گيگا بايت و 980ti از ايسوس ...

ممنونم

لینک به دیدگاه

دوستان اینم سیستم نهایی که انتخاب کردم اگر مشکلی نداره همینو 100% میخرم

MB : ASUS H110M-C
Cpu : Intel® Core™ i5-6400
VGA : ASUS GTX 960 DCII OC STRIX 2GB GDDR5
Ram : Gskill AEGIS Series 2*4GB 2400Mhz CL15 Single DDR4
Power : GREEN GP530A-ES 80Plus Bronze PSU

ویرایش شده توسط SajjadPix
لینک به دیدگاه

درود فراوان .....

به نظر شما دوستان ، 980 ti يا 2عدد 980 ؟!؟!

البته 980 از برند گيگا بايت و 980ti از ايسوس ...

ممنونم

980ti 

چون 

1- با اینکه دو عدد 980 قوی تر هست ولی شما فقط 4 گیگ vram در اختیار خواهید داشت که همین الان هم در بعضی بازی ها در تنظیمات بالا کم میاره .

2- خیلی از بازی های مشهور حتی از sli پشتیبانی نمیکنن و خیلی دیگه هم مشکلات فراوانی با sli دارن و در بیشتر مواقع چیزی جز درد سر عایدتون نمیشه .

3- مصرف برق دو عدد 980 حدود 20 الی 30 درصد بیشتر از 980ti هست

دوستان اینم سیستم نهایی که انتخاب کردم اگر مشکلی نداره همینو 100% میخرم

MB : ASUS H110M-C

Cpu : Intel® Core™ i5-6400

VGA : ASUS GTX 960 DCII OC STRIX 2GB GDDR5

Ram : Gskill AEGIS Series 2*4GB 2400Mhz CL15 Single DDR4

Power : GREEN GP530A-ES 80Plus Bronze PSU

مبارک باشه ، همه چی روبه راه هست 

فقط اگه میخواین از لیون بخرین ، باهاشون تماس بگیرید از موجودی قطعات باخبر شید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...