رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام .

میگم بین کیس 

کیس رایدمکس SCORPIO V

کیس گرین X3+ VIPER

موندم کدومش بگیرم بنظر شما کدومش بهتره از هر لحاظ (گیمینگ.مانور برا کار گذاشتن خنک کنندها)

تا 400 تومن پول کیس می خوام بدم>>>>

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان می خوام یه کیس تا قیمت 1800 تومن بردارم چی پبشنهاد میدید من بیشتر برای بازی سنگین اینترنت برنامه نویسی ویرایش فیلم و تبدیل.می خوام من به یکی سپردم گفته سیپیو انتل و مادر بورده گیگا بردار فعلا برندهاشو گفته تا شنبه دقیق بگه چی بردارم

برای مانیتور چند اینچ بردارم و چه مدلی

شما چی پیشنهاد میدید

ممنون

ویرایش شده توسط binamplayer
لینک به دیدگاه

سلام. این دو نوع RAM ، با Intel Xeon E5450 (نصب شده روی LGA775) ، همخوانی دارند؟ :-?

GSkill . - . Mushkin

اونوقت، کدومشون بهتره؟ :-?

تشکر @};-

لینک به دیدگاه

سلام. این دو نوع RAM ، با Intel Xeon E5450 (نصب شده روی LGA775) ، همخوانی دارند؟ :-?

GSkill . - . Mushkin

اونوقت، کدومشون بهتره؟ :-?

تشکر @};-

اگه رم ها با مادربرد مشکلی نداشته باشن بعید هست که با پردازنده مشکل داشته باشن .

دوستان می خوام یه کیس تا قیمت 1800 تومن بردارم چی پبشنهاد میدید من بیشتر برای بازی سنگین اینترنت برنامه نویسی ویرایش فیلم و تبدیل.می خوام من به یکی سپردم گفته سیپیو انتل و مادر بورده گیگا بردار فعلا برندهاشو گفته تا شنبه دقیق بگه چی بردارم

برای مانیتور چند اینچ بردارم و چه مدلی

شما چی پیشنهاد میدید

ممنون

با این بودجه برای اجرای بازی های سنگین باید قطعات دسته دو بگیرید ، آکبند ها گرونتر در میان .

لینک به دیدگاه

اگه رم ها با مادربرد مشکلی نداشته باشن بعید هست که با پردازنده مشکل داشته باشن .

با این بودجه برای اجرای بازی های سنگین باید قطعات دسته دو بگیرید ، آکبند ها گرونتر در میان .

گرونی در چه حد در میاد برای دیگر اجزا شما چیزی پیشنهاد ندارید
لینک به دیدگاه

گرونی در چه حد در میاد برای دیگر اجزا شما چیزی پیشنهاد ندارید

خوب قطعات دسته دو حدود 20 درصد ارزونتر در میان

مثلا برای گرافیک میتونید این تاپیک رو چک کنید : http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58091

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان نظرتون درباره خرید 2تا اس اس دی 128 چیست ؟ 

یکیش برای ویندوز و برنامه ها 

یکی دیگه برای بازی و شاید لینوکس

یا خرید 1 عدد اس اس دی 250 ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان نظرتون درباره خرید 2تا اس اس دی 128 چیست ؟ 

یکیش برای ویندوز و برنامه ها 

یکی دیگه برای بازی و شاید لینوکس

یا خرید 1 عدد اس اس دی 250 ؟

من خودم دو عدد ssd رو استفاده می کنم و پیشنهاد می دم. رو یکیش ویندوز ه ، دیگری کتایخانه steam.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. برای استفادۀ معمول آیا نیازی به خرید کولر برای i3 6100 هست یا همون فن خود اینتل کفایت میکنه؟ اگه ترجیح میدین که یه کولر مجزا براش تهیه شه، یه پیشنهاد خوب، و ارزون و باکیفیت میتونین بدین؟ ممنون.

ویرایش شده توسط fararash
لینک به دیدگاه

سلام دوستان. برای استفادۀ معمول آیا نیازی به خرید کولر برای i3 6100 هست یا همون فن خود اینتل کفایت میکنه؟ اگه ترجیح میدین که یه کولر مجزا براش تهیه شه، یه پیشنهاد خوب، و ارزون و باکیفیت میتونین بدین؟ ممنون.

کفایت میکنه ، اسکای لیک از سری قبلی هم خنک تر هست

لینک به دیدگاه

سلام

من یه ssd نیاز دارم واسه درایو C 

قیمتم هم نهایت تا یک میلیون

لطفآ راهنمایی ام کنید که چی بهتره

لینک به دیدگاه

سلام

من یه ssd نیاز دارم واسه درایو C

قیمتم هم نهایت تا یک میلیون

لطفآ راهنمایی ام کنید که چی بهتره

Samsung EVO850 با ظرفیت ۲۵۰ گیگ کفایت می کند. قیمت هم بین ۳۳۰ الی ۳۵۰.

لینک به دیدگاه

مادربرد ارزونتر از سری سوکت 1151 بگیرید 

پردازنده 6400 یا بهتر

رم ddr4 با فرکانس متناسب با مادربرد

گرافیک برای اجرای با کیفیت بالای بازی های جدید کمی ضعیف هست و بهتره اگه میخواین بازی های جدید رو با کیفیت بازی کنید بودجه رو افزایش بدید در این بخش

سپاس از پاسختون این سیستم چطوره: در مورد 2 گزینه مادربورد هم اگر نظرتون رو اعلام کنید ممنون میشم

cpu : core i5 6600

b150 progaming aura یا  main: b150 pro

vga: asus r7 370 4g ddr5 strix gaming

ram : king hyperx fury 4g 2400mhz ddr 4 *2

power : green 650 w

ویرایش شده توسط kurt1763
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سپاس از پاسختون این سیستم چطوره: در مورد 2 گزینه مادربورد هم اگر نظرتون رو اعلام کنید ممنون میشم

cpu : core i5 6600

b150 progaming aura یا  main: b150 pro

vga: asus r7 370 4g ddr5 strix gaming

ram : king hyperx fury 4g 2400mhz ddr 4 *2

power : green 650 w

درود

برد aura بهتره امکانات کامل تری داره

گرافیک سعی کنید 960 4 گیگ یا 380 4 گیگ بگیرید ، گرافیک انتخابی خودتون از 950 ضعیفتره و فریم رت پایین تری گرفته

در کل با هرینه کمتر 950 بگیرید اگر توانایی افزایش بودجه ندارید

لینک به دیدگاه

درود

برد aura بهتره امکانات کامل تری داره

گرافیک سعی کنید 960 4 گیگ یا 380 4 گیگ بگیرید ، گرافیک انتخابی خودتون از 950 ضعیفتره و فریم رت پایین تری گرفته

در کل با هرینه کمتر 950 بگیرید اگر توانایی افزایش بودجه ندارید

موافقم

مخصوصا الان تو فروم دوستانی هستن که دسته دو کارت 960 4 گیگ رو با قیمت خوبی میفروشن 

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، بنده قصد سفارش سیستم دارم برای گیم و کارهای روزمره و این قطعات رو در نظر گرفتم و خواستم اینجا نظر اساتید رو بپرسم .

Core i3 6100

ASUS H170 PRO GAMING

GSkill Ripjaws V 2×4GB=8GB DDR4 2133MHz

ASUS R9 380X 4GB

DeepCool KENDOMEN Ti

Samsung 850 Evo 120GB 

Green 600-HP

ویرایش شده توسط I M A N
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، بنده قصد سفارش سیستم دارم برای گیم و کارهای روزمره و این قطعات رو در نظر گرفتم و خواستم اینجا نظر اساتید رو بپرسم .

Core i5 6100

ASUS H170 PRO GAMING

ASUS R9 380X 4GB

DeepCool KENDOMEN Ti

Samsung 850 Evo 120GB 

Green 600-HP

دوست عزیز قطعات مشکل ندارن اما cpu 6100  i3 هستش 

شما میتونید 6400 6500 6600 که همه i5 هستند انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Core i5 6100

ASUS H170 PRO GAMING

ASUS R9 380X 4GB

DeepCool KENDOMEN Ti

Samsung 850 Evo 120GB 

Green 600-HP

منظورتون i5 هستش ، مشکلی نداره سیستمتون ، در کل خوبه

اما اگه منظورتون i3 6100 هستش ، هر جوری شده i5 بگیرید که تو بازیها و ارتقا لنگ نمونید ، میتونید برد asus b150 pro بردارید که حدود 150 صرفه جویی کنید و بزارید رو سی پی یو

Core i5 6100

ASUS H170 PRO GAMING

ASUS R9 380X 4GB

DeepCool KENDOMEN Ti

Samsung 850 Evo 120GB 

Green 600-HP

اما اگه منظورتون i3 6100 هستش ، هر جوری شده i5 بگیرید که تو بازیها و ارتقا لنگ نمونید ، میتونید برد asus b150 pro بردارید که حدود 150 صرفه جویی کنید و بزارید رو سی پی یو

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قطعات مشکل ندارن اما cpu 6100  i3 هستش 

شما میتونید 6400 6500 6600 که همه i5 هستند انتخاب کنید

ممنون .

منظورم همون i3 6100 بود . والا چند جا پرسیدم گفتن با توجه به نزدیک بودن شرایط کاری به i5 6400 نیاز به هزینه کردن تا این مقدار نیست و چون فرکانس کاری بالای داره !!

لینک به دیدگاه

ممنون .

منظورم همون i3 6100 بود . والا چند جا پرسیدم گفتن با توجه به نزدیک بودن شرایط کاری به i5 6400 نیاز به هزینه کردن تا این مقدار نیست و چون فرکانس کاری بالای داره !!

خیر ، شبیه هم نیستن ، 6100 دو هسته داره ولی 6400 چهار هسته ای هست و در بعضی موارد کارکردشون خیلی فرق میکنه .

بهتره کاری که کاربر starkiller گفتن رو انجام بدین یا بودجه رو افزایش بدید و پردازنده i5 بگیرید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من هر جا میرم میگن هارد اس اس دی نسبت به قیمتش زیاده میگن به جاش 1 ترابایت ببند به صرفه تره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من هر جا میرم میگن هارد اس اس دی نسبت به قیمتش زیاده میگن به جاش 1 ترابایت ببند به صرفه تره

کجا میگن به صرفه نیست ، الان خوشبختانه قیمت ssd نسبت به قبل خیلی کاهش داشته و الان میتونی با 330 تومن، سامسونگ اوو 250 گیگ ببندی

زمانی که من ssd گرفتم 128 گیگ 400 قیمت خورده بود .

120 گیگ کافیه اما 250 گیگ بهتره چون اختلاف قیمت انچنانی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه نفرم به این بنده خدا جواب بده :( 

اون عزیزه دلی که این حرفو میزنه که به احتمال زیاد یک دسته از فروشندگان محترمی هستن که اطلاعاتشون در حد خداااس شکی هم درش نیست ، ولی وقتی هنوز بهشون میگی موس پد میخوام میگن موس پد چیه از همونایی که زیر موس هست؟ ، این عزیزان نمیتونن فواید و تفاوت های بین SSD و HDD رو تشخیص بدن.

لینک به دیدگاه

یه نفرم به این بنده خدا جواب بده :(

اون عزیزه دلی که این حرفو میزنه که به احتمال زیاد یک دسته از فروشندگان محترمی هستن که اطلاعاتشون در حد خداااس شکی هم درش نیست ، ولی وقتی هنوز بهشون میگی موس پد میخوام میگن موس پد چیه از همونایی که زیر موس هست؟ ، این عزیزان نمیتونن فواید و تفاوت های بین SSD و HDD رو تشخیص بدن.

البته دو جا رفتم همینو گفتن گفتن تو که مصرفت خونگیه نمی خواد هزینه کنی صبر کن بیاد پایین یا بعدا بخر

یه جا گفت پاور گرین یه جا کولر

مادر بوردم گیگا یا ایسوس،

من می خوام پول کارکرد بدم نه برند

کسی در این مورد نظری داره کمک کنه ممنونش میشم بدجور حیرونم خخخ تا 1800 بودجمه

ویرایش شده توسط binamplayer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...