رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

Samsung 850 EVO 120GB SATA3

DeepCool TESSERACT SW Case

ASUS B150M-A LGA1151 B150 Mainboard

Geil SUPER LUCE 16GB 8GBx2 3000Mhz CL15 DDR4 Ram

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD

Intel® Core i3-6100 Skylake Processor

ASUS R9 390X DCII 8GB GDDR5

Cooler Master V650 80Plus Gold Full Modular PSU

مجموع 3550

پ.ن برای کاهش قیمت بهتره گرافیک رو دست دوم تهیه کنید

از اونجایی که در بازارچه پر شده از سری های 980 انویدیا میتونید گرافیک با قیمت های خوبی پیدا کنید اگر مایل به سری انویدیا هستید

ممنون از پاسختون. مطمئنید با i3 6100 سیستم قدرتمنده؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.4k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگر برای گیم و کار های عادی مد نظر هست بله جوابگوتون هست...

اما اگرموارد استفاده تون سنگین هست همچون طراحی های چندین لایه ایی با فتوشاپ و از این دست موارد پیشنهاد میشه گرافیک رو مدل پایین تر تهیه کنید و هزینه صرفه جویی شده رو برای Core i5 همین سوکت هزینه کنید

لینک به دیدگاه

اگر برای گیم و کار های عادی مد نظر هست بله جوابگوتون هست...

اما اگرموارد استفاده تون سنگین هست همچون طراحی های چندین لایه ایی با فتوشاپ و از این دست موارد پیشنهاد میشه گرافیک رو مدل پایین تر تهیه کنید و هزینه صرفه جویی شده رو برای Core i5 همین سوکت هزینه کنید

:)  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

با سلام

سلام دوستان خسته نباشید.
لطفا یه سیستم گیم پیشنهاد بدید تا سقف ۴ تومن.
پلتفرم اینتل و کارت انویدیا.اورکلاک هم نمیکنم.sli هم نیازی ندارم.
بروز بودن هم خیلی برام مهم نیست بیشتر دنبال مقرون به صرفه بودن هستم.ترجیحا قطعات جدید باشن ولی اگر نسل قبلی هم باشن مشکلی نیست چون قصد فروش ندارم. خودم خیلی وقته که از بازار قطعات دور بودم واسه همین از شما دوستان کمک خواستم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Samsung 850 EVO 120GB SATA3

ASUS Z170-A LGA1151 Z170 Mainboard

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD

Geil SUPER LUCE 16GB 8GBx2 3000Mhz CL15 DDR4 Ram

Cooler Master V650 80Plus Gold Full Modular PSU

RaidMax Vortex V5 Case

Zotac GTX 980 AMP! Edition 4GB GDDR5

جمع کل با قیمت

3700

پ.ن پیشنهاد میشه گرافیک رو به صورت دسته دوم تهیه کنید

سری انویدیا الان پرشده در بازارچه

دوست گرامی جناب farshid0018

لطفا به موارد با رنگ قرمز توجه بفرمایید.

کاربر محترم Mahyar23172 در خواست سیستمی بدون نیاز به اورکلاک داشتند و شما پیشنهاد مادربورد با چیپست سری Z ارائه فرمودید. پیشنهاد شما برای آینده نگری و ارتقای سیستم همراه با اورکلاک گزینه مناسبی هست ، ولی در حال حاضر گزینه هایی با قیمت مناسب تر هم موجود هست برای مثال:

مادربورد سری گیمینگ

ASUS B150 PRO GAMING-AURA B150

و مادربوردهای با چیپست B150 و H110 هم گزینه هایی با امکانات جانبی کمتر و قیمت مناسب تر هستند که با پردازنده و کارت گرافیک انتخابی شما کارایی مناسبی دارند ( فقط فرکانس رم در حالت از پیش تنظیم شده و بدون استفاده از تکنولوژی Extreme Memory Profile (XMP) معادل 2133 خواهد بود )

پیشنهاد می کنم پردازنده سیستم فوق رو به گزینه زیر ارتقا بدید تا سیستمی قوی تر و متعادل تر داشته باشید

Intel® Core™ i5-6500 Skylake Processor

جمع کل 3700 + 275 = 3975

موفق باشید

ویرایش شده توسط M-Ahmadi
لینک به دیدگاه

دوست عزیز خرید i3 اصلا منطقی نیست.

جای رم ۳۰۰۰ که با مین سری b روی ۲۱۳۳ فیکس میشه میتونید فرکانس پایینتر انتخاب کنید از همین مارک ۲۷۰ تومن هست ۱۳۰ روش بزارید حداقل 6400 بردارید

لینک به دیدگاه

سلام.

سیستم حین کار با Firefox هنگ میکنه. حتی همین چند دقیقه پیش هم که داشتم تایپ میکردم، سیستم هنگ کرد و ریستارت کردم. -_-
حین پخش فایل های تصویری هم هنگ میکنه. فایل های صوتی رو مطمئن نیستم. (در حال حاضر چیزی یادم نمیاد.)
البته این هنگ ها، همیشه اتفاق نمی افتند؛ گاهی.
یه بار هم فکر کنم در حین بازی هنگ کرد.

بورد : Gigabyte EP43T-UD3L rev. 1.0

اینم بایوس که آپدیت هم شده چند روز پیش :
(اینها تنظیمات Optimized Defaults هستند.)

MB Intelligent Tweaker (M. I. T.)

r Robust Graphics Booster .............................................................. [Auto]
 r CPU Clock Ratio ........................................................................... [ 9 X]
 r Fine CPU Clock Ratio .................................................................... [+0.0]
 r CPU Frequency ............................................................. 3.00GHz ( 333x9)

**** Clock Chip Control ****
Standard Clock Control
 r CPU Host Clock Control .............................................................. [Disabled]
 r x ... CPU Host Frequency (Mhz) .................................................. 333
 r PCI Express Frequency (Mhz) ..................................................... [Auto]
 r C.I.A.2 ........................................................................................ [Disabled]
 Advanced Clock Control
 r CPU Clock Drive ......................................................................... [ 800mV]
 r PCI Express Clock Drive ............................................................. [ 800mV]
 r CPU Clock Skew ......................................................................... [ 0 ps]
 r MCH Clock Skew ........................................................................ [ 0 ps]

**** DRAM Performance Control ****
 r Performance Enhance ................................................................ [Turbo]
r Extreme Memory Profile (X.M.P.) ................................................ [Auto]
r (G)MCH Frequency Latch ........................................................... [Auto]
 r System Memory Multiplier (SPD) ................................................. [Auto]
 r Memory Frequency (Mhz) ......................................... 1333 ........ 1333
 r DRAM Timing Selectable (SPD) ................................................... [Auto]
Standard Timing Control
 x   CAS Latency ............................................................. 9 .......... [Auto]
 x   tRCD .......................................................................  9 .......... [Auto]
 x   tRP ........................................................................... 9 .......... [Auto]
 x   tRAS ........................................................................ 24 ......... [Auto]
Advanced Timing Control
 x   tRRD ........................................................................ 4 ........... Auto
 x   tWTR ....................................................................... 5 ........... Auto
 x   tWR ........................................................................ 10 .......... Auto
 x   tRFC ....................................................................... 108 ........ Auto
 x   tRTP ........................................................................ 5 ........... Auto
 x   Command Rate (CMD) ............................................. 0 ........... Auto

**** Mother Board Voltage Control ****
Voltage Types ..................................................................... Normal ............................. Current
----------------------------------------------------------------------------------------
  CPU
r Load-Line Calibration .............................................................. [Disabled]
 r CPU Vcore .............................................. 1.22500 ................... [Auto]
 r CPU Termination ..................................... 1.200 V .................... [Auto]
 r CPU PLL ................................................. 1.550 V .................... [Auto]
 r CPU Refrence ......................................... 0.805 V .................... [Auto]
MCH/ICH
 r MCH Core ............................................... 1.100 V .................... [Auto]
 r MCH Refrence ......................................... 0.760 V .................... [Auto]
 r ICH I/O ................................................... 1.550 V .................... [Auto]
 r ICH Core ................................................ 1.100 V .................... [Auto]
 DRAM
 r DRAM Voltage .......................................... 1.500 V ................... [Auto]
 r DRAM Termination ................................... 0.750 V ................... [Auto]

سوال :
در قسمت Advanced BIOS Features ، قسمت Init Display First ، کدوم گزینه بهتره؟

خمیر هم فقط اونی که خود کولر داشت و اونی که قبلا بوده (یه دونه سرنگ 3000 تومانی. دیگه مدلش چی بود رو نمیدونم)

دیگه z5 رو استفاده نکردم.

فرکانسشو هم حدود 0.37 افزایش دادم. یعنی حدود 42 واحد به FSB اضافه شده.

معمولا سیستم ایست میکنه و بعد از چند ثانیه دوباره برای مدت کوتاهی راه میافته و مجدد ایست میکنه. در این هنگام، یا این که دیگه راه نمیافته، یا این که راه میافته!

خمیرهای کیلویی! :D

اصلا من چرا باید نیاز به آورکلاک داشته باشم؟؟؟

خیر سرم یه دونه CPU قدرتمند خریدم 4 هسته ای.

وقتی اون AMD رو داشتم، سیستم کند میشد، اما لااقل دیگه هنگ نمیکرد (من که چیز خاصی یادم نمیاد.) دما هم اینقدر بالا نبود. با این که یه فن معمولی هم بیشتر نداشت. مثل چی هم ازش کار میکشیدم بدبختو! این چه وضعشه آخه؟ straight%20face.gif

مشکل از درایور کارت گرافیک نیستش که؟ (364.72)  :-?

گرافیک : nVidia GeForce GT 730 2GB

با تشکر.  @};-

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

سلام.

سیستم حین کار با Firefox هنگ میکنه. حتی همین چند دقیقه پیش هم که داشتم تایپ میکردم، سیستم هنگ کرد و ریستارت کردم. -_-

حین پخش فایل های تصویری هم هنگ میکنه. فایل های صوتی رو مطمئن نیستم. (در حال حاضر چیزی یادم نمیاد.)

البته این هنگ ها، همیشه اتفاق نمی افتند؛ گاهی.

یه بار هم فکر کنم در حین بازی هنگ کرد.

بورد : Gigabyte EP43T-UD3L rev. 1.0

اینم بایوس که آپدیت هم شده چند روز پیش :

(اینها تنظیمات Optimized Defaults هستند.)

MB Intelligent Tweaker (M. I. T.)

r Robust Graphics Booster .............................................................. [Auto]

r CPU Clock Ratio ........................................................................... [ 9 X]

r Fine CPU Clock Ratio .................................................................... [+0.0]

r CPU Frequency ............................................................. 3.00GHz ( 333x9)

**** Clock Chip Control ****

Standard Clock Control

r CPU Host Clock Control .............................................................. [Disabled]

r x ... CPU Host Frequency (Mhz) .................................................. 333

r PCI Express Frequency (Mhz) ..................................................... [Auto]

r C.I.A.2 ........................................................................................ [Disabled]

Advanced Clock Control

r CPU Clock Drive ......................................................................... [ 800mV]

r PCI Express Clock Drive ............................................................. [ 800mV]

r CPU Clock Skew ......................................................................... [ 0 ps]

r MCH Clock Skew ........................................................................ [ 0 ps]

**** DRAM Performance Control ****

r Performance Enhance ................................................................ [Turbo]

r Extreme Memory Profile (X.M.P.) ................................................ [Auto]

r (G)MCH Frequency Latch ........................................................... [Auto]

r System Memory Multiplier (SPD) ................................................. [Auto]

r Memory Frequency (Mhz) ......................................... 1333 ........ 1333

r DRAM Timing Selectable (SPD) ................................................... [Auto]

Standard Timing Control

x   CAS Latency ............................................................. 9 .......... [Auto]

x   tRCD .......................................................................  9 .......... [Auto]

x   tRP ........................................................................... 9 .......... [Auto]

x   tRAS ........................................................................ 24 ......... [Auto]

Advanced Timing Control

x   tRRD ........................................................................ 4 ........... Auto

x   tWTR ....................................................................... 5 ........... Auto

x   tWR ........................................................................ 10 .......... Auto

x   tRFC ....................................................................... 108 ........ Auto

x   tRTP ........................................................................ 5 ........... Auto

x   Command Rate (CMD) ............................................. 0 ........... Auto

**** Mother Board Voltage Control ****

Voltage Types ..................................................................... Normal ............................. Current

----------------------------------------------------------------------------------------

CPU

r Load-Line Calibration .............................................................. [Disabled]

r CPU Vcore .............................................. 1.22500 ................... [Auto]

r CPU Termination ..................................... 1.200 V .................... [Auto]

r CPU PLL ................................................. 1.550 V .................... [Auto]

r CPU Refrence ......................................... 0.805 V .................... [Auto]

MCH/ICH

r MCH Core ............................................... 1.100 V .................... [Auto]

r MCH Refrence ......................................... 0.760 V .................... [Auto]

r ICH I/O ................................................... 1.550 V .................... [Auto]

r ICH Core ................................................ 1.100 V .................... [Auto]

DRAM

r DRAM Voltage .......................................... 1.500 V ................... [Auto]

r DRAM Termination ................................... 0.750 V ................... [Auto]

سوال :

در قسمت Advanced BIOS Features ، قسمت Init Display First ، کدوم گزینه بهتره؟

خمیر هم فقط اونی که خود کولر داشت و اونی که قبلا بوده (یه دونه سرنگ 3000 تومانی. دیگه مدلش چی بود رو نمیدونم)

دیگه z5 رو استفاده نکردم.

فرکانسشو هم حدود 0.37 افزایش دادم. یعنی حدود 42 واحد به FSB اضافه شده.

معمولا سیستم ایست میکنه و بعد از چند ثانیه دوباره برای مدت کوتاهی راه میافته و مجدد ایست میکنه. در این هنگام، یا این که دیگه راه نمیافته، یا این که راه میافته!

خمیرهای کیلویی! :D

اصلا من چرا باید نیاز به آورکلاک داشته باشم؟؟؟

خیر سرم یه دونه CPU قدرتمند خریدم 4 هسته ای.

وقتی اون AMD رو داشتم، سیستم کند میشد، اما لااقل دیگه هنگ نمیکرد (من که چیز خاصی یادم نمیاد.) دما هم اینقدر بالا نبود. با این که یه فن معمولی هم بیشتر نداشت. مثل چی هم ازش کار میکشیدم بدبختو! این چه وضعشه آخه؟ straight%20face.gif

خب مشخصا با اون خمیر ها به دلیل مرغوب نبودن بهتره سراغ اور کردن نرید

در مورد هنگ کردن هم بعد برگردونن پردازنده به حالت اول ایا این مورد هنوز هست؟

فایل های تصویری که پخش میکنید با کیفیت بلوری هستند؟

در موقع بازی چطور؟

حتما مورد دمای رو در هنگام بیکاری و نمایش دادن فایل  تصویری چک کنید... احتمال این که گرافیک زیر فشار داغ میکنه زیاد هست

با سلام

دوست گرامی جناب farshid0018

لطفا به موارد با رنگ قرمز توجه بفرمایید.

کاربر محترم Mahyar23172 در خواست سیستمی بدون نیاز به اورکلاک داشتند و شما پیشنهاد مادربورد با چیپست سری Z ارائه فرمودید. پیشنهاد شما برای آینده نگری و ارتقای سیستم همراه با اورکلاک گزینه مناسبی هست ، ولی در حال حاضر گزینه هایی با قیمت مناسب تر هم موجود هست برای مثال:

مادربورد سری گیمینگ

ASUS B150 PRO GAMING-AURA B150

و مادربوردهای با چیپست B150 و H110 هم گزینه هایی با امکانات جانبی کمتر و قیمت مناسب تر هستند که با پردازنده و کارت گرافیک انتخابی شما کارایی مناسبی دارند ( فقط فرکانس رم در حالت از پیش تنظیم شده و بدون استفاده از تکنولوژی Extreme Memory Profile (XMP) معادل 2133 خواهد بود )

پیشنهاد می کنم پردازنده سیستم فوق رو به گزینه زیر ارتقا بدید تا سیستمی قوی تر و متعادل تر داشته باشید

Intel® Core™ i5-6500 Skylake Processor

جمع کل 3700 + 275 = 3975

موفق باشید

همانطور که خودتون اشاره کردید به جز دلایلی که بنده سری Z رو پیشنهاد دادم یک مورد هم هست و اون این که اگر در اینده ایشون بنا به هر دلیل بخان سیستم رو بفروشن سری مادربرد های Z عموما مشتری پسند تر هستند تا سری B در نتیجه ایشون مشکلی در این بابت نخواهند داشت

لینک به دیدگاه

برای اینکه مطمئن بشید مشکل هنگ سیستم به خاطر دمای پردازنده نیست ، فرکانس پردازنده رو بیارید پایین تر با کم کردن مقدار clock ratio اگه با وجود فرکانس پایین باز هم هنگ کرد قطعا مشکل چیزی به غیر از دمای پردازنده هست 

البته تنظیمات بایوس هیچ مشکلی ندارن ،

شاید راهنمایی خوبی نباشه ولی اگه میتونید ویندوز رو مجدد نصب کنید 

محل اسلات رم هارو عوض کنید 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزيز

لطفا" يک مين برد و يک cpu خوب جهت کار حرفه اي با فوتوشاپ پيشنهاد بدين

چون نميدونم حدودا" چه قدر بايد هزينه کرد بنابراين بودجه خاصي براش درنظر نگرفتم

البته مورد خيلي حرفه اي نميخوام که خرج زيادي رو دستم بزاره. يه چيزي باشه که جواب کارم رو بده و 100% کارم هم با فوتوشاپ هست.

لازم به ذکر هست که درايو SSD سامسونگ سري پرو با ظرفيت 512 هم تهيه و نصب شده.

همچنین اونطور که خودم بررسی کردم نیاز به تهیه کارت گرافیک ندارم. درسته؟

سپاس

ویرایش شده توسط saeid.smxo
لینک به دیدگاه

سلام

به نظرتون i7 6700. با 980 بردارم بهتره؟

یا i5 6600 با 1070( که در اینده میاد)

لینک به دیدگاه

سلام

به نظرتون i7 6700. با 980 بردارم بهتره؟

یا i5 6600 با 1070( که در اینده میاد)

به نظرمن 6600 با 1070 بردارین.

6700 بیشتر برای حالت crossfire یا sli استفاده میشه و برای یک کارت گرافیک نیازی بهش نیست.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من میخواستم یه کیس برا بازی ببندم

گزینه های مد نظر خودم اینا هستن

مادربرد ایسوس H110M-C

سی پی یو اینتل i5 6500 اسکای لیک

Graphic Card ASUS STRIX-R7370-GAMING

رم گیل پرستین DDR4 8GB 2133Mhz

WD Green 1TB 64MB Buffer HDD

پاور گرین 650 وات GP650A-UK

کیس گرین X Plus Eagle

اینا با هم هماهنگ هستن؟ با این بودجه تقریبا 2400 این گزینه خوبی هستن یا گزینه های بهتری هم هست با توجه به بودجه؟

و اینکه این قطعات بازی های موجود در بازار رو برام به چه کیفیتی بالا میاره؟ مثل gta v و need for speed

و اینکه من میخوام وصلش کنم به led 42 اینچ مشکلی که نیست؟ میخوام hdmi وصل کنم از قابلیت کارت گزافیک که کم نمیکنه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من میخواستم یه کیس برا بازی ببندم

گزینه های مد نظر خودم اینا هستن

مادربرد ایسوس H110M-C

Graphic Card ASUS STRIX-R7370-GAMING

WD Green 1TB 64MB Buffer HDD

پاور گرین 650 وات GP650A-UK

کیس گرین X Plus Eagle

اینا با هم هماهنگ هستن؟ با این بودجه تقریبا 2400 این گزینه خوبی هستن یا گزینه های بهتری هم هست با توجه به بودجه؟

و اینکه این قطعات بازی های موجود در بازار رو برام به چه کیفیتی بالا میاره؟ مثل gta v و need for speed

و اینکه من میخوام وصلش کنم به led 42 اینچ مشکلی که نیست؟ میخوام hdmi وصل کنم از قابلیت کارت گزافیک که کم نمیکنه؟

ممنون

هارد رو بلو یا بارکودا بردارید ، گرین برای آرشیو هست معمولا

پاور رو میتونید ارزونتر بگیرید چون نیازی به 650 وات نیست ، 450 یا 500 وات هم کافی هست 

گرافیک رو بهتره از سری R9 بگیرید که برای اجرای بازی ها با کیفیت بالاتر ساخته شدن ، مثل r9 380 مدل 2 گیگ یا اگه بودجه نمیرسه حداقل 370 مدل 4 گیگ بگیرید

لینک به دیدگاه

هارد رو بلو یا بارکودا بردارید ، گرین برای آرشیو هست معمولا

پاور رو میتونید ارزونتر بگیرید چون نیازی به 650 وات نیست ، 450 یا 500 وات هم کافی هست 

گرافیک رو بهتره از سری R9 بگیرید که برای اجرای بازی ها با کیفیت بالاتر ساخته شدن ، مثل r9 380 مدل 2 گیگ یا اگه بودجه نمیرسه حداقل 370 مدل 4 گیگ بگیرید

پس با این حساب قطعه هام باید اینجوری باشه

مادربرد ایسوس H110M-C

کارت گرافیک ایسوس R7 370 DC2OC-4GD5-GAMING

هارد وسترن بلو 1 ترابایت WD10EZEX

پاور گرین 450 وات GP450A-UK

کیس گرین X Plus Eagle

اینا الان خوبه؟

با هم ست هستن؟ نمیخواد تغییری ایجاد کنم؟

لینک به دیدگاه

مادربرد ایسوس H110M-C

کیس گرین X Plus Eagle

اینا الان خوبه؟

قطعات خوب هستند تنها پیشنهاد میشه پردازنده رو سری

و هزینه صرفه جویی شده رو برای گرافیک هزینه کنید تا مدل بهتری تهیه کنید

لینک به دیدگاه

مادربرد ایسوس H110M-C

کیس گرین X Plus Eagle

اینا الان خوبه؟

بله اگه بودجه بیشتری ندارید همین ها خوبه

ولی اگه بتونید بودجه رو افزایش بدید بهتره که گرافیک قوی تری بگیرید البته پاور هم مجبور میشید بالاتر بردارید 

سایز نمایشگر هم مهم نیست ، کابل اتصال هم تاثیری در کارایی سیستم نداره اصلا

بازی های روز رو هم با کیفیت قابل قبولی میتونید اجرا کنید البته اگه گرافیک سری R9 بگیرید قطعا کیفیت بالاتری میگیرید .

البته شاید بعضی از دوستان پیشنهاد بدن که شما پردازنده i3 بگیرید و گرافیک رو بهتر بردارید که البته همونطور که گفتم مجبور میشید پاور هم قوی تر بردارید 

مثلا بگن پردازنده i3 6100

گرافیک 960 مدل 4 گیگ یا R9 380 

و پاور حدود 600 وات 

که این حالت هم خوبه مخصوصا برای بازی هایی که تاحالا منتشر شده فریم بیشتری میتونید بگیرید نسبت به سیستم قبلی ولی برای بازی های آینده تضمینی نیست که گلوگاه ایجاد نشه 

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

من سیستمم اینه:

GPU:AMD Radeon HD 6570

CPU:Intel Core i3 2100

RAM:2*2 GB DDR3 660MHz- PC3-10700

Motherboard: P61-DS3-B3

من فعلا قصد ارتقای سی پی یو رو ندارم.قثط می خوام رم رو 8 بکنم و یه کارت گرافیک بالاتر بندازم.کلا 1 تومن هم بودجه دارم.چه کارت گرافیک و رمی با این بودجه بگیرم؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما با یه تومن بودجه و با فروش قطعات فعلیتون میتونید خیلی کارهای بهتری کنید :) سیستم خودتون رو بفروشید و سیستم زیر رو خریداری کنید به نظر من:

MB:H110

CPU:I3 6100

VGA:GTX 950

RAM:8 DDR4

کل قطعات بالا با هم میشه حدود 1400.قطعات خودتون رو هم آگهی کنید حدود  400 فروش میره

ویرایش شده توسط mostafa-b
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما با یه تومن بودجه و با فروش قطعات فعلیتون میتونید خیلی کارهای بهتری کنید :) سیستم خودتون رو بفروشید و سیستم زیر رو خریداری کنید به نظر من:

کل قطعات بالا با هم میشه حدود 1400.قطعات خودتون رو هم آگهی کنید حدود  400 فروش میره

این سیستم برای گیمینگ مناسب هست؟

ویرایش شده توسط Dany-BFH
لینک به دیدگاه

شما می تونید علاوه بر این چیز هایی که پیشنهاد کردید قطعات مناسب رو برای مادربورد من پیشنهاد کنید

شما می تونید علاوه بر این چیز هایی که پیشنهاد کردید قطعات مناسب رو برای مادربورد من پیشنهاد کنید

لینک به دیدگاه

برای گیمینگ تو رزولوشن 1080 خوبه ولی انتظار بازی تو جزئیات خیلی بالا رو هم نداشته باشید. برای ارتقا سیستم فعلی خودتون میتونید یه GTX960 یا R9380 4 گیگ بردارید و رم رو هم 8 بذارید که البته پاورتون هم باید 500 باشه حداقل و همچنین احتمالا پردازنده تون تا حدی گلوگاه خواهد بود

لینک به دیدگاه

آقا بی زحمت یه کیس کامل بدون هزینه ی dvd player و HDD معرفی کنید.

بودجه 2 تومن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...