رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مادربردم سری Z170 بخری بهتره

!Dictator!

من مادربورد رو خریدم.فقط می خواستم بدونم این CPU به این مادربورد می خوره؟

ویرایش شده توسط Dany-BFH
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من مادربورد رو خریدم.فقط می خواستم بدونم این CPU به این مادربورد می خوره؟

بله هیچ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفا بنده رو راهنمایی کنید.به نظر شما ارزش داره مانیتور خودم رو که تا رزولیشن 1440*900 ساپورت میکنه رو به یک مدل مانیتور فول اچ ادی پنل ips ارتقا بدم.ایا کیفیت تصویر خیلی فرق میکنه و محسوسه و اینکه کلا ارزش داره این کارو بکنم؟کارت گرافیک من gtx 950 هست؟تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفا بنده رو راهنمایی کنید.به نظر شما ارزش داره مانیتور خودم رو که تا رزولیشن 1440*900 ساپورت میکنه رو به یک مدل مانیتور فول اچ ادی پنل ips ارتقا بدم.ایا کیفیت تصویر خیلی فرق میکنه و محسوسه و اینکه کلا ارزش داره این کارو بکنم؟کارت گرافیک من gtx 950 هست؟تشکر

اگه این کار رو بکنی، کارایی تو گیم ها حدود 40% پایین میاد!

در صورتی که هدف فیلم دیدن و کار با نرمافزار های طراحی و وبگردی و ... هست! تعویض کن!

اگه هدف گیم و بازی هست، تعویض نکن!

لینک به دیدگاه

من هم با نظر آقا بابک موافقم. @};-

اگه مانیتور فول اچ دی بگیرین افت فریم خواهید داشت و با 950 دیگه نمی تونین با تنظیمات بالا بازی کنین.

همین خوبه دیگه! :D

لینک به دیدگاه

اگه این کار رو بکنی، کارایی تو گیم ها حدود 40% پایین میاد!

در صورتی که هدف فیلم دیدن و کار با نرمافزار های طراحی و وبگردی و ... هست! تعویض کن!

اگه هدف گیم و بازی هست، تعویض نکن!

من هم با نظر آقا بابک موافقم. @};-

اگه مانیتور فول اچ دی بگیرین افت فریم خواهید داشت و با 950 دیگه نمی تونین با تنظیمات بالا بازی کنین.

همین خوبه دیگه! :D

خیلی ممنون از هر دو دوست عزیز.خیالم رو راحت کردین.کلا منصرف شدم.همین مانیتور خوبه.واسه گرافیک بالاتر هم فعلا بودجه ندارم.مرسی دوستان گلم :)

لینک به دیدگاه

دوستان بین Vishera FX-8350 و Core i5-6600K کدوم رو پیشنهاد میکنین . توی بنچ مارک ها که ظاهرا Fx بهتر ظاهر شده بود .
عمده ی استفاده گیمینگ و بعید میدونم اورکلاک بکنمش و اینکه مصرف برق و کارایی و استهلاک پایین در طی چند سال برام مهمه .

بودجه حدود 700 نومن. اگر پیشنهاد دیگری هم در این رنج قیمت دارین ممنون میشم راهنمایی کنین.

همچنین نسبت به موارد بالا A10-7870K Godavari رو پیشنهاد میکنین یا نه ؟ 

و اگر پردازنده ای با قیمت پایین تر هم مدنظرتون هست که گلوگاه نباشه برای سیستم و هزینه ی اضافه رو برای دیگر قطعات بشه خرج کرد ممنون میشم راهنمایی کنین.

لینک به دیدگاه

دوستان بین Vishera FX-8350 و Core i5-6600K کدوم رو پیشنهاد میکنین . توی بنچ مارک ها که ظاهرا Fx بهتر ظاهر شده بود .

عمده ی استفاده گیمینگ و بعید میدونم اورکلاک بکنمش و اینکه مصرف برق و کارایی و استهلاک پایین در طی چند سال برام مهمه .

بودجه حدود 700 نومن. اگر پیشنهاد دیگری هم در این رنج قیمت دارین ممنون میشم راهنمایی کنین.

و اگر پردازنده ای با قیمت پایین تر هم مدنظرتون هست که گلوگاه نباشه برای سیستم و هزینه ی اضافه رو برای دیگر قطعات بشه خرج کرد ممنون میشم راهنمایی کنین.

بدون شک فقط فقط i5-6600k.

لینک به دیدگاه

خوب سیستم چی هست؟

گرافیک و رمتون چیه؟

لینک به دیدگاه

خوب سیستم چی هست؟

گرافیک و رمتون چیه؟

خوب سیستم فعلا هیچی نیست . قصد دارم یک سیستم نو ببندم. و احتمالا فعلا گرافیک هم نمیخرم چون ظاهرا قراره کارت های جدید تر با قیمت پایینتر عرضه بشن. ولی نهایت هزینه با گرافیک فکر میکنم حدود 3 تومن برای کیس باشه.

فعلا تصمیم گیری بین Intel و AMD هستش. اینکه کدوم به صرفه تره .

لینک به دیدگاه

سلام

بنده میخوام یه کیس کامل بدون مانیتور خریداری کنم بودجم هم 3 تومن هست لطفا راهنمایی کنید دوستان ؟

لینک به دیدگاه

دوستان من ماکزیمم 3700 پول دارم.

اگه میشه یه سیستم مخصوص گیم کامل پیشنهاد بدین که  بالاتر از این مقدار نره

قویترین حالت ممکن باشه

لینک به دیدگاه

خوب سیستم فعلا هیچی نیست . قصد دارم یک سیستم نو ببندم. و احتمالا فعلا گرافیک هم نمیخرم چون ظاهرا قراره کارت های جدید تر با قیمت پایینتر عرضه بشن. ولی نهایت هزینه با گرافیک فکر میکنم حدود 3 تومن برای کیس باشه.

فعلا تصمیم گیری بین Intel و AMD هستش. اینکه کدوم به صرفه تره .

پردازنده های اینتل کارایی بهتری در بازی دارن 

سلام

بنده میخوام یه کیس کامل بدون مانیتور خریداری کنم بودجم هم 3 تومن هست لطفا راهنمایی کنید دوستان ؟

پردازنده 6600 اینتل

مادربرد http://lioncomputer.ir/product/7404/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+B150+Pro+gaming+AURA/

رم ddr4 با فرکانس 2400 دو عدد 8 گیگ 

گرافیک 970 دسته دو یا 390 دسته دو ( آکبند 960 مدل 4 گیگ یا 380 4 گیگ )

پاور 600 وات مثل http://lioncomputer.ir/product/7567/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+600+%D9%88%D8%A7%D8%AA+B600/

کیس : http://lioncomputer.ir/product/4827/%DA%A9%DB%8C%D8%B3+%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86+X+Plus+Eagle/#prettyPhoto

هارد : یک ترا سیگیت به همراه ssd 128 

http://lioncomputer.ir/product/8237/%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+%D8%AF%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF+750+%D8%A7%D9%88%D9%88+120+%DA%AF%DB%8C%DA%AF+MZ-750120/

خنک کننده پردازنده : gammax s40 یا در همین حد

دوستان من ماکزیمم 3700 پول دارم.

اگه میشه یه سیستم مخصوص گیم کامل پیشنهاد بدین که  بالاتر از این مقدار نره

قویترین حالت ممکن باشه

برای شما هم مثل همین سیستم بالایی به همراه مانیتور 600 یا 700 تومانی مثل : http://lioncomputer.ir/product/5487/BenQ+RL2240HE+22Inch+1ms+Gaming+Monitor/

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من به دنبال یک مانیتور Full HD در رنج 700 800 تومن هستم.بی زحمت چندتا مورد رو معرفی کنید.

مانیتور فعلیم هم LG LED e2050S هست.

خودم این مانیتور رو در نظر دارم.

http://lioncomputer.ir/product/5571/BenQ+RL2455HM+24ich+1ms+Gaming+Monitor/

نظرتون راجبش چیه؟مانیتور خوبی هست؟

ویرایش شده توسط Dany-BFH
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من به دنبال یک مانیتور Full HD در رنج 700 800 تومن هستم.بی زحمت چندتا مورد رو معرفی کنید.

برای چه کاری؟

مثلا برای من بزرگی خیلی مهم هست و زیاد بازی نمیکنم! پس Samsung S27D390 Plus 27inch PLS LED Monitor رو انتخاب میکنم که 27 اینچه!

کیفیت پنلش هم احتمالا بهتر از پنل TN ای هست که روی RL2455HM استفاده شده.

لینک به دیدگاه

برای چه کاری؟

مثلا برای من بزرگی خیلی مهم هست و زیاد بازی نمیکنم! پس Samsung S27D390 Plus 27inch PLS LED Monitor رو انتخاب میکنم که 27 اینچه!

کیفیت پنلش هم احتمالا بهتر از پنل TN ای هست که روی RL2455HM استفاده شده.

استفاده ی من فقط گیم هست.

ویرایش شده توسط Dany-BFH
لینک به دیدگاه

مدل زیر رو توصیه می کنم:

http://lioncomputer.ir/product/5575/BenQ+GL2760H+27inch++Monitor/

لینک به دیدگاه

مدل زیر رو توصیه می کنم:

http://lioncomputer.ir/product/5575/BenQ+GL2760H+27inch++Monitor/

مانیتور مورد نظر من چی؟اون هم خوبه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من قصد خرید چندتا قطعه دارم ، از نظر بودجه محدودیت ندارم ولی نمیخام ولخرجی کنم ، دنبال یه سیستم بهینه و زیبا هستم (زیبایی سیستم برام مهم ) قطعات مورد نیاز هم :

مادر بورد ، سی پی یو ، رم ، پاور ، مانیتور ، کیس . فقط برای گیمینگ هست . 

در حال حاضر گرافیک 970 دارم ، شاید خاستم به 1070 ارتقا بدم . 

@};-

لینک به دیدگاه

سلام از بین سی پی یو های

3570k....4460.....6400

کدومشون بهترینه ؟

Gtx 950 بهتره یا r9 370 4 gb?

در ضمن ب مادر برد p61a_d3 میخونه؟

لینک به دیدگاه

کسی دیگه نظر نداره؟

همین مانیتور موردنظر رو بخرم؟

لینک به دیدگاه

من کلا از پنل TN خوشم نمیاد! زمان پاسخ دهیش کمتره، ولی خوب زاویه دید و کنتراستش هم کمتره...

لینک به دیدگاه

من کلا از پنل TN خوشم نمیاد! زمان پاسخ دهیش کمتره، ولی خوب زاویه دید و کنتراستش هم کمتره...

خب شما میشه یه مانیتور گیمینگ با بودجه 800 معرفی کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام از بین سی پی یو های

3570k....4460.....6400

کدومشون بهترینه ؟

Gtx 950 بهتره یا r9 370 4 gb?

در ضمن ب مادر برد p61a_d3 میخونه؟

این مادربرد فقط 3570 رو میخونه که اونم شاید نیاز به آپدیت بایوس مادربرد باشه ، البته شاید هم نیازی به آپدیت بایوس نباشه

گرافیک هم زیاد فرقی ندارن ( البته 370 مدل 4 گیگش آینده نگری خوبی هست و مشکل کمبود حافظه نخواهید داشت ) ، 370 در دایرکس 12 بهتر عمل کرده

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

خب شما میشه یه مانیتور گیمینگ با بودجه 800 معرفی کنید؟

مشکل همینه دیگه! برای گیمینگ تو این رنج قیمت، TN ها مناسبترن! ولی کیفیت تصویر پایینتری دارند.

یعنی تصاویر متحرک رو بهتر نشون میدن، ولی تو موضوع کیفیت تصویر و رنگ ضعیفتر هستند.

مثلا ASUS VX239H AH-IPS یا ASUS BE229QLB IPS کیفیت تصویر و زاویه دید بهتری دارند!

ولی کمی تو تصاویر متحرکت ضعیف هستند (اینو من از روی تئوری میگم! شخصا هنوز نتونستم این تفاوت رو بصورت عملی تشخیص بدم :laughing: )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...