رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

من ی سیستم گیمینگ (فقط کیس) با بودجه حداکثر 2500000 تومان میخواستم

ممنون میشم راهنماییم کنید.

کارت گرافیک حتما nvidia باشه

در مورد سیستم پیشنهادی گیمینگ پایه که لیون گذاشته نظرتون چیه؟؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

میتونید ارتقا بدین ، یا اینکه کلا سیستم رو بفروشید و به نسل جدید کوچ کنید 

اول کدوم رو انتخاب میکنید ؟ 

در هر دو حالت میشه پیشنهاد داد

مثلا پردازنده 2500 یا 3570 بگیرید

پاور با توان بالاتر بگیرید مثلا 600 وات

گرافیک رو بفروشین و گرافیک جدیدتر مثل 970 یا 390 دسته دو بگیرید

------------

یا اینکه کلا سیستم رو به غیر از گرافیک بفروشید و به نسل جدید کوچ کنید :

مادربردh110

پردازنده 6500 یا 6600

رم دو عدد 8 گیگ

گرافیک همون قبلی

ممنون از راهنمائیتون @};-

از اونجائی که بودجه، محدوده؛ پس فکر کنم گرافیک، همون باشه و قطعات دیگر، ارتقا پیدا کنند، بهتره. (ترجیحا، قطعات نو و همراه با گارانتی معتبر باشند.)

بورد h110 ، منظورتون اینه؟ : لینک

(آخه یه دونه H110-PLUS هم هست.)

اونوقت، 6600 بهتره دیگه، درسته؟

پیشنهادتون برای RAM ، چیه؟

نیازی به تعویض پاور و همچنین Case هم خواهد بود؟

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من ی سیستم گیمینگ (فقط کیس) با بودجه حداکثر 2500000 تومان میخواستم

ممنون میشم راهنماییم کنید.

کارت گرافیک حتما nvidia باشه

در مورد سیستم پیشنهادی گیمینگ پایه که لیون گذاشته نظرتون چیه؟؟

با تشکر.

درود

خدمت شما

2600 شد ، اکه میخواین 2500 بشه ،پاور 500 بزاریم و کیس یا برد ارزونتری بزاریم ، اما قطعاً ارزش 100 تومن اضافه داره

گرافیک میتونین با همین قیمت 970 دست دو بگیرین ، که به نظرم بهتره

راجب سیستم گیمینگ پایه ، نظر شخصیم : به درد نمیخوره

3.jpg

لینک به دیدگاه

دلیل گران بودن این RAMها ، نسبت به 2 تا دونه از این RAM ، چیه؟!

سی پی یو i5-6600K ، مخصوص آورکلاک و ایناست؟

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمائیتون @};-

از اونجائی که بودجه، محدوده؛ پس فکر کنم گرافیک، همون باشه و قطعات دیگر، ارتقا پیدا کنند، بهتره. (ترجیحا، قطعات نو و همراه با گارانتی معتبر باشند.)

بورد h110 ، منظورتون اینه؟ : لینک

(آخه یه دونه H110-PLUS هم هست.)

اونوقت، 6600 بهتره دیگه، درسته؟

پیشنهادتون برای RAM ، چیه؟

نیازی به تعویض پاور و همچنین Case هم خواهد بود؟

با تشکر @};-

مادربرد : http://lioncomputer.ir/product/6820/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+H110M-C/

( مدل D3 نگیرید یه وقت که فقط از رم های DDR3 پشتیبانی میکنه )

بله 6600 بهتره چون فرکانس بالاتری داره که تاثیر گذار هست در بازی

رم های کاملا عادی ddr4 با فرکانس 2133 یا 2400

پاور 600 وات با قیمت حدود 250 تهیه کنید 

کیس هم انتخاب با خودتون هست ، اگه گرافیک داخلش جا میشه مشکلی نیست

دلیل گران بودن این RAMها ، نسبت به 2 تا دونه از این RAM ، چیه؟!

سی پی یو i5-6600K ، مخصوص آورکلاک و ایناست؟

خود رم ها هیچ تفاوتی ندارن 

بله پردازنده های سری K توانایی اورکلاک خوبی دارن و برای این کار نیاز به مادربرد سری Z و خنک کننده قدرتمند هست .

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز

منم مثل شما قصد خرید کیس جدید دارم و بیشترین قصدم برا خرید کیس، اجرای گیم هست

از انجایی که بودجه منم تقریبا در حد بودجه شماس (1,600,000)، بعد از مطالعه زیاد برحسب قیمت و عملکرد، به قطعات گرد اوری شده زیر رسیدم که میتونن جزو انتخاب های شما قرار بگیرن

Cpu: intel core i3 6100 قیمت: 376,000

Mainboard: b150M-A LGA 1151 B150 قیمت: 289,000

Gpu: zotac GTX 750 Ti 2GB GDDR5 قیمت: 469,000

Ram: Gskill AEGIS series 4GB 2400mhz CL15 single DDR4 قیمت: 85,000

HDD: WD Blue 1Tr 64MB Buffer HDD قیمت: 159,000

Case: Bitfenix Nova Window Black Case قیمت: 122,000

دوست عزیز تا اینجا کار قیمت چیزی حدود 1,500,000 تومان میشه که بازم ارزش خریدشو داره

در لیست بالا هارد 1 ترابیت در نظر گرفته شده که در صورت نیاز میتونین نمونه 500GB در نظر بگیرین که قیمت پایینتر بیاد. میتونین بر حسب نیاز دنبال کیس ارزونتری بگردین که به مشخصات قطعات انتخابیتون بخوره و پول ذخیره شده از این دو رو به پاورتون اختصاص بدین که در حدود 100,000 درمیاد. Cpu و GPU انتخابی تو رنج قیمت خودشون بهترین انتخاب شما هستن و حیف ازشون بگذرین. در خصوص انتخاب مادربورد شاید بتونین موردی با قیمت کمی پایینتر پیدا کنین که بازم به انتخاب شما بستگی داره.

با این همه اگه بازم اگه بازم با جور کردن بودجه مشکل دارین میتونین core i3 4160 رو بردارین که با قیمت 357,000 حدودا 18,000 ارزونتره و از لحاظ عملکرد کمی پایینتر قرار میگیره

در مورد خرید dvdrw,modem قیمت مدل خاصی مد نظرم نیست که بخوام راهنمایی کنم بازم به انتخاب خودتون بستگی داره

سوالی بود در خدمتم

پیروز و موفق باشین

لینک به دیدگاه

سلام.

مادربرد : http://lioncomputer.ir/product/6820/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+H110M-C/

( مدل D3 نگیرید یه وقت که فقط از رم های DDR3 پشتیبانی میکنه )

بله 6600 بهتره چون فرکانس بالاتری داره که تاثیر گذار هست در بازی

رم های کاملا عادی ddr4 با فرکانس 2133 یا 2400

پاور 600 وات با قیمت حدود 250 تهیه کنید 

کیس هم انتخاب با خودتون هست ، اگه گرافیک داخلش جا میشه مشکلی نیست

خود رم ها هیچ تفاوتی ندارن 

بله پردازنده های سری K توانایی اورکلاک خوبی دارن و برای این کار نیاز به مادربرد سری Z و خنک کننده قدرتمند هست .

H110-Plus از H110M-C ، بهتره؟ :-?

(ممنون @};-)

به نظرتون همون 6600 معمولی بهتر نیست؟ (با توجه به میزان مصرف برق و بودجه و اینا)

در ضمن، در وبسایت digikala.com ، دربارۀ این CPU نوشته که برای نصب این پردازنده همانند تمام پردازنده های سری اسکای لیک به مادربردی با سوکت LGA 1151 اینتل و چیپ ست Z170 نیاز خواهید داشت. در حالیکه هم H110-Plus و هم H110M-C ، چیپ ست H110 دارند. مشکلی پیش نخواهد اومد؟ :-?

برای رم، 2 تا از این مدل، چطوره؟

برای پاور، این خوبه؟ : لینک

(یعنی کلا کمتر از 600 وات، کفایت نمیکنه؟)

برای نصب بورد، مشکلی وجود نخواهد داشت؟ (چون مثلا H110-Plus نسبت به P8H61/USB3 ، کمی جمع و جورتره.)

اون رم ها هم اگر هیچ تفاوتی ندارند، پس چرا قیمتشون متفاوته؟

با تشکر @};-

با سلام دوست عزیز
منم مثل شما قصد خرید کیس جدید دارم و بیشترین قصدم برا خرید کیس، اجرای گیم هست
از انجایی که بودجه منم تقریبا در حد بودجه شماس (1,600,000)، بعد از مطالعه زیاد برحسب قیمت و عملکرد، به قطعات گرد اوری شده زیر رسیدم که میتونن جزو انتخاب های شما قرار بگیرن

Cpu: intel core i3 6100 قیمت: 376,000
Mainboard: b150M-A LGA 1151 B150 قیمت: 289,000
Gpu: zotac GTX 750 Ti 2GB GDDR5 قیمت: 469,000
Ram: Gskill AEGIS series 4GB 2400mhz CL15 single DDR4 قیمت: 85,000
HDD: WD Blue 1Tr 64MB Buffer HDD قیمت: 159,000
Case: Bitfenix Nova Window Black Case قیمت: 122,000

دوست عزیز تا اینجا کار قیمت چیزی حدود 1,500,000 تومان میشه که بازم ارزش خریدشو داره
در لیست بالا هارد 1 ترابیت در نظر گرفته شده که در صورت نیاز میتونین نمونه 500GB در نظر بگیرین که قیمت پایینتر بیاد. میتونین بر حسب نیاز دنبال کیس ارزونتری بگردین که به مشخصات قطعات انتخابیتون بخوره و پول ذخیره شده از این دو رو به پاورتون اختصاص بدین که در حدود 100,000 درمیاد. Cpu و GPU انتخابی تو رنج قیمت خودشون بهترین انتخاب شما هستن و حیف ازشون بگذرین. در خصوص انتخاب مادربورد شاید بتونین موردی با قیمت کمی پایینتر پیدا کنین که بازم به انتخاب شما بستگی داره.
با این همه اگه بازم اگه بازم با جور کردن بودجه مشکل دارین میتونین core i3 4160 رو بردارین که با قیمت 357,000 حدودا 18,000 ارزونتره و از لحاظ عملکرد کمی پایینتر قرار میگیره

در مورد خرید dvdrw,modem قیمت مدل خاصی مد نظرم نیست که بخوام راهنمایی کنم بازم به انتخاب خودتون بستگی داره
سوالی بود در خدمتم
پیروز و موفق باشین

در مورد کارت گرافیک میتونین به asus gt 740 oc 2GB GDDR5 با قیمت 394,000 فکر کنین

سلام. ممنون از اطلاعاتتون و زحمتی که کشیدید @};-

البته من این قطعات جدید رو، برای خودم نمیخوام.

مادربورد B150M-A ، از H110-Plus ، بهتره؟

نیازی به GPU و HDD و DVD-RW و Modem و (به احتمال زیاد) Case نیست. CPU هم که اگر i5-6600 باشه؛ این قطعات جمعا میشه حدودا 1.500 که البته این قیمت، باز هم زیاد تر از بودجه است!

رم هم فکر کنم این مدل، بهتر باشه؛ CL کمتری داره.

تشکر دوباره @};-

لینک به دیدگاه

سلام.

H110-Plus از H110M-C ، بهتره؟ :-?

(ممنون @};-)

به نظرتون همون 6600 معمولی بهتر نیست؟ (با توجه به میزان مصرف برق و بودجه و اینا)

در ضمن، در وبسایت digikala.com ، دربارۀ این CPU نوشته که برای نصب این پردازنده همانند تمام پردازنده های سری اسکای لیک به مادربردی با سوکت LGA 1151 اینتل و چیپ ست Z170 نیاز خواهید داشت. در حالیکه هم H110-Plus و هم H110M-C ، چیپ ست H110 دارند. مشکلی پیش نخواهد اومد؟ :-?

برای رم، 2 تا از این مدل، چطوره؟

برای پاور، این خوبه؟ : لینک

(یعنی کلا کمتر از 600 وات، کفایت نمیکنه؟)

برای نصب بورد، مشکلی وجود نخواهد داشت؟ (چون مثلا H110-Plus نسبت به P8H61/USB3 ، کمی جمع و جورتره.)

اون رم ها هم اگر هیچ تفاوتی ندارند، پس چرا قیمتشون متفاوته؟

با تشکر @};-

به نظر میرسه پلاس کارت صدای بهتری داره ، اندازه برد بزرگتر هست  (ATX ) و تعداد پورت های بیشتری داره ( PCI بیشتر و USB بیشتر ) در عکس ها هم مشخصه .

بله قطعا برای مادربرد انتخبی و بودجه شما 6600 معمولی بهتره

هیچ مشکلی در زمینه ساپورت پردازنده ندارید ، حتی قوی ترین پردازنده سوکت 1151 یعنی 6700k هم بدون مشکل روی برد شما میتونه کار کنه ، فقط توانایی اورکلاک ندارید چون فقط سری Z توانایی اورکلاک دارن .

رم های خوبی هستن ، تایمینگ خوبی هم دارن 

پاور گرونی انتخاب کردین ، این هم خوبه : http://lioncomputer.ir/product/7567/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+600+%D9%88%D8%A7%D8%AA+B600/

یا این : http://lioncomputer.ir/product/4659/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%D8%A7%DB%8C+%D9%88%DB%8C+%D8%AC%DB%8C+%D8%A7%DB%8C+600+%D9%88%D8%A7%D8%AA+600B/

500 وات هم کافیه میتونید 500 وات تهیه کنید ولی 600 وات دست شما رو برای ارتقا در آینده باز تر میکنه .

مشکلی در نصب بورد کوچکتر نخواهید داشت ، اگه مشکلی بخواد باشه برای بوردهای بزرگتر پی میاد ولی کوچیک ها راحت نصب میشن ، روی سینی کیس همیشه جای پیچ این بورد ها وجود داره .

فکر کنم چون به صورت پک هستن گرونتر هستن ، نمیدونم دقیقا

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید چه مادربوردی برای gtx 1070 مناسبه این مدل مناسبه asus z97 pro gamer اگه مناسب نیست یه مادربورد مناسب معرفی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید چه مادربوردی برای gtx 1070 مناسبه این مدل مناسبه asus z97 pro gamer اگه مناسب نیست یه مادربورد مناسب معرفی کنید

لطفا سریعتر جواب بدین از ظهر تا حالا منتظرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین مادربورد برا گیم تو رنج 300 400 تومن چیه؟

اگه بتونین تا 450 خرج کنین این خوبه

http://lioncomputer.ir/product/7404/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+B150+Pro+gaming+AURA/

اگه تونستین asus b150 pro پیدا کنین اونم خوبه

گزینه سوم : ارزونترین b150

http://lioncomputer.ir/product/7407/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+B150M-A/

سلام

لطفا سریعتر جواب بدین از ظهر تا حالا منتظرم

همون خوبه

لینک به دیدگاه

اگه بتونین تا 450 خرج کنین این خوبه

http://lioncomputer.ir/product/7404/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+B150+Pro+gaming+AURA/

اگه تونستین asus b150 pro پیدا کنین اونم خوبه

گزینه سوم : ارزونترین b150

http://lioncomputer.ir/product/7407/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+B150M-A/

همون خوبه

سلام مادربورد Asus H110-Plus برای همین GTX 1070 مناسب هست؟

و اینکه من توی این رنج قیمت دنبال یه مادربورد هستم که از SLI پشتیبانی کنه.چون شاید بخوام در آینده به جای 1070 دوتا RX 480 بندازم.

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه پلاس کارت صدای بهتری داره ، اندازه برد بزرگتر هست  (ATX ) و تعداد پورت های بیشتری داره ( PCI بیشتر و USB بیشتر ) در عکس ها هم مشخصه .

بله قطعا برای مادربرد انتخبی و بودجه شما 6600 معمولی بهتره

هیچ مشکلی در زمینه ساپورت پردازنده ندارید ، حتی قوی ترین پردازنده سوکت 1151 یعنی 6700k هم بدون مشکل روی برد شما میتونه کار کنه ، فقط توانایی اورکلاک ندارید چون فقط سری Z توانایی اورکلاک دارن .

رم های خوبی هستن ، تایمینگ خوبی هم دارن 

پاور گرونی انتخاب کردین ، این هم خوبه : http://lioncomputer.ir/product/7567/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+600+%D9%88%D8%A7%D8%AA+B600/

یا این : http://lioncomputer.ir/product/4659/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%D8%A7%DB%8C+%D9%88%DB%8C+%D8%AC%DB%8C+%D8%A7%DB%8C+600+%D9%88%D8%A7%D8%AA+600B/

500 وات هم کافیه میتونید 500 وات تهیه کنید ولی 600 وات دست شما رو برای ارتقا در آینده باز تر میکنه .

مشکلی در نصب بورد کوچکتر نخواهید داشت ، اگه مشکلی بخواد باشه برای بوردهای بزرگتر پی میاد ولی کوچیک ها راحت نصب میشن ، روی سینی کیس همیشه جای پیچ این بورد ها وجود داره .

فکر کنم چون به صورت پک هستن گرونتر هستن ، نمیدونم دقیقا

سلام. ممنون @};-

اونوقت، مادربورد B150M-A ، از H110-Plus بهتره؟

خب پس. انتخاب شد: i5-6600 معمولی.

در مورد رم ها هم: اگر این مدل رو بخرم، آیا در اجرا، فرقی هم با این مدل خواهند داشت؟ (با توجه به مدل بورد)

EVGA از Cooler Master بهتره؟

حالا این قطعات:

Intel G620

P8H61/USB3

2x4GB DDR3

ALFX 480

چقدر قیمتشونه حدودا؟

با تشکر فراوان @};-

لینک به دیدگاه

سلام. ممنون @};-

اونوقت، مادربورد B150M-A ، از H110-Plus بهتره؟ 

خب پس. انتخاب شد: i5-6600 معمولی.

در مورد رم ها هم: اگر این مدل رو بخرم، آیا در اجرا، فرقی هم با این مدل خواهند داشت؟ (با توجه به مدل بورد)

EVGA از Cooler Master بهتره؟

حالا این قطعات:

Intel G620

P8H61/USB3

2x4GB DDR3

ALFX 480

چقدر قیمتشونه حدودا؟

با تشکر فراوان @};-

نمیدونم کدوم بهتره ولی قطعا تفاوتی در کارایی ندارن ، تنها تفاوت در تعداد پورت ها و امکانات جانبی هست که جزیی هستن و با مقایسه موارد نوشته شده میتونید به تفاوت ها پی ببرید

رم ها چون هردو بر روی برد شما با فرکانس 2133 کار میکنن ، فکر میکنم اونی که تایمینگ کمتری داره بهتر باشه هر چند تفاوت ها برای کاربر عادی محسوس نخواهند بود .

هردو پاور های خوبی میسازن و از خرید هیچ کدوم پشیمان نخواهید شد

فکر کنم با جست و جو در قسمت فروش همین سایت و سایت های فروش بتونید قیمت رو گیر بیارید ، بنده اطلاع دقیق ندارم ، اگه آکبند قطعات موجود باشن حدود 20 تا 30 درصد کمتر از اون قیمت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مادربورد Asus H110-Plus برای همین GTX 1070 مناسب هست؟

و اینکه من توی این رنج قیمت دنبال یه مادربورد هستم که از SLI پشتیبانی کنه.چون شاید بخوام در آینده به جای 1070 دوتا RX 480 بندازم.

مشکلی نداره ، اینو بگیرین اختلاف قیمتی باهاش نداره و بهتر هستش ، اما در کل توصیه میشه واسه کارت 2 میلیونی یه برد معمولی حداقل بگیرید

واسه کراس هم باید از بردهای h170 که از کراس پشتیبانی کنن بگیرید

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

نمیدونم کدوم بهتره ولی قطعا تفاوتی در کارایی ندارن ، تنها تفاوت در تعداد پورت ها و امکانات جانبی هست که جزیی هستن و با مقایسه موارد نوشته شده میتونید به تفاوت ها پی ببرید

رم ها چون هردو بر روی برد شما با فرکانس 2133 کار میکنن ، فکر میکنم اونی که تایمینگ کمتری داره بهتر باشه هر چند تفاوت ها برای کاربر عادی محسوس نخواهند بود .

هردو پاور های خوبی میسازن و از خرید هیچ کدوم پشیمان نخواهید شد

فکر کنم با جست و جو در قسمت فروش همین سایت و سایت های فروش بتونید قیمت رو گیر بیارید ، بنده اطلاع دقیق ندارم ، اگه آکبند قطعات موجود باشن حدود 20 تا 30 درصد کمتر از اون قیمت

سلام. ممنون. @};-

خنک کننده برای این سیستم جدید، چی پیشنهاد میکنید؟ (این خوبه؟)

لینک به دیدگاه

با سلام

در رابطه با خرید کیس جدید در ماه اینده و بیشترین کاربرد ان در رباطه با گیم، با توجه به بودجه خرید محدود برای قطعات سر دو انتخاب مانده و امیدوارم به بهترین نحو منو راهنمایی بفرمایید.

1- خرید کارت گرافیک gtx 750ti و core i3 6100 به همراه مادر بورد asus b150m

2- خرید apu amd A10-7870k با پردازنده گرافیکی داخلی و مادربورد asus A88x-plus

و سوال دیگر اینکه مادربورد asus Aiix-plus دارای پردازنده گرافیکی مجمع است؟ و اگر هست از بین خرید این گزینه کدوم از نظر قدزت و بازدهی به صرفه تر است؟

پیشاپیش ممنون از نظرات و راهنمایی ارزشمندتون

لینک به دیدگاه

سلام. ممنون. @};-

خنک کننده برای این سیستم جدید، چی پیشنهاد میکنید؟ (این خوبه؟)

لازم نیست اینقدر هزینه کنید ، اگه بودجه براتون مهمه من اینو پیشنهاد میکنم یا چیزی در همین حد : http://meghdadit.com/product/9838/deep-cool-gammaxx-200t-cpu-air-cooler/%D9%81%D9%86-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%DB%8C%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D9%BE-%DA%A9%D9%88%D9%84-%D9%85%D8%AF%D9%84-%DA%AF%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%B3-200-%D8%AA%DB%8C/

لینک به دیدگاه

با سلام

در رابطه با خرید کیس جدید در ماه اینده و بیشترین کاربرد ان در رباطه با گیم، با توجه به بودجه خرید محدود برای قطعات سر دو انتخاب مانده و امیدوارم به بهترین نحو منو راهنمایی بفرمایید.

و سوال دیگر اینکه مادربورد asus Aiix-plus دارای پردازنده گرافیکی مجمع است؟ و اگر هست از بین خرید این گزینه کدوم از نظر قدزت و بازدهی به صرفه تر است؟

من گزینه ی یکو پیشنهاد میدم چون هرچی باشه تو گزینه ی یک  گرافیکو پردازنده جدا هستن پرفورمنسشون پایین نمیاد تو کارای سنگین. ولی به نظرم جای 750 یدونه 950 دست دوم تمیز گیر بیار

مادربورد دارای گرافیک مجتمع نیست اونی که دارای گرافیک مجتمع هست پردازنده هست که خود 6100 هم داره. اونی که مادربورد داره خروجی تصویره(vga یا hdmi)

ویرایش: دوستمون starkiller راست میگن دوران 750 به سر رسیده کم کمش همون 950 که گفتمو بگیر.گرافیک مجتمع هم ضعیف هست به کارت نمیاد اگه برا بازی میخوای.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بودجه کلی واسه خرید چقدره ؟ و چه قطعاتی دارین یا گرفتین؟

amd بیخیال بشین

gtx750ti گرافیک خوبیه اما دورانش به سر اومده

لینک به دیدگاه

با سلام

خرید apu amd = کنار گذشاتن ارتقا در اینده 

پس کلا بیخیال amd بشید ! گرافیک GTX 750ti هم فکر میکنم الان حداقل 470 هزار تومن قیمت داشته باشه در جایی که گرافیک گیگا 950 تک فن 600 هزار تومنه اما کارایی بالاتری داره ! شما میتونی بنچمارکهاش رو تو یوتوب ببینی 

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید من دوباره سوال میکنم

نظرم در مورد Z97 PRO GAMER عوض شد

به جاش میخوام این مدل رو بگیرم

ASUS Z170 PRO GAMING

دچار مشکل یا گلوگاه نمیشه برای GTX 1070 STRIX

لینک به دیدگاه

سلام مدیر عزیز

یه سیستم با 5 تومن اگر لطف کنید پیشنهاد بدید ممنون میشم.برای game ترجیحا

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...