رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مادربرد گیمینگ 3 : http://lioncomputer.ir/product/6498/مادربرد+گیگابایت+Z170X-Gaming+3/

615 هزار تومان

پردازنده 6600k حدود 770 هزارتومان

پردازنده 6700K حدود 1150 هزارتومان

خنک کننده هم حتما باید بخرین ، پردازنده های ضریب باز همراه خودشون فن ندارن یه چیزی مثل این باید بخرین تا راحت اورکنید : http://lioncomputer.ir/product/7261/واتر+کولر+گرین+240+GLACIER+240+GLC240-A/

حدود 230 تومان

گرافیک 1070 هم حدود یک میلیون و900 هزارتومان میفروشن الان

تا 2 تومن کدوم یکی از مدلای کاستوم 1070 بهتره؟ ویرایش شده توسط Dany-BFH
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام، دوتا سوال داشتم.

اول اینکه تفاوت Intel Core i5 6400 CPU و Intel Core i5 6500 CPU تو کار با RX 480 یا GTX 1060 چقدر هست؟ اختلاف قیمتشون حدودا 80 تومن هست میخواستم بدونم تو کار با گرافیک هایی که گفتم در حد این قیمت اختلاف کارایی دارند و ارزش داره مدل قدرتمندتر رو انتخاب کنم یا نه؟

سوال دوم هم تفاوت دو مین بورد زیر هست. مدل گرون تر چه برتری هایی نسبت به مدل دیگه داره؟

لینک به دیدگاه

سلام، دوتا سوال داشتم.

اول اینکه تفاوت Intel Core i5 6400 CPU و Intel Core i5 6500 CPU تو کار با RX 480 یا GTX 1060 چقدر هست؟ اختلاف قیمتشون حدودا 80 تومن هست میخواستم بدونم تو کار با گرافیک هایی که گفتم در حد این قیمت اختلاف کارایی دارند و ارزش داره مدل قدرتمندتر رو انتخاب کنم یا نه؟

سوال دوم هم تفاوت دو مین بورد زیر هست. مدل گرون تر چه برتری هایی نسبت به مدل دیگه داره؟

6500 ارزش اون هزینه رو داره ، بعضی بازی ها با افزایش فرکانس پردازنده افزایش فریم چشمگیری دارن شاید در حد 10 الی 20 درصد

مادربرد اولی هم به دلیل داشتن کارت شبکه قوی تر و بهینه سازی شده برای بازی ، کارت صدای بهتر ، کیفیت ساخت بالاتر ، طراحی جذاب تر ،

اسلات های بیشتر ، قابلیت استفاده از چند گرافیک به طور همزمان ، کنترل کولینگ بهتر ، نرم افزار های اختصاصی ، مدارهای مقاوم تر ، ارائه پورت های بیشتر

گرونتر هست 

از لحاظ کارایی فرقی ندارن ، یعنی اگه پردازنده و رم های شبیه هم در اون ها استفاده بشه کارایی یکسانی در سیستم خواهند داشت .

لینک به دیدگاه

با 3500 یه کارت,پردازنده و مادربورد معرفی کنید.

نظر خودم روی 1070 هست.

ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151 Z170 Mainboard

http://emalls.ir/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA_Intel-Core-i5-6600K-Processor~id~222074

در خصوص پردازنده لازم به ذکر هست در صورت تمایل به SLI یا Crossfire پیشنهاد میشه از سری i7 پردازنده انتخاب کنید به غیر از اون سری های i5 برای تک GPU مناسب تر هست و قدرت لازم رو هم داره

در خصوص خنک کننده پردازنده هم این مورد پیشنهاد میشه

به دلیل کیفیت ساخت بالاتر نسبت به هم رده خودش گرین

DeepCool Gamer Storm Maelstrom 240T AiO Liquid CPU Cooler

در خصوص موجود بودن فن استوک در باکس لازم به توضیح پردازنده ها در نوع بصورت باکس یا همان جعبه یا بصورت Try عرضه میشن

که در حالت باکس فن استوک هم همراه با پردازنده هست فارق از مدل یا ضریب باز بودن یا نبودن اما در حالت  Try تنها خود پردازنده هست که به همین دلیل موارد Try کمی ارزان تر هستند عموما

بنابراین پیشنهاد میشه قبل از خرید از فروشنده در خصوص Try بودن یا نبود پردازنده سوال کنید تا هزینه اضافه ایی برای خنک کننده نپردازید

در خصوص مدل های کاستوم 1070 پیشنهاد میشه کمی صبر کنید تا مدل سری های جدید Asus یا گیگا هم وارد بازار بشن و قیمت بخورن تا در انتخاب مدل دستون بازتر باشه

سلام، دوتا سوال داشتم.

در خصوص انتخاب با دلیل اختلاف قیمت کم پیشنهاد میشه به سراغ 6500 برید

در عین حال هم افزایش کارایی تنها در رزولشین های بالاتر از 1080p خودشون میده که اون هم انچنان زیاد نیست

در خصوص مادربردها هم گزافه گویی نمیکنم چراکه توضیحات دادند

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان کدوم ترکیب برای گیمینگ بهتره؟

Gtx 960 با. I5 6400

Gtx 970 با I3 6100؟

و ی سوال دیگه مدلای کاستوم Rx480 کی وارد میشن احتمالا؟

لینک به دیدگاه

سلام.

Gtx 960 با. I5 6400

Gtx 970 با I3 6100؟

تو بازی های فعلی گزینه دوم بهتره ، 6100 هنوز تو خیلی بازی ها قدرتمنده و فرکانس خوبی هم داره 

لینک به دیدگاه

سلام.

Gtx 960 با. I5 6400

Gtx 970 با I3 6100؟

در خصوص کدوم مورد بهتر هست توضیحات دادند اما در عین حال پیشنهاد میشه گرافیک رو به صورت دست دوم تهیه کنید

و در خصوص زمان وارد شدن مدل های کاستوم گویا فعلا خبری از واردشدن مدل های کاستوم بزودی نخواهد بود

لینک به دیدگاه

سلام یه سیستم میخوام جمع کنم کسی پیشنهادی داره؟ تا رنج قیمت 2.5 ترجیحا core i5 یا i7 و مادر برد ایسوس ddr4 برای کارای گیم و برنامه نویسی.

ویرایش شده توسط vahid206
لینک به دیدگاه

در خصوص کدوم مورد بهتر هست توضیحات دادند اما در عین حال پیشنهاد میشه گرافیک رو به صورت دست دوم تهیه کنید

و در خصوص زمان وارد شدن مدل های کاستوم گویا فعلا خبری از واردشدن مدل های کاستوم بزودی نخواهد بود

دوست عزیز در صورت امکان سایتی برای خرید دست دوم پ.خ کن.
لینک به دیدگاه

یک سوال دیگه اصلا مدل های 960 970 در عرض یک ماه در سایت موجود میشه؟ چون الان تو سایت مدل های محدودی موجود هستن.

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگه اصلا مدل های 960 970 در عرض یک ماه در سایت موجود میشه؟ چون الان تو سایت مدل های محدودی موجود هستن.

درود

شک دارم دیگه مدلهای زیادی موجود بشه! چون دیگه قدیمی شده.

ولی برای اطمینان بیشتر از فروشگاه لیون بپرسید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در صورت امکان سایتی برای خرید دست دوم پ.خ کن.

سایت خاصی در خصوص فروش لوازم دست دوم نیست

شما باید در بازارچه همین فروم و فروم persiantools و برای خرید این کارت ها در قسمت گرافیک اگهی کنید تا عزیزانی که دارند قیمت و مدل هاشون خدمتون ارائه بدن

http://forum.persiantools.com/forums/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C.183/

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=81

اگرچه سایت ایسام هم هست http://esam.ir/

در عین حال هم میتونید در قسمت بازارچه >گرافیک عزیزانی که خودشون کارت های سری 900 رو برای فروش ارائه کردن ببینید

بدلیل اینکه فعلا تمرکز عزیزان روی موجود کردن گرافیک های سری جدید هست احتمال تا یک ماه دیگر یا کمی دیگر موجود میشند سری های اک گرافیک

اما باز بهتر با لیون تماس بگیرید و جویا بشید یا دیگر سایت هارو هم نگاه بندازید موجود دارند یا خیر

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

دوباره سلام، دوستان هزینه سیستم زیر رو میشه با تغییر قطعات کاهش داد طوری که تاثیر کمتری رو کارایی داشته باشه؟ بعد این سیستم الان مشکلی نداره؟

البته بجز گرافیک چون گرافیک مدنظرم GTX 1060 هست که هنوز وارد نشده. به نظرتون قیمت این گرافیک چقدر در میاد؟

mexy_spec_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوباره سلام، دوستان هزینه سیستم زیر رو میشه با تغییر قطعات کاهش داد طوری که تاثیر کمتری رو کارایی داشته باشه؟ بعد این سیستم الان مشکلی نداره؟

البته بجز گرافیک چون گرافیک مدنظرم GTX 1060 هست که هنوز وارد نشده. به نظرتون قیمت این گرافیک چقدر در میاد؟

mexy_spec_thumb.jpg

http://emalls.ir/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA_ASUS-H110M-C-LGA-1151-Motherboard~id~248340

Intel® Core i3-6100 Skylake Processor

با این تغییرات مجموع هزینه ها به 3.200 تغییر میکنه البته

اگرچه پیشنهاد میشه پردازنده رو پایینتر از Intel® Core™ i5-6400 Skylake Processor

تهیه نکنید در صورت هماهنگی با بودجه

در خصوص قیمتش باید گرونتر از نسخه رفرنس 480 قیمت بخوره و پایین تر از 1070

اما در اخر و حرف اخر رو واردکنندگان و فروشندگان میزنند

لینک به دیدگاه

http://emalls.ir/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA_ASUS-H110M-C-LGA-1151-Motherboard~id~248340

Intel® Core i3-6100 Skylake Processor

با این تغییرات مجموع هزینه ها به 3.200 تغییر میکنه البته

اگرچه پیشنهاد میشه پردازنده رو پایینتر از Intel® Core™ i5-6400 Skylake Processor

تهیه نکنید در صورت هماهنگی با بودجه

در خصوص قیمتش باید گرونتر از نسخه رفرنس 480 قیمت بخوره و پایین تر از 1070

اما در اخر و حرف اخر رو واردکنندگان و فروشندگان میزنند

ممنون اما میخواستم بگم قصد تغییر پردازنده رو ندارم، از مهمترین بخشهایی هست که رو کارایی سیستم تاثیر میزاره میخواستم اگر بشه رو اجرای بازی ها تاثیر کمتری داشته باشه.

در مورد مین بورد، میشه تفاوت های این گزینه با موردی که تصویرش رو گذاشتم رو بگید؟

بعد نظر شما در مورد مونیتور چیه؟

لینک به دیدگاه

ممنون اما میخواستم بگم قصد تغییر پردازنده رو ندارم، از مهمترین بخشهایی هست که رو کارایی سیستم تاثیر میزاره میخواستم اگر بشه رو اجرای بازی ها تاثیر کمتری داشته باشه.

در مورد مین بورد، میشه تفاوت های این گزینه با موردی که تصویرش رو گذاشتم رو بگید؟

بعد نظر شما در مورد مونیتور چیه؟

همانظور که از پسوند مادربرد ها مشخص هست مادربرد مد نظر شما هم ظاهر مناسب تری و جذاب تری داره و هم دارای مشخصات که مناسب و مورد توجه گیمیر هاست هم چون استفاده از کارت صدای با کیفیت تر و خروجی های مادربرد هست

اما اخر در کارکرد نهایی سیستم و پرفرمنس سیستم تاثیر خاصی این تفاوت ها نداره

در خصوص مانیتور در این رنج قیمت از نظر کیفیت ساخت و دیگر موارد مناسب هست (همانطور عرض کردم در این رنج قیمت)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان،

اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید برای ارتقا کامپیوترم...

مشخصات:

مادربرد asus p5g41c-x lm

چیپست g41

گرافیک آنبورده

ram 2g kingston

cpu Dual Core E550 2.8Ghz

Power فعلی گرین300

......................

سوال اول)

میخوام زیاد هزینه نکنم میدونم مادربرد مافوق قدیمیه

با این مادربرد موجود lga 775 به نظرتون cpu رو عوض کنم؟

رم 2 گیگ دگ اضافه کنم + 2 گیگ گرافیک به نظرتون پاسخگو کارهای روزمره و بازی هست ؟!

سوال دوم) جدیدا کامپیوترم وقتی میزنم روشن بشه چندین بار ریستارت میکنه قبل از این که ویندوز بالا بیاد بعضی موقع ها هم همون 1 دیقه اول دوباره ریستارت میشه بعد از 7-8 بار ریست شدن میاد بالا و روشن میمونه علت اصلیش پاوره؟!

یه جا خوندم میتونه مشکل از خمیر سیلیکونی سی پی یو باشه اونم موثره ؟! فک کنم اون خمیر سیلکونی هم باید چیزی ازش باقی نمونده باشه خخخخ

....................

از هم اکنون ممنون از نظراتتون...

یاعلی

راستی چه گرافیک رم پاور یا cpu رو پیشنهاد میکنید...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من میخواستم اس اس دی بخرم! میخوام بهترین گزینه رو با کمترین هزینه انتخاب کنم! ظرفیتش کمتر از 500 نباشه! انتخاب خودم samsung 850 pro یا samsung 850 evo هست! میخاستم ببینم تفاوت این دو تا چیه؟ و چرا باید بیشتر هزینه کنم برای pro ? ارزش داره آیا؟ و اگه تو همین رنج قیمت گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید!

مشخصات سیستم هم اینه:

MB : Giga z170xgaming 5

CPU : 6700k

Ram : 2*8 2400

VGA : Zotac 970

لینک به دیدگاه

سلام یه سیستم میخوام جمع کنم کسی پیشنهادی داره؟ تا رنج قیمت 2.5 ترجیحا core i5 یا i7 و مادر برد ایسوس ddr4 برای کارای گیم و برنامه نویسی.

یکی جوابمو بده

لینک به دیدگاه

سلام دوستان،
اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید برای ارتقا کامپیوترم...
مشخصات:
مادربرد asus p5g41c-x lm
چیپست g41
گرافیک آنبورده
ram 2g kingston
cpu Dual Core E550 2.8Ghz
Power فعلی گرین300
......................
سوال اول)
میخوام زیاد هزینه نکنم میدونم مادربرد مافوق قدیمیه
با این مادربرد موجود lga 775 به نظرتون cpu رو عوض کنم؟
رم 2 گیگ دگ اضافه کنم + 2 گیگ گرافیک به نظرتون پاسخگو کارهای روزمره و بازی هست ؟!
سوال دوم) جدیدا کامپیوترم وقتی میزنم روشن بشه چندین بار ریستارت میکنه قبل از این که ویندوز بالا بیاد بعضی موقع ها هم همون 1 دیقه اول دوباره ریستارت میشه بعد از 7-8 بار ریست شدن میاد بالا و روشن میمونه علت اصلیش پاوره؟!
یه جا خوندم میتونه مشکل از خمیر سیلیکونی سی پی یو باشه اونم موثره ؟! فک کنم اون خمیر سیلکونی هم باید چیزی ازش باقی نمونده باشه خخخخ
....................
از هم اکنون ممنون از نظراتتون...
یاعلی
راستی چه گرافیک رم پاور یا cpu رو پیشنهاد میکنید...

از لینک زیر میتونید پردازنده مورد ساپورت مادربردتون ببینید

https://www.asus.com/Motherboards/P5G41CM_LX/HelpDesk_CPU/

در خصوص گرافیک هم پیشنهاد میشه یک گرافیک HD5450 2gb تهیه کنید

و در خصوص مشکل دوم دمای پردازنده رو چک کنید در صورت بالا بودن خمیر سلیکن پردازنده رو تعویض کنید در خصوص ریست کردن ابتدا سعی کنید به سی دی ویندوز اقدام به ریپر ویندوز خود کرده در صورت فایده نداشتن به دنبال موارد سخت افزاری بگردید

سلام دوستان

من میخواستم اس اس دی بخرم! میخوام بهترین گزینه رو با کمترین هزینه انتخاب کنم! ظرفیتش کمتر از 500 نباشه! انتخاب خودم samsung 850 pro یا samsung 850 evo هست! میخاستم ببینم تفاوت این دو تا چیه؟ و چرا باید بیشتر هزینه کنم برای pro ? ارزش داره آیا؟ و اگه تو همین رنج قیمت گزینه بهتری سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید!

مشخصات سیستم هم اینه:

MB : Giga z170xgaming 5

CPU : 6700k

Ram : 2*8 2400

VGA : Zotac 970

در خصوص SSD تفاوتشون در خواندن و نوشتن تصادفی هست

که هرچه این میزان سرعت بالاتر باشه میزان پرفرمنس ارائه شده باالاتر هست

همرده سری pro با قیمتی کمی کمتر این مورد هست

SanDisk Extreme Pro 480GB SATA3

یکی جوابمو بده

در خصوص سیستم نگفتید همراه با مانیتور باشه یا تنها کیس !

Intel® Core™ i5-6400 Skylake Processor

Corsair Force LE SATA3 SSD - 120GB

Gskill Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD

Inno3D iChill GTX 960 X2 Air Boss Ultra 4GB GDDR5

RaidMax Vortex V3 Case

Cooler Master B600 Ver.2 80Plus Power Supply

مجموع 2.600

در خصوص گرافیک پیشنهاد میشه گرافیک رو به صورت دست دوم تهیه کنید

لینک به دیدگاه

6500 ارزش اون هزینه رو داره ، بعضی بازی ها با افزایش فرکانس پردازنده افزایش فریم چشمگیری دارن شاید در حد 10 الی 20 درصد

مادربرد اولی هم به دلیل داشتن کارت شبکه قوی تر و بهینه سازی شده برای بازی ، کارت صدای بهتر ، کیفیت ساخت بالاتر ، طراحی جذاب تر ،

اسلات های بیشتر ، قابلیت استفاده از چند گرافیک به طور همزمان ، کنترل کولینگ بهتر ، نرم افزار های اختصاصی ، مدارهای مقاوم تر ، ارائه پورت های بیشتر

گرونتر هست 

از لحاظ کارایی فرقی ندارن ، یعنی اگه پردازنده و رم های شبیه هم در اون ها استفاده بشه کارایی یکسانی در سیستم خواهند داشت .

ممنون بابت پاسختون.

در مورد مادر بورد، کارت شبکه و کارت صدا فکر نمیکنم خیلی برای تجربه من اهمیت داشته باشه، بجز اینها به نظرشما ارزشش رو داره که 100 بیشتر برای مادر بورد گرون تر پرداخت کنم؟

با مشکل اساسی مواجه نمیشم؟ مثلا اینکه مادر بورد گرون تر امکان خاصی داشته باشه که در صورت تهیه مادر بورد ارزون تر تو بازی ها با مشکل مهمی مواجه بشم؟ از نظر کارایی هر مدل ارزون تر مورد اعتماد هست؟

بعد تو رنج قیمت ۳۲۹,۰۰۰ تومن مادر بورد بهتری برای گیم وجود نداره؟

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسختون.

در مورد مادر بورد، کارت شبکه و کارت صدا فکر نمیکنم خیلی برای تجربه من اهمیت داشته باشه، بجز اینها به نظرشما ارزشش رو داره که 100 بیشتر برای مادر بورد گرون تر پرداخت کنم؟

با مشکل اساسی مواجه نمیشم؟ مثلا اینکه مادر بورد گرون تر امکان خاصی داشته باشه که در صورت تهیه مادر بورد ارزون تر تو بازی ها با مشکل مهمی مواجه بشم؟ از نظر کارایی هر مدل ارزون تر مورد اعتماد هست؟

بعد تو رنج قیمت ۳۲۹,۰۰۰ تومن مادر بورد بهتری برای گیم وجود نداره؟

بستگی داره اون 100 تومان رو از چه قطعه ای کم کرده باشین ، اگه از قطعاتی مثل گرافیک و پردازنده 100 تومان برداشته باشین ارزش نداره برای مادربرد بدین 

از لحاظ کارایی هیچ فرقی نخواهد کرد ، هر دو مادربرد به یک میزان از قدرت قطعات استفاده خواهند کرد و مشکلی هم به وجود نخواهد اومد ، تو بازی هیچ تاثیری نداره و فرقی نمیکنه شما مدل پرو گیمینگ رو بگیرید یا نسخه معمولی رو .

تو این رنج مادربرد های زیادی موجود نیست ، و بنده ایسوس pro رو پیشنهاد میدم با قیمت 359 تومان ، تعداد اتصالات و درگاه های بیشتری داره که شاید در آینده به کارتون بیاد

و مخصوصا مدار تغذیه قوی تری برای پردازنده داره ( 8 پین )

لینک به دیدگاه

سلام
دوستان دیجی کالا این اس اس دی رو تخفیف زده به نظرتون ارزش داره ؟ یا بیشتر هزینه بشه برای اس اس دی بهتره ؟ 

Kingston UV300 SSD Drive - 240GB ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

ممنون از اقا فرشید عزیز،

اون مدل گرافیکی که گفتید انگار پاور قدرتمندی طلب میکنه حداقل 450-500 درسته ؟؟

HD5450 2gb

...........................................

بعدا این نوع سی پی یو به مادربرد من یعنی نمیخوره؟!

چون تو لیستی که معرفی کردین برای مادربردم asus p5g41c-m نبود...

درحالی که سوکتش LGA775 هستش

سی پی یو CPU - اینتل Intel Core 2 Duo E8400 - 3.00GHz

----------------------------------------------

یه سوال اساسی تر تخمین زدم یه گرافیک 2 گیگ تقریبا 140 + یه رم دو گیگ تقریبا 50

یه cpu تقریبا 60 تومن میشه 250 تومن حدودا برای سیستم فعلیم

اگر مادربردم رو عوض کنم بهتر نیس؟ تقریبا 200-250 میشه یه مادربرد جدیدتر گرفت...

با این حساب چه سیستمی رو پیشنهاد میکنید ؟!

(فقط مادربرد،سی پی یو متناسب با مادربرد جدیدتر،رم 2 گیگ(2گیگ خودم دارم)،گرافیک 2 گیگ)

چقدر میشه ؟! میشه تقریبا با 500 تومن جمع بشه دسته دوم یا نو....

..................................................

ببخشید هی سوال میکنم

راستی اون مسئله (ریستارت شدن کامپیوترم موقع روشن شدن قبل از ولکام ویندوز و حتی موقعی که صفحه بالا میاد ایکونی رو انتخاب میکنم ریست میشه یه 7-8 بار این مرحله انجام میشه کامپیوتر روشن میمونه دگ ریست نمیشه) مربوط به پاور نیست ؟! چون پاورمم خیلی قدیمیه اتمام گارانتیش خورده 88 فک کنم سال 86 خریدمش :D ، یا مربوط به همون خمیر سیلیکونیه؟!

مربوط به ویندوز ، ویروس(آنتی ویروس داشتم پاکش کردم یکی دوماهه)،یا فن سی پی یو(البته فن cpu به ظاهر مشکلی نداره به راحتی کار میکنه و پایه هاش هم سفته) نیست ؟!!

---------------------------------------------

بازم شرمنده :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...