رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دلیل اینکه مدل h110 برنمیدارید مادربردو چیه؟

منتظر جواب میمونم[emoji4]

خواهش میکنم چون h110 کابل hdmi نمیخوره. منم چون کارت گرافیک نمیخام بگیرم و از گرافیک مجتمع پردازنده استفاده کنم واسه همین مجبورم اون مادربرد رو بگیرم که hdmi میخوره. چون کاربردم بیشتر فقط دیدن فیلم فول اچ دی هستش

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خواهش میکنم چون h110 کابل hdmi نمیخوره. منم چون کارت گرافیک نمیخام بگیرم و از گرافیک مجتمع پردازنده استفاده کنم واسه همین مجبورم اون مادربرد رو بگیرم که hdmi میخوره. چون کاربردم بیشتر فقط دیدن فیلم فول اچ دی هستش

ایول وقتی امکاناتشو دیدم حدس زدم شاید به خاطر همین باشه ولی بالا زده بودی فیلم و بازی به خاطرهمین پرسیدم چون بازی که گرافیک مجتمع نمیشه، منم الان از hd530 6600 دارم استفاده میکنم ولی خیلی باید تنظیمات بازیو پایین اوورد تا 25 فریم بشه گرفت.

برای اندازه 1360*768 گرافیک چی پیشنهاد میدید که بازیو با تنظیمات قابل قبول اجرا کنه؟

نمیخوام الترا بازی کنما فقط قابل قبول باشه مثلا های یا مدیوم

؟

هر چی قیمت کمتر بهتر!

لینک به دیدگاه

منم خودم درست اطلاعی ندارم دوستان بیشتر وارد هستن.این گرافیک قیمتیش حدود 550 تومان هست. ولی نمیدونم چقدر قوی تر از گرافیک مجتمع hd530 باشه

ASUS - GeForce GTX 750 TI PH - 2GB - DDR5
لینک به دیدگاه

منم خودم درست اطلاعی ندارم دوستان بیشتر وارد هستن.این گرافیک قیمتیش حدود 550 تومان هست. ولی نمیدونم چقدر قوی تر از گرافیک مجتمع hd530 باشه ASUS - GeForce GTX 750 TI PH - 2GB - DDR5

مرسی منتظر میمونم نظرات بقیه هم بشنوم البته اگه بگیرم دست دو میگیرم که قیمت پایین تری داشته باشه.
لینک به دیدگاه

مرسی منتظر میمونم نظرات بقیه هم بشنوم البته اگه بگیرم دست دو میگیرم که قیمت پایین تری داشته باشه.

الان شما با گرافیک مجتمع hd530 چه بازی هایی میتونی انجام بدی؟ اگه گرافیکش زیاد قوی نیست منم یه کارت گرافیک جدا بخرم

لینک به دیدگاه

الان شما با گرافیک مجتمع hd530 چه بازی هایی میتونی انجام بدی؟ اگه گرافیکش زیاد قوی نیست منم یه کارت گرافیک جدا بخرم

من زیاد بازی ندارم ولی اویل 6 رو تا پایین ترین نتظیمات میارم پایین در یه اندازه ای هست بین 1360 و 1024 که واید هست در اون اندازه 25 فریم تا 30 میده و راحت میشه بازی کرد اگه دقیق میخوای من ساعت 5 تا 6 خونه میرم واست چنتا بازی رو تست میزارم

تو اندازه فول اچ دی فقط دوتا یک رو میتونی 30 فریم بگیری

خخخ

لینک به دیدگاه

سلام این قطعات رو انتخاب کردم بخرم. کاربردم هم فقط دیدن فیلم FULL HD با بازی هستش. نرم افزار خاصی روش نمیخام نصب کنم. ممنون میشم بگین قطعات باهم مچ هستن یا نه. باتشکر

Intel Core i3-6100 3M Skylake Dual-Core 3.7 GHz

ASUS - B150M-A

G.SKILL - DDR4 - Ripjaws 4 series 8GB - 2400

Case GREEN - Solaris

Western Digital - 1 TeraByte / Blue

فقط نمیدونم برای این قطعات چه پاوری بگیرم

برای پاور این مورد GREEN GP430A-ES 80Plus Bronze PSU

ایول وقتی امکاناتشو دیدم حدس زدم شاید به خاطر همین باشه ولی بالا زده بودی فیلم و بازی به خاطرهمین پرسیدم چون بازی که گرافیک مجتمع نمیشه، منم الان از hd530 6600 دارم استفاده میکنم ولی خیلی باید تنظیمات بازیو پایین اوورد تا 25 فریم بشه گرفت.

برای اندازه 1360*768 گرافیک چی پیشنهاد میدید که بازیو با تنظیمات قابل قبول اجرا کنه؟

نمیخوام الترا بازی کنما فقط قابل قبول باشه مثلا های یا مدیوم

؟

هر چی قیمت کمتر بهتر!

در خصوص HD530 لازم بذکر گرافیک در بازی ها میزان عملکردش در حد gt750 هست و انتظار نداشته باشید عملکرد این گرافیک در حد gtx770  یا 960 و ... باشه

اگرچه این گرافیک با توجه به نتایجی که روی بازی ها نشون داده کاملا راضی کننده هست

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3060&game=Battlefield%204&p_make=Intel&p_deriv=Core+i5-6400+2.7GHz&gc_make=Intel&gc_deriv=Intel+HD+Graphics+530+Desktop&ram=8&screenRes_width_FPS=1920&screenRes_height_FPS=1080&checkSubmit=#systemrequirements

مقایسه 750 ti با HD530 در کرایسیس

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3220&gid2=2062&compare=intel-hd-graphics-530-desktop-vs-geforce-gtx-750-ti-zotac-2gb-edition

اگرچه میزان فریم دریافتی با میزان رزولویشین انتخابی هم ارتباط داره

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

برای پاور این مورد GREEN GP430A-ES 80Plus Bronze PSU

در خصوص HD530 لازم بذکر گرافیک در بازی ها میزان عملکردش در حد gtx750 هست و انتظار نداشته باشید عملکرد این گرافیک در حد gtx770 یا 960 و ... باشه

اگرچه این گرافیک با توجه به نتایجی که روی بازی ها نشون داده کاملا راضی کننده هست

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3060&game=Battlefield%204&p_make=Intel&p_deriv=Core+i5-6400+2.7GHz&gc_make=Intel&gc_deriv=Intel+HD+Graphics+530+Desktop&ram=8&screenRes_width_FPS=1920&screenRes_height_FPS=1080&checkSubmit=#systemrequirements

مقایسه 750 ti با HD530 در کرایسیس

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3220&gid2=2062&compare=intel-hd-graphics-530-desktop-vs-geforce-gtx-750-ti-zotac-2gb-edition

اگرچه میزان فریم دریافتی با میزان رزولویشین انتخابی هم ارتباط داره

من فکر میکنم که شما اشتباه میکنین hd530

حتی به 560gtx هم نمیرسه خیلی ضعیفه من فکر میکردم بهتر باشه .

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم که شما اشتباه میکنین hd530

حتی به 560gtx هم نمیرسه خیلی ضعیفه من فکر میکردم بهتر باشه .

موقع تایپ ناخوداگاه نوشته شد GTX

منظور سری gt هست

در اخر هم در لینک ارائه شده میتونید بازی مورد نظر و رزلوشین مدنظر رو مشخص کنید و ببنید گرافیک در چه حد میتونه بازی رو ران کنه

و  هم این ویدئو رو پیشنهاد میکنم ببینید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=43

نظرشخصی خودم در خصوص سری HD530 بدلیل این که مدتی باهاش سرمیکردم با توجه به این که هزینه ایی براش پرداخت نمیشه و کارایی که در بازی های همچون سری Call of duty و GTA V نشون داد  کاملا راضی کننده بود

البته هیچ وقت هم انتظار نداشتم بازی هارو در رزلوشین 1080p به بهترین کفیت اجرا کنه

لینک به دیدگاه

موقع تایپ ناخوداگاه نوشته شد GTX

منظور سری gt هست

در اخر هم در لینک ارائه شده میتونید بازی مورد نظر و رزلوشین مدنظر رو مشخص کنید و ببنید گرافیک در چه حد میتونه بازی رو ران کنه

و هم این ویدئو رو پیشنهاد میکنم ببینید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=43

نظرشخصی خودم در خصوص سری HD530 بدلیل این که مدتی باهاش سرمیکردم با توجه به این که هزینه ایی براش پرداخت نمیشه و کارایی که در بازی های همچون سری Call of duty و GTA V نشون داد کاملا راضی کننده بود

البته هیچ وقت هم انتظار نداشتم بازی هارو در رزلوشین 1080p به بهترین کفیت اجرا کنه

دقیقا درسته حرفتون ،یه لحظه تعجب کردم،

حالا برای اندازه 1360*768 چی پیشنهاد میدین ،که هزینه ی اضافی پرداخت نشه بابت کارایی بیشتر ولی بی استفاده، در تظیمات معمولی بازی،؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان حداقل سیستمی ک میشه برای کار با نرم افزار Adobe بست چیه ؟!!! با در نظر گرفتن کمترین میزان بودجه 1.5 میلیون...فقط کیس... با تشکر 

ویرایش شده توسط Nima_061
لینک به دیدگاه

سلام بودجم ٣,٧٠٠،٠٠٠تومانه ssd و مانيتور هم نميخام فقط كيس.

خودم قطعات زير مد نظرم هست همين روزاهم ميخام بخرم اگر پيشنهادي داريد ممنون ميشم بگيد،

cpu:core i5 6600k

mb:gigabyte z170x gaming3

ram:G.skill ripijav4 2*4 -2666mhz

case:kendomen ti

h.d.d:1TB wd blue

PSU:green 650 uk gold

cpu cooler:green notus 100

اينا حدود ٢،٣٠٠،٠٠٠در مياد ميمونه كارت گرافيك يعني ١،٤٠٠،٠٠٠ براي گرافيك بودجه دارم و نميدونم وايستم gtx 1060بياد و اونو به اين سيستم اضافه كنم يا gtx 970 بخرم باهاش!!!!

لینک به دیدگاه

خودم قطعات زير مد نظرم هست همين روزاهم ميخام بخرم اگر پيشنهادي داريد ممنون ميشم بگيد،

اينا حدود ٢،٣٠٠،٠٠٠در مياد ميمونه كارت گرافيك يعني ١،٤٠٠،٠٠٠ براي گرافيك بودجه دارم و نميدونم وايستم gtx 1060بياد و اونو به اين سيستم اضافه كنم يا gtx 970 بخرم باهاش!!!!

سلام پیشنهادم این هست 

ASUS Z170 PRO GAMING 
CPU Cooler:Noctua NH-U12S 
RAM: GSkill Ripjaws v 2×8GB=16GB DDR4 3000MHz CL15 
PSU: Cooler Master Vanguard 650W Gold Full Modular
Case : Green X3+ Viper Gaming
ویرایش شده توسط Nima_061
لینک به دیدگاه

ممنون از پيشنهادتون اينايي كه فرموديد بنظرم خيلي گرونتر در مياد از بودجه ي من.

ممنون از پيشنهادتون اينايي كه فرموديد بنظرم خيلي گرونتر در مياد از بودجه ي من.

لینک به دیدگاه

سلام پیشنهادم این هست 

ASUS Z170 PRO GAMING 
CPU Cooler:Noctua NH-U12S 
RAM: GSkill Ripjaws v 2×8GB=16GB DDR4 3000MHz CL15 
PSU: Cooler Master Vanguard 650W Gold Full Modular
Case : Green X3+ Viper Gaming

به نظرم تازه خرج رو داری میکنی یه خورده بیشتر روش بزار و یه i7 6700 بخر CPU  ات رو چون هم آینده نگرانه تره و هم تو بعضی از بازی های CPU محور قشنگ تفاوتش معلوم میشه و تو برنامه هایی مثل 3ds max یا زمین تا آسمون فرق میکنه. گرافیکت رو هم بهترین گزینه GTX 1060 هستش چون به راحتی تو بازی های حتی GTX 980 رو هم جا میزاره. اون کولر اگه اورکلاک نمیکنی اضافه خرج کردنه به جاش یه Thermalright True spirit 120 بخر قیمتش خیلی مناسبه و خیلی هم عالی جواب میده و بقیه اون پول رو سعی کن برا درایو ویندوزت یه SSD 120 از سامسونگ سری EVO تهیه کنی

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

سلام دوستان حداقل سیستمی ک میشه برای کار با نرم افزار Adobe بست چیه ؟!!! با در نظر گرفتن کمترین میزان بودجه 1.5 میلیون...فقط کیس... با تشکر 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان حداقل سیستمی ک میشه برای کار با نرم افزار Adobe بست چیه ؟!!! با در نظر گرفتن کمترین میزان بودجه 1.5 میلیون...فقط کیس... با تشکر 

میتونید سوکت 1151 یا پردازنده i3 استفاده کنید که گرافیک داخلیش کاملا برای انجام اموری غیر از بازی و رندر های سنگین کاملا مناسب هست .

لینک به دیدگاه

میتونید سوکت 1151 یا پردازنده i3 استفاده کنید که گرافیک داخلیش کاملا برای انجام اموری غیر از بازی و رندر های سنگین کاملا مناسب هست .

تشکر اگه میشه کیس پیشنهاد بدین ؟!!! 

لینک به دیدگاه

چند حالت میشه انتخاب کرد :

میشه هارد 1 ترا بگیرین و یه ssd 128 اضافه کنید مثل evo سامسونگ که سرعت بره بالاتر

میشه 100 تومان بیشتر هزینه کنید و مادربرد یا پردازنده قوی تر بردارید که البته فرق چندانی در کارایی نخواهند کرد

میتونید پاور قوی تر بگیرید که اگه بعدا قصد ارتقای سیستم برای بازی رو دارید به مشکل بر نخورید

post-19304-0-52055000-1470054933_thumb.jpg

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

این عکسا شاید جالب باشن با اینتل hd 530

cd312286e313e38ac29ba788ea5e33f1.jpg

با این تنظیمات 50 فریم داد!

لینک به دیدگاه

البته شما نگفتید سیستم رو برای گیم می خواهید یا خیر

ASUS B150 PRO GAMING-AURA LGA1151 B150 Mainboard

Intel® Core™ i5-6600K Skylake Processor

WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD.

Gskill Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4

Samsung 850 EVO 120GB SATA3

Cooler Master B600 Ver.2 80Plus Power Supply

DeepCool IceBlade 200M CPU Cooler

DeepCool DUKASE

مجموع 2.300

با باقی هزینه میتونید یک 1060 یا 480 کاستوم بردارید

در خصوص خرید 970 تنها پیشنهاد میشه بصورت اک خریداری نشه و در صورت توانایی تا موجود شدن و متعادل شدن قیمت سری 1060 و 480 صبر کنید

این عکسا شاید جالب باشن با اینتل hd 530

cd312286e313e38ac29ba788ea5e33f1.jpg

با این تنظیمات 50 فریم داد!

اسم بازی رو هم میگفتید ممنون میشدم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان
پاور خای وات بالا گرین سری oc
موجوده خوش قیمت
به تا پیک زیر سر بزنید
http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61713&hl=

لینک به دیدگاه

بهترین هارد 4 ترا چیه؟فقط واسه انتقال فایل و فیلم دیدن واسه بازی نمیخوام،

وسترن بلو یا سیگیت باراکودا!!؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...