رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوست من

مین بورد بدی نیست

فقط دوست من از فناوری 45nm سی پی یو پشتبانی نمی کنه تا 65nm پشتبانی می کنه

سی پی یو شما چیه؟(یا می خواید چی بخرید):o

e8200

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوست من

نه من این رو نخریدم از سایت رایانه صبا دیدم

اینم مدلش

CLUB - ATI RADEON HD 3650 512MB

GPU: ATI RV635 Memory: 512 MB, GDDR2, 128 BIT Format: PCI-E x16

Price: 110,000 Toman

اینم ادرسش

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=1911

:o

سینا جان نه عزیزم مطمئنم که مال ما DDR3 هستش اگر شک داری و فکر میکنی که اروزن داریم میدیم میخوای گرونترش کنیم . (شوخی )

لینک به دیدگاه

به نظرتون اگه p5kc بگیرم بهتر نیست؟

ادرستونو می دید بیام از شما بخرم احتمالا فردا میام

خوب مادربورد بدی نیست و میتونید در اینده هم رمهای DDR3 هم روش بزارید البته تا باس 1333 ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

سینا خان در ضمن HD3650 512mb DDR2 CLUB قیمتش 92000 تومانه

لینک به دیدگاه

e8200

سلام دوست من

فکر نمی کنم بهش بخوره

چون E8200 45nm است یا باید سی پی یو رو یه چیزی دیگه بخرید یه یه مین بورد که قابلیت 45nm داشته باشه باید بخرید:o

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

تورو خدا به من کمک کنید

بدجوری روم همین الان فشار اومد

اقا روی مین بورد من کارت گرافیک های pci 2 ساور می شه

مثل 4870 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مین من p5k se است ایا روی مینبورد من کارت گرافیک 4870 ساور می شه

لطفانننننننننن کم کنید بگیددددددددددددد:o

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

فکر نمی کنم بهش بخوره

چون E8200 45nm است یا باید سی پی یو رو یه چیزی دیگه بخرید یه یه مین بورد که قابلیت 45nm داشته باشه باید بخرید:o

سینا جان لطفا اگر خواستید کسی رو راهنمایی لطفا یک بار به لینک اون قطعه مراجعه کنید تا دوستان مرتکب اشتباه نشن عزیز این مادربورد P5KC 45nm هستش عزیزم

این هم لینک

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=534&l4=0&model=1694&modelmenu=1

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

تورو خدا به من کمک کنید

بدجوری روم همین الان فشار اومد

اقا روی مین بورد من کارت گرافیک های pci 2 ساور می شه

مثل 4870 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مین من p5k se است ایا روی مینبورد من کارت گرافیک 4870 ساور می شه

لطفانننننننننن کم کنید بگیددددددددددددد:o

مادربورد asus P5K se PCI-E 1 هستش ولی فکر میکنم (نظر شخصی) کارتهای گرافیک 2 هم بهشون بخوره و بالا بیاد سیستم ولی فکر میکنم از کاراییش یه مقدار کم بشه البته مطمئن نیستم و باید بیشتر در موردش تحقیق کنم .

لینک به دیدگاه

سینا جان لطفا اگر خواستید کسی رو راهنمایی لطفا یک بار به لینک اون قطعه مراجعه کنید تا دوستان مرتکب اشتباه نشن عزیز این مادربورد P5KC 45nm هستش عزیزم

این هم لینک

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=534&l4=0&model=1694&modelmenu=1

سلام دوست من

من تویه ریانه صبا دیدم مشخصاتشون رو

فکر کنم بعضی از اطالاعات غلط است:o

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

برای بدست اوردن اطلاعات دقیق اکثر مواقع از سایتهای مرجع استفاده کنید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مادربورد asus P5K se PCI-E 1 هستش ولی فکر میکنم (نظر شخصی) کارتهای گرافیک 2 هم بهشون بخوره و بالا بیاد سیستم ولی فکر میکنم از کاراییش یه مقدار کم بشه البته مطمئن نیستم و باید بیشتر در موردش تحقیق کنم .

سلام دوست من

کاشکلی از همون اول این رو فکرش رو می کردم

من اصلان خبر نداشتم که pci 2 بهش نمی خوره:o

از پسر دایم که خدماتی داره ازش پرسیدم گفت بهش می خوره نگران نباش

راستی این فرق pci 2

pcie2_chart.jpg

به نظر منم همینه یعنی از کاریش کمتر خواهد شود

چون در pci 2 16gb هست و در pci 1 8gb

در واقع می شه اینطوری گفت که شاید کاری نصف بشه:p

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

کاشکلی از همون اول این رو فکرش رو می کردم

من اصلان خبر نداشتم که pci 2 بهش نمی خوره:o

از پسر دایم که خدماتی داره ازش پرسیدم گفت بهش می خوره نگران نباش

راستی این فرق pci 2

pcie2_chart.jpg

به نظر منم همینه یعنی از کاریش کمتر خواهد شود

چون در pci 2 16gb هست و در pci 1 8gb

در واقع می شه اینطوری گفت که شاید کاری نصف بشه:p

شما ماشاال.. مثل اینکه حرف همه رو گوش میدی عزیز . خوب باید به سایتهای معتبر تر هم مراجعه کرد و این مسئله رو بررسی کرد عزیز . کاملا این حرف و مطلب رو نمیشه قبول کرد باید بیشتر بررسی بشه .

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

دوست من تمامی p35 ها 45nm رو ساپورت می کنند.

فقط بعضاً نیاز به آپدیت بایوس دارند

توی سایت رایان صبا هم

http://rayansaba.com/index.php?productID=2002

گفته ساپورت می کنند.منتها شما کامل نخواندید.

در ضمن اگر به خاطر ddr3 بودنش می خواهید بخرید.

P5K3 Deluxe/WiFi-AP

رو بگیرید که خودش 2gb ddr3 آنبورد دارد قیمتش حدود 250 تومان هست.

اگه بخواهید رم رو جدا بخرید با p5kc با توجه به قیمت بالا به نظرم اصلاً نمی صرفه.

لینک به دیدگاه

دوست من تمامی p35 ها 45nm رو ساپورت می کنند.

فقط بعضاً نیاز به آپدیت بایوس دارند

توی سایت رایان صبا هم

http://rayansaba.com/index.php?productID=2002

گفته ساپورت می کنند.منتها شما کامل نخواندید.

در ضمن اگر به خاطر ddr3 بودنش می خواهید بخرید.

P5K3 Deluxe/WiFi-AP

رو بگیرید که خودش 2gb ddr3 آنبورد دارد قیمتش حدود 250 تومان هست.

اگه بخواهید رم رو جدا بخرید با p5kc با توجه به قیمت بالا به نظرم اصلاً نمی صرفه.

سلام دوست عزیز

درسته حق با شماست..:o

----------

P5K3 Deluxe/WiFi-AP

در مورد این مین بالا

من تویه رایانه صاب دیدمش

واقعان مین بورد خوبی به نظر می رسه 2 گیگ رم ddr3 با باس 1333 به صورت اون برد و تا 1500 هم نوشته بود اور می شه (لازم به ذکر است اینطور که من مین بورد رو دیدم دیگه بهش رم اضافه نمی شه)

البته همین 2 گیگ فکر کنم حالا حالا کم نیاره :p

لینک به دیدگاه

شما ماشاال.. مثل اینکه حرف همه رو گوش میدی عزیز . خوب باید به سایتهای معتبر تر هم مراجعه کرد و این مسئله رو بررسی کرد عزیز . کاملا این حرف و مطلب رو نمیشه قبول کرد باید بیشتر بررسی بشه .

سلام دوستان

جواب اصلی رو پیداااا کردم

از دوست خوبم اقا مهدی (همکار انجمن سخت افزار پسی ورد)

واقعان فردی باهشون و متخصص هستن

و خیال ما رو راحت کردن

، تمام مینبورد های PCI-E 1.1 کارت های گرافیک با اینترفیس PCI-2.0 رو هم بدون هیچ مشکلی پشتیبانی میکنند .

یعنی این که بدون هیچ مشکلی پشتبانی می کنند

واقعان خدا رو شکر

حالا من یه سوال اساسی دیگه پرسید از ایشون که جواب نهایی رو در این تاپیک بیان می کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

جواب اصلی رو پیداااا کردم

از دوست خوبم اقا مهدی (همکار انجمن سخت افزار پسی ورد)

واقعان فردی باهشون و متخصص هستن

و خیال ما رو راحت کردن

، تمام مینبورد های PCI-E 1.1 کارت های گرافیک با اینترفیس PCI-2.0 رو هم بدون هیچ مشکلی پشتیبانی میکنند .

یعنی این که بدون هیچ مشکلی پشتبانی می کنند

واقعان خدا رو شکر

حالا من یه سوال اساسی دیگه پرسید از ایشون که جواب نهایی رو در این تاپیک بیان می کنم

سینا جان کسی نگفت که ساپورت نمیکنه . و اینرو گفتم که باید بیشتر بررسی بشه عزیز تا ببنیم که در هنگام استفاده یک کارت PCI-E 2 روی یک مادربورد PCI-E 1 کارایی اون کارت کم میشه یا نه

لینک به دیدگاه

سینا جان کسی نگفت که ساپورت نمیکنه . و اینرو گفتم که باید بیشتر بررسی بشه عزیز تا ببنیم که در هنگام استفاده یک کارت PCI-E 2 روی یک مادربورد PCI-E 1 کارایی اون کارت کم میشه یا نه

سلام اقا حسینی

خوب من یه تحقیق اولیه انجام دادم

به این صورت است که کارت گرافیک pci 2 داره پهنای باند 16 گیگ است این در صورتی هست که

این کارت گرافیک ها از همه پهنایی باند استفاده نمی کنند و تقریبان به مقدار پایین استفاده می کنند

البته من درست متوجه نشودم (این نظر شخصی من بودم ولی دارم روش تحقیق می کنم)

------------

این خبر پایین رو از تویه یه سایتی پیدا کردم

"""""""

درگاه جدید PCI-Express 3.0

گروه مشترک المنافع (PCI (PCI-SIG به تازگی درباره جزئیات درگاه جدید3.0 PCI-Express خبر داد. این درگاه که با پهنای باند 2 برابر PCI-Express 2.0 کار خواهد کرد به عدد 8.0GT/s دست خواهد یافت این درحالی است که بالاترین پهنای باندی که تا به حال به آن دست یافته شده بود 5.2GT/s مربوط به تکنولوژی HT3.0 شرکت AMD بوده . همچنین به کمک رمزگشای 8B/10B-encoding سرعت بیتی یا همان Bit rate بیست درصد افزایش خواهد یافت.

آقای ینز(Yanes) رئیس هیئت مدیره گروه PCI-SIG درباره PCI-Express 3.0 گفت تحقیقات بر روی این پروژه تا سال 2009 ادامه خواهد یافت و زمان ارائه این درگاه نیز زودتر از نیمه دوم سال 2010و اوایل سال2011 نخواهد بود وی درباره اینکه چه کمپانی هایی در توسعه PCIExpress 3.0 همکاری خواهند کرد اشاره ای نکرد ولی گفت که هم اکنون 900 کمپانی در PCI-SIG عضویت دارند که برای توسعه PCI-Express از همکاری آنها بهره خواهد برد.

"""""""""""""""""

------------

و اینم یه خبر دیگه

سازمان مسئول توسعه استاندارد PCI-Special Interest Group) PCI-SIG) به تازگي خبري در مورد انتشار مشخصات استاندارد PCI Express 2.0 و ارايه آن به شرکت هاي عضو در اين سازمان جهت انجام آخرين آزمايشات و نقد و بررسي ها نموده است. اين نسخه از سوي موسسه استاندارد PCI-SIG نسخه RC 0.9 نامگذاري گرديده و به اين ترتيب احتمالا همين نسخه به عنوان نسخه نهايي و استاندارد ارتباطي PCI-E خواهد بود. از جمله تغييراتي مهمي که در اين نسخه در مقايسه با نسخه قبلي يعني PCI Express 1.1 مشاهده مي شود، افزايش نرخ سرعت انتقال اطلاعات به 5GT/s يا 5 گيگاهرتز در برابر نرخ سرعت 2.5GT/s نسخه 1.1 آن و همچنين سازگاري کامل با نسخه هاي قبلي مي باشد. همچنين تلاش هايي براي بهبود لايه نرم افزاري اين پروتکل که بيش از سه سال از معرفي آن مي گذرد توسط اين سازمان انجام شده است.

در ادامه مشخصات اين نسخه براي يک دوره 60 روزه نقد و بررسي در اختيار شرکت ها و مهندسان قرار گرفته است، توضيحاتي در مورد تقويت ارتباط کابلي اين نسخه تا طول 10 متر و حداقل نرخ انتقال اطلاعات 2.5GB/s مشاهده مي شود. همچنين بهبود ارتباط و بهينه سازي سيستم آدرس دهي ATS يا Address Translation Services و اشتراک گذاري آدرس ها نيز از جمله تغييرات اين نسخه به شمار مي رود.

لینک به دیدگاه

بستگی به گرافیکتون داره که ورژن 2 نیاز داشته باشه یا نه اما در هر حال حدود 5 فرم با 8800 جی تی که جزء ضعیف ترین کارنهای ورژن 2 هست اختلاف داشته.تستش تو تامس هاردور هست.

اما ورژن 2 روی کارتهای جدید تر مثل رائون 4000 ها اثر بیشتری هست . ونکته ی دیگه همه کارته با تمام بایوس هاش ورژن 1.1 رو ساپورت نمیکنه من این مسئله رو روی رائون 3870 در بعضی از مدل ها دیدم.

لینک به دیدگاه

بستگی به گرافیکتون داره که ورژن 2 نیاز داشته باشه یا نه اما در هر حال حدود 5 فرم با 8800 جی تی که جزء ضعیف ترین کارنهای ورژن 2 هست اختلاف داشته.تستش تو تامس هاردور هست.

اما ورژن 2 روی کارتهای جدید تر مثل رائون 4000 ها اثر بیشتری هست . ونکته ی دیگه همه کارته با تمام بایوس هاش ورژن 1.1 رو ساپورت نمیکنه من این مسئله رو روی رائون 3870 در بعضی از مدل ها دیدم.

سلام دوست من

شاید باید اون مدل ها باسشون رو اپدیت کنند

ولی اینطوری که دوست متخصم اقایی مهدی موسوی گفتن بدون هیچ مشکلی اجرا خواهد

کرد

ایشون یک مقاله خوب هم در مورد PCI 2 نوشتن پیشنهاد می کنم بخوندیش حتمان

---

خب بهتره برای روشن شدن موضوع بهتره اصلآ فلسفه پهنای باند دیتا بین مین بورد و کارت گرافیک رو باز کنیم .

www.mvtshare.com

همان طور که می دونید با پیشرفت روز افزون بازی های رایانه ای و هرچه طبیعی تر شدن opject ها و اضافه شدن

افکت های جدید که همه دست به دست هم میدن تا دنیای واقعی رو تو بازی های رایانه ای شبیه سازی کنن که

همین امر باعث افزایش حجم textures ( بافت ها ) میشه !! خب این خودش خیلی باعث دردسر سازنده های کارت

گرافیکه !! ولی چرا ؟؟؟

علتش اینه که شما زمانی میتونی از maximum توانایی کارت گرافیکت استفاده کنی که به اندازه کافی حافظه پرسرعت

( منظور حافظه های سریع روی برد کارت گرافیک هست ) داشته باشی تا GPU بتونه با تمام تواناییش دیتا رو از اون

حافظه OPCODE کنه .

در حال حاضر خیلی از بازیهای روز حتی بیشتر از 1.5GB در هر مرحله از بازی فقط حجم TEXTURE شون میشه !!

حالا به نظر شما الان کارت 1.5GB موجوده !! پس این مشکل چه گونه حل میشه ؟؟!!

اصلآ فلسفه افزایش پهنای باند بین VGA و MAIN BOARD از همین جا شروع شد !!

از جایی که دیگه حافظه روی برد کارت گرافیک کفاف حجم TEXTURE ها رو نمیداد .

کمپانی های سازنده کارت گرافیک دست به کار شدن تا این مشکل رو حل کنن ! ولی این مشکل با افزایش حجم

حافظه روی برد حل نمیشد !! چون اون وقت قیمت تمام شده برای هر کارت گرافیک قدرتمند خیلی زیاد میشد و

قدرت خرید کم میشد !! اونوقت خودشون ضرر میکردن !

پس بهترین راه ممکن استفاده از حافظه اصلی سیستم ( RAM ) بود !! چون هم قیمت کمی نسبت به حافظه های

روی برد کارت گرافیک داشت ، هم میشد با یه تیر 2 نشون زد ( افزایش کلی کارایی سیستم) .

برای اینکه بتونن با سرعت بالا به این حافظه دسترسی داشته باشن مجبور بودن با افزایش پهنای باند بین حافظه

سیستم و حافظه روی برد کارت گرافیک این مشکل رو حل کنن ! یکی از دلایل پیدایش PCI -E 1.1 همین بود . ( البته

اون موقع ( بین سال 2004 تا 2006) حجم TEXTURE بازی ها در هر مرحله به 1GB هم نمیرسید ) .

ولی با اومدن ویندوز ویستا و DIRECT X 10 و بازی های رایانه ای که بر این پایه پی ریزی میشدن باز هم حجم بافت

ها بیشتر شد !! ( توجه داشته باشید که حجم بافت ها با افزایش رزولیشن نسبت مستقیم داره )

طوری که حتی دیگه PCI - E 1 هم جوابگو نبود !! چرا ؟؟!! چون اینقدر استفاده از RAM سیستم زیاد میشد که

حتی با بهترین VGA های حال حاضر هم ، زمان OPCODE بافت ها از RAM سیستم به حافظه روی برد VGA

محسوس بود ( این به معنی افت FPS نیست ) دوستانی که با رزولیشن بالای 1024*1280 حتی با VGA های

قدرتمند اگر CRYSIS رو بازی کرده باشن میفهمند که منظور من چیه !! ( گیر های نیم ثانیه ای ) یا همون فریز

شدن خیلی خیلی کوتاه !! ( البته اینو با کمبود TEXTURE MEMORY کلی و استفاده از PAGE FILE روی H.D.D اشتباه نگیرید !

با اومدن ویندوز ویستا و تکنولوژی Virtualized Memory‏ به صورت خیلی OPTIMIZE شده عرصه برای افزایش پهنای

باند بیشتر و آمدن PCI -E 2.0 باز شد !! چون این تکنولوژِی استفاده از RAM سیستم رو برای ذخیره TEXTURE ها

خیلی بهینه تر میکرد .

پس دوستانی هم که از PCI - E 2.0 میخوان نهایت استفاده رو بکنن به نکات زیر خوب توجه بکنن :

1 - سعی کنید برای بازی کردن با رزولیشن بالا حدالامکان از ویندوز VISTA استفاده کنید .

2 - از RAM های درجه یک با BUS بالا ( 800MHZ یا بهتر) و با تایمینگ های پایین استفاده کنید .

3 - حجم حافظه سیستم کمتر از 2GB نباشه !

در آخر هم تاکید میکنم که از PCI -E 2.0 نباید انتظار افزایش FPS رو داشت !!

موفق باشید

نویسنده :سید مهدی موسوی ( همکار انجمن سخت افزار پسی ورد)

در ضمن من از ایشون چند سوال کردم

اینم سوالات و جوابتون ایشون

سوال من :

همون جور که شما خودتون می دونید

pci 1 x16

داریه 8 گیگ رد بدل اطلاعات هست (دقیق نمی دونم چیه)

ولی pci 2 داریه 16 گیگ است

ایا وقتی این کارت گرافیک رو می زارم روی مین از 16 گیگ استفاده می کنه یا که نه از 8 گیگ استفاده می کنم

جواب : نه با همون 8GB/s کار میکنه ! ولی این مورد تو رزولیشن های عمومی ، مثل 1024*1280 حتی 1% هم تاثیر نداره .

سوال : مدل مین من P5k se است مین من یعنی 4870 نمی خوره؟

جواب : تمام مینبورد های PCI-E 1.1 کارت های گرافیک با اینترفیس PCI-2.0 رو هم بدون هیچ مشکلی پشتیبانی میکنند .

شما جدیدترین کارت گرافیک حال بازار رو میتونید رو این مینبورد نصب کنید .

اینم اخرین سوال من :

حالا اون اماری بود که دادن بیریون اختلاف ببین 9800 و کلان امارهایی که بدست اوردن

با pci 2 هست یا pci 1 ( یعنی با کدوم مادربورد بوده)

و چقدر اختلاف ببینشون هست و از قدرتش چقدر کمه می شه

جواب:

خیلی خیلی کم ! اصلآ محسوس نیست ! در حد 1 درصد هم نمیشه .

در مورد مهدی جان باید این رو بگم واقعان پسر متخصصی هستن واقعان!!!(الکی حرف نمی زنه)

لینک به دیدگاه

آقا کارت گرافیک 3850 مارک ATI هستش؟بین 9600gt و 3850 کودوم بهتره

اگه امکان داره حدود قیمت اینا رو لطف کنید:

Q6600 giga

grafhic:3850

power green 530

با تشکر

لینک به دیدگاه

دقیقا درسته و البته سری 4000 تفاوتشون را روی PCI-E 1.1 و PCI-E 2ازمایش نکرده شاید اختلاف بیشتری از سری 3000 داشته باشند چون پهنای باند سری 3000 خیلی بالاتر از PCI-E 1.1 نیست ودلیل تفاوت نداشتن دو ورژن همینه. اما به نظر من حتی یک فرم یک فرمه. تفاوت PCI-E 1.1و PCI-E 2مثل agp 4X و agp 8x هستش فقط تو پهنای باند نه چیز دیگه ای.

لینک به دیدگاه

دقیقا درسته و البته سری 4000 تفاوتشون را روی PCI-E 1.1 و PCI-E 2ازمایش نکرده شاید اختلاف بیشتری از سری 3000 داشته باشند چون پهنای باند سری 3000 خیلی بالاتر از PCI-E 1.1 نیست ودلیل تفاوت نداشتن دو ورژن همینه. اما به نظر من حتی یک فرم یک فرمه. تفاوت PCI-E 1.1و PCI-E 2مثل agp 4X و agp 8x هستش فقط تو پهنای باند نه چیز دیگه ای.

سلام دوست من

اینطوری که از حرف های اقایی مهدی در می امد

این بود که بیشتر فرق ببن pci 1 با pci 2 در روز ریشن های بالاتر از 1024*1280 به بالا مشخص می شود که اون خیلی خیلی کم است و شاید به یک درصد هم نرسد

یعنی در کل هر چی روز رویشن بالاتر رود پهنایی بندی بیشتری رو مصرف می کند(کم بازم می گم کمه)

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

اینطوری که از حرف های اقایی مهدی در می امد

این بود که بیشتر فرق ببن pci 1 با pci 2 در روز ریشن های بالاتر از 1024*1280 به بالا مشخص می شود که اون خیلی خیلی کم است و شاید به یک درصد هم نرسد

یعنی در کل هر چی روز رویشن بالاتر رود پهنایی بندی بیشتری رو مصرف می کند(کم بازم می گم کمه)

با سلام

دوست من لازم نبود این قدر بال پر بزنی فقط کافبود بری به لینک زیر

تفاوت PCI-Express 2.0 و PCI-Express 1.0

که سید مهدی موسوی نوشته من در فورم گزاشتم .

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من لازم نبود این قدر بال پر بزنی فقط کافبود بری به لینک زیر

تفاوت PCI-Express 2.0 و PCI-Express 1.0

که سید مهدی موسوی نوشته من در فورم گزاشتم .

با تشکر

سلام دوست من

بهتر بود قبل از این که این حرف رو بزنید به چند پست قبلی من در این تاپیک مراجعه می کردید

http://www.lioncomputer.ir/forum/showpost.php?p=9183&postcount=189

بله می دونم مهدی هم دوستمه در اخر این مقاله که در صفحه قبل گزاشتم چند سوال هم از مهدی پرسیدم که در اخر این مقاله گزاشتم

با تشکر

خدا حافظ

لینک به دیدگاه

سلام .دوستان میشه بگید این سیستم چقدر پاور میخواد؟

hd4870 220-320w

q9450 95w

DFI Lanparty UT X48-T2R ؟؟

؟؟ Ram team Ddr2 1066 5-5-5-15 2gb×2

؟؟ 500GB hard

دیگه قطعاتی مثل موس و کیبرد رو ننوشتم

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...