رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 16 دقیقه قبل، keyvan72 گفته است :

سلام 

به نظر شما میتونم گرافیگ gtx1060رو سیستم زیر استفاده کنم ؟پاور مناسبه؟

i5-6400

msi h110m-pro vd

GREEN GP580A-ES 80Plus Bronze 

WD Blue 1TB 64MB Buffer

Geil Pristine Series 8GB 2400Mhz

درود

بله دوست عزیز گرافیک ۱۰۶۰ مصرف برق کمی داره و سی پی یو i5 هم واسش گلوگاه نیس و میتونید به خوبی استفاده کنید

پاور هم حتی میتونید کمتر از ۵۸۰ استفاده کنید حالا واس راختی خیالتون همون ۵۸۰ رو میتونید خریداری نمایید

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 7 دقیقه قبل، AnSaWR گفته است :

درود

بله دوست عزیز گرافیک ۱۰۶۰ مصرف برق کمی داره و سی پی یو i5 هم واسش گلوگاه نیس و میتونید به خوبی استفاده کنید

پاور هم حتی میتونید کمتر از ۵۸۰ استفاده کنید حالا واس راختی خیالتون همون ۵۸۰ رو میتونید خریداری نمایید

تشکر دوست عزیز 

ببخشید برای rx480  8gb  پاور مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

تشکر دوست عزیز 
ببخشید برای rx480  8gb  پاور مشکلی نداره؟

خیر

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم یه سیستم تا سقف قیمت 3.200.000 ببندم

pxqjqpmncj7p.jpg

اگه میشه نظرتون رو درباره این بگین

اگه هم چیز بهتری میشه بست بگین ممنون میشم

+++ و اینکه تاچند وقت دیگه هم میخوام یه گرافیک 1060 بندازم روش میخواستم ببینم روی این سیستم خوب جواب میده؟

خسته نباشین

ویرایش شده توسط Unknonwx
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Unknonwx گفته است :

سلام

pxqjqpmncj7p.jpg

+++ و اینکه تاچند وقت دیگه هم میخوام یه گرافیک 1060 بندازم روش میخواستم ببینم روی این سیستم خوب جواب میده؟

خسته نباشین

خوبه 

اگه بتونی یه  اس اس دی 128 هم اضافه کنی خیلی بهتر میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Unknonwx گفته است :

سلام

pxqjqpmncj7p.jpg

خسته نباشین

درود

این قطعات انتخابای خوبی هستن  و گرافیک ۱۰۶۰ هم به خوبی روی این سیستم جواب میده

میتونید با اضافه کردن مقدار کمی هزینه مادربرد سری z خریداری نمایید z170

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AnSaWR گفته است :

درود

داداش اگه z بگیره اونوقت cpu رو هم باید k بگیره که اونوقت باید واتر کولر هم بگیره که صرفه اقتصادی نداره با توجه به اینکه اورکلاکی صورت نمیگیره

به نظر من سرعت هارد رو کم کنید به جاش ssd بگیرید 

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان

بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم الان مادربوردم asus h61m-c هستش آیا کارت گرافیک gainward geforce gtx 750 ti 2gb بهش میخوره؟ البته cpu من در حال حاضر pentium g2030 هستش آیا این cpu کافیه یا ارتقا بدمش به corei5؟

البته تو اینترنت گشتم نتونستم این مدل کارت گرافیک رو پیدا کنم اگر کسی برای فروش هم داره اطلاع بده در صورت تمییز بودن کارت گرافیک قیمتشو پیشنهاد بده

اگر این کارت گرافیکو پیدا نکردم نظرم روی zotac geforce gtx 750 ti 2gb هستش. دوستان این کارت گرافیک رو آیا پیشنهاد می دین؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Morteza K گفته است :

خوبه 

اگه بتونی یه  اس اس دی 128 هم اضافه کنی خیلی بهتر میشه

در 18 ساعت قبل، AnSaWR گفته است :

درود

یه SSD SU800 ADATA زدم روش رم رو 8 گرفتم

بعدا یه 8  دیگه اضافه میکنم

CPU هم 6600 گرفتم

++دم بچه های فروشگاه لیون گرم خیلی برخورد عالی ?

ویرایش شده توسط Unknonwx
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Unknonwx گفته است :

یه SSD SU800 ADATA زدم روش رم رو 8 گرفتم

بعدا یه 8  دیگه اضافه میکنم

CPU هم 6600 گرفتم

++دم بچه های فروشگاه لیون گرم خیلی برخورد عالی ?

حالا شد یه سیستم متوسط عالی

رم رو 16 کنی و 1060 هم بندازی روش میتونی همه ی بازی ها رو 1080 بازی کنی 

لینک به دیدگاه

سلام 

من گرافیکم اینه galax gtx 950 2gbهست .جدید گرفتم قصد دارم عید عوضش کنم فقط به خاطر vram پایین و اجرای بازی ها با کیفیت hight و فریم 60 

بهترین گرافیک که بتونه بازی های جدید برای یک الی دو سال با کیفیت hight در رزولیشن 900×1600 اجرا کنه در حدود قیمت 800 الی 900 هزار تومن چیه؟با مادربرد زیر همخونی  داشته باشه 

Msi h81m-p32l LGA 1150 

INTEL core i3 4170

8gb ram 1333mhz

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ی سوال داشتم ممنون میشم هرچه زودتر کمک کنین چون عجله دارم.

ی لبتاب میخوام بخرم در حد 2 تهش 2200 و بیشتر واسم پردازش و قدرتش مهمه و اهل گیم هم نیستم در حدِ یه pes16 فقط ميخوام... پیشنهاداتتون؟؟؟

تشکـــر 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Abf11006 گفته است :

سلام 

من گرافیکم اینه galax gtx 950 2gbهست .جدید گرفتم قصد دارم عید عوضش کنم فقط به خاطر vram پایین و اجرای بازی ها با کیفیت hight و فریم 60 

بهترین گرافیک که بتونه بازی های جدید برای یک الی دو سال با کیفیت hight در رزولیشن 900×1600 اجرا کنه در حدود قیمت 800 الی 900 هزار تومن چیه؟با مادربرد زیر همخونی  داشته باشه 

Msi h81m-p32l LGA 1150 

INTEL core i3 4170

8gb ram 1333mhz

درود

دوست عزیز دقیقا بنده هم مشکل شمارو داشتم و 950 رو بخاطر vram فروختم و گرافیک دیگه گرفتم

دقیقا منم سی پی یو i3 دارم و رم 8 و مادربرد h81

انتخابایی هست تو این رنج قیمت بین amd  و nvidia

مثلا میتونین rx 470 بگیرین یا gtx 970

اما از نظر خیلیا گلوگاه ایجاد میشه  منم خیلی تحقیق کردم همه جا گفتن واس i3 این gtx 970 گلوگاه میشه

اما گرافیک gtx 970 رو خریدم و دیروز به دستم رسید و خداروشکر تا الان هرچی بازی تست کردم با جزئیات بالا بدون مشکل اجرا شده

اگه هم گلوگاه ایجاد شه باز حداقل میتونین 60 فریم و راحت بگیرین

نظر بنده رو GTX 970 هستش حالا شاید RX 470 هم انتخاب خوبی باشه بنده زیاد طرف amd نرفتم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، AnSaWR گفته است :

درود

دوست عزیز دقیقا بنده هم مشکل شمارو داشتم و 950 رو بخاطر vram فروختم و گرافیک دیگه گرفتم

دقیقا منم سی پی یو i3 دارم و رم 8 و مادربرد h81

انتخابایی هست تو این رنج قیمت بین amd  و nvidia

مثلا میتونین rx 470 بگیرین یا gtx 970

اما از نظر خیلیا گلوگاه ایجاد میشه  منم خیلی تحقیق کردم همه جا گفتن واس i3 این gtx 970 گلوگاه میشه

اما گرافیک gtx 970 رو خریدم و دیروز به دستم رسید و خداروشکر تا الان هرچی بازی تست کردم با جزئیات بالا بدون مشکل اجرا شده

اگه هم گلوگاه ایجاد شه باز حداقل میتونین 60 فریم و راحت بگیرین

نظر بنده رو GTX 970 هستش حالا شاید RX 470 هم انتخاب خوبی باشه بنده زیاد طرف amd نرفتم

تشکر بابت جواب

ولی نوشتم قیمت 800-900 و گرافیک 970 قیمت یه تومن هست

خودم نظرم gtx 1050 ti 4gb هست ولی هنوز منتظر مطمئن شدن هستم

کلا  یک میلیون  پول دارم و100 تومنش بابت اداپتور  dvi-d به vga میره میمونه 900 هزار تومن توی این حدود قیمت 470 نمیتونم بخرم (چون 70 الی 80 هزار تومن گرونتره)میمونه 1050 که توی کانال  لیون کامپیوتر نوشته بود حدود 10 درصد از 970 قویتره(خودم شک دارم)ولی برای من کفایت میکنه...

ولی از بابت دیگر قطعات خیالمو راحت کردین ممنون...

فقط باید گرافیک انتخاب کنم

به نظرتون gtx 950 رو عید بفروشم چند ازم میخرن؟؟؟

لینک به دیدگاه

گرافیک 1050 ارزش نهایت 700 تومان رو داره نه بیشتر

یا 470 بگیرید یا 970  تمام

قوی ترین کارت های زیر یک میلیون تومان این دو تا هستن ، البته 970 آکبند قیمتش یک مقداری بالاست ولی 470 قیمت منطقی تری داره نسبت به 970 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Abf11006 گفته است :

تشکر بابت جواب

ولی نوشتم قیمت 800-900 و گرافیک 970 قیمت یه تومن هست

خودم نظرم gtx 1050 ti 4gb هست ولی هنوز منتظر مطمئن شدن هستم

کلا  یک میلیون  پول دارم و100 تومنش بابت اداپتور  dvi-d به vga میره میمونه 900 هزار تومن توی این حدود قیمت 470 نمیتونم بخرم (چون 70 الی 80 هزار تومن گرونتره)میمونه 1050 که توی کانال  لیون کامپیوتر نوشته بود حدود 10 درصد از 970 قویتره(خودم شک دارم)ولی برای من کفایت میکنه...

ولی از بابت دیگر قطعات خیالمو راحت کردین ممنون...

فقط باید گرافیک انتخاب کنم

به نظرتون gtx 950 رو عید بفروشم چند ازم میخرن؟؟؟

نه دوست عزیز کارت ۹۷۰ رو میتونید ۸۰۰الی ۹۰۰خریداری نمایید البته بنده دسته دوم رو میگم  و فک نکنم نوش موجود باشه

کارت rx 470 هم منظورم دست دومش بود که چند باری در حد نو رو با قیمت ۸۵۰و ۸۷۰فروختن

پیشنهاد من همون۹۷۰هستش اگه بگردین دست دوم داره زیر ۹۰۰ اما rx 470 چون تازگیا اومده دست دومش سخت پیدا میشه

گرافیک ۹۵۰ galax ندیدم واس فروش اما من ۹۵۰ amp رو ۵۲۵ فروختم 

اصلا هم به فکر خرید ۱۰۵۰ نباشید قدرتش زیاد با ۹۵۰ فرقی نمیکنه و با vram چهار گیگ هم فریم نزدیک به ۹۵۰ رو میده

ویرایش شده توسط AnSaWR
لینک به دیدگاه

من مانیتورم فقط ورودی vga داره و گرافیک های جدید هم خروجی vga ندارن و گرافیک های جدیدتر هم فقط  خروجی dvi-d و hdmi و...دارن

مبدل dvi-d به vga  چون انالوگ نمیگیره باید انالوگ بخرم اونم قیمتش 100 هزار تومن هست

مبدل دیگه ای پیشنهاد میدین برای مانیتور من که رزولیشن صفحش 900×1600 هست که قیمت متانسب داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Abf11006 گفته است :

من مانیتورم فقط ورودی vga داره و گرافیک های جدید هم خروجی vga ندارن و گرافیک های جدیدتر هم فقط  خروجی dvi-d و hdmi و...دارن

مبدل dvi-d به vga  چون انالوگ نمیگیره باید انالوگ بخرم اونم قیمتش 100 هزار تومن هست

مبدل دیگه ای پیشنهاد میدین برای مانیتور من که رزولیشن صفحش 900×1600 هست که قیمت متانسب داشته باشه

والا در رابطه تبدیل ها و آنالوگ و دیجیتالشون اطلاعی ندارم ولی خودم از تبدیل dvi به vga استفاده میکنم و مشکلی ندارم

گرافیک خودتونم همون 950 که vga نداره و باید از تبدیل استفاده کرده باشین چه فرقی داره؟:D:D:D

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AnSaWR گفته است :

والا در رابطه تبدیل ها و آنالوگ و دیجیتالشون اطلاعی ندارم ولی خودم از تبدیل dvi به vga استفاده میکنم و مشکلی ندارم

گرافیک خودتونم همون 950 که vga نداره و باید از تبدیل استفاده کرده باشین چه فرقی داره؟:D:D:D

جدیدا من گرافیک gtx1060 گرفتم  از همین تبدیل ها استفاده کردم تصویر نمیداد !! دلیلش نمیدونم هنوز 

بهتره از کابل تبدیل dvi به vga استفاده شه 

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، AnSaWR گفته است :

از چه نوع مبدل استفاده میکنید؟؟؟

چون کارت گرافیک های جدید و حرفه ای dvi-d هستن و مبدل معمولی نمیگیرن باید مبدلی رو بگیری که تبدلیش کنه با انالوگ(dvi-d انالوگ نمیگیره)

لینک به دیدگاه

سلام،گرافیک rx470 روی مادربرد h110مشکلی نداره؟ چون دوتا سوکت فضا میگیره

به نظرتون ترکیب rx470 core i36100  بهتره یا rx460 core i5 6400

رو کیفیت 1080 میخام بازی کنم با افت فریم مشکلی ندارم فقط دوس ندارم وسط بازی لگ بزنه . لگ مربوط میشه به پردازنده یا گرافیک؟ ممنون

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، enrique_m گفته است :

سلام،گرافیک rx470 روی مادربرد h110مشکلی نداره؟ چون دوتا سوکت فضا میگیره

به نظرتون ترکیب rx470 core i36100  بهتره یا rx460 core i5 6400

رو کیفیت 1080 میخام بازی کنم با افت فریم مشکلی ندارم فقط دوس ندارم وسط بازی لگ بزنه . لگ مربوط میشه به پردازنده یا گرافیک؟ ممنون

هیچ کدوم از ترکیب ها مناسب نیستن ، بستگی داره برای چه بازی بخواین 

به نظرم شما حالت اول رو بگیرید ، یعنی پردازنده 6100 با گرافیک 470 ، فعلا اکثر بازی هارو میتونید بدون گلوگاه شدن پردازنده بازی کنید و بعدا پردازنده رو با مدل های قوی تره i5 عوض کنید ، 6400 فرکانس پایینی داره و حداقل به فکر 6500 به بالا باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سیستم بنده در حال حاضر 

main:asus z170_a

ram:ripjaws v 2×4 2400 mhz cl15

cpu:intel core i5 6402p 

Power:green gp550a

case:z4 astiak 

دوستان قوی ترین کارت گرافیکی که میتونم بندازم چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، miladnuranii گفته است :

به نظرتون بین این سه تا کارت کدوم بهتر

gtx 1060 6gb

r9 390x

rx 480

درود

هرسه کارت های خوبی هستن اما 1060 رو پیشنهاد میدم در بیشتر بازی ها فریم بیشتری میده و نسبت به دو گرافیک دیگه برق کمتری مصرف میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...