رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

KTxsbpxxo86BVsIc_500.jpg

من به شما پیشنهاد می کنم Superflower Golden Green 800W یا Green 885W بخرید.

http://www.super-flo...=8&ID=2〈=en

ممنون اقای فیروزی.

1-برند,مدل و قیمت این پورت USB3 چنده؟

2-قیمت اون پاور چقدره؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

با تشکر از دوستان برای زحمتی که برای پاسخگویی میکشند

مادربورد من asus p8p67 pro هست

که 2 تا sata 6G -marvel داره و 2 تا sata 6G -intel داره

یعنی اینک 4 تا رو نمیشه با هم رید 0 کرد (2 تا 2 تا میشه)

میخواستم بپرسم مدلی سراغ دارید که بشه 4 تا رو رید 0 کرد

ضمنا از بین این 2 مدل ssd کدوم بهتر هست

Vertex 3 120GB

550/500

patriot wildfire 120GB

555/520

ظاهرا patriot بیشتره

با تشکر

لینک به دیدگاه

کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟[-O<

شما با این قیمت لپ تاپی خیلی قویتر از نظر cpu و vag از برند hp بگیری

hp 6080

core i7 2630 QM

ram 6

6770 1G ddr5

گرافیکش از تمام گرافیک های موجود بازا ر قویتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام جناب فیروزی این قطعه گیر میاد؟اگه بله قیمتش چقدره در ضمن شما این کارت های PCI که USB 3 رو به مادربورد اضافه میکنه سراغ دارید؟

سلام

این قطعه روی برخی مادربوردهای اسوس مثل P67 Pro و P67 Deluxe هست و این عکس متعلق به همین مادربوردهاست. فکر می کنم قطعاتی شبیه به این تولید شده باشه ولی من تا حالا در بازار ایران ندیدم.

کارت تبدیل PCI به USB 3.0 با برند Silicon Power در بازار موجوده قیمتش هم 25 تومنه.

21_310511_1944000.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون اقای فیروزی.

1-برند,مدل و قیمت این پورت USB3 چنده؟

2-قیمت اون پاور چقدره؟؟؟

پاسخ سوال اولتون رو در پست قبلی دادم.

این پاور رو من حدود 3 ماه پیش 182 فروختم اما در حال حاضر قیمت ندارم. شنبه قیمتش رو براتون می پرسم.

لینک به دیدگاه

درود کیس خوش ساخت وخوش تیپ GREEN FUSION نه تو سایت خود گرین نه سایت شما موجود نیست با وجود اینکه واقعا جذابه می خواستم ببینم گیر میاد علت کم یابیش چیه واگه می تونیین تهیه اش کنیین قیمتش چنده؟

البته گرین مدل جدیدX5 FUSIONرو جدیدا اضافه کرده ولی مثل اولی نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفته آقای حسینی این کیس از کره میامد و به دلیل تحریمها دیگه وارد نمیشه . برای همین کیس جدید جایگزین شده .

لینک به دیدگاه

درود

قیمت این کیس میخواستم

Thermaltake Level 10 GT

دوستان کسی اطلاع داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی اطلاع داره

با درود:

دوست عزیز ، قیمت جهانی این کیس را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

قیمت جهانی

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => OCZ Vertex 3 120GB SATA III 6GB/s

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

ممنون قیمت جهانیش داشتم ولی میخواستم بدونم ایران چه قیمته

لینک به دیدگاه

LED ASUS ML239H :390

Logitech Z506 = 120

CPU=Intel Core i5-2500K=250

MB= Asus P8Z68-V Pro = 275 الماس

Ram= CORSAIR XMS3 4GB (2 x 2GB) DDR3 1600=66 گارانتی الماس

Green Hunter = 62 گارانتی آینده سیما

دوستان این سیستمی هست که من میخوام بگیرم

بدون مانیتور میشه 773

پول مانیتور رو فعلا ندارم تا این سیستم فعلی رو رد کنم بره پولش ردیف شه

الان این قطعات توی این رنج قیمت بهترین هستند یا نه ؟ بیشتر نمیخوام بشه بودجم نمیرسه

تو کاره بازی اورکلاک نیستم حداکثر کاری که میخوام بکنم رایت همزمان 3-4 تا دیویدی و دیدن فیلم بلوری و باز کردن چند تا برنامه سبک هست

در مورد مانیتور هم لطفا بگین فرق این دو تا ایسوز چیه و شما باشین از این سه تا کدوم رو انتخاب میکنید؟

LED ASUS ML239H=390

LED ASUS ML238H=360

Samsung 23720 Plus LED

منتظر نظرت دوستانم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Logitech Z506 = 120

بدون مانیتور میشه 773

الان این قطعات توی این رنج قیمت بهترین هستند یا نه ؟ بیشتر نمیخوام بشه بودجم نمیرسه

تو کاره بازی اورکلاک نیستم حداکثر کاری که میخوام بکنم رایت همزمان 3-4 تا دیویدی و دیدن فیلم بلوری و باز کردن چند تا برنامه سبک هست

در مورد مانیتور هم لطفا بگین فرق این دو تا ایسوز چیه و شما باشین از این سه تا کدوم رو انتخاب میکنید؟

LED ASUS ML239H=390

LED ASUS ML238H=360

Samsung 23720 Plus LED

منتظر نظرت دوستانم

دوست عزیز قطعات بسیار خوبی رو انتخاب کردید اما اگر قصدتون فقط دیدن فیلم و رایت DVD هست ، سیستم های با قیمت پایین تر هم وجود داره که کاملا پاسخ گوی نیازهای شماست و اصلا لازم نیست این قدر هزینه کنید.

تفاوت مانیتورهای ML239 و ML238 هم در میزان کنتراست، زاویه دید، زمان پاسخ گویی و نوع پنل آن هاست. در بین این 3 مانیتور ، Asus ML239 رو به شما پیشنهاد می کنم.

لینک به دیدگاه

Logitech Z506 = 120

بدون مانیتور میشه 773

LED ASUS ML239H=390

LED ASUS ML238H=360

Samsung 23720 Plus LED

منتظر نظرت دوستانم

من هم با نظر آقای فیروزی کاملا موافقم . سی پی یو و مادربوردی که شما انتخاب کردی بیشتر برای اورکلاک و بازیهای سنگین کاربرد داره . اگر کارت گرافیک نمی خوای بگیری و از گرافیک مجتمع میخوای استفاده کنی core i5 2500 هم برای کارهایی که گفتی کافیه . مادربورد هم از سری H67 بگیر . البته اختلاف قیمت 2500 معمولی با 2500K حدود 10000 تومانه . ولی مادربورد بیشتر از 100000 تومان . پاور هم فراموش نکن . در مورد مانیتور من هم ایسوس 239 رو پیشنهاد میدم . توضیح رو هم که آقای فیروزی دادن .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قطعات بسیار خوبی رو انتخاب کردید اما اگر قصدتون فقط دیدن فیلم و رایت DVD هست ، سیستم های با قیمت پایین تر هم وجود داره که کاملا پاسخ گوی نیازهای شماست و اصلا لازم نیست این قدر هزینه کنید.

تفاوت مانیتورهای ML239 و ML238 هم در میزان کنتراست، زاویه دید، زمان پاسخ گویی و نوع پنل آن هاست. در بین این 3 مانیتور ، Asus ML239 رو به شما پیشنهاد می کنم.

من هم با نظر آقای فیروزی کاملا موافقم . سی پی یو و مادربوردی که شما انتخاب کردی بیشتر برای اورکلاک و بازیهای سنگین کاربرد داره . اگر کارت گرافیک نمی خوای بگیری و از گرافیک مجتمع میخوای استفاده کنی core i5 2500 هم برای کارهایی که گفتی کافیه . مادربورد هم از سری H67 بگیر . البته اختلاف قیمت 2500 معمولی با 2500K حدود 10000 تومانه . ولی مادربورد بیشتر از 100000 تومان . پاور هم فراموش نکن . در مورد مانیتور من هم ایسوس 239 رو پیشنهاد میدم . توضیح رو هم که آقای فیروزی دادن .

درود

من از اونجا ه تعداد ساتا برام مهم بوده z68 رو انتخاب کردم (8ساتا) اما ترجیح میدم قید دو تا ساتا بیشتر روبزنم اما هزینم 100 بیاد پایین .

الان من یه اماری گرفتم در مورد مورد سری 67 مادربورد p67 از گرافیک مجتمع سیپیو نمیتونه استفاده کنه و h67 هم رم باباس بیشتر از 1333 رو ساپورت نمیکنه . درسته؟

دوستان یه مدل مادربورد پیشنهاد میکنید که usb3 باشه از گرافیک همین سی پی یو بتونه استفاده کنه و تعداد ساتاهاش بالا باشه؟ ممنون میشم مدل کامل مادربورد رو بذارید.

دوستان نظرتون راجع به مانیتور SAMSUNG - 24" - BX2485 Plus - LED چیه؟ ایسوز 239 بهتره یا این سامسونگ؟

لینک به دیدگاه

درود

من از اونجا ه تعداد ساتا برام مهم بوده z68 رو انتخاب کردم (8ساتا) اما ترجیح میدم قید دو تا ساتا بیشتر روبزنم اما هزینم 100 بیاد پایین .

الان من یه اماری گرفتم در مورد مورد سری 67 مادربورد p67 از گرافیک مجتمع سیپیو نمیتونه استفاده کنه و h67 هم رم باباس بیشتر از 1333 رو ساپورت نمیکنه . درسته؟

دوستان یه مدل مادربورد پیشنهاد میکنید که usb3 باشه از گرافیک همین سی پی یو بتونه استفاده کنه و تعداد ساتاهاش بالا باشه؟ ممنون میشم مدل کامل مادربورد رو بذارید.

دوستان نظرتون راجع به مانیتور SAMSUNG - 24" - BX2485 Plus - LED چیه؟ ایسوز 239 بهتره یا این سامسونگ؟

H67 همون محدودیت هایی رو که شما میگی داره . ولی رم با فرکانس بالاتر زیاد به کار نمیاد برای شما . شما میتونی رم با CL پایین بگیری . یا فرکانس بالاتر بگیری و فرکانسش رو بیاری پایین که CL بره بالا . اگر برات مهمه که ساتا بیشتر داشته باشی میتونی از کارت ساتا استفاده کنی که روی اسلات PCI میخوره . یا اینکه از سری Z68 بخری . فعلا بهترین مانیتور که اومده به بازار همین ایسوسه . هنوز شرکتهای دیگه مانیتور های بهتر از اون ندادن . در آینده میاد حتما . اون سامسونگ هم زیاد جالب نیست . فقط بزرگتره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

Asus P8H67-M Pro برای شما گزینه مناسبیه گرافیک آنبورد هم داره.

اسوس 239 بهتر از سامسونگه.

لینک به دیدگاه

درود

قریب به اتفاق اکثر مادربردها 6 تا 8 عدد پورت SATA دارند که تعداد نوع SATA II و SATA III متفاوت هستش ! شعار چیپست Z68 در مورد بازی و گرافیک و این چیزاست و شما که بازی نمیکنید نیازی به Z68 ندارید !

یه نکته ای هستش که توی سری 60 چیپستهای اینتل ، حدود 4 پورت از پورتهای SATA با چیپست MARVELL کنترل میشن که نسبت به پورتهای خود چیپست سری 60 ضعیف تر هستند ! ولی AMD اینطور نیست !

لینک به دیدگاه

درود

من پاور هارد دیویدی رایتر و مودم دارم . پاور گرین885

سیستم نهایی من با راهنمایی هایی که دوستان کردن این شد

Logitech Z506

ASUS P8H67-M PRO = 185

Ram= CORSAIR XMS3 4GB (2 x 2GB) CL9 DDR3 1333

Green Hunter = 62

دوستان من اینو فردا پس فردا میخوام جمع کنم اگر نظری دارین مشکلی میبینید ممنون میشم الان بگین بعدا پشیمون نشم

سپاسگذار

لینک به دیدگاه

سیستم مشکلی نداره . فقط رم رو بهتر بردار . ترجیحا CL پایینتر .

لینک به دیدگاه

از اونجایی که بودجه دوستمون محدوده اصلا نیازی به رفتن دنبال رم گرون قیمت یا cl پایین نیست . ممورری کنترلر سندی بریج به قدری قوی هست که حتی با زمان تاخیر پایین هم شما به اون صورت چیزی حس نمیکنی و همین جوریشم زمان تاخیر کل پایین خواهد بود !! کلا بحث مموری کنترلر سندی بریج رو از بقیه جدا کنید و خیلی رو مسئله CL پایین برای سندی بریج سخت نگیرید. اگر AMD یا 1156 یا 1366 بود فرق میکرد ولی 1155 با 1333 9-9-9-24 هم بسیار سریع خواهد بود و فرقش با 1600 8-8-8-27 هم حس نمیشه !!

لینک به دیدگاه

ئدر عزیز پستتون به تاپیک مخصوص اجناس دسته دو انتقال داده شد :

http://lioncomputer....1/page__st__500

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

مي خوام يه سندي بريج بگيريم و چون گيم باز نيستم نمي خوام واسه گرافيك هزينه كنم. كار من عموما ويرايش، مونتاژ و تبديل فيلم هست، البته نه بصورت حرفه اي.. فقط خونگي. آفيس و مولتي مديا هم استفاده مي كنم.

با توجه به محدوديت بودجه اي كه دارم (تا سقف 620 تومان واسه 4 قطعه زير) به نظر شما كدوم سيستم زير واسم مناسبه؟ پاورم هم گرين 430 هست. اگه چيدمان ديگه اي هم توصيه مي كنين لطفا بگين. ممنون

Corsair XMS3 4G DDR3 1600 Dual: 63

Intel® Core™ i5-2300: 215

Asus P8H67: 145

SSD S511 ADATA 60GB SATA III: 185

====================================

608

Intel® Core™ i5-2500K: 260

Asus P8Z68-V: 245

SAMSUNG F3 HD502HJ 500G: 52

620

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

مي خوام يه سندي بريج بگيريم و چون گيم باز نيستم نمي خوام واسه گرافيك هزينه كنم. كار من عموما ويرايش، مونتاژ و تبديل فيلم هست، البته نه بصورت حرفه اي.. فقط خونگي. آفيس و مولتي مديا هم استفاده مي كنم.

با توجه به محدوديت بودجه اي كه دارم (تا سقف 620 تومان واسه 4 قطعه زير) به نظر شما كدوم سيستم زير واسم مناسبه؟ پاورم هم گرين 430 هست. اگه چيدمان ديگه اي هم توصيه مي كنين لطفا بگين. ممنون

Intel® Core™ i5-2300: 215

Asus P8H67: 145

SSD S511 ADATA 60GB SATA III: 185

608

Intel® Core™ i5-2500K: 260

Asus P8Z68-V: 245

SAMSUNG F3 HD502HJ 500G: 52

620

درود گرامی کاملا معلومه مورد دوم خیلی منطقی تره پردازنده اش قوی تره چیپ ست اش z68است که میتونی از کارت گرافیک مجزا نیز استفاده کنی وهمینطور قابل ارتقا تره یعنی بعدا می تونی یه ssdهم اظافه کنی تا سیستمت توپ بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...