رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

5750 خیلی بهتره!در ضمن 5770 هم اتفاقا زیاده تو بازار!چطور شما پیدا نکردید؟خواستید آدرس بدم برید بگیرید...

با لیون کامپبوتر و چند جای دیگه تماس گرفتم، نو نداشتن.

خیلی خوشحال میشم آدرس بدین در تهران.

ممنونم

ویرایش شده توسط bime
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با لیون کامپبوتر و چند جای دیگه تماس گرفتم، نو نداشتن.

خیلی خوشحال میشم آدرس بدین در تهران.

ممنونم

ّازار ایران طبقه زیر همکف تو یه مغازه بیشتر از 10-15 تا از اینا دیدم!تو مغازه های دیگه پاساژ هم می تونی گیر بیاری.برو بازار ایران پاین تر از میدان ولیعصر.اونجا راحت گیر میاری!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

قیمت به روز gtx 570 asus DC II چنده؟بعد گارانتیش چیه؟من یکی برام اورده 540 خوبه؟ :-j

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

قیمت به روز gtx 570 asus DC II چنده؟بعد گارانتیش چیه؟من یکی برام اورده 540 خوبه؟ :-j

من قیمت msi twin frozer III رو دارم که 505 تومنه!این قیمت خیلی زیادهstraight%20face.gif

لینک به دیدگاه

تازگیها شاپ این برد ASRock H67DE3 رو وارد کرده .

چطور مینی هست , به قیمتش که 145 هستش می ارزه , رقیباش کدوم مدلها هستن و آیا بهترن یا این بهتره ...

دوستان نیاز به یاری شما داریم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یک نگاهی کردم این مادربرد از نظر امکاناتی بشیار شبیه Asus P8H67 هست و تنها فرقشون وجود یک شکاف PCI_E 4x v2 اضافی در مدل اسوس هست. اون مدل ازرکاک هم از نظر امکاناتی مدل بسیار خوبی هست ولی بنا بر اعتبار جهانی برند اگر من جای شما بودم برای مثال اولویت رو به مدل اسوس میدادم. نه اینکه ازراک خوب نیست ولی در اینطور انتخا بهای فوق العاده نزدیک اعتبار یک برند تعیین کننده خواهد بود. در ضمن اون مدل اسوس حوالی 155-158 هست و خیلی گرونتر هم نیست.

لینک به دیدگاه

واقعا ممنونم دوست خوبم جناب سالار عزیز .

در مورد این برد نظرت چیه ASUS P8P67 LE ؟ چون قیمتش از ASUS P8P67 خیلی پاینتره درسه .

اگه بخوام این Intel i5 2500k 1155 بگیرم و بر فرض نخوام خیلی هزینه کنم برای برد فکر کنم دیگه نمی تونم سراغ این Asus P8H67 برم درسته , ناچارن باید ASRock H67DE3 بخرم .

لینک به دیدگاه

در اون مدل LE مدار تغذیه برد ضعیف شده و چینش Digi Vram یا همون مدار تغذیه دیجیتالی رو نداره . درسته چیپ P67 هست و امکان اورکلاک میده ولی برد مدار تغذیش ضعیف شده و فکر کنم 8+2 هست . شما چه قیمتی داری برای اون برد ؟؟

اون مدل ازراک خوبه و من نگفتم بده . اگر بودجتون همون قدر جواب میده اون برد ازراک هم انتخاب خوبی به جای asus P8H67 خواهد بود. فقط یک نکته این هست که چیپ H67 میگرید دنبال پردازنده سری K مثل 2500K نرید چون چیپ سری h67 امکان اورکلاک نداره و این در حالی هست که ورژن K پردازنده سندی بریج مخصوص اورکلاک هست. در ضمن چون 2500 معمولی کمی ارزونتر هست شما میتونی پول اضافی رو برداری و همون asus P8H67 + i5 2500 رو بگیری !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

دوست عزیز جناب سالار ممنون از راهنمایت .

فعلا در حال حاضر قصد خریدم این شد : Intel i5 2500k + ASUS P8P67

و احتمال ضعیفتر این رو : asus P8H67 + i5 2500

به هر حال واقعا ازت ممنون مساله برام کاملا روش شد .

فقط دو سوال مونده برام 1 : شنیدم این مدل ایسوس ASUS P8P67 خرابی زیاد داشته این واقعیت داره .

2 : این Intel i5 2500k نیاز به فن جداگانه غیر استاندارش که نمی خوات چون فعلا اصلا نمی تونم هزینه کنم واسه خریدش .

سبز باشید .

لینک به دیدگاه

فقط دو سوال مونده برام 1 : شنیدم این مدل ایسوس ASUS P8P67 خرابی زیاد داشته این واقعیت داره .

2 : این Intel i5 2500k نیاز به فن جداگانه غیر استاندارش که نمی خوات چون فعلا اصلا نمی تونم هزینه کنم واسه خریدش .

سبز باشید .

من که جستجو کزدم و مطلبی در مورد خرابی زیاد این مادربورد ندیدم

لینک به دیدگاه

سبز باشید .

سری اول این مادربورد که اومد ( چون اولین مادربورد 1155 بود که وارد بازار شد ) به دلیل مشکل چیپست اینتل از بازار جمع شد . بعد از اون مادربورد های جایگزین و جدید که اومدن روی جعبه اونها زده B3 . اگر مادربوردی که داری میخری این علامت روش نباشه ، یعنی از سر ی اوله و ممکنه هارد ساتا رو خراب کنه . چون از بازار ایران جمع اوری نشه و هموز تو بازار میشه تک و توک پیداشون کرد . کمی هم ارزونتر میفروشن .

در مورد فن ، اگر قصد اورکلاک نداری اون فن کاملا مناسبه . حتی تا اورکلاک محدود و کم رو هم میکشه . ولی اگر اورکلاک سنگین میخوای بکنی حتما باید فن مناسب بگیری .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

دوست عزیز Hamid_5870 از این که وقت گذاشتید برای جستجو مممونم یادم نیست در کدوم سایتها نوشته بودن .

جناب حامد بزرگوار از توضیحتون سپاسگذارم لطف کردید .

خریدم قطعی شد این به امید خدا : Intel i5 2500k + ASUS P8P67

از همگی ممنون امیدوارم همیشه موفق باشید .

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک Sapphire HD6770 1GB DDR5 و Sapphire HD5770 1GB DDR5 فرقی دارن با هم؟؟

ویرایش شده توسط bime
لینک به دیدگاه

تفاوت خیلی کمی دارن . مهمترین تفاوت تو Open GL اونهاست که 5770 دارای 3.2 و 6770 دارای 4.1 هست . چون 6770 از تکنولوژی ساخت جدیدتری بهره میبره کمی خنک تر هم کار میکنه . البته تو برندهای مختلف دمای کارکرد ممکنه فرق کنه .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتيد،

يك سوال دارم: آيا مين برد هاي Mini ITX نسل سندي بريج وارد بازار ايران شده اند؟ مثلا اين مادر برد: ECS H67H2-I يا موارد مشابه ،، اگر وجود دارند لطفا جايي رو بهم معرفي كنيد كه بتونم بخرم

تشكر

H67H2-I_430300.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان در حال حاظر قویترین سیستمی که بر اساس AMD باشه بتونم ببندم فقط واسه کار رندر و 3 مکس قیمت تا سقف 1 میلیون ولی فقط amd باشه .(cpu.ram.main board .کارت گرافیک هم باشه و یک پاور که اینارو ساپورت کنه)

سپاسگزارم

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

مادربورد : ASUS M5A87 با قیمت 138000 تومان

سی پی یو : AMD Phenom II X6 1100T با قیمت 248000 تومان

رم : ADATA 4*2GB 1600 Dual Channel X Serias 7-9-7-21 با قیمت 210000 تومان

گرافیک : EVGA GTX 560 با قیمت 273000 تومان

پاور : Green GP635B-US با قیمت 112000 تومان (اگر باشه تو بازار) البته یک مدل ترمال تک 700 وات هم هست که حدود 120000 تومان میشه.

جمع کل با پاور گرین : 981000 تومان

اگر با این هزینه سیستم اینتل سندی بریج ببندی ، خیلی سیستم بهتر و قویتری میشه . من اینتل رو هم برات لیست میکنم .

مادربورد : ASUS P8P67 با قیمت 200000 تومان

سی پی یو : Intel i5 2400 با قیمت 229000 تومان

رم : ADATA 4*2GB 1600 Dual Channel X Serias 7-9-7-21 با قیمت 210000 تومان

گرافیک : EVGA GTX 560 با قیمت 273000 تومان

پاور : Green GP635B-US با قیمت 112000 تومان ، ترمال تک 700 وات حدود 120000 تومان

جمع کل با پاور گرین : 1024000 تومان

سیستم دوم قدرت خیلی بیشتری نسبت به اولی داره.

لینک مقایسه دو مدل CPU :

http://www.anandtech.com/bench/Product/363?vs=203

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

لطفا یک مادربرد Asus و سی پی یو Amd معرفی کنین

که خوب باشه و افت قیمتش رو هم کرده باشه

برای Game می خوام

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

لطفا یک مادربرد Asus و سی پی یو Amd معرفی کنین

که خوب باشه و افت قیمتش رو هم کرده باشه

برای Game می خوام

تا چقدر میخواید هزینه کنید؟ سیستمه intel برای بازی قویتر عمل میکنه.

ویرایش شده توسط majid777
لینک به دیدگاه

تا چقدر میخواید هزینه کنید؟ سیستمه intel برای بازی قویتر عمل میکنه.

سیستمهای اینتل سندی بریج از AMD خیلی بهتر عمل میکنن . نه همه سیستمها . در حال حاضر شما نمیتونید همرده CPU های سندی بریج با تفاوت قیمت کم تو AMD پیدا کنید . اگر حتما AMD میخواهید تا اومدن سری جدید بولدوزر صبر کنید .زیاد نمونده.

لینک به دیدگاه

سلام، یک مونیتور ترجیحا 20 اینچ و دارای اسپیکر با قیمت بین 200 تا 240 که در بازار موجود باشه معرفی کنین. LCD یا LED مهم نیست. فقط بلندگو داشته باشه و AOC نباشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

من ميخوام يه سيستم براي گيم جمع كنم تا 500 هم ميخوام هزينه كنم - فقط اينا رو نياز دارم : main - cpu - vga - ram - power

اجراي بازي هايي مثل pes2001 - call of duty - NFS به صورت روان برام اهميت داره ! شما چي پيشنهاد ميديد ؟ ( بهترين انتخاب چيه ؟)

لینک به دیدگاه

مادربورد : ASUS P8H61/USB3 با قیمت 131000 تومان

سی پی یو : Intel Corei3 2100 1155 با قیمت 151000 تومان

رم : Patriot 2*2GB DDR3 1333 با قیمت 41000 تومان

گرافیک : SAPPHIRE HD 5750 1GB GDDR5 با قیمت 135000 تومان

پاور : Green GP430A-EU با قیمت 54000 تومان

جمع کل : 512000 تومان

قیمتها ممکنه تغییر کرده باشه . برای گرفتن قیمت دقیق از آقای حسینی سوال کنید یا تو تاپیک درخواست قیمت بپرسید .

لینک به دیدگاه

میگم اگه این سی پی یوهای جدید amd (بلدوزر) بخواد بیاد تا کی حداکثر میاد و حدود قیمتش مشخص نیست؟

لینک به دیدگاه

قرار بود تا اوخر شهریور بیاد . تو تاپیک اخبار سی پی یو بگردی در موردش مطلب گفته شده .

این لینک رو ببین :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/547-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%87-%D9%87%D8%A7/page__st__550

صفحات قبل تر رو هم بگردی توضیخات بیشتری داده شده .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...