رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی ?

راستش چند مورد راهنمایی و مشاوره می خواستم از خدمت دوستای گلم، اول اینکه قصد خرید مانیتور با هدف گیمینگ در مرحله اول و بعد از اون مدیا رو دارم - هزینه ای هم که میتونم برای خرید مانیتور اختصاص بدم 1300 هستش مدلی که خودم مد نظر دارم مدل Asus MX259H هست که بنظرم بهترین مدل توی این رنج ـه در مورد گیمینگ هم بگم که زیاد اهل آنلاین بازی کردم نیستم اما 100% اورواچ یکی از بازی هایی هست که انجام میدم. میخواستم بدونم دوستان پیشنهاد بهتری دارن درباره خرید مانیتور؟

مورد بعدی، قصد خرید یه هارد 2 ترا اینترنال رو دارم + یه براکت  برای (این مدل اوریکو )، خواستم بدونم کسی از دوستان تجربه استفاده از این براکت هارو داشته و اینکه تاثیری روی سرعت و کارایی هارد دارن (تاثیر مخرب) و اینکه در آخر برای خرید هارد پیشنهاد ـتون چه مدلی هست یا چه برندی (هارد بیشتر برای نصب بازی و آرشیو نیازمه).

با تشکر ?

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.برای گیم کدوم برند بهتره اینتل یا ای ام دی؟

از برند اینتل زئون بهتره یا کور ای؟

مثلا از گزینه های زیر کدوم بهتره؟

Xeon  e3-1230

Xeon x5650

Amd fx-6100

I5-2500

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم

به راهنمایی تو انتخاب قطعات نیاز دارم.میخوام ی سیستم برای گیمینگ تهیه کنم.انتخاب فعلی خودم اینا هستن:

cpu  :  intel kaby lake i7 7700
motherboard   :  asus h170 pro gaming \ h270m mortar arctic
vga   :   asus 750ti 2 gig oc
power   :    cooler master v650s
ram  :   adata xpg z1 8 gig 4gb*2 2800mhz cl17
case   :   corsair carbide series spec-01
ssd   :   samsung evo 250gb 850 sata3

هارد و odd رو دارم.کارت گرافیک(دست دومه) و رم رو هم فعلا بخاطر محدودیت بودجه  ضعیف انتخاب کردم میخوام بعدا ی 1080 بخرم.

1- قطعات با هم هماهنگن؟قدرت و کیفیت پاور خوبه؟
2-با توجه ب فن استوک سی پی یو خرید کولر اضافی لازمه؟
3-بین این دو تا مادربورد کدوم انتخاب کنم اون ایسوس یخورده گرونتره اما اگه لازم باشه اونو انتخاب کنم.(ظاهر خوب و رنگ پردازی داشتن مهم نیس)
4-اندازه و کیفیت کیس مناسبه؟

اگه لازم باشه میتونم قید ssd رو بزنم.بودجم هم نهایت 3.200 تومن. چون دارم از ی سیستم شدیدا قدیمی میام ب نسل جدید میخوام  در نهایت منم ی دلی از عزا دربیارم

پیشاپیش از توجه و کمکتون تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام 
من یه کیس با این مشخصات دارم :
مادربرد == M4N68T ASSUS
گرافیک == NVIDIA 9400 GT 1 GIG
رم == 4GIG DDR3
پردازنده == AMD ATHLON 2X 250
میخوام ردش کنم ارتقاش بدم به نظرتون چقدر میخرن ؟
میخوام سیستم زیر رو بگیرم :
پردازنده == CORI 5
مادربرد == مدل گیگا 
رم == 8 گیگ کینگستون 
گرافیک == GT 730 128 BIT یا GT 750 128 BIT 
این سیستمو از جایی پرسیدم اینو پیشنهاد کرد 
برای گیمینگ میخوام تا بازی های امروزی با حالت معمولی و اینده رو اجرا کنه 
بودجه هم حداکثر 2.3 میلیون هست فقط کیس میخوام باقی چیزا هست 
ممنون میشم راهنمایی کنید تا با بودجه ام بهترین کیس رو بگیرم 

لینک به دیدگاه

سلام.برای گیم کدوم برند بهتره اینتل یا ای ام دی؟
 از برند اینتل زئون بهتره یا کور ای؟
مثلا از گزینه های زیر کدوم بهتره؟
Xeon  e3-1230
Xeon x5650
Amd fx-6100
I5-2500

i5 2500

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم
به راهنمایی تو انتخاب قطعات نیاز دارم.میخوام ی سیستم برای گیمینگ تهیه کنم.انتخاب فعلی خودم اینا هستن:
cpu  :  intel kaby lake i7 7700
motherboard   :  asus h170 pro gaming \ h270m mortar arctic
vga   :   asus 750ti 2 gig oc
power   :    cooler master v650s
ram  :   adata xpg z1 8 gig 4gb*2 2800mhz cl17
case   :   corsair carbide series spec-01
ssd   :   samsung evo 250gb 850 sata3
هارد و odd رو دارم.کارت گرافیک(دست دومه) و رم رو هم فعلا بخاطر محدودیت بودجه  ضعیف انتخاب کردم میخوام بعدا ی 1080 بخرم.
1- قطعات با هم هماهنگن؟قدرت و کیفیت پاور خوبه؟
2-با توجه ب فن استوک سی پی یو خرید کولر اضافی لازمه؟
3-بین این دو تا مادربورد کدوم انتخاب کنم اون ایسوس یخورده گرونتره اما اگه لازم باشه اونو انتخاب کنم.(ظاهر خوب و رنگ پردازی داشتن مهم نیس)
4-اندازه و کیفیت کیس مناسبه؟
اگه لازم باشه میتونم قید ssd رو بزنم.بودجم هم نهایت 3.200 تومن. چون دارم از ی سیستم شدیدا قدیمی میام ب نسل جدید میخوام  در نهایت منم ی دلی از عزا دربیارم
پیشاپیش از توجه و کمکتون تشکر میکنم.

درود

اول راجع به فن سیپیو، بنظرم یه فن خوب بگیرید مثل hyper 212 cm یا thermalright legerand macho

پاور انتخابی جز بهتریناست. مدل ارزونتر اما جوابگو شما : corsair vs650

راجع یه مادربرد، شما که داری 580 میدی برای سری H، بنظر من 620 تومن بده asrock z170 fatal1ty gaming k4 خیلی از اون مدل بهتره و فقط 40 تومن تفاوت داره.

کیس انتخابی عالیه، اما اگر به مشکل بودجه برخوردید مدل ارزونتر بردارید.

در اخر پیشنهاد میکنم اگر به مشکل بودجه برخوردید، یه 6600k دست دوم بخرید. از رو تجربه میگم اینو چون سیپیو دست دو با نو هیچ تفاوتی در کارایی نداره، فقط ارزونتره!

لینک به دیدگاه

سلام 
من یه کیس با این مشخصات دارم :
مادربرد == M4N68T ASSUS
گرافیک == NVIDIA 9400 GT 1 GIG
رم == 4GIG DDR3
پردازنده == AMD ATHLON 2X 250
میخوام ردش کنم ارتقاش بدم به نظرتون چقدر میخرن ؟
میخوام سیستم زیر رو بگیرم :
پردازنده == CORI 5
مادربرد == مدل گیگا 
رم == 8 گیگ کینگستون 
گرافیک == GT 730 128 BIT یا GT 750 128 BIT 
این سیستمو از جایی پرسیدم اینو پیشنهاد کرد 
برای گیمینگ میخوام تا بازی های امروزی با حالت معمولی و اینده رو اجرا کنه 
بودجه هم حداکثر 2.3 میلیون هست فقط کیس میخوام باقی چیزا هست 
ممنون میشم راهنمایی کنید تا با بودجه ام بهترین کیس رو بگیرم 

درود

سیستم فعلیتون اگر خوشبین باشیم بین 250-300 فروش میره.

در مورد سیستم جدید، خرید سیپیو i5 با بودجه شما اشتباهه.
نه اینکه i5 بده ولی با خرید این مدل شما مجبور به خرید گرافیک ارزونتر میشید که برا مصرف گیمینگ کار اشتباهی هست.

من بودجه شمارو 2600 در نظر گرفتم.

مادربرد : msi h110 pro vh plus - 275
سی پی یو : core i3 6100 - 425
گرافیک : msi rx 470 4gb gaming tf - 970
پاور : -corsair vs 550 - 265
هارد: seagate barracuda 1tb - 190
کیس: green magnum pro - 155
رم : gskill aegis 8gb - 215

2500 سر جمع

امیدوارم این لیست بهتون کمک کنه و انتخاب درستی دا‌شته باشید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mephist33 گفته است :

درود

اول راجع به فن سیپیو، بنظرم یه فن خوب بگیرید مثل hyper 212 cm یا thermalright legerand macho

پاور انتخابی جز بهتریناست. مدل ارزونتر اما جوابگو شما : corsair vs650

راجع یه مادربرد، شما که داری 580 میدی برای سری H، بنظر من 620 تومن بده asrock z170 fatal1ty gaming k4 خیلی از اون مدل بهتره و فقط 40 تومن تفاوت داره.

کیس انتخابی عالیه، اما اگر به مشکل بودجه برخوردید مدل ارزونتر بردارید.

در اخر پیشنهاد میکنم اگر به مشکل بودجه برخوردید، یه 6600k دست دوم بخرید. از رو تجربه میگم اینو چون سیپیو دست دو با نو هیچ تفاوتی در کارایی نداره، فقط ارزونتره!

شما  مادربرد z170 برای پردازنده 7700 که ایشون در نظر گرفتن پیشنهاد کردین لطفا این نکته رو هم ذکر کنید که ایشون باید با یک عدد پردازنده سری 6000 بایوس مادربردشون رو آپدین کنن ( پردازنده مورد نظر ایشون هم سری ضریب بسته است و به نظر میرسه قصد اورکلاک ندارن )

ایشون بعدا میخوان کارت گرافیک قدرتمند 1080 بخرن که  با یه پردزنده i5  با هر فرکانسی  نمیتونه به بهترین شکل از گرافیک استفاده کنه پس بهتره که i7 بخرن ایشون 

در مورد خنک کننده هم با توجه به اینکه ایشون سری ضریب بسته میخوان بخرن و قطعا اورکلاک سنگینی روی پردازنده انجام نمیشه پس دمای پردازنده هم قرار نیست زیاد بره بالا ، سری پردازنده های سوکت 1151 خیلی خنک تر از پردازنده های نسل قبل هستن و مشکلی از لحاظ دما پیدا نمیکنن حتی با یه خنک کننده ارزون تر ، ( البته اگه مشکل بودجه ندارند میتونن همین الانش هم خنک کننده خوبی مثل خنک کننده ای که پیشنهاد داده شد بخرن )

رم های 2800 که دوستمون قصد خریدش رو دارن فرکانس بالایی داره که با مادربرد های سری h نهایت میتونن تا 2400 استفاده کنن و بالاتر نمیره فرکانس ، پیشنهاد میکنم که رم با فرکانس 2400 و تایمینگ بهتر مثلا 15 بخرن

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

شما  مادربرد z170 برای پردازنده 7700 که ایشون در نظر گرفتن پیشنهاد کردین لطفا این نکته رو هم ذکر کنید که ایشون باید با یک عدد پردازنده سری 6000 بایوس مادربردشون رو آپدین کنن ( پردازنده مورد نظر ایشون هم سری ضریب بسته است و به نظر میرسه قصد اورکلاک ندارن )
ایشون بعدا میخوان کارت گرافیک قدرتمند 1080 بخرن که  با یه پردزنده i5  با هر فرکانسی  نمیتونه به بهترین شکل از گرافیک استفاده کنه پس بهتره که i7 بخرن ایشون 

در مورد خنک کننده هم با توجه به اینکه ایشون سری ضریب بسته میخوان بخرن و قطعا اورکلاک سنگینی روی پردازنده انجام نمیشه پس دمای پردازنده هم قرار نیست زیاد بره بالا ، سری پردازنده های سوکت 1151 خیلی خنک تر از پردازنده های نسل قبل هستن و مشکلی از لحاظ دما پیدا نمیکنن حتی با یه خنک کننده ارزون تر ، ( البته اگه مشکل بودجه ندارند میتونن همین الانش هم خنک کننده خوبی مثل خنک کننده ای که پیشنهاد داده شد بخرن )
رم های 2800 که دوستمون قصد خریدش رو دارن فرکانس بالایی داره که با مادربرد های سری h نهایت میتونن تا 2400 استفاده کنن و بالاتر نمیره فرکانس ، پیشنهاد میکنم که رم با فرکانس 2400 و تایمینگ بهتر مثلا 15 بخرن

والا یه تفاوت قیمت 40 تومنی چیزی نیست که ادم نخواد z بگیره.

حرف شما راجع به i5 در کنار 1080 درسته، اما من ذکر کردم که اگر به مشکل بودجه برخوردن! خوب شایدم نخوردن و همون 7700 رو تهیه کردن.

در مورد خنک کننده هم یه مسئله خیلی شخصیه، من چون خودم خیلی حساسم این گزینه هارو پیشنهاد دادم وگرنه یکی با فن استوک یا گرین بوفالو سالها استفاده میکنه بدون هیچ مشکلی.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی ?

راستش چند مورد راهنمایی و مشاوره می خواستم از خدمت دوستای گلم، اول اینکه قصد خرید مانیتور با هدف گیمینگ در مرحله اول و بعد از اون مدیا رو دارم - هزینه ای هم که میتونم برای خرید مانیتور اختصاص بدم 1300 هستش مدلی که خودم مد نظر دارم مدل Asus MX259H هست که بنظرم بهترین مدل توی این رنج ـه در مورد گیمینگ هم بگم که زیاد اهل آنلاین بازی کردم نیستم اما 100% اورواچ یکی از بازی هایی هست که انجام میدم. میخواستم بدونم دوستان پیشنهاد بهتری دارن درباره خرید مانیتور؟

مورد بعدی، قصد خرید یه هارد 2 ترا اینترنال رو دارم + یه براکت  برای (این مدل اوریکو )، خواستم بدونم کسی از دوستان تجربه استفاده از این براکت هارو داشته و اینکه تاثیری روی سرعت و کارایی هارد دارن (تاثیر مخرب) و اینکه در آخر برای خرید هارد پیشنهاد ـتون چه مدلی هست یا چه برندی (هارد بیشتر برای نصب بازی و آرشیو نیازمه).

با تشکر ?

سلام مجدد خدمت دوستان عزیز، اگر یه نصیحتی هم بنده بکنید ممنون میشم امروز فردا میخوام خرید کنم و یکم دو دل شدم 

لینک به دیدگاه

سلام روزتون خوش
من میخوام یه سیستم گیمینگ ببندم میخواستم ببینم قطعاتش تو عملکرد با هم تداخل ندارن؟ چوم گفتن بهم شاید مشکلی پیش بیاد

مشخصات سیستم اینه :

Main: MSI Z270 Gaming M7

CPU: Intel Core I5-7500 Kaby Lake

VGA: MSI GTX1080 Gaming X

RAM: Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

Power: Green GP850B - OC Plus

لینک به دیدگاه

سلام روزتون خوش
من میخوام یه سیستم گیمینگ ببندم میخواستم ببینم قطعاتش تو عملکرد با هم تداخل ندارن؟ چوم گفتن بهم شاید مشکلی پیش بیاد
مشخصات سیستم اینه :
Main: MSI Z270 Gaming M7
CPU: Intel Core I5-7500 Kaby Lake
VGA: MSI GTX1080 Gaming X
RAM: Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4
Power: Green GP850B - OC Plus

درود cpu رو به i7 7700 تغییر بدید. باقی موارد عالیه

لینک به دیدگاه

سلام.کسی در مورد این مادربرد اطلاعات داره؟ تو نت چیزی در موردش پیدا نکردم. از روی تصویر که به ظاهر امکاناتش خوبه ولی در باطن کاراییش رو نمیدونم.چقدر قیمت میخوره؟در کل نظرتون در موردش چیه؟چیپست q67IMG_20170415_131616.thumb.jpg.1475eba82e4cc45c5ec62e80a9026f0a.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، emprator227 گفته است :

سلام.کسی در مورد این مادربرد اطلاعات داره؟ تو نت چیزی در موردش پیدا نکردم. از روی تصویر که به ظاهر امکاناتش خوبه ولی در باطن کاراییش رو نمیدونم.چقدر قیمت میخوره؟در کل نظرتون در موردش چیه؟چیپست q67IMG_20170415_131616.thumb.jpg.1475eba82e4cc45c5ec62e80a9026f0a.jpg

این بورد خیلی قدیمیه . مال سری اول 1155 هست . با بورد های P67 اومده بود و کمی امکانات بیشتری نسبت به سری P داشت . ارزش زیادی نداره . با توجه به ظاهرش جزو بورد های رده پایین این چیپ هست .هیت سینکی نداره روی خازن ها و سوکت برق سی پی یو هم 4 پین هست . ارزش قیمتیش پایینه . نهایتا اگر سالم باشه 100 تومان . شاید هم کمتر . لوازمش البته باشه حتما . مخصوصا پنل پشت .

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mephist33 گفته است :

درود

سیستم فعلیتون اگر خوشبین باشیم بین 250-300 فروش میره.

در مورد سیستم جدید، خرید سیپیو i5 با بودجه شما اشتباهه.
نه اینکه i5 بده ولی با خرید این مدل شما مجبور به خرید گرافیک ارزونتر میشید که برا مصرف گیمینگ کار اشتباهی هست.

من بودجه شمارو 2600 در نظر گرفتم.

مادربرد : msi h110 pro vh plus - 275
سی پی یو : core i3 6100 - 425
گرافیک : msi rx 470 4gb gaming tf - 970
پاور : -corsair vs 550 - 265
هارد: seagate barracuda 1tb - 190
کیس: green magnum pro - 155
رم : gskill aegis 8gb - 215

2500 سر جمع

امیدوارم این لیست بهتون کمک کنه و انتخاب درستی دا‌شته باشید.

ممنون بابت پیشنهادتون ولی فکر نمیکنم پردازشگر cori3 به درد بازی های امروزی بخوره میخوام بازی های امروز و اینده  رو راحت با مدیوم اجرا کنه

الان من سیستم بازی ها رو میبینم اکثرا cori 5 میخوان ؟؟
نمیدونم چی کار کنم

:(

لینک به دیدگاه

سلام این قطعات به هم میخورند یا نه 
پردازنده CPU Intel Core i5-4460 3.2GHz LGA-1150 Haswell CPU
مادربرد MSI H81M-E35 V2 LGA 1150 Motherboard
رم RAM KingSton KVR DDR3 8GB 1600MHz CL11 U-DIMM Desktop RAM
کارت گرافیک MSI GTX 1050 Ti Gaming X Twin Frozr VI 4GB GDDR5 Graphics Card
هارد اینترنال TOSHIBA P300 HDWD110 Internal Hard Drive 1TB
کیس Case TSCO TC-LA-4068 Computer Case
پاور Green GP430A-HE 80 Plus Ready Power Supply

,,و بدرد بازی میخوره

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پیشنهادتون ولی فکر نمیکنم پردازشگر cori3 به درد بازی های امروزی بخوره میخوام بازی های امروز و اینده  رو راحت با مدیوم اجرا کنه
الان من سیستم بازی ها رو میبینم اکثرا cori 5 میخوان ؟؟
نمیدونم چی کار کنم
undefined

دوست عزیز حرف شما صحیح! اما شما محدودیت بودجه دارید و برای خرید یه i5 باید 400 تومن بیشتر هزینه کنید.

اگر مشکلی نیست که یا علی. فقط بهتون توصیه میکنم که گرافیک رو از این پایینتر نگیرید.

لینک به دیدگاه

یک برد 1155 تا 150 -160 چی پیشنهاد میکنین؟

در 3 ساعت قبل، Hamed گفته است :

این بورد خیلی قدیمیه . مال سری اول 1155 هست . با بورد های P67 اومده بود و کمی امکانات بیشتری نسبت به سری P داشت . ارزش زیادی نداره . با توجه به ظاهرش جزو بورد های رده پایین این چیپ هست .هیت سینکی نداره روی خازن ها و سوکت برق سی پی یو هم 4 پین هست . ارزش قیمتیش پایینه . نهایتا اگر سالم باشه 100 تومان . شاید هم کمتر . لوازمش البته باشه حتما . مخصوصا پنل پشت .

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mephist33 گفته است :

درود cpu رو به i7 7700 تغییر بدید. باقی موارد عالیه

ممنون از راهنماییتون فقط یه چیزی
اگه در آینده بخوام یه GTX Gaming X1080 دیگه بخرم و Sli کنم
پاور 1000W کافیه براش یا بیشتر لازمه؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، emprator227 گفته است :

یک برد 1155 تا 150 -160 چی پیشنهاد میکنین؟

متاسفانه این سری چون تولید نمیشه ، تو بازار موردی گیر میاد . باید بری بگردی و پیدا کنی که اون هم مطمئنا قیمت بالایی میگن به دلیل کم بودن تو بازار . اگر شما پردازنده این بورد رو نداری ، نیازی به خرید این سری نیست . از سری 1150 یا 1151 خرید کن . اگر پردازنده رو داری ، دنبال بورد دست دوم باش . مثل همین . ولی به قیمت مناسب بگیر .

لینک به دیدگاه

سلام یه پاور زیر 250 تومن معرفی کنید

http://lioncomputer.ir/product/3778/+پاور+کورسیر+550+وات+VS550/

http://lioncomputer.ir/product/5085/پاور+گرین+550+وات+GP550A-UK/

خودم نظرم روی این دو تاست شما اگه پیشنهاد بهتری دارین بگین و از این دو تا کدوم بهتره؟

Screenshot (3).png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

متاسفانه این سری چون تولید نمیشه ، تو بازار موردی گیر میاد . باید بری بگردی و پیدا کنی که اون هم مطمئنا قیمت بالایی میگن به دلیل کم بودن تو بازار . اگر شما پردازنده این بورد رو نداری ، نیازی به خرید این سری نیست . از سری 1150 یا 1151 خرید کن . اگر پردازنده رو داری ، دنبال بورد دست دوم باش . مثل همین . ولی به قیمت مناسب بگیر .

ممنون.مثلا تا 400-420 توی سوکت هایی که گفتی چه باندلی خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، enzeva گفته است :

سلام یه پاور زیر 250 تومن معرفی کنید

http://lioncomputer.ir/product/3778/+پاور+کورسیر+550+وات+VS550/

http://lioncomputer.ir/product/5085/پاور+گرین+550+وات+GP550A-UK/

خودم نظرم روی این دو تاست شما اگه پیشنهاد بهتری دارین بگین و از این دو تا کدوم بهتره؟

Screenshot (3).png

گرین به نظر من بهتره . به خاطر خدمات پس از فروش بهتر

اگر میتونی بیشتر هزینه کنی GREEN GP600A-HP  رو بگیر که 304 تومانه .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، emprator227 گفته است :

ممنون.مثلا تا 400-420 توی سوکت هایی که گفتی چه باندلی خوبه؟

از سوکت 1150 :

Intel Pentium G3260  قیمت 211

ASRock H81M-GL  قیمت 209

جمع : 420

از سوکت 1151 :

ASRock H110M-DVS  قیمت 249

Intel Pentium G4400  قیمت 210

جمع: 469

سوکت 1150 رم DDR3 میخوره ، سوکت 1151 رم DDR4 .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

گرین به نظر من بهتره . به خاطر خدمات پس از فروش بهتر

اگر میتونی بیشتر هزینه کنی GREEN GP600A-HP  رو بگیر که 304 تومانه .

از اساتید دیگه پرسیدم گفتن 500 کافیه حالا من 550 برداشتم که مشکلی نباشه باز شما میگید 600 بعد 600 بردارم یکی میاد میگه 50 تا دیگه بیشتر بردار fun

ممنون

در مورد اورکلاک گرافیک سوال داشتم زیاد ار اورکلاک نمیدونم ولی تو بنچمارکا دیدم همین کارت فرکانسش رو تا 1430 اورکلاک کرده بود 10 تا 12% قدرتش بیشتر شده بود میخواستم درمورد مشکلات اورکلاک بدونم یعنی اصلا مشکلی پیش میاد واسه اورکلاک ؟ و برای اورکلاک فقط نرمافزارش لازمه یعنی تو سخت افزار چیزی رو نباید دست کاری کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...