رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

34 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

همینی که شما می فرمایید درست هست .

خدانگهدار.

فکر کنم دقت نکردی ب اینکه اون H670 هست و این B760 ک برای خوده نسل 13 هست و بدون مشکل کار میکنه
در ثانی شما ک استاد باید بهتر بدونی نسل 12 13 کلا خیلی داغن در حالت طبیعی این دیگه مشکل خوده اینتل  ربط ب دیگری نداره با 10 دقه سینه بنچ ب راحتی دما به 95 درجه میرسه
و گویا از اینم خبر نداری ک ولتاژ داغونی دارن این نسل و بهتره از حالت اوتو ب دستی اونو تغییر داد ک دمای بهتر و ... اینارو داشت
تنها ایرادی ک هست اینکه این پردازنده و 13700 13900 بر روی برد های سری B و H ب خاطر بسته بودن قابلیت اندرولت سخته کنترل دمای اونها
اینجا هم هیچکس مقصر نیست الی خوده اینتل ک همچین ماکروفری رو تحویل ملت میده بعد ی سری چیپست معرفی میکنه و قابلیت کنترل دماشو قفل میکنه :)
بحث دیگه بودجه هست 100 تومن کیس کامل هست نه 2 3 قطعه ...
خداوند یارو یاورت باشه

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

8 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

فکر کنم دقت نکردی ب اینکه اون H670 هست و این B760 ک برای خوده نسل 13 هست و بدون مشکل کار میکنه
در ثانی شما ک استاد باید بهتر بدونی نسل 12 13 کلا خیلی داغن در حالت طبیعی این دیگه مشکل خوده اینتل  ربط ب دیگری نداره با 10 دقه سینه بنچ ب راحتی دما به 95 درجه میرسه
و گویا از اینم خبر نداری ک ولتاژ داغونی دارن این نسل و بهتره از حالت اوتو ب دستی اونو تغییر داد ک دمای بهتر و ... اینارو داشت
تنها ایرادی ک هست اینکه این پردازنده و 13700 13900 بر روی برد های سری B و H ب خاطر بسته بودن قابلیت اندرولت سخته کنترل دمای اونها
اینجا هم هیچکس مقصر نیست الی خوده اینتل ک همچین ماکروفری رو تحویل ملت میده بعد ی سری چیپست معرفی میکنه و قابلیت کنترل دماشو قفل میکنه :)
بحث دیگه بودجه هست 100 تومن کیس کامل هست نه 2 3 قطعه ...
خداوند یارو یاورت باشه

هعی روزگار، حالا این مقاله زیر رو مدنظر داشته باشید ؛آقا آرمین زحمتشو کشیده بودن ؛بکارتون میاد.

https://sakhtafzarmag.com/آموزش-آندرولت-کردن-پردازنده-ضریب-باز-در-مادربردهای-b660-و-b760-اینتل/

حالا جدا از این بحث ها من یه مقداری بیشتر بررسی کردم به نتیجه زیر رسیدم ؛نظرشما بزرگواران چی هست ؟ 

@Hassan.SK

MSI pro z690A wifi ddr5

i5-13600kf

deepcool ag620

wd sn770 1tb

corsair vengeance 32gb4 4800mhz

deepcool px850g

deepcool cc560 argb

msi rtx4080 gaming x trio

100+2  میلیون درمیاد 

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

سلام عزیز
بله سری b اشتباه هست برای 13600 منظور پلفرم B نسل 12 هست یا پلتفرم سری 600 یا B660 یا H610
اما سری  H770 ساخته شده برای گیم و کارای پروکتاویتی و هیچ مشکلی برای بستن با 13600 نیست اما من توصیه نمیکنم H670 رو
سری 690z  و Z790 هم ساخته شده برای اورکلاکر ها و خوره های شکستن رکورد ها و زیاد توصیه نمیشه بستن با این پلتفرم مگر اینکه طرف بودجش برسه و براش مهم نباشه
میشه ی توضیحی بدی ک چ فرقی بین پلتفرم b h z هست ک از نظر خنک کنندگی متفاوته؟؟؟!!!
خوده برد ک سی پی یو رو خنک نمیکنه عزیزه دل خنک کنندس چ بادی چ واتر کولر
مشخصا شما بخوای اور کنی سی پی یو رو اونم سری 12 13 رو هیچ خنک کننده ای نمیتونه خنک کنه
ایشون اگر میگفت میخام رکورد بزنم مطمئن باش من سری z رو بهش پیشنهاد میدادم چون تغذیه بردش خیلی قویه و قابلیت اور راحت تری داره در کنار واتر کولر 360 میلی

آقا آرمین به طور مفصل این قضیه رو توضیح دادن.

حتی تاپیکی در مورد این مشکل توی انجمن وجود داره.

@ARMIN

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

هعی روزگار، حالا این مقاله زیر رو مدنظر داشته باشید ؛آقا آرمین زحمتشو کشیده بودن ؛بکارتون میاد.

https://sakhtafzarmag.com/آموزش-آندرولت-کردن-پردازنده-ضریب-باز-در-مادربردهای-b660-و-b760-اینتل/

حالا جدا از این بحث ها من یه مقداری بیشتر بررسی کردم به نتیجه زیر رسیدم ؛نظرشما بزرگواران چی هست ؟ 

@Hassan.SK

MSI pro z690A wifi ddr5

i5-13600kf

deepcool ag620

wd sn770 1tb

corsair vengeance 32gb4 4800mhz

deepcool px850g

deepcool cc560 argb

msi rtx4080 gaming x trio

100+2  میلیون درمیاد 

سیستم مناسبیه

پاور خوبی گذاشتین اگر موجود بود 1000 میذاشتین بهتر بود

کیس به نظرم لیانلی لنکول 216 بزارید امکانات بهتری داره این کیس نهایت 17 سانت از طول پاور پشتیبانی میکنه که اگه در آینده قصد تعویض پاور داشتن به مشکل نخورن

کولر هم نمیدونم از پس این پردازنده بر میاد یا نه خودتون بررسی کنید

اگه مشکل بودجه باشه کارتو میشه به rx 7900xt کاهش داد اگه هدف گیمینگ باشه ، حتی میشه به جای 4080، 7900xtx گرفت

من خودم amd الان بیشتر ترجیح میدم به خاطر مموری بیشتر و پشتیبانی بهتر

مادربرد هم میشه با یک میلیون اضافه z790 همین مدل گرفت

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

سیستم مناسبیه

پاور خوبی گذاشتین اگر موجود بود 1000 میذاشتین بهتر بود

کیس به نظرم لیانلی لنکول 216 بزارید امکانات بهتری داره این کیس نهایت 17 سانت از طول پاور پشتیبانی میکنه که اگه در آینده قصد تعویض پاور داشتن به مشکل نخورن

کولر هم نمیدونم از پس این پردازنده بر میاد یا نه خودتون بررسی کنید

اگه مشکل بودجه باشه کارتو میشه به rx 7900xt کاهش داد اگه هدف گیمینگ باشه ، حتی میشه به جای 4080، 7900xtx گرفت

من خودم amd الان بیشتر ترجیح میدم به خاطر مموری بیشتر و پشتیبانی بهتر

مادربرد هم میشه با یک میلیون اضافه z790 همین مدل گرفت

درست میفرمایید ولی سعی براین بود که همه چی در محدوده همون بودجه باشه ؛پاور هم سایزش کوچیکه 15سانت هست و فضای شراد به نسبت اندازه پاور مناسب باید باشه.

کولر رو قبلا بررسی شو دیده بودم متناسبه نه بیشتر نه کمتر.

من تلاشم این بود که 4070ti تهیه نشه اصلا :d چون ظلمه این همه پول بدی بعد 12 گیگ مموری داشته باشی . 

خودتون هم میدونید همیشه بحث کارتای  انودیا و amd هست به یه فاکتور مشخص هم نمیشه رسید وگرنه اگر بحث سر 7900xt بود خیلی دست و دلباز تر میشد قطعات رو انتخاب کرد من خودمم amd دارم بخوام مجدد سیستم ببندم ترجیحم باز amd هست .

یه چند وقتی هم هست همش دنبال کانفیگ های سفیدم 😄 هم تمیز کردنش راحت هست وهم بدون rgb جذابیت بصریش بیشتر از سیاه هست ،سیاه امروز خاک گیریش کنی 2ساعت بعد باز خاک روش و توش میبینی.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

درست میفرمایید ولی سعی براین بود که همه چی در محدوده همون بودجه باشه ؛پاور هم سایزش کوچیکه 15سانت هست و فضای شراد به نسبت اندازه پاور مناسب باید باشه.

کولر رو قبلا بررسی شو دیده بودم متناسبه نه بیشتر نه کمتر.

من تلاشم این بود که 4070ti تهیه نشه اصلا :d چون ظلمه این همه پول بدی بعد 12 گیگ مموری داشته باشی . 

خودتون هم میدونید همیشه بحث کارتای  انودیا و amd هست به یه فاکتور مشخص هم نمیشه رسید وگرنه اگر بحث سر 7900xt بود خیلی دست و دلباز تر میشد قطعات رو انتخاب کرد من خودمم amd دارم بخوام مجدد سیستم ببندم ترجیحم باز amd هست .

یه چند وقتی هم هست همش دنبال کانفیگ های سفیدم 😄 هم تمیز کردنش راحت هست وهم بدون rgb جذابیت بصریش بیشتر از سیاه هست ،سیاه امروز خاک گیریش کنی 2ساعت بعد باز خاک روش و توش میبینی.

سلام. ممنون از زحمات دوستان.

درباره کارت گرافیک سوال داشتم. یعنی 4070ti  اینقدر کارت بدیه؟ 4080 برام خیلی گرون در میاد. با احترام از نظر دوستان با amd هم حال نمیکنم.خخخ

پس چیکار کنم؟ وقتی 4070 مورد پسند نباشه پس رو 4060 هم نباید فکر کنم.

کارتهای 3090 یا 3080 اگر گیر بیان چطورن؟

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

سلام
بزرگوار اگر خونده باشی من چی نوشتم منظور منم همین حرفای ارمین بود
این سیستمی ک انتخاب کردی خوب هست
بقیشم ک داش حسن زحمتشو کشید

26 دقیقه قبل، bayernfc گفته است:

درباره کارت گرافیک سوال داشتم. یعنی 4070ti  اینقدر کارت بدیه؟ 4080 برام خیلی گرون در میاد. با احترام از نظر دوستان با amd هم حال نمیکنم.خخخ

3080 و 3080ti  هم ب زودی احتمالا از دور خارج میشه ب خارج وی رم کم همش لگ و استاتر داری
اگر بتونی 3090 و 3090ti  با قیمت مناسب پیدا کنی خوبه
اگرم بتونی با amd سر کنی مطمئن باش گزینه های خیلی بهتری گیرت میاد با قیمت مناسب تر

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

سلام
بزرگوار اگر خونده باشی من چی نوشتم منظور منم همین حرفای ارمین بود
این سیستمی ک انتخاب کردی خوب هست
بقیشم ک داش حسن زحمتشو کشید

3080 و 3080ti  هم ب زودی احتمالا از دور خارج میشه ب خارج وی رم کم همش لگ و استاتر داری
اگر بتونی 3090 و 3090ti  با قیمت مناسب پیدا کنی خوبه
اگرم بتونی با amd سر کنی مطمئن باش گزینه های خیلی بهتری گیرت میاد با قیمت مناسب تر

تشکر دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
59 دقیقه قبل، bayernfc گفته است:

4070ti دوازده گیگه و بزودی از مدار خارج میشه چون کمه این مقدار مموری برای 2k 4k 

یا باید 4080 بگیرید یا 7900xt که هزینه ها کمتر بشه

4080 هم بگیرید 60 میلیون فقط واسه کارت هزینه میکنید

دوربر سری 3000 خط بکشید الان بگیرید بعدا بخواین بفروشید با قیمت ماینی میخرن و شما که سیستم نو میخری چرا عقب گرد میکنی در صورتی که الان 4070ti 7900xt همرده 3090ti هستن (البته 7900 حدود ده درصد قویتره)

در صورت انتخاب 7900xt هم 20 گیگ مموری دریافت میکنید هم دستتون تو انتخاب قطعات بازتره

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، bayernfc گفته است:

کار کرده 3090 یا 3080  بگیری به صرفه هست، چون قیمت بازار رو الان کارتهای ماین شده اوردن به کف قیمت . ولی اکبندش به هیچ وجه توصیه نمیشه چون توجیح قیمت ندارن دیگه.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، bayernfc گفته است:

چرا 4070Ti کارت بدیه؟ خیلی هم خوبه.

سیستم پیشنهادی من با 100 تومن:

کارت گرافیک زوتاک GAMING GeForce RTX 4070 Ti Trinity OC White Edition

رم پاتریوت VIPER VENOM RGB 32GB 16GBx2 6200MHz CL40

خنک کننده مایع پردازنده ایسوس ROG RYUJIN II 240

مادربرد ایسوس ROG STRIX B760 G GAMING WIFI DDR5

پردازنده بدون باکس اینتل Core i7-13700F Raptor Lake

کیس دیپ کول CH560 DIGITAL White

اس اس دی سامسونگ 980PRO PCIe 4.0 M.2 2280 NVMe 1TB

پاور 750 وات اف اس پی HYDRO PTM PRO 750W Full Modular

------------------

101

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

چرا 4070Ti کارت بدیه؟ خیلی هم خوبه.

پیشنهاد شما ارمین مثه پیشنهاد منه تقریبا
پس چرا این همه دوستان جبهه میگیرن برای بستن 13600 13700 13900 با مادربرد های سری b و h ??? و ایا بستن این سی پی یو ها واقعا اشتباهه با این چیپست ها؟
یک نگاهی ارمین بنداز به صفه قبل و پیشنهاد سیستمی ک من دادم ببین کوجاش ایراد داره سوای ایر کولر برای 13600

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

پیشنهاد شما ارمین مثه پیشنهاد منه تقریبا
پس چرا این همه دوستان جبهه میگیرن برای بستن 13600 13700 13900 با مادربرد های سری b و h ??? و ایا بستن این سی پی یو ها واقعا اشتباهه با این چیپست ها؟
یک نگاهی ارمین بنداز به صفه قبل و پیشنهاد سیستمی ک من دادم ببین کوجاش ایراد داره سوای ایر کولر برای 13600

نه ببیند خلط مبحث نشه دوستان، صرفا پردازنده های ضریب باز رو گفتم با B و H نبندین، وگرنه پردازنده های ضریب بسته مشکلی ندارند. در مورد مطلب شما 13600 ضریب بسته من جایی موجود ندیدم واقعیتش، شاید چون موجود نیست دوستان تصور کردند شما منظورتون 13600K است.

تمام پردازنده های ضریب بسته رو راحت میشه با مادربرد های B و H استفاده کرد، به شرطی که از نظر کلاس قیمتی متناسب باشن.

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

نه ببیند خلط مبحث نشه دوستان، صرفا پردازنده های ضریب باز رو گفتم با B و H نبندین، وگرنه پردازنده های ضریب بسته مشکلی ندارند. در مورد مطلب شما 13600 ضریب بسته من جایی موجود ندیدم واقعیتش، شاید چون موجود نیست دوستان تصور کردند شما منظورتون 13600K است.

تمام پردازنده های ضریب بسته رو راحت میشه با مادربرد های B و H استفاده کرد، به شرطی که از نظر کلاس قیمتی متناسب باشن.

بسیار عالی پس اینطوری تمام پردازنده های سری k و kf رو نمیشه با برد های B و H بست درسته؟ چون همشون انلاک هستن و دیگری بدون گرافیک مرجع مگر خوده 13600 یا 13700 ک نه انلاک شدن ان و نه گرافیک مرجعی دارن

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

بسیار عالی پس اینطوری تمام پردازنده های سری k و kf رو نمیشه با برد های B و H بست درسته؟

همممم، بهتره بگیم میشه بست (سازگار هستند) منتها ما پیشنهاد میدیم نبندین، چون ممکنه به مشکل حرارت بسیار زیاد برخورد کنید، علی الخصوص روی مادربرد های ایسوس.

3 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

چون همشون انلاک هستن و دیگری بدون گرافیک مرجع مگر خوده 13600 یا 13700 ک نه انلاک شدن ان و نه گرافیک مرجعی دارن

این موضوع ربطی به داشتن یا نداشتن گرافیک مجتمع نداره، مهم اینه ضریب بسته باشه یا به قول گفتنی داخلش K نداشته باشه، حالا میخواد 13600F باشه، یا 13600 فرقی نمیکنه، مهم اینه حرف K داخل پردازنده نباشه.

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

همممم، بهتره بگیم میشه بست (سازگار هستند) منتها ما پیشنهاد میدیم نبندین، چون ممکنه به مشکل حرارت بسیار زیاد برخورد کنید، علی الخصوص روی مادربرد های ایسوس.

این موضوع ربطی به داشتن یا نداشتن گرافیک مجتمع نداره، مهم اینه ضریب بسته باشه یا به قول گفتنی داخلش K نداشته باشه، حالا میخواد 13600F باشه، یا 13600 فرقی نمیکنه، مهم اینه حرف K داخل پردازنده نباشه.

ممنون عزیز محبت کردی

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

4070ti دوازده گیگه و بزودی از مدار خارج میشه چون کمه این مقدار مموری برای 2k 4k 

یا باید 4080 بگیرید یا 7900xt که هزینه ها کمتر بشه

4080 هم بگیرید 60 میلیون فقط واسه کارت هزینه میکنید

دوربر سری 3000 خط بکشید الان بگیرید بعدا بخواین بفروشید با قیمت ماینی میخرن و شما که سیستم نو میخری چرا عقب گرد میکنی در صورتی که الان 4070ti 7900xt همرده 3090ti هستن (البته 7900 حدود ده درصد قویتره)

در صورت انتخاب 7900xt هم 20 گیگ مموری دریافت میکنید هم دستتون تو انتخاب قطعات بازتره

تشکر دوست عزیزم

1 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

سلام. تشکر دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام دوستان روزتون بخیر. من قصد ارتقای سیستم سال 2013 رو دارم. خیلی نمیخوام پول خرج کنم چون احتمالا تا 2 3 سال دیگه برم شهر دیگه برا تخصص و سیستم میمونه خونه. مشخصات:

intel pentium g3220, nvidia gt630, 8gb ram ddr3, 240gb ssd, 512gb hdd, motherboard gigabyte ga p85-d3, PSU 330w, 1600*900 HD+ 60 Hz monitor

تا حالا که بررسی کردم دو آپشن هست. هر دو حالت CPU میره i5 4590 و رم 16 گیگ HYPERX اما تو آپشن اول گرافیک RX580 با پاور 530 وات گرین میندازم. آپشن دوم پاور عوض نشه و gtx 1050ti یا 1650 بندازم. هزینشون تقریبا یکسان میشه. به نظرتون کدوم حالت بهتره؟ اصلا خرید RX580 دو تومنی که ماین شده کار درستیه یا GTX چهار تومنی که گیم شده روش سالمتره؟ عکس داخل کیسمم میفرستم ببینید اصن جا میشه 580 یا باید عوض بشه کیس. یکیم اینکه فن نداره کیسم چنتا و چه مدلی و کجاش ببندم بهتره؟ پیشاپیش ممنون.

photo_2023-07-02_02-18-24 (2).jpg

photo_2023-07-02_02-18-24.jpg

photo_2023-07-02_02-18-25 (2).jpg

photo_2023-07-02_02-18-25.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۷/۱۲ در 16:00، zexer2020 گفته است:

سلام دوستان روزتون بخیر. من قصد ارتقای سیستم سال 2013 رو دارم. خیلی نمیخوام پول خرج کنم چون احتمالا تا 2 3 سال دیگه برم شهر دیگه برا تخصص و سیستم میمونه خونه. مشخصات:

intel pentium g3220, nvidia gt630, 8gb ram ddr3, 240gb ssd, 512gb hdd, motherboard gigabyte ga p85-d3, PSU 330w, 1600*900 HD+ 60 Hz monitor

تا حالا که بررسی کردم دو آپشن هست. هر دو حالت CPU میره i5 4590 و رم 16 گیگ HYPERX اما تو آپشن اول گرافیک RX580 با پاور 530 وات گرین میندازم. آپشن دوم پاور عوض نشه و gtx 1050ti یا 1650 بندازم. هزینشون تقریبا یکسان میشه. به نظرتون کدوم حالت بهتره؟ اصلا خرید RX580 دو تومنی که ماین شده کار درستیه یا GTX چهار تومنی که گیم شده روش سالمتره؟ عکس داخل کیسمم میفرستم ببینید اصن جا میشه 580 یا باید عوض بشه کیس. یکیم اینکه فن نداره کیسم چنتا و چه مدلی و کجاش ببندم بهتره؟ پیشاپیش ممنون.

photo_2023-07-02_02-18-24 (2).jpg

photo_2023-07-02_02-18-24.jpg

photo_2023-07-02_02-18-25 (2).jpg

photo_2023-07-02_02-18-25.jpg

شاید بعضی دوستان ناراحت شن (البته تاج سر ما هستن) Rx 580 قوی تر هست از سوی دیگر ماینی اما ۱۶۵۰ کمی ضعیف تر از سوی دیگر گیمینگ استفاده شده به نظر من برو سمت ۱۶۵۰ مطمئن تره البته به شرط تست های فراوان

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان لیونی عزیز . من قصد ارتفاع سیستمم رو دارم مادربرد رمپیج 4 ایسوس بلک ادیشن با CPU 4930K و رم کورسیر 4*4 گیگ باس1600 و فقط این باندل رو می‌خوان ارتقاع بدم البته کارت گرافیکم 1080 ایسوس هست و احتمالا بعداً با 3080 یا 6900 جایگزین خواهد شد .پیشنهاد دوستان برای ارتقاع سیستم ( مین و سی‌پی‌یو و رم ) چیه . پیشنهادتون رو با حدود هزینه بفرمایید اگر کسی هم باندلی سراغ داره پیشنهاد بده. پیشاپیش از وقتی که میزارید ممنونم.

لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، Mehrdad OC گفته است:

با سلام خدمت دوستان لیونی عزیز . من قصد ارتفاع سیستمم رو دارم مادربرد رمپیج 4 ایسوس بلک ادیشن با CPU 4930K و رم کورسیر 4*4 گیگ باس1600 و فقط این باندل رو می‌خوان ارتقاع بدم البته کارت گرافیکم 1080 ایسوس هست و احتمالا بعداً با 3080 یا 6900 جایگزین خواهد شد .پیشنهاد دوستان برای ارتقاع سیستم ( مین و سی‌پی‌یو و رم ) چیه . پیشنهادتون رو با حدود هزینه بفرمایید اگر کسی هم باندلی سراغ داره پیشنهاد بده. پیشاپیش از وقتی که میزارید ممنونم.

بستگی به بودجتون داره ولی یه باندل خوب 5800x یکی از کاربران فروم برای فروش گذاشته میتونید بررسی داشته باشید .

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، Mehrdad OC گفته است:

به نظرم اگر میخوای هزینه کنی و اپگرید باندل مد نظرت نیست، حتمن برو سمت d5 و حداقل سری 600

لینک به دیدگاه

46 دقیقه قبل، Mehrdad OC گفته است:

مادربرد در حد B760 tuf و پردازنده i5  12/13400  رم هم یه جفت کورسیر 16 کافیه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

بستگی به بودجتون داره ولی یه باندل خوب 5800x یکی از کاربران فروم برای فروش گذاشته میتونید بررسی داشته باشید .

سلام ممنون از راهنمایی پست رو مطالعه کردم ولی مادربردش مد نظرم نیست دنبال مادربرد قویتر هستم ولی پردازنده عالی هستش بهرحال ممنون از راهنمایتون

1 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

مادربرد در حد B760 tuf و پردازنده i5  12/13400  رم هم یه جفت کورسیر 16 کافیه

ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان اگه مین و سی‌پی‌یو از AMD و اینتل باشه خیلی برام مهم نیست مهم هزینه در برابر پرفورمنس هست و البته بروز باشه در ضمن اورکلاک پزیری هم مهمه برام

ویرایش شده توسط Mehrdad OC
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...