رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

29 دقیقه قبل، amirprg گفته است:

یک m.2 یک ترا نسل 4 مثال میزنید بی زحمت (مدل دقیق

بین 970 evo plus و 990 evo و 980pro و 990pro برای ویندوز وکارهای روزمره سیستم هیچ تفاوتی وجود نداره ببینید کدوم براتون بصرفه تره و حتما با گارانتی 60 ماهه آواژنگ بگیرید...

برای گیم و مدل 2 ترا m.2 های وسترن sn770 به بالا عالین ولی خوب متاسفانه گارانتی درستی ندارن بازم هم بنظر من بین گزینه های بالا ببینید کدوم براتون مناسبتره از لحاظ بودجه چون مدل 2 ترا برای نگهداری فایلها و گیم هست نظر من روی 980pro یا 990pro هست ولی نسبت به بقیه قیمت بالاتری داره ولی خوب سامسونگ ارزششو داره من تا الان تا دلتون بخواد m.2 تست کردم از لکسار و ادیتا بگیر تا ام اس آی و وسترن و سامسونگ و با اطمینان بهتون میگم سامسونگ و وسترن توی یه لیگ دیگن

970 evo plus نیازی به هیتسینک نداره ولی بقیه موارد نیاز دارن 

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

4 ساعت قبل، amirprg گفته است:

ممنونم از همه دوستان بابت راهنمایی هایی که انجام دادن

قطعا این نکات نه تنها به بنده بلکه به بقیه اعضا هم کمک میکنه🌹

------

الان دوتا سوال واسم پیش اومده...

1-آیا خنک کننده بادی DeepCooL AK620 DIGITAL از پس خنک کردن 7800X3D بر میاد؟ یا باید به فکر خنک کننده آبی باشم؟

راستش یکم ترسیدم بعضیا میگن خنک کننده آبی دردسر داره یا ممکنه نشتی پیدا کنه! برای همین سمتش نرفتم اما اگر ضروریه بهم بگید...مزایا و معایب خنک کننده آبی چیه؟ (اطلاعاتم کمه)

----

2-من یه SSD دو ترابایت برای کل سیستم در نظر گرفتم...که ذخیره سازی، ویندوز، برنامه و گیم رو روی اون انجام بدم

میخواستم بدونم آیا کار درستیه؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟

یا بهتره بیام یه SSD برای ویندوز و برنامه ها، یه SSD برای گیم و یه هارد HDD برای ذخیره سازی در نظر بگیرم؟

اره ۶۲۰ کاملا کافیه بدون هیچ مشکلی

آبی عیبش اینه که کمتر عمر میکنه و زودتر باید عوض بشه(۳ ۴ سال در مقابل ۱۰ سال یا بیشتر بادی) ولی اگه پول واقعا اضافه داری برای زیبایی بد نیست.

برا ssd بازم بودجه مهمه. اگه بودجه محدوده همین ۲ ترا همراه با ی hdd چهار ترا برا ذخیره‌سازی کافیه. اما بتونی ی ۲۵۰ گیگ مخصوص ویندوز بگیری بد نیست، خوبیش اینه که بعدا هر مشکلی برای ویندوز پیش اومد میتونی راحت درایوو فرمت کنی و از نو نصب کنی. و اگه خواستی لینوکس نصب کنی برای dual boot بدرد میخوره.

3 ساعت قبل، amirprg گفته است:

یک m.2 یک ترا نسل 4 مثال میزنید بی زحمت (مدل دقیق)

ضروریه هیت سینک داشته باشه؟

سرعت خودن و نوشتن برای ویندوز و برنامه ها باید چقدر باشه؟

WD SN580

نسل ۵ ضروریه، نسل ۳ اصلا

نسل ۴ مونده به مدلش مثلا همین m480 تست کردن بدون هیت سینک تو استرس تست تراتل میکنه، باید بررسی کنی. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...