رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

6 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

شما یک جای کارت می لنگه با زیادی خمیر می زنه یا فشار روی سطح کم می کنی(پیچ ها شل می بندی) یا خمیرت تقلبیه یا فاسد شده

پیشنهادم اینه یک cryofuze بخری نحوه زدن صحیحشم از یوتیوب ببینی

ممنون از راهنماییتون

نمیدونم این خمیر از اولی که گرفتم راضی نبودم ، یه خمیر کولر مستر که روی خنک کننده hyper t4 بود به مراتب نتیجه بهتری میداد و اینکه از خمیر روی خود فن استوک amd  هم که از روز اولشم خشک بود بدتر شد حداکثر دما حداقل ۱۰ درجه بالاتر رفت 

پیچ هارو هم محکم بستم و اینکه خمیر هم بنظرم به انداز پخش کردم روی سی پی یو، آخه توی دفعات اولیه استفاده ازش هم نتیجه برام خوب نبود، اینم بگم الان خمیر رو ۳ ۴ ساله دارم، برای کاربر خونگی زیاد مصرف نمیشه ... 

با cryofuze آشنایی ندارم باید برم دربارش ویدیو ببینم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

ممنون از راهنماییتون

نمیدونم این خمیر از اولی که گرفتم راضی نبودم ، یه خمیر کولر مستر که روی خنک کننده hyper t4 بود به مراتب نتیجه بهتری میداد و اینکه از خمیر روی خود فن استوک amd  هم که از روز اولشم خشک بود بدتر شد حداکثر دما حداقل ۱۰ درجه بالاتر رفت 

پیچ هارو هم محکم بستم و اینکه خمیر هم بنظرم به انداز پخش کردم روی سی پی یو، آخه توی دفعات اولیه استفاده ازش هم نتیجه برام خوب نبود، اینم بگم الان خمیر رو ۳ ۴ ساله دارم، برای کاربر خونگی زیاد مصرف نمیشه ... 

Cryofuse برای بین پردازنده و کولر خوب نیست زیادی سفته، همون mx4 اصل خوبه یا deepcool z3 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

ممنون از راهنماییتون

خمیر حتی اگه بازم نشه 3 4 سال بعد عوض بشه بهتره

الان بهترین ها همین مدل با چنتا مدل دیگه هستن اما این مدل تقلبی نداره و توی بازار ایران قیمتش خیلی بهتره می تونید مدلی که رنگشم بنفشه هم بخرید ارزون تره یکم رساناییش کمتره

خمیرهای رده بالاترم که می خرید یکم سفت ترن یا ادامسی شکل می شن که هم عمرشون بیشتر می شه هم اینکه دیگه به راحتی روی برد نمی ریزه یا پخش نمی شه همین یک لایه نازک ازش روی پردازنده یا کولینک صاف کنید یا ضربدری بزنید کافیه

اما گفتم اون مدل خمیر هم مدل خوبیه نهایت 5 درجه باید فرقش با بهترین باشه 10 یا 15 مشکل جای دیگه س

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

درود وقت بخیر 

دوستان یه خمیر arctic mx-4 دارم از چند سال پیش همون دفعه اول هم که استفاده کردم روی سی پی یو سیستم قبلیم دمای بالاتری از خنک کننده گرفتم، خمیر کارت ۹۷۰ رو هم عوض کردم همون موقع بدتر شد در حد ۱۵ ۲۰ درجه گرمتر شد

دیروز خواستم خمیر عوض کنم، پردازنده amd 3600xt، بازم بدتر شد در حد ۱۰ ۱۵ درجه حتی از خمیر خشکی که روی فن amd بود هم نتیجه بدتر گرفتم 

هات اسپات به ۹۵ اینورا میرسید توی استرس تست، دما که قبلا حدود۷۲ بود الان حدود ۸۰ حتی نزدیک ۹۰ میرسید 

---_--------_------

الان سوالی که دارم برای 3600xt یه خنک کننده بادی ارزون بگیرم مثل مثلا gammaxx 300  حدود قیمت زیر ۱ تومن یا خمیر mastergel pro  بگیرم 

و اینم بگم ارتفاع رم بالاست حتی توی اسلات دوم

با خنک کننده t4 که داشتم بهش گیر میکرد مجبور بودم لبشو خم کنم ، و اینکه هم از نظر اندازه سطح هم سوکتش مشکل داشتم دیگه بازش کردم فن استوک خودشو انداختم

و اینکه چرا این arctic که همون موقع هم گرون خریدم اینقدر ببخشید آشغ،ال بود 

سلام

همین مسترژل پرو رو دارم جوابه ، حجمش زیاده و برای سیپیو هم مناسبه و برای کارتی که خمیرش خشک شده بود استفاده کردم دماش از 90 به 62 رسید .

این خمیری که الان دارین احتمالا تقلبیه 

بنظرم یدونه مسترژل پرو با ag300 بگیرید که تقریبا همون 1 تومن در میاد ، اگه به خمیر سیلیکون نیاز ندارین و زیبایی براتون مهمه ag400 led

ویرایش شده توسط _Shayan_
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...