رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان لطفا یک مانیتور با کیفیت بین 150 تا 200 هزار تومان بهم معرفی کنین.

نظرتون در مورد samsung 18.5"led 19a300 چیه ؟ قیمتش چنده؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

دوستان لطفا یک مانیتور با کیفیت بین 150 تا 200 هزار تومان بهم معرفی کنین.

نظرتون در مورد samsung 18.5"led 19a300 چیه ؟ قیمتش چنده؟

سلام ،

من چند وقت پیش ASUS LED VE208T به قیمت 200 تومان گرفتم. واقعا از هر لحاظ عالی بود (به نسبت قیمت). فکر کنم آقای حسینی هم هنوز موجود داشته باشن. اینم لینک: لینک شما

لینک به دیدگاه

سلام ،

من چند وقت پیش ASUS LED VE208T به قیمت 200 تومان گرفتم. واقعا از هر لحاظ عالی بود (به نسبت قیمت). فکر کنم آقای حسینی هم هنوز موجود داشته باشن. اینم لینک: لینک شما

این مانیتور معایب یا مشکل خاصی داره؟

من اطلاعات زیادی از این مارک ندارم ، شما مطمئن هستین که تو این رنج قیمت asus از samsung و LG بهتره؟

لینک به دیدگاه

این مانیتور معایب یا مشکل خاصی داره؟

من اطلاعات زیادی از این مارک ندارم ، شما مطمئن هستین که تو این رنج قیمت asus از samsung و LG بهتره؟

من واسه دوتا از مشتریام خریدم. یکی شون دوست صمیمی م هست و هرروز باهاش هستم. ازش خیلی راضیه. بخصوص میگه شفافیت تصویرش عالیه و اینکه چشمش رو اصلا اذیت نمی کنه. یکی دیگه از مزیتهایی که این مانیتور داره اینه که بلندگو نسبتا خوبی داره و نیازی به بلندگوی اضافی و نتیجتا شلوغ شدن میز کامپیوتر نیست. هرچند این موضوع واسه کسی که حجم صدای بالا می خواد مزیت حساب نمی شه. به نظر خودم به نسبت قیمتش از هر دوتا برند LG و سامسونگ بهتره. البته این نظر شخصی منه و نظر سایر دوستان هم محترمه.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گرامی

لطفا یه سیستم بهم معرفی کنید که قیمت کل قطعات آن به همراه مانیتور حداکثر 700000 تومان و cpu آن نیز حتما core i3 2100 باشد

با تشکر

لینک به دیدگاه

با 700 تومان باید از گرافیک خود اینتل استفاده کنی .اگر کارت گرافیک جدا بخوای باید حداقل 140 بیشتر هزینه کنی که ارزش داشته باشه . من یک سری قطعه رو پیشنهاد میدم . قیمت ها ممکنه تغییر کرده باشه :

مادربورد : ASUS H61M LE /USB3 = 119000

سی پی یو : Intel Core i3 2100 1155 = 156500

رم : Patriot 2*2GB DDR3 1333 = 39000

هارد : = 52500 Seagate 500GB

درایو نوری : DVD RW SONY 22X SATA = 25500

کیس : Green Pars = 37000

پاور : Green GP380A-EU =45500

مانیتور : LED ASUS VE208T = 200000

جمع : 675000 تومان .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

سلام،

سيستمي كه آقا حامد معرفي كردن به نسبت قيمتي كه شما مي خواين كاملا مناسب هست. فقط اگه مي خواي در آينده گرافيك روش بندازي با توجه به اينكه پولتون ميرسه، پيشنهاد مي كنم پاور رو 530 وات انتخاب كنين كه دستتون رو تو انتخاب كارت گرافيك باز بزاره.

لینک به دیدگاه

سلام

یه سیستم تا قیمت 900 950 تومن معرفی فرمایید..

سوکت1155

موارد استفاده هم بازی و استفاده معمول روزانه هست... البته بازی مهمتره در حد نیمه سنگین..

تا2سال حداقل ابدیت نکنم قطعات رو..

مین فقط گیگا یا ایسوس...

البته قطعاتی پیشنهاد بشه که بدون مشکل باشه

از نظر مچ شدن مشکلی نداشته باشه..خصوصا اسن سوکت و مشکلات بلو اسکرین و عدم شناسایی برخی قطعات جانبی یا سوختن ناگهانی!

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

یه مادربرد برای رفیقام میخوام که تو رنج قیمت بین 110 تا 170 تومن برند ایســـوز و ازراک بهترینا رو انتخاب کنید و قیمتش هم بگین

شرایط زیر :

AMD X4 ساپورت کند و AMD شش هسته ای در اینده ساپورت کند

- کارت گرافیک فقـــط ATI

- اسلات ساتا فقط داشته باشه... IDIE نمیخوایم

کلا میخوام تو مایه های این مادربرد یا بالاتر باشه Biostar Ta870+ که ازش هم راضیم ..

لینک به دیدگاه

سلام،

سيستمي كه آقا حامد معرفي كردن به نسبت قيمتي كه شما مي خواين كاملا مناسب هست. فقط اگه مي خواي در آينده گرافيك روش بندازي با توجه به اينكه پولتون ميرسه، پيشنهاد مي كنم پاور رو 530 وات انتخاب كنين كه دستتون رو تو انتخاب كارت گرافيك باز بزاره.

البته من اون 25 تومان رو برای ماوس و کیبورد و اسپیکر در حد معمولی گذاشتم . ولی اگر بتونن پاور بهتر بگیرن بهتر میشه .

لینک به دیدگاه

سلام

سوکت1155

موارد استفاده هم بازی و استفاده معمول روزانه هست... البته بازی مهمتره در حد نیمه سنگین..

مین فقط گیگا یا ایسوس...

از نظر مچ شدن مشکلی نداشته باشه..خصوصا اسن سوکت و مشکلات بلو اسکرین و عدم شناسایی برخی قطعات جانبی یا سوختن ناگهانی!

ممنون

فقط کیس میخوای شما یا با تمام لوازم ؟

لینک به دیدگاه

درود

یه مادربرد برای رفیقام میخوام که تو رنج قیمت بین 110 تا 170 تومن برند ایســـوز و ازراک بهترینا رو انتخاب کنید و قیمتش هم بگین

شرایط زیر :

AMD X4 ساپورت کند و AMD شش هسته ای در اینده ساپورت کند

- کارت گرافیک فقـــط ATI

- اسلات ساتا فقط داشته باشه... IDIE نمیخوایم

کلا میخوام تو مایه های این مادربرد یا بالاتر باشه Biostar Ta870+ که ازش هم راضیم ..

ASRock 970Extreme4 با قیمت در حدود 155 تا 160 تومان. از سوکت AM3+ پشتیبانی میکنه .

بهترین مدل ایسوس و این رنج قیمت هم M4A87TD/USB3 هست که حدودا 140 تومان قیمتشه.

البته مدل M4A89GTD PRO/USB3 از ایسوس هست که 195 قیمت داره که از قبلی بهتره . ولی در کل اون مدل ازراک که گفتم خیلی مناسبتر از مدلهای ایسوس هستش .هیچ کدام از این دو مدل ایسوس از AM3+ و در نتیجه پردازنده های سری بولدوزر پشتیبانی نمی کنند .

لینک به دیدگاه

سلام

از اینکه سریع جوابمو میدین ممنونم

برای سیستمی که در بالا معرفی کردین کارت گرافیک evga 220gt 1gb ddr3 مناسبه؟

کارت گرافیک گرون تر نمی خوام

لینک به دیدگاه

گرافیک مجتمع پردازنده core i3 2100 از کارت 220gt قویتر نباشه ، ضعیفتر هم نیست . ارزش نداره براش هزینه کنید . اگر کارت گرافیک قویتر از گرافیک مجتمع میخوای حداقل سری 5600 یا 6600 AMD و یا کارت 440 انویدیا رو بگیری بهتره . اگر بازی های سنگین با سیستم انجام نمیدی همون کارت مجتمع کار رو انجام میده . ولی اگر بازی سنگین میخوای انجام بدی یا با کیفیت بهتری می خوای بازی بکنی من پیشنهاد میکنم حداقل کارت 5750 AMD و یا 450 انویدیا بگیری . برای استفاده از این کارتها باید پاور قویتر از 380 وات داشته باشی . برای 5750 حداقل 430 وات و برای 450 حداقل 500 وات نیاز داری .

لینک به دیدگاه

قبلا بعضی از مادربورد ها چیپ گرافیکی روی خودشون داشتن که به اون سری مادربورد می گفتیم گرافیک آنبورد دارن . الان تو سری پردازنده های core i اینتل ( یک سری از پردازنده های AMD هم این قابلیت رو دارن ، ولی نمی دونم کدومشون ) این چیپ گرافیک دیگه روی مادربورد وجود نداره . بلکه پردازنده گرافیکی به طور مجتمع در کنار پردازنده مرکزی قرار داره . شما هر مدل از این پردازنده ها رو که بگیرید قابلیت گرافیکی هم دارن . فقط باید مادربوردی که میگیرید توانایی استفاده از اون قابلیت رو داشته باشه . مادربوردهایی که خروجی مانیتور روون هست .

لینک به دیدگاه

حامد جان برای AMD هایی که دارای گرافیک داخلی هستند اسمشون APU هست که گرافیک داخلی خیلی قدرتمندتری دارن ؛ منتها فعلا با وجود عرضه در بازار جهانی پاشون به ایران نرسیده :-j

لینک به دیدگاه

گرافیک مجتمع پردازنده core i3 2100 از کارت 220gt قویتر نباشه ، ضعیفتر هم نیست . ارزش نداره براش هزینه کنید

چند وقت پیش این سایت رو دیدم اومده در این مورد یه تستی انجام داده اما گرافیک های مجتمع خیلی هم قدرتمند ظاهر نشدند و حتی در بعضی از تستها از 5450 هم ضعیفتر نشون دادند چه برسه به 220gt

لینک به دیدگاه

حق با شماست . ولی من عقیده دارم اون کارت هم ارزش خرید نداره . کسی که میخواد برای بازی کات بهره باید کارت قویتری تهیه کنه . ولی در مورد قدرت 220 و اینتل 2000 حق با شماست و 220 قویتره .من ونجا اشتباه کردم :-j

لینک به دیدگاه

فقط کیس میخوای شما یا با تمام لوازم ؟

سلام

حامد جان

کامل باشه...سیستم با تمام لوزام

البته رم دارم و یه سیستم کامل بدون رم..

ممنون

ویرایش شده توسط evance
لینک به دیدگاه

سلام

سوکت1155

مین فقط گیگا یا ایسوس...

ممنون

مادربورد : ASUS P8H67 = 157000

سی پی یو : Intel Core i3 2100 1155 = 156500

گرافیک : PowerColor HD5770 1GB GDDR5 = 145000

رم : ----

هارد : 66500 = Seagate 1TB

درایو نوری : DVD RW SONY 22X SATA = 25500

کیس : Green Magnum 2 = 51500

پاور : Green GP530A-EU =72500

مانیتور : LED ASUS VE208T = 200000

ماوس ، کیبورد و اسپیکر : 50000

جمع : 924500 تومان . قیمتها ممکنه کم یا زیاد شده باشه .

لینک به دیدگاه

سلام

قصد خرید کارت گرافیک تا سقف 230 تومان دارم

برند مهم نیست اما گارانتی خوب برام مهمه

لطفا راهنماییم کنید

بازی و نقشه کشی با سیستم انجام می دهم

این سیستم بنده است

M B:gigabyte 770T usb3

cpu : amd phenom2 965 be

cooler : zalman cnps 10x performa

case : green stylish

dvd writer : pione

powre: green 535B-US

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز @};-

با حدود 10 تومن بیشتر بهترین گزینه خرید کارت گرافیک HD6870 هستش که فکر کنم برند Sapphire حدود 240 تومن باشه @};-

لینک به دیدگاه

سلام

قصد خرید کارت گرافیک تا سقف 230 تومان دارم

برند مهم نیست اما گارانتی خوب برام مهمه

لطفا راهنماییم کنید

بازی و نقشه کشی با سیستم انجام می دهم

این سیستم بنده است

M B:gigabyte 770T usb3

cpu : amd phenom2 965 be

cooler : zalman cnps 10x performa

case : green stylish

dvd writer : pione

powre: green 535B-US

پیشنهاداتتون رو بگید فردا می خواهم خرید کنم

لینک به دیدگاه

بهترین پیشنهاد همون پیشنهاد آقا قاسم هست . اگر نمیتونید بیشتر از 230 هزینه کنید انتخاب بعدی شما 6850 میتونه باشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...